Peugeot 3 050+ відгуків про Peugeot

Peugeot 307 2003

Peugeot 307 2003

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Очень хорошее авто, особо не прихотлив, запчасти не дорогие, комфортный и красивый.

Peugeot 308 SW 2016

Peugeot 308 SW 2016

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Володію своїм пежо 308sw ,чуть більше як рік.Авто дуже мені подобається і моїй сім\'ї. Я її пригнав з Нідерландів, я другий власник в авто.Перед покупкою пежо я розглядав Форд фокус,та Рено Меган, але взяв Пежо, і не жалкую. Класний дизайн,якісні матеріали, просторий салон,отлічна динаміка і чим не поступається Гольфу,навіть краща.я перед купівлею катався на Гольфу 2015 року.і не можу сказати що я отримав те чого чекав від авто, а ось Пежо 308 дуже здивував мене своєю керованістю.Кращий у своєму класі, сімейний авто.

Peugeot 301 2017

Peugeot 301 2017

дизайн кузова, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Перший власник 71 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Гарний, економічний авто. Не дорогий в обслуговуванні. Прихід 6.5л. Просторий салон.

Peugeot 207 2011

Peugeot 207 2011

дорожній просвіт, шумоізоляція

Володів 207 пижиком 3 роки. Брав з пробігом, Пробіг за час володіння невеликий, 40 т км. За весь час ні разу не підводила, заводиться і зимою і літом без проблем. Все працює, нічого не ламалось. З ремонту - заміна кульової опори, сальника пів вісі та сальника колінвала. Як на мене, недолік машини - це маленький кліренс. А так на свій клас досить пристойне авто.

Peugeot 405 1989

Peugeot 405 1989

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, ціна

динаміка, якість матеріалів

Сім'я

Хороший автомобіль на свої гроші. Непоганий дизайн, дешеві запчастини,досить надійний

Peugeot 308 SW 2014

Peugeot 308 SW 2014

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

5 л / 100 км Поїздки в місті

Взяв авто на продаж.
А тепер думаю собі залишити.
Кожна поїздка - задоволення, що по місту, що по трасі.
Порівнював з Фокусом, при однакових складових, Форд відпочиває.
Гарна динаміка, набір швидкості, маневренність.
Багато хто каже що кліренс малий, я не відчуваю проблем, ніде не затерає, навіть при виїзді на бровку.

витрати палива

Очень надёжный, комфортный, оцинкованный авто для семьи. Надёжный и не дорогой в эксплуатации.

Peugeot 301 2013

Peugeot 301 2013

Пользуюсь машиной более 7 месяцев,за это время поменял только масло и стойку,запчасти ценой чуть больше чем на жигули,очень комфортно ездить в ней. Не привычно что стеклоподъемники находятся возле коробки передач

Peugeot Bipper пасс. 2008

Peugeot Bipper пасс. 2008

об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

Хороше авто. Зручне в керуванні, маневрене, досить компактне.
Їжджу вже майже 8 років, досі серйозних поломок не було, не дороге в обслуговуванні.
Великий плюс, що економне, саме через це і купувалося авто.
Ідеальний варіант для сім\'ї
Багажник досить великий

Peugeot 308 SW 2009

Peugeot 308 SW 2009

Надійне, комфортне та економне авто. Розхід палива на трасі 4 л/100км. місто 5/100км. Не дороге в обслуговуванні. За час користування автомобілем нарікань на нього не маю. Однозначно рекомендую.

Peugeot 206 2006

Peugeot 206 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, гальма, шумоізоляція

Хорошая машинка за эти деньги. Немного рук спецов и эта машинка 120 л.с., а для его веса это за глаза. Разход топлива нормальный, иногда высокий 8-10 город, трасса 6-8.
Салон просторный, багажник нормальный этого класса

Peugeot 407 SW 2010

Peugeot 407 SW 2010

250 тис.км 5.3 л / 100 км Поїздки в місті

Комфорт, можливості експлуатації, комплектація та задоволення від керування.
Заміна фільтрів, масові, розвідників.
Так, за 2 роки експлуатації приблизні витрати 300$

Peugeot 307 2004

Peugeot 307 2004

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

Надзвичайно надійний двигун hdi 1,4, ходова жестока, дуже добре тримає дорогу на любій швидкості, яка можлива з цим двигуном, розгоняв до 150 по навінаиору; витрата пального найменше компьютер показав на пробігу Щецин - Черкаси 1600 км : 3.6 л з обгонами і швидкісттю 110-120, при 90 буде трохи більший. Назовіть мені хоч одну машину будь яку разбрендовпну з таким витратом палива? Пробіг за 300000, двигун ще не вскривпвся, за пробіг 1700 до кордону Польща Германия і назад 1600 долив
100 г масла. В місті масло не бере. Німці і японці хай відпочивають.
Салон дуже якісний зручний і продуманий,
З мінусів :дуже жестка задня балка, проблема з дісплеем бк, пропадає видимісить при нагріву і кнопка 5 двері виходе з строю і не коректно працюючий клімат а також запаска кріпиться здолу, не зручно, якщо зломаєтся механізм її криплення, буде їздити в багажнику. Ще зимня витрата пального може бути аж до 8.5 л в місті, це я вважаю забагато для такого об\'єму. Влітку я рахую 5, 5 місто, трасса, дешевше ніж маршрутками.
Кліренс супер, паркую її на бордюрі, ніколи ще не чипляв дном.

Peugeot Boxer пасс. 2012

Peugeot Boxer пасс. 2012

Дуже задоволений пижиком, і не можу згодитись на рахунок поганого вивороту та маневреності, за рахунок переднього привода він чудово справляється з задачами. Чудове авто за свої гроші, має оцинкований кузов, привабливий вигляд. До мінусів хочу віднести кліренс.

Peugeot 307 2005

Peugeot 307 2005

Комфортний автомобіль. Сподобалося все. Один з найкращих, з тих які були у мене.
Тільки маленький кліренс

Бюджетний варіант витрат в обслуговуванні
Заміна гідроблоку акпп

Peugeot 206 2005

Peugeot 206 2005

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, коробка передач, шумоізоляція

Брав новий з салону. Приємно вражений динамікою й поворотністю. Підвіска перебралася один раз за 15 років. З легкістю тягне тонну в причепі. Місткий багажник на таку маленьку машину.

Peugeot 406 2000

якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

чудове авто, дуже містке, можна спати удвох. Керованість на висоті, м\'яка підвіска. Динамика пристойна, хоча все ж авто важкувате. На трасі почуває себе прекрасно, в місті трохи гірше - розміри дають про себе знати. в обслуговуванні недороге, запчастини доступні. двигун досить простий та надійний. Оцинкований кузов. Хороша комплектація, за невисоку ціну.

Peugeot 605 1989

Peugeot 605 1989

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

витрати палива, вартість обслуговування

Поїздки в місті

Отличный автомобиль! Всё в нем комфортно, плавный, мягкий автомобиль, места много в салоне, просторный, отлично держит дорогу. Большой багажник, часто выезжаю на природу с палатками. Мотор очень резвый, 3,0
Правда 2,0 не едет

Peugeot 307 