Renault 6 100+ відгуків про Renault

Renault Duster 2020

Renault Duster 2020

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів

Вполне достойный автомобиль за свои деньги. К плюсам можно отнести: большой дорожный просвет, короткие передний и задний свесы, что позволяет преодолевать крутые углы подъёма и спуска, простота и неприхотливость конструкции подвески. Бензиновый двигатель не такой резвый, как дизельный, но достаточно тяговитый для объема 1,6 литров. В паре с короткоходой КПП располагает больше к умеренной езде. Это автомобиль явно не для гонок. Слабые амортизаторы на отбой. При проезде, например, лежачих полицейских их не хватает чтобы погасить энергию отскока. Из-за возникают стуки. Рулевое управление с электроусилителем нравится. К минусам отнесу задние барабанные тормоза. Наличие системы стабилизации при пробуксовывании одного из передних колес - это плюс! Система помощи при трогании под горку - тоже плюс, но она не всегда корректно работает. Интерьер, по моему, очень симпатичен как для такого бюджетного авто. Особенно нравятся окантованные под алюминий дефлекторы отопителя. Отделка сидений из самого скромного материала. Водительское сидение регулируется по высоте. Магнитола с блютуз играет неплохо, но алгоритм мне не нравится. Французы сделали регулировку звука кнопками, а регулировку станций крутилкой, что очень не удобно, т.к. в движении трудно найти нужную станцию - приходится отвлекаться. К минусам отнесу отсутствие регулировки дворников. Вроде бы мелочь, но очень не хватает. Расход топлива очень небольшой, как для авто подобного класса. С завода этот автомобиль укомплектован очень хорошими шинами, с цепким протектором, которого хватает, чтобы эксплуатировать их круглый год. В остальном, считаю данный автомобиль очень удачным и конкурентным, что подтверждается количеством продаж этих авто на нашем рынке. А также, что немаловажно, ликвидным. С годами эта автомобиль не так сильно обесценивается.

Renault Scenic 2007

Renault Scenic 2007

дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива

Хороший вариант для города,2 литра,бензин,автомат,вместительный,удобный,много всяких фишечек типа ящичков, полноразмерная запаска,в моей комплектации мне не хватает только Электро зеркал,расход в городе ниже 13 литров не падает,бывает и больше, катализатор вырезан до меня,из неудобства при замене масла в двигателе тяжело менять масленый фильтр да и воздушный с кондиционером тоже ещё та с пляской,хотел фильтр топливный поменять,но не нашёл его на днище.

Renault Duster 2016

Renault Duster 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість

простір салону

Перший власник 175 тис.км 5 л / 100 км Подорожі

Автоматизований режим роботи повного приводу 4Х4 AWD. Завдяки високому кліренсу, гребе по бездоріжжю доки не зависне на пузі.
Турбіруваний дизель дає про себе знати на трасі на відміну від бензинової версії цієї моделі! Відчувається одразу коли натиснеш на педаль газу, при цьому розхід радує око! На трасі можна досягнути 5 л. Швидкий обігрів салону. Зручні сидіння.

Renault Kadjar 2016

Renault Kadjar 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

218 тис.км 4.8 л / 100 км Поїздки в місті

Міський автомобіль , з високим кліренсом, дуже економічний, середній росхід 4.8л . Якість салону на висоті. Єдиний мінус авто маленький багажник, але це як на мене, можливо когось він і влаштує.

Renault Grand Scenic 2008

Renault Grand Scenic 2008

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, вартість обслуговування, шумоізоляція

Шукав з двигуном 2.0 dci. але не знайшов купив 1.9. Авто має велику перевагу кузов за корозію можна забути, що немало важно.
Після позбавлення сажового фільтра перепрошивки на євро3 та чіповки двигуна авто помітно ожило що правда витрати палива не зменшились в змішаному режимі 6.5 л.на 100км. Режим не ,,метеорит,, но близко до нього. Двигун має запас потужності в трасі при обгонах не вагаєшся ,,встигну чи не встигну,,???? але і має великий мінус шатуні вкладиші бояться провороту але Т.О. по регламенту може збільшити ресурс вкладишів. В цілому автомобілем задоволений.

