BMW 409 відгуків про BMW X5

динаміка, керованість, простір салону, дизайн кузова, якість збірки

вартість обслуговування

Дивитися всі вживані BMW X5

BMW X5 2003

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива, вартість обслуговування

Сім'я

Но у меня м 54 3лтр бензин и честно говоря я доволен. Сначала когда купил казалось что слабоват но после некоторых доработкак у реально обезбашеных ребят которые буквально разложили его на молекулы и собрали понял что заправлять придется много но оно того стоит.

BMW X5 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

якість матеріалів, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

100 тис.км 13.9 л / 100 км Поїздки в місті

КОРПОРЦИЯ BMW до 2005 года работали на марку,
после 2005, работают на деньги выпуская бумажные BMW. Экономия на метале, мотор N55B30A вообще хлам не хочу за него писать. Ремонтники смеются с этого типа двигателя. Ломаются коленвалы проворачивает вкладыши,
на авто которые пробежали едва за сотку. Делая нормальные атмосферники и перейти на систему ванос которая глючит при малейшей ошибки. Кажется она как не доработанная у немцев. Так что при покупке этого авто марки BMW хорошо подумайте!
За понты надо платить

BMW X5 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

Х5 це автомобіль який підкоряє. Займаюсь пригоном авто і досвід їзди є на різних авто, але попався достойний апарат від якого отримую задоволення і впевнено можу ствердити що Х5 Е70 це най кращий автомобіль в класі й ціновому сегменті. Цей авто зовсім не парить мозги та не ламучий, той хто погано відзивається про дизельний Е70 просто не їздив на живому іксі й немає поняття який це автомобіль. Розхід палива не малий 12-14 місто 7-10 траса, але потрібно враховувати вагу і потужність і те з якою легкістю він набирає швидкість. На резині r18 при обслуженій підвісці навіть не помічаєш коли з\'їхав з хорошої дороги навіть на гравій. Єдине що напрягає це звук дизеля, але тяга і підвіска все компенсовує. Якість матеріалів на висоті 285т.км, а салон як новий і без стуків і скрипів.

BMW X5 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

вартість обслуговування, ціна

Самий адекватний автомобіль за свої кошти. Обирав між BMW X3, Range Rover Evoque, Prado 150, Mercedes ML та Infinity QX30. Як тільки сів за кермо Х5 зрозумів- ось це воно, попадання в десятку, не хотілось виходити з авто - настільки сподобалось відчуття.

Шукав по принципу мінімальний пробіг, свіжі роки але простіша комплектація.

Великий багажник, задні сидіння складаються, комфортна посадка водія та пасажирів, якісна обивка шкірою, безпечне та комфортне авто. В моєму випадку це сімейне авто: посадити дружину та дитину на задні сидіння, поїздити по справах по місту чи за місто.
Якщо брати живий дизель, то абсолютно безпроблемне авто навіть і з великим пробігом.

Розхід в місті з пробками 10-11 л, по трасі 6-7-8, середній 8.5 літом/9.2 зимою при спокійному керуванні. Їхав трасою Київ-Львів, середній розхід на круїзі в еко-режимі з кліматом 6.5.

Несподобалось то, що задні двері не широко відкриваються і дружина часто шаркає ногами дверну карту, ніяк не можу привчити сідати в авто акуратно. Дорогі запчастини, навіть аналоги - обслуговуюсь в спеціалізованому бмв-сервісі; офіціали по цінах зовсім неадекватні.

283 тис.км Сім'я

Х5 е53 это легенда, надёжность! За время езды был всегда доволен, единственное было проблема с ближним светом, потом поменял на Би лед и всё было супер, ещё есть проблема со скелетом ручек, ломаются зимой, а так в целом машина супер.

