Chery 1 460+ відгуків про Chery

Chery Amulet 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

гальма

Что сказать про данное авто.. не ровня жигулям даже тем же десяткам и приорам.. этот вместительный, внешне не плохо смотрится качество авто довольно таки отличное! За пол года использования ничего не делал кроме установки одной ручки двери и чистка моторчиков електро подъемников.. Двигатель стоит с сиат Толедо, приемыстый шустрый для города, передачи короткие и быстро наберет обороты.. По кузову: метал лично у меня 9+ с 2007 по 2023 год есть пару мелких рыжиков.. Есть и минуса это крепление сидений передних и иногда писк дешевого пластика на торпеде, да и багажник на 2 замка не всегда получается с первого раза закрыть.

Chery Kimo 2012

Chery Kimo 2012

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування

Купував це авто собі як перше у житті, щоб навчитись їздити і взагалі познайомитись з автомобілями, бо в моїй родині їх не було

Обирав по критерію "найкраще на мою думку авто у бюджеті до 4000", і побачив Кімо. За ці гроші лише вона пропонує комфорт у вигляді "гарний дизайн, вік менше 10 років, автомат, газ, кондей, парктронік, електроприводи дверей і дзеркал", що мене дуже підкупило

Я прекрасно розумів, що ця машинка більше як тренажер, бо за межі міста на ній їздити не комфортно, вона дуже шумна на швидкості 100+, та її буквально хитає від інших авто, із-за поганої аеродинаміки. І саме з підходом, що ця машинка мені на декілька років, щоб навчитись їздити - я нею задоволений. По місту вона дійсно дуже комфортна та маневрена

З основних мінусів - складність ремонту, особливо по електриці, і ціна запчастин, важливе уточнення, що це стосується саме Кімо на АКПП. У моєму невеликому місті Полтава дуже складно знайти нормальних майстрів, які готові займатись подібними китайцями, особливо у плані електрики, яка, як мені казало 3 різних людини: "по складності і вартості як у мерседеса", а ось на версію з МКПП все набагато легше, і по майстрам, і по вартості запчастин

Загалом проїздив 2 роки, купував за 4, за весь час вклав ще 4 тисячі, 2 з яких на ремонти і запчастини. Може здатись дофіга, але я вважаю головною проблемою у цій ситуації - прокладку між кермом і педалями, тобто себе, водія-початківця, який і машину гвалтував, і майстрів не вмів перевіряти

Чи варто купувати цю машину? Моя думка, до якщо для першої машини, і хочеться їздити з комфортом, але готові витрачатись на ремонт - так. Якщо готові терпіти відсутність комфорту, але витрачатись на ремонт менше - то краще якийсь Ланос

Chery Jaggi 2007

Chery Jaggi 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Придбав авто у 2021-му році. За час володіння було багато чого зроблено, авто було не в найкращому стані - майже повністю замінив ходовку та замінив радіатор охолодження двигуна. Критичних проблем небуло, лише витрати на обслуговування, мастило, свічі, фільтра та комплект ГРМ. З мінусів мабуть це прикіпання свічей до проводів, через що разом із свічами міняв комплектом свічі, катушку та провода. Гниють задні арки, якщо не слідкувати і залишити арки відкритими. В цілому автовкою задоволений, за свої гроші дуже гарне авто. З комфорту є все що треба, мені достатньо. Авто не великих габаритів, але дуже вмістке, обсяг багажника - 400 літрів, вистачає з головою. За водієм спокійно може сидіти людина, мій зріст 2.10. Через невеликі габарити дуже зручно паркуватися у місті.

Отличная машинка пока дело не доходит до ремонта. Никто не хочет браться за нее, потому что маленькая и все под капотом очень плотненько натыкано. И ещё минус, тяжело найти на нее детальки.

Chery QQ 2011

Chery QQ 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, об`єм багажника, шумоізоляція

Привет всем! Машинка у меня уже пол года. Сразу сели и поехали.После покупки сразу на сто, сделали полное ТО ,и гранату заменили.
Я машиной довольна,езжу в основном в городе. Для учебы ,как первая ,или как для девушки -это авто подходит .
Ее минус - это низкий клиренс..
Багажника и места хватает. И лихачить на этой малыхе не получится.