Renault Clio Symbol 2006

Renault Clio Symbol 2006

Отличная машина в своем классе и на свой бюджет. Оцинкованный кузов, все модели что я встречаю на улице, все без гнили и рыжиков даже, не берём машины, которыми хозяйва не занимаются. Моя машина не исключение, 2006 год, при покупке, только были сколы по кузову не большие, ни каких намеков на корозию. Очень энергоемка подвеска, даже при изношенных узлах в ходовой, стуков нет. Хорошие тормоза, что в моей машины после покупки, было обнаружено полных износ барабанов и колодок задних. Купил с пробегом 170 000, сейчас 175 500, по машине делал все что находили, но в основном это молечовка такая как стойки стабилизатора или задняя подушка двигателя. Что поламалось неожиданно, это сгнил глушитель и отпал и задняя стойка потекла. Но, хозяин прошлый говорил, что не разу их не менял, так что 175 000 на родных стойках это очень нормально. Мотор 1.4 8V достаточно резвый для города, расход газа 9 литров, бензина 7.5-8. И даже когда включенный кондиционер, машина нормально едет. С запчастями проблем нет, всегда все есть по наличию и не космос денег стоит. Большой багажник, даже при наличии газового баллона на месте запаски, места достаточно даже с запаской в багажнике. Салон возможно кому то покажется тесноват, но мне удобно и всё нравится. Очень удобно, что есть регулировка сиденья по высоте у водителя. Не на всех машинах эконом класса есть такое.

Renault Trafic 2010

Renault Trafic 2010

дизайн кузова, якість матеріалів, шумоізоляція

Хорошая цена машины, цена на обслуживание довольно не большая, если сравнивать в данном классе автомобиля. Динамика и расход тоже на уровне, средний расход по городу 7.5, трасса и того меньше. В целом на свои деньги машина хорошая и выносливая. Кто ищет не дорогой и надёжный автомобиль он именно для Вас.

1.8
Renault Logan 2011

Renault Logan 2011

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Купив це авто 10 місяців тому в першого власника з пробігом 120000 тисяч , проїхав за 10 місяців 12000 тисяч в основному по місту. За цей час ламалося все що може ламатися від дверного замка до форсунок , тормозної системи , підвіски , електрики . З приводу дешевизни запчастин це також міф , якісні запчастини коштують не менше ніж у інших дорожчих авто. Ще один мінус це збірна солянка встановлених деталей поки не знімеш деталь не замовиш , навіть по VIN коду , причому це стосується розхідних матеріалів "колодки і задні і передні , тормозні диски , помпа , ролик ГРМ, ремінь генератора " . В плані їзди то логан не комфортний 100 кілометрів проїжаєш таке відчуття що вже пів дня за кермом , шумний особливо на швидкості більше 100км , динаміки ніякої " обгін на трасі це прям випробування , якщо тобі не пощастило обігнати ходом і прийшлось притормозити , то обігнати фуру не перехрестившись дуже тяжко " . З + це кліренс , великий багажник , і місця в салоні багато правда посадка не комфортна .

Renault Megane 2006

Renault Megane 2006

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, гальма

Брав, щоб щось було, пересів після passat cc. І уявіть моє здивування коли я поїхав на ньому 150, і перестав розганятися тільки через те, що не вистачає 6 передачі. Прикольна машинка. Не вибаглива. Зрозуміло, що вона нікуди не їде, але за зручністю та оснащенням за ці гроші я не знаю кращих варіантів, на порядок краще за лачеті чи авео. Нічого не ламалося, поміняв одразу фазорегулятор. Решта лише планове ТО. Після цього став інакше дивитися на рено, колись вони для мене були аля ланос.

Renault Kangoo 2016

Renault Kangoo 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

За три роки проїхав майже 100 тис.км, кожні 10тис. робив ТО на офіційних СТО, вартість близько 5000 грн., вважаю це не дорого з заміною фільтрів: масляного, паливного, повітряного і салону, Мастило Elf, діагностика ходової та комп’ютера, а також розвал-сходження. Машина економна, шустра, об‘ємний салон, гарний кліренс. Мінусів не бачу, для свого класу автомобіль дуже гарний.

