Відгук Honda Legend 1991

Газ пропан-бутан / Бензин Двигун
Передній Привід
Менше 6 місяців Водійський стаж
Менше 6 місяців Час володіння

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, ціна, шумоізоляція

керованість

Легенда. Завжди привертає увагу поціновувачів старих авто.
Двигун надійний, щоб його поставити на коліна треба постаратись ще
Ціна ланоса, але в мільйон разів краща за нього по всім параметрам
В повсякденному житті дуже зручний автомобіль, розхід 13 газу по місту. Звісно можна і 20 їздити, якщо хочеться повеселіше, але я десь за рік звикнув і став їздити по пенсіонерські.
Динаміка, така що позаздрять нові потужні авто, простий атмо двигун на 200+ к.с. Їде до 100 за 6.9секунд, і це без чіпа
З мінусів єдине погана оглядовість при паркуванні, бампер передній і задній ніби окремо від машини, при тому загальна довжина авто 5 метрів, не дуже зручно в дворах паркуватись, але можна звикнути
По обслуговуванню я би не сказав що дуже дороге авто, дорожче звісно, за жигулі, але не дорожче за бмв, мерседес тих років. В мене форд фієста 1.4 бенз на СТО забрала більше грошей за півроку просто по обслуговуванню ніж хонда за два роки.
І на мою думку при такій потужності мала би бути якась інша база автомобіля, в поворотах на швидкості майже завжди на межі зносу, можливо це тільки мій екземпляр такий, але по зрівнянню з хетчбеками це машина щоб їздити тільки прямо

Тимур Макаров
13 квітня

Підпишіться на розсилку відгуків про Honda Legend

Коментарі (1)
avatar
Гість | 22 квітня 2024 р., 21:39
Максимально проблемне авто, запчастини в дефіциті і ціна просто космічна. Ходова по ціна дорожча в декілька разів за w222. Коробки по надійності на 3+, дуже ніжні. Механіка розсипається підшипник первісного вала, та з щеплення відбирає бо малий диск і бистро перегрівається корзину. Автомат всего 4 передачі і враховуючи роки то страшно навіть нажимати газ бо фрікціони сипляться. Мотор теж з періоду каменого віку. Росхід пального просто космічний, старт починається від 15л а там залежить від їзди та стану мотору. 20 років тому було хороше авто, зараз це нереально проблема. Краще Ланос ніж подібне авто. Якщо подзвонити на розбірки то там чисто космонавти по цінам, все починається від 100$ за базову запчастину.

Відгуки про моделі Хонда

Відгуки про Хонда Легенд по рокам