Chery Tiggo 2 2022

Chery Tiggo 2 2022

1 тис.км 5.8 л / 100 км Подорожі

Перед тим як купляти авто Тигго 2 дуже багато прочитав відгуків і через 1.5 року купив в автосалоні нове авто. На сьогоднішній день дуже задоволений автомобілем, розхід за містом 5.3 л/100 км, кліренс високий, місця хватає, на водійському сидінні комфортно, мій зріст 190 см, вага 125 кг. Нікого не слухайте, купляйте нове авто і щасливо експлуатуйте. Міг собі особисто пригнати б/у авто з Німеччини, але не хотів збирати європейський металобрухт. Тому раджу купляти нові авто!

Chery Tiggo 2 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

простір салону, шумоізоляція

Авто до пробігу 3500 км було неквапливе, думав помилився у виборі, але після обкатки його як підмінили з того часу весь час експлуатації приносило лише позитивні емоції, жодних проблем чи поломок лише планові ТО, надіюсь так буде і надалі.

Chery Tiggo 2 2021

динаміка, якість матеріалів, гальма, керованість, ціна

Перший власник 1 тис.км 7.9 л / 100 км Сім'я

На першій-другій-третій передачі автомобіль їде дуже добре,
на 4-5 таке відчуття, що чогось не вистачає. Обгін треба планувати завчасно, або перемикати на нижчу передачу.
Думаю це спеціально двигун так налаштовано для економії палива.
Також є підозра, що бортовий компьютер не правильно показує середню витрату пального, але ще не перевіряв по заправці до повного.

Chery Amulet 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, гальма, керованість

Доброго времени суток! Черри амулет не плохой автомобиль за свои деньги плюсы : просторый и вместительный салон, огромный багажник, мягкая подвеска, динамичный по городу, короткие передачи быстро наберает скорость до сотни! Не дорогие запчасти но качество не всегда хорошее вообще-то как и везде. Расход ГБО-4 9/10л смешанный бензин не замерял. Минусы: запчасти, оригинал не покупать лучше аналог, гидрокомпенсаторы с роспредвалом, это больная тема даного двс. Это всё лечится новой заменой и забывается. Наверное и всё! Авто у меня был 2007 года ещё в родном метале и окрасе не считая переднего бампера он уже менялся, были конечно рыжики но они подкрашивались дыр не было ище раз повторюсь автомобилю 15 лет не крашена и не вареная. Хотя люди жалуются на кузов но у меня всё с ним было в порядке, на вторичке авто не дорогой, если вы хотите приобрести черри амулет я вам советую для семьи или тахи за эти деньги это лучший вариант тот же ланос будет стоить дороже а амулет по цене ваз 99. Покупайте смело! Спасибо за внимания.

Chery Tiggo 8 2018

Chery Tiggo 8 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, простір салону, ціна