Renault Trafic 2004

Renault Trafic 2004

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

гальма, ціна, шумоізоляція

Від користування даним авто залишилися тільки позитивні емоції. Перед покупкою провів аналіз, вирішив віднайти з 2.5 л мотором ІІ покоління. Завдання виконано - автомобіль груз-пас мій. Ще кілька днів роботи 1000уе деталі+ сервіс і авто готове до користування. Відновлено ходову частину, замінено мастило, комплект ременів +ролики, шків, термостат + антифриз, тормозні колодки трос ручного гальма. Авто у мене майже 3 роки, проблем по авто не виникало катаюся із задоволенням. Мотор достатньо ресурсний на одометрі за 300 тис. масло від заміни до заміни на місці, фільтри паливний і повітряний по середині ТО, так рекомендував знайомий для кращого збереження паливної системи. Кузов лужений на свій вік в достойному стані. Хто шукає рекомендую звертати увагу на стан мотору, паливної системи та електроніки. Все інше зробите для себе і буде радість від користування.

Renault Espace 2009

Renault Espace 2009

динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива

285 тис.км 11.5 л / 100 км Поїздки в місті

Первое, к чему надо быть готовым владельцу этого авто - ненависть к Вам на СТО, даже официалы говорят, что машина официально не завозилась и делать мы не будем... Теперь по порядку о машине: у меня 2.0 дизель на автомате aisin, 173 кобылы. Машина тяжёлая, но едет, особенно на трассе, в городе не любитель гонять, но если что - можно. На трассе реально обгон не проблема да и дорогу держит хорошо. Обзор хороший, свет отличный, даже без дальнего все хорошо видно, зеркала заднего вида побольше бы чуть и было бы здорово. Сидения удобные, можно часами ехать и ничего не болит. Сзади места достаточно, правда второй ряд если ставить три сидения, то крайние два не разложить полностью назад. У меня было только пять сидений, багажник огромный, кучу сумок можно сложить. Сидения все снимаются за пару минут и у вас грузовой минивэн. У меня пластик скрипел в машине, но звукоизоляция на высоте, некоторые люди даже сомневались, что это дизель, двигателя почти не слышно. По надёжности как все французы... Как взял машину, пригоняли из Швейцарии,то весь передок пришлось делать, с заменой масла и фильтров вышло почти 650 баксов. Чтобы поменять стойки, надо из салона разбирать часть панели, да и вообще, на СТО этой машине удивляются. Сигнализацию только на 5м СТО согласились поставить, всю торпеду надо разбирать, чтобы до модулей добраться. Вентилятор печки находится под пассажирским сиденьем второго ряда. Некоторые запчасти только оригинал и очень дорого, например вентилятор печки более 330 у.е. стоил, повезло, что старый починили. Стойки стоили 90 у.е., шаровые брал по 15, наконечники около 30, шаровые правда тысяч 30 отходили. Расход не радовал, у меня с климатом выходило 12.5, зимой бывало и 14 с прогревании и заводской вебасто, по трассе 8.5 при 130км/ч.После чистки егр упал до 10.5. В целом хорошая машина, была бы экономнее чуть... Кузов оцинкован, коррозия не страшна, хотя у меня возле ручек начала краска отслаиваться. Клиренс у меня 18 см, хотелось бы больше. ТО в пределах 3000 грн с работой , масла просто нужно больше 7 литров лить, двигатель на цепи, а ремень генератора ещё не менял. Двигатель и форсунки считаются надёжным, только форсунки прикипают. Турбина тоже надежная, но у меня на 280 тысячах прогорела прокладка, пришлось снимать, заодно и картридж менял уже, хотя не могу сказать, что старый был убитый. Есть у эспейсов болячки по салону: бардачок средний деформируется на краю и трудно открывать, тросы стеклоподъёмников менял два раза, зеркало заднего вида отпададо, накладки на кнопки потолочного освещения и т.п. Навигацию так и не сумел найти, Европа есть, Украины нет. Пока буду кататься, всем добра!

Renault Kadjar 2017

Renault Kadjar 2017

об`єм багажника, шумоізоляція

На всі 1000% виправдовує себе як сімейний міський позашляховик! В ходу достатньо м'який, хоча не любить вибоїн. Найекономніший паркетник у своєму класі серед конкурентів. При швидкості 100 км розхід по трасі 4.0. Достатньо просторий з відмінним кліренсом на всі випадки і поїздки. Багажник трішки менший ніж в меганів але його вистачає і для подорожей і для повсякденного використання. Щодо скарг на шумоізоляцію, не можу сказати що тут є проблема. Габарити, парусність та шум вітру від великих бокових дзеркал є. Але нічого критичного, з музикою тим паче!

