Renault 1 отзыв о Renault 14

Renault 14 1979

Renault 14 1979

дизайн кузова, качество сборки, простор салона, расход топлива

D целом он был даже неплох - ремонтировать приходилось редко/

Ренаулт 14 был моим первым автомобилем в далекие девяностые. Несмотря на то, что автомобиль подержанный, да еще и 1979 года,расход бензина по городу небольшой (около 7-8 литров бензина). Конечно, автомобиль не для скоростных трасс, так как стрелка спидометра вряд ли перегнет отметку за 100 км/ч, но на дачу тихим ходом доехать вполне реально. Конечно, хочется отметить, что шумоизоляция Renault 14 сильно хромает. Салон, хоть внешне и выглядит небольшим, внутри довольно просторный. Движение автомобиля мягкое, благодаря подвеске в передней части кузова, что является плюсом для машин тридцатилетней давности.

Смотреть все 6049 отзывов об Renault
  • Renault Laguna 2008

Renault Laguna 2008

Renault Laguna 2008

дизайн кузова, динамика, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Всім привіт, відгук про своє авто, Рено Лагуна 3, 1.5dci K9K 110сил. Автомобілем повністю задоволений, купив недавно, майже 3 місяці в моїх руках тому про якісь поломки сказати нічого не можу, єдине що не працювало реле свічок розжарювання що виявив на діагностиці, нове реле 100$ по оригіналу що космічні гроші за релюшку, на розборі 200-300грн ????. По двигуну - до цього мав AUDI 1.9tdi на 116сил, не сказав би що Рено сильно програє в динаміці, по відчуттям абсолютно так само розганяється, але робить це плавно як би сильно не натискав педаль, що складає враження преміальної машини, тому що немає ніякого поштовху при розгоні. Двигун надійний та ресурсний, до цього до французів відносився з предвзятістю, але це авто змінило мою думку. По підвісці - авто трохи жорсткувате, але збите та маневрене, хоча ззаду балка спереді звичайний макферсон, в зрівнянні з багаторичажкою AUDI, великої різниці в керованості не відчуваю, зате відчувається вартість на ремонт, в чому виграє Рено, запчастини дійсно в 1.5/2 рази дешевше. Є моменти по кузову, він не ідеальний в плані жорсткості, задні двері скриплять на ямах коли кузов грає, також заднє лядо через те протирає фарбу в проємі, але це дрібні моменти які вирішуються демпферами на замки та плівкою. Сам кузов оцинкований, що було пріоритетом в виборі авто, французи роблять гарні кузова і з цим тяжко поспорити. По салону - присутні скрипи та цвіркуни що легко лікується, багато звуків видає торпедо на місці стику зі склом, що усувається просто, але якість пластику трохи засмучує в зрівнянні з старим німцем - моя AUDI A4B5 2000го року в салоні була більш якісніше зібрана та з кращих матеріалів, але цінова політика автомобілів зовсім інша тому не дуже коректно порівнювати. Простір в салоні це великий плюс Лагуни, задні пасажири відчувають себе в комфорті, місця для ніг вистачає, мій зріст 175см і сидячи за собою я можу випрямити ноги а не сидіти як на табуреті. Багажник великий, є карманчики для дрібниць, трохи місця під килимком а потім місце для запаски, багажник в кузові ліфтбек за розмірами +- як багажник гольфа або опеля астри в універсалі. Загалом машина складає про себе гарне враження не дивлячись на нюанси, за ті самі кошти це старіший VAG, типу А4B6, яка вже буде геть стомлена, Пассат, який наврядчи буде в гарному стані, як альтернативу розглядав Форд, але зірки не зійшлися і взяв Рено, про що не шкодую. За свої кошти автомобіль ТОП та дещо недооцінений я вважаю, так як існує Меган 3, який дорожчий за Лагуну, ціна на деталі однакова так як силовий агрегат, коробка передач однакові, а сам двигун дуже поширений та випускається і досі в різних модифікаціях, тому думаю проблем з запчастинами не буде. Лагуна це більше авто про зручність та комфорт за низькою ціною, всередині купа місця як для людей так і для речей. Ще додає плюс той факт що авто не дуже популярне в тому плані що на такій машині не буде ганяти якийсь мамин гонщик або татів бандит, хоча мені на момент покупки 21 рік.

Богдан Владимирович Фесюк

Отзывы о моделях Рено

Отзывы о Рено 14 по годам

Хотите купить Рено 14 и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Renault 14 от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 1 отзыв о Рено 14 любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.