Отзыв Nissan Rogue 2012

Газ пропан-бутан / Бензин Двигатель
Более 5 лет Водительский стаж
Более 5 лет Время владения

коробка передач

Отзыв

Володію Рогом 5 років. Дуже задоволений.в мене
2.5 + варіатор+повний привід- дуже різве та комфортне авто. Коли брав начитався страхіття за варіатори ... тому знайшов авто, де на 90000км. Попередній власник міняв мастила в варіаторі. Зараз 193000 взагалом вже 3 раза була заміна мастила варіатора. Машина не ламається їде й їде ...ціни на деталі дуже приємно здивували до цього був Опель там процентів на 50 дорожче обслуговування. Якщо купувати таке авто то тільки на повному привіді... двигун простий 2.5 атм. Якщо треба прискоритися 4×4 гарно додає розгону здасться що машина вириває асфальт під собою. Як мені здається цим авто не можно ні кого тянути ,ні якого бездоріжжя тому що варіатор не полюбляє перегріву
На мою думку на передньому привіді вона буде ніяка. Скрипів немає ,гарна акустика Bose , рідний екран спочатку дротував якістю зображення даже думав замінити його на щось більше сучасне, а потім звик та зрозумів що більше й не треба камера працює добре й навіть у ночі гарний обзор. Мені подобається це авто. Тільки якщо брати на бензині то з нашими цінами на пальне це буде дуже дорого. В мене стоїть газ євро5 він ставиться без питань та й працює гарно з ним витрати на пальне не критичні. В місті з великими заторами бере десь 17л газу.
Машина в цьому діапазону ціни дуже гарна. Я рахую ціна якість топ .

Євген
07 апреля