Renault Sandero StepWay 2019

Renault Sandero StepWay 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

коробка передач, шумоізоляція

Перший власник 28 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті

Машиной в целом довольна. Брала в салоне в 2019 в максимальной комплектации Zen+, дизельный двигатель, МКП. При покупке авто ставила задачи: высокий клиренс, экономный расход топлива, недорогое ТО, надёжность. Перечитала массу отзывов про автомобили в этом ценовом диапазоне, остановилась на этом авто и не пожалела. Из минусов: плохая шумоизоляция, дешёвый пластик внутри салона, который легко царапается. Ещё раздражает задняя передача, которая не всегда втыкаеться с первого раза. Расход в смешанном режиме с включенным климат конролем летом: 5-6 л/100км, зимой: 6.5-8л. Если не включать климат контроль, то по городу 5л, в тянучке 5,5л. Пробег на данный момент 30тыс, поломок не было.

Renault Clio 2009

Renault Clio 2009

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

Доброго дня. Користуючись уже більше 2х років автомобілем renault clio дизельним зрозумів, що за такі гроші кращого нічого не знайти.
Автомобіль шустрий, легко управляємий, економний, комфортний.
За рахунок більшої гуми 195/65 р15 автомобіль став вище, проїзжав ним в таких місцях зимою і в грязь, що не всі джипи згоджувались туди їхати, лізе як трактор
В місті натомість це маленька комфортна машинка з маленькими габаритами ззовні і об'ємна всередині. Мені з ростом 182 хватає місця вдосталь, сідаю сам за собою спокійно.
Панель приємна на дотик, не тарабане, шумоізоляція просто бомба. Напічкана в салоні всякими приколами, що в класі В не в усіх машинах максимальної комплектації знають що це таке. Особлива увага фарам хочу уділити, світять просто клас, + має бокове підсвітлення.
В обслуговуванні дешева. По трасі 5 л, місто 6. Якби рідна ризина можливо і менше б їла але так зовнішній вигляд краще.
Всім рекомендуваю це авто. Воно доречі у 2013 році у Франції зайняло 1 місце по безпеці.

Renault Megane 2016

Renault Megane 2016

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

Дуже подобається дизайн. Гарна якість матеріалів в салоні. Приємний в керуванні по хороші дорозі, міську бруківку краще оминати.
За пів року зробив заміну мастил, фільтрів та гальмівних колодок.
Штатна мультимедіа теж на хорошому рівні, зробив оновлення r-link 2 та оновив мапи
Як на мене вдалий варіант авто в класі С

Renault Laguna 2003

Renault Laguna 2003

коробка передач, витрати палива, гальма, керованість

якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування, шумоізоляція

Авто D классу. Має всі необхідні функції для подорожей на далекі відстані. Коробка шестиступка надійна і невибаглива. Кузов за 20років навіть натяку на ржавчину не має. Капоти в цих авто алюмінєві, а передні крила пластикові, тому навіть якщо є сколи рижиків ви не побачите, кузова оцинковані!. Салон зручний, підтримки сидінь в варіантах з салонами з шкіри і комбі шкіри тряпки зручні. По комфорту авто на свої роки дуже зручне. Тепер про недоліки ,вони не значні але їх багато. Перше шо поганого в цьому авто це проводка в підкапотному просторі, від температури вона дубіє, пересихає і розсипається ізоляція, єгр в 99% потіє і пари з егр осідають на проводці свічок накалу і зявляються кз , мова про дизельні мотори 1.9. одною з основних проблем цих моторів також я провертання шатунних вкладишів і як наслідкок капіталка. Конструктивно також при обриві ремня генератора сам ремінь попадає на шків ремня грм і рве його, а далі циліндри зустрічаються з клапанами. В авто замість ключа використовуються ключ карти, якщо карту покласти в задній карман джинсів і сісти на стілечь карта гнеться і виходить зладу, відвалюється пульт цз або авто не розпізнає карту, вирішує проблему перепайка карти або підвязка китайського аналога. Із за значних пробігів на цих авто , авто потрубує багато уваги. Турбіни теж мають проблеми. Є два варіанти з геометрією і без. Ті що з геометрією потрібно хоть раз в рік знімати і чистити так як геометріячасто закоксовується сажою. Оба варіанта потрибують тільки синтетичного масла малої вязкості 5w30 або нижче, в іншому випадку турбіна страждає від маслянного голоду. Одною із проблем такоє є малий ресурс сайлентблоків задньої балки і опор двигуна. Часто виходять зладу склопідіймачі вікон,
В варіанті з кліматом можуть обламуватмсь привода заслонки пічки, тоді з одного боку дує теплим а з іншого холодним повітрям.
Висновок: авто комфортне, але на свої роки потребує багато уваги. Тільки заправляти і міняти масло в цих авто не вийде. Тому якщо плануєте до покупки майте на увазі що вам багато часу доведеться проводити або в гаражі або на сто.