об`єм багажника

Брал эту машину жене на замену Chery Tiggo 5. У меня Chery Tiggo 7. То есть до этого уже был опыт владения авто данного производителя и только положительные впечатления. Поменяли машину из-за того, что в 5-ке уже не хватало места. У нас 3-е детей. И, если едешь на большие расстояния, и нужно взять еще с собой бабушек\\дедушек\\друзей, то уже некуда. Поэтому рассматривал разные 7- ми местные автомобили. По соотношению цена-качество из небитых ничего рядом нет. Что нравится в машине: Система автозапуск. Классная штука. Зимой из окошка машину завел, она фырчит, греется, пока ты завтракаешь. 10 минут работает, двигатель прогревается и она сама выключается. На улице мороз, а ты вышел и сел в теплый прогретый салон. И стекла, само собой, оттаивают за это время. Дворниками махнул и поехал. Нравится динамика. Она намного круче, чем в Тиго 5. Не хуже, чем в Тиго 7, хотя машина намного тяжелее. Ну и 7 мест конечно. Задние места неполноценные. Взрослого человека туда засадить можно, но вряд ли ему будет комфортно часов пять так ехать. А для детей в самый раз. Нравится комфорт, качество отделки салона, свет и т.п. Из того, что не нравится: При разложенных 7 сиденьях практически нет багажника. Большой чемодан уже положить будет просто некуда. Поэтому изначально собирался ставить багажник на крышу, чтобы возить много добра с собой. Не нравится на камере заднего вида то, что отсутствует статический вид парковочной зоны. Динамический есть, а вот прямоугольника нет. В Тиго 7 есть обе проекции и это намного удобнее. И мне не хватает люка. В Тиго 5 и Тиго 7 люки были. Для проветривания это незаменимая вещь. А в Тиго 8 можно только приоткрыть боковые окна. Из-за этого возникает сильный шум и сквозняк в салоне. Поэтому пришлось докупать и ставить дефлекторы. С ними лучше, но люк лучше. В остальном приколупаться особо не к чему. Планируем пользоваться машиной еще пару лет, поэтому может позже напишу о впечатлениях. Как и обещал, дополняю комментарий. Изначально покупал 8-ку как машину для путешествий всей семьей на большие расстояния. Дети хотели увидеть живых панд, а, как оказалось, они живут только в нескольких зоопарках на земном шаре. И ближайшим от нас оказался берлинский зоопарк. Поэтому готовился к поездке из Киева в Берлин с женой, 3 детьми и кем-нибудь из бабушек. Также рассматривали поездку в Париж в Диснейленд. Чтобы уменьшить затраты на топливо в Европе и увеличить запас хода, поставил дополнительно газ. Баллон поставили на место запаски в багажнике. Поэтому возник вопрос куда девать запаску, так как в багажнике и так не было место. Докупил вместительный багажник на крышу и в него внутрь прикрепил запаску. Таким образом я и убрал запаску из салона и получил дополнительное место для вещей на крыше. И как все эти приготовления пригодились, когда российские напали на Украину. Мы после 36 часов за рулем без сна и "кругосветного" путешествия через 5 стран попали все-таки в Польшу. Машина оправдала себя полностью. Каждой вложенной копейкой. Теперь до берлинского зоопарка от нас ехать в 3 раза ближе и до Диснейленда в Париже тоже. Единственное, из-за багажника на крыше в Варшаве есть проблема с поиском места для паркинга. Большинство паркингов имеют ограничение по высоте 2.4 метра, а Тигго 8 с багажником на крыше около 2.6 метра. Поэтому иногда приходится покрутится, чтобы найти где припарковаться. Ну и отсутствие сервисного обслуживания в Европе. Поэтому придется, наверное, открыть станцию техобслуживания Chery в Варшаве.

Chery Tiggo 5 2017

Chery Tiggo 5 2017

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Перший власник 33 тис.км 8.7 л / 100 км Сім'я

Автомобіль викликає позитив, великий салон, висока посадка, легкий та комфортний в керуванні. Надійний та доволі економний двигун. Зібраний дуже якісно. Жорсткувата підвіска. Рекомендую.

Chery CrossEastar 2008

Chery CrossEastar 2008

Володіючи машиною понад два років наїздив близько 55ти.км.І можу сказати про цю машину ось що! Гарна машина як всередині, так і з двору. Простора, зручна,комфортна.Ламається тому, що усі машини. Якщо вчасно не поміняти ту деталь чи іншу, то машина зламається. А тому, що стоїть двигун, коробка і підвіска з Японської машини Міцубісі. То ця машина міцний горішок. Всі хто каже про Китайських машини що вони погани. То ті люди наїздили або не мають таких машин.І їздять на якомусь мотлоху. Про Чері Крос Істар я можу багато розповідати всього доброго. Бо все що стається погане з машиною. Винен сам водій!

Chery Tiggo 2 2021

дизайн кузова, дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

Покупал авто с высоким клиренсом,так как устал от маленьких легковушек. Вообще так купил авто, не успел выехать из салона загорелся блок. Подушки б.з.,сразу хотели устранить, не вышло,только замена по гарантии. Авто жесткое,клиренс норм,брал простую комплектацию. Из минусов слаб мотор,не всем подходит посадка в авто для водителя,у меня рост 170 см и я, за пол года так и не настроил удобное положение,но мне потом и в салоне об этом говорили. Багажник мал,но так что-то можно по мелочам положить. По кузову,нужно обрабатывать антикорозийкой и ставить защиту двигателя. По управляемости, я думаю 3+.ну вот как то так.

Chery Amulet 2008

Chery Amulet 2008

дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, гальма, керованість, шумоізоляція

Китайський автомобіль що з нього візьмеш но в 2008 році це був автомобіль іномарка, після ваз. Ваз не зрівнятись з амулет однозначно. До 100 тис тільки бензин заливали і мастило розхідники і все. А після то те то се поломиться як в звичайному авто????