BMW X5 2002

Збирав на авто 15 років і це була моя мрія. Купив це авто так як хлопці мого віку беруть...КРУТИЙ ЧОРНИЙ ВЕЛИКИЙ ЛЕГЕНДА БУМЕР2! не хочу нікого відвертати від цих авто...но мені вона принесла такий опит що я став експертом е53. Стан цього х5 до і зараз це небо і земля. Вкладень зробив стільки що мама не горюй. Бо стало обідно як її до мене використовували...скажем так моє хоббі купити іграшку і довести її до ідеалу взяло вверх. Тому за свій Х мені не буде стидно перед показом. останній пункт залишився відновити лак і все. І да...диски оригінал...кому цікаво інтернет яка ціна за комплект 21 з резиною.

BMW X5 2012

BMW X5 2012

Дуже гарне авто. Як на мене, оптимальне. Трохи дорогувате обслуговування, але терпимо. В мене це був вже третій Х5. Купуватиму тільки Х5.

BMW X5 2015

BMW X5 2015

Владел X-5 тыми во всех кузовах этот F15 самый стабильный,заезжал на Т О раз в 10 т. км. Проблем с машиной не было вообще,один раз поменял два передних поперечных рычага после того как проехал 50т. км. Пробег у машины был на тот период 180т. км. На авто стоят диски 20 радиуса. сто касается двигателя,коробки,пневмо - подвески,электронки-без нареканий. Кто собирается приобрести такой автомобиль я бы посоветовал покупать обычный 3‑х литровый дизель,очень динамичный ,экономичный ,комфортный ,вместительный автомобиль. После 2016/7 на них ставили мультимедиа Nbt evo она немного интереснее, чем предыдущая Nbt. И на ней появился тач. скрин экрана, так всё без изменения. Всем удачных покупок!

BMW X5 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

вартість обслуговування

Машина чудова, гарна та дуже надійна, так це не жарт якщо вчасно заливати масло, то по мотору все ідеально
І він не буде потребувати вкладень ну тільки пробіг буде 250-300 то треба буде поміняти цепі та все.Ну і кожен рік по наших дорогах то потрібно ремонтувати ходову.
Машина тримається дороги на відмінно, від
Mercedes Benz ML

BMW X5 2007

Мав багато авто з яких Мітсубісі оутлендер ,крузер 100,ренж спорт ,педжеро вагон , мл кращого за керування на Бмв х5 не відчував , комфорт керованість розхід та тримання поворотів на високій швидкості. Чудове авто яке дійсно варте уваги . Якщо попередній власник доглядав за ним воно варте уваги і залишить приємні враження від керування .

BMW X5 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

керованість

Купил икса на 100 тыс. пробега , отъездил 35 тыс. за полтора года . Машина реально надежная , ни разу не подвела , из поломок было замена ЕГР, и забились дроссели для водостока на крыше , разбирали часть салона , чистили . В остальном же плановые то. Понравилось качество отделки салона, динамика, внешний вид, в х5 я реально почувствовал все плюсы современных дорогих опций проекция , мертвые зоны, распознавание пешеходов в темноте , животных . Дисктроник - супер вещь! В общем если брать икса обязательно в максимальной комплектации или приближенной к ней. Мягкая подвеска , по городу комфортно, даже на 21 х дисках! Бмв делает вещи , настоящий премиум класс, на дороге уважают. В общем если есть возможность купить в F15 кузове , 100 % рекомендую. И продать ее будет просто , машина желанная многими . Всем добра , спасибо за внимание . PS : мотор 4.0 D , едет ну очень бодро.

BMW X5 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

гальма

Економне авто ,витрата газ 14 середній на 100 км,великий багажник,гарно тримається дороги,прохідність сніг болото без проблем.не дороге в обслуговуванні.від авто одне задоволення.бмв Х5 е70

BMW X5 2002

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна, шумоізоляція

вартість обслуговування, гальма

Сподобався розмір авто і проходимось, не сподобалась пневмопідвіска і ціни на запчастини, витрат не знаю, продав не ремонтувавши, коштував 4000

BMW X5 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

простір салону

Считаю кузов F15 работой над ошибками над кузовом e70. Идеальные решения проблем. Покупая автомобиль с прозрачной историей честным пробегом я получил надёжное немецкое качество. Многих пугает 2 литра дизельный мотор, возможно, НО! НЕ в версии B47Top, который по динамике разгона, надёжности, экономичности, отсутствии расхода масла легко даст фору 3‑х литровому стоковому дизелю. В среднем затраты на ТО каждые 8 тыс. км составляют около 4-6 тыс. грн. Надёжная ходовая и рулевая система. Очень понравилась комплектация, их не бывает версии Full, ассистент вибрацией руля покажет что другое авто в потоке с вами у вас в "мёртвой зоне". Комфортный дальний led свет аккуратно "вырежет" встречный и попутный транспорт в потоке света фар чтоб не слепить других участников движения. И много много других вкусных пряников, которые заставляют найти причины снова оказаться за рулём.

BMW X5 2001

BMW X5 2001

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

вартість обслуговування, ціна

Расход газа 17 город 13 трасса. М54 очень эластичный мотор. Его хватает для такого паркетника. Но следить за ним нужно пристально, уходит масло литр на тысячу. Пересыхают вакуумные трубки. Короче нужно ухаживать заглядывать каждые 2-3 тыс. километров. Очень комфортная и дерзкая машинка даже для 2021 года.

Перший власник 320 тис.км 11 л / 100 км Подорожі

BMW X5, E53, 3D, 2003г. Автомобиль надёжный, комфортабельный, очень нравится. Глобальных ремонтов не было, расходники и т.д., на 320000 км, впервые "потёк" правыц амортизатор.
Проблема зимой, замерзают ручки передних дверей и ломаются.
В год расходы около 1000$, что в разы дешевле Е70. На АВТ"БАВАРИЯ" дорого.

BMW X5 2008

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

дизайн кузова, вартість обслуговування, ціна

Машина огонь, но надо иметь стальные яйца и кучу бабла в запасе, она комфортная и надёжная только как по мне ну не стоит это столько ой не стоит. Считаю что стоимость авто и его обслуживание больше зависит от самого бренда чем от комплектующих.
Коротче покататься можно и найти ей нового счастливого владельца пусть "кайфует".

BMW X5 2007

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, керованість

Ездил на многих марках авто, но Х5 это не что, это непередаваемые эмоции во время вождения, это комфорт, это стиль, это все. Все кто пишет, что БМВ ломается и его дорого содержать, значит Вы его не своевременно обслуживали, либо вообще у Вас его не было, либо розорвыш какой-то. Со своей стороны скажу, что если за машиной смотреть, то и ломаться ничего не будет! Кто надумал брать берите, не пожалеете. Лучше БМВ может быть только БМВ...

BMW X5 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, керованість, шумоізоляція

витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

BMW X5 35i рестайлинг 2011 года. Двигатель 3л турбо бензин, 306л.с. АКПП 8ст. Авто, для настоящих ценителей марки БМВ. Престижное, статусное, на дороге уважают. Покупать на последние деньги не рекомендую, так как требует постоянных вложений. Особенно бывают проблемы по электрике, тщательно проверяйте перед покупкой на компьютерной диагностике. Расход топлива в городе 16л и не меньше. По трассе при 140-160км/час - 12л. Управляемость как седан пятой серии, динамика выше среднего. В целом, отличный аппарат, но лучше берите с дизельным двигателем.

BMW X5 2006

Хороший, надійний, комфортний, потужний автомобіль. Прохідність хороша, не одного разу не підводив. Рекомендую

Відгуки про моделі БМВ

Відгуки про БМВ Х5 по рокам

Хочете придбати БМВ Х5 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про BMW X5 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 409 відгуків відгуків про БМВ Х5 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.