Renault Megane 2015

Renault Megane 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Приємно вражений цим автомобілем, це просто самий топ на мою по співвідношенню ціна/якість і особливо комплектація
Моє авто в максимальній комплетакції на двигуні 1.6 dci. Замовляв його з за кордону з пробігом в 120 тис. км, тому є першим власником в Україні. Він вразив мене з першого погляду, вважаю що це один із самих красивих універсалів, кожний раз обертаюсь відходячи від нього навіть через 2 роки володіння
Він добре підходить як для міста, так і для подорожей. По моїм міркам після 3л дизеля, цей меган солярку не п`є, а нюхає. Витрата пального в літку на трасі складає в середньому 5.3л, по місту 6л. В зимку витрата пального збільшується на пів літра. Дуже задоволений цим двигуном, він водночас економічний і динамічний. Запасу потужності спокійно вистачає піти на обгін. Взагалі не було відчуття що його може не вистачити, навіть коли в машині 4 людини та повний багажник речей.
Він комфортний і для мене - водія з ростом 187см, і для пасажирів сзаді, які їздили зі мною на відстань більше 6 годин. Спецом опитував чи не болить в них спина або шия, і всі відмічали зручний нахил спинки заднього дивану як дорослі, так і діти віком від 12 років.
Багата комплектація на мою думку одна з найсильніших переваг мегану. В моєму випадку є панорама, бесключовий, музика Bose, автоматичний ближний/дальній, круіз контроль, датчики тиску, клімат, камера заднього огляду, склопідйомники з дотяжкою, рлінк з AndroidAuto і т.д. Я не знаю в якому авто за ці гроші можна отримати стільки плюшок в автомобілі відносно свіжих років.
За цей час робив тільки ТО кожні 9-10 тис, замінив передні стійки з відбійниками та опорами. По запчастинам ціни вважаю цілком нормальними. Бачив багато коментарів за вартість зчеплення, і взагалі не розумію людей які кажуть що це дорого. Просто беріть за більші гроші автомобіль з малим пробігом та перевіреною прозорою історією, або беріть с більшим пробігом і виділіть заздалегідь гроші на це. Якщо не можете це зробити, то не беріть взагалі коли для вас це дорого. Навіть якщо воно помре, його заміна для вас буде один раз на весь срок експлуатації, це майже єдина велика витрата, яка може на вас чекати. Брати на останні гроші меган за 7000$ а потім писати що дороге зчеплення - це не розумно.

Із мінусів відмічу тільки кліренс, хоча я звик до нього. І також ближнє світло на останньому рестайлінгу, оскільки на цій морді доступний виключно лінзований галоген. В дорестайлінгу та першому рестайліну був адаптивний ксенон. В мене були як заводські фари, які стояли на ньому 5 років, так і нові оригінальні фари. Видимість вважаю недостатньою, особливо якщо на зустріч їде колхозний ксенон/лед в рефлекторі, на декілька секунд втрачається видимість освітленої частини дороги моїми фарами. Але згодом вирішив цю проблему шляхом заміни галогенової лінзи на лед модуль

Renault Megane 2007

Renault Megane 2007

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість матеріалів

177 тис.км 7.8 л / 100 км Поїздки в місті

Хороший надійний, і дешевий в обслуговуванні автомобіль. За час користування мав тільки проблеми з електронікою , які вирішив за 100 доларів. Хороша шумоізоляція і керованість. З мінусів - низький кліренс.

Renault Fluence 2010

Renault Fluence 2010

Перший власник 250 тис.км 6.6 л / 100 км Подорожі

Суперовий автомобіль. В технічному плані аналог Рено Меган 3, але по дизайну і вмісткості салону - набагато ціавіший. З плюсів: нержавіючий кузов, хороша якість салону, запчастини коштують копійки, порівняно з іншими авто, дуже гарний вигляд.

Відгуки про моделі Рено

Хочете придбати Рено та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 6 100+ відгуків відгуків про Рено будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.