Chery E 5 2013

Chery E 5 2013

динаміка, шумоізоляція

160 тис.км Подорожі

Авто очень хорошо себя показало,росход маленький ,запчасти не дорогие. Для своей цены отличный автомобиль.

Chery QQ 2008

Chery QQ 2008

дизайн кузова, динаміка, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, шумоізоляція

З плюсів: економна, для міста саме то що треба, в будь-який мороз заводиться з пів обороту, теплий салон. Мінуси коробка робот, проблеми з датчиками коробкою, роботом, слабка ходова не для наших доріг, відсутність СТО, мало хто хоче братися за ремонт. Після пробігу 40 тис. почалися проблеми з коробкою, роботом, датчиками, ходовою.

Chery QQ 2005

Chery QQ 2005

простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Маленький, удобный и тоненький автомобиль.
Высокий дорожный просвет. Проезжает и выезжает где угодно. Видимость хорошая. Удобна и не дорогая в эксплуатации.
По сути, есть все радости жизни. Кондёр работал хорошо, печка шикарная, багажник маленький, но, 3 больших пакета из магазина довезти можно. Внутри очень уютно, и помещаются свободно даже высокие люди. Довольно юркая.
Есть вопросы к тому, что часто коробки, роботы итд могут выпендриваться, и им нужно какое-то лечение. И что бы что то ей сделать, нужно пол машины снять. Даже масло куда то долить итд. А это время.
Была бы 1.1 еще года 2-3 ездила

Chery Beat 2012

Chery Beat 2012

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

Пишу відгук у 2021 році,авто продав у 2020р. Чому з цього почав ,бо на даний час основною проблемою є проблема з запчастинами, а саме кузовною.в Україні. З ходовою,запчастинами двигуна навісним проблем нема,все є і коштує дешево,як на ланос шевроле і тд. А кузовні вже нема, і боронь боже вам на ній попасти в ДТП. Запчастин просто не знайдете,хіба б.у, і то з таких же розбитих.хоч і на сайтах вроді би все є, а ви попробуйте заказати на популярних сайтах по китайцях, наприклад підрамник,чи поріг і самі все поймете. І так зі всім. Бокові панелі,двері,дах вже проблема. І навіть дилер чері не поміг мені,які й продали цю машину мому родичу спочатку. Тому на мою думку авто вже неактуальне до покупки на даний час. Підрамник вирівняв старий,підварив і продав авто.
По самій машині крім ржавіючого кузова, є проблема з передньою ходовою.пробивається навіть на незначних ямках.
З плюсів хороша посадка,місце в салоні,якого дійсно всередині більше ніж виглядає ззовні,хороше світло фар,парктроніки штатні,повний електропакет,мала витрата палива,великий багажник,кліренс,який я ще збільшив ланосівськими простачками.
Якби не проблема запчастин кузовні,то б їздив би й до нині, а так хороше авто.

Chery Tiggo 2 2019

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Перший власник 15 тис.км 6.7 л / 100 км Сім'я

Автомобіль мені подобається,середній розхід топлива не перевищує 6.8 літра в змішаному циклі...їжу по комп\'ютеру. Поломок не було, авто відповідає моїм вимогам,задоволений навіть що я 180 зріст і 115 кг вага...а жінка 90 вага і 167 зріст, Місця в салоні хватає, авто в лакшері комплектації. Не гримить ні ходова, ні салон ,все держиться кучі. Запаху в салоні нема, це вже не ті Чері що були раніше. Машиною задоволений..

Chery Tiggo 3 2017

Chery Tiggo 3 2017

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

динаміка, шумоізоляція

Перший власник 94 тис.км 8.1 л / 100 км Сім'я

Владел Тигго 3 более четырех лет. За этот период машина показала себя с лучшей стороны.
Из минусов, смог бы отметить шумную родную резину и среднюю шумоизоляцию. Если решить эти вопросы, то проблем не должно быть.
Автомобиль ремонтировался после ДТП, детали пришли очень быстро, вопрос с ремонтом закрыли в короткий срок.
Регулярные ТО стоили порядка 2500 грн. Дважды менялось масло в вариаторе, это ещё +/- 2000 грн к чеку.
Машина прошла 45000 по Европе, ни разу не заставив усомниться в своей надёжности.

Відгуки про моделі Чері

Хочете придбати Чері та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Chery від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 460+ відгуків відгуків про Чері будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.