Nissan 1 отзыв о Nissan Qashqai 2010

2.6
Nissan Qashqai 2010 2014

Nissan Qashqai 2010 2014

J11 дизель. В 14-м году купился на бренд и внешний вид. Вообще от ниссана осталось немного. Это рено. По гарантии меняли передние амортизаторы и АКБ... Как прошло 3 года - началось: электрика, ходовая, турбина. Даже лак на переднем бампере облез. Отдельная тема Старт-стоп. Был счастлив избавиться.

Смотреть все 6162 отзыва об Nissan
  • Nissan Juke 2022

Nissan Juke 2022

Nissan Juke 2022

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость

Первый владелец 1 тыс.км 6.5 л / 100 км Семья

Так склалися зірки, що стала я власником букашки Juke 2022 після Kia Ceed 2008. Відгуків про цю букашку можна знайти хіба шо з оглядів різних на ютубі, але можу впевнено сказати, не у всіх розказують про певні нюанси комплектацій. Коли в салоні запитуєш різницю, то часто розказують загальні, але там їх більше наприклад, тільки в одному оглядів я взнала, що в Acenta барабанні гальма в усіх вищих комплектаціях - дискові. Мої спостереження на даний момент майже тисячу накатала + досить маневрена, хоча ще не давала їй жару, але на деяких обгонах на трасі сподобалось як вона набирає і швидко робить свою справу + їсть як букашка і правда :по трасі з блок постами і пробками, бачила і 4,5, і 5,5 Для міста взагалі дуже економічна + якщо порівняти з С класом 2008 рокуз моїм попереднім автото по розмірам практично те саме. Багажник зручний і його достатньо для покупок, візочків дитячих, біговелів. В новому жуку позаду достатньо місця для двух дитячих крісел і дітям там досить комфортно. Для двух дорослих там в цілому теж досить таки норм, нічого нікуди не упирається + підвіска хоч і балка, але веде себе дуже добре, мені навіть більше подобається в порвнянні з сідом, де вона була незалежна. Веде себе досить стійко на дорозі і трасі + виворот - чудовий, як і в сіда. На спортеджі наприклад доводиться робити ще один маневр щоб вивернути десь у вузенькому місці + в мене в комплектації н-конекта + чорний дах - дуже розумна, все підказує, по електроніці напічкана якраз те шо треба : + класні лед фари, іноді здається, що я з дальнім їду, так вони яскраво світять в порівнянні з моїми звичайними на сіді : +- дуже боялась маленького об"єму і в варіанті з роботом. Мене попередили, що тупить вона буде перші кілометри, поки ми одна до одної не звикнемо. В цілому так і є. Є моменти руху на задній під гірку в мене виїзд з гаражу з високим уклоном, підбішує, шо вона іноді котиться вперед, тоді як на гідравліці такі моменти дуже рідко бували і точно не на виїзді з гаражу : - те шо однозначно не сподобалось, але можна підфіксити - не закриті нічим пороги, поцарапались в перші ж дні, хоча я в кедах-кросовках їжджу, з каблуками взагалі мабуть жах був би.. Придбала накладки, але скільки вони там протримаються на тому скотчі, не знаю, поки більше не царапається - нема накладки на стоянці для лівої ноги. Там просто тканинка і все, боюсь вона там може довго не прожити, тому подаровані з салону коврики, довелось замінити на інші, які закривають цю частину Поки більше мінусів не знайшла. Не очікувала, що довдедеться пересісти на цю букашку, але в принципі можу сказати, що це досить непогана машинка.

Kateryna

Отзывы о моделях Ниссан

Отзывы о Ниссан Кашкай 2010 по годам

Хотите купить Ниссан Кашкай 2010 и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Nissan Qashqai 2010 от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 1 отзыв о Ниссан Кашкай 2010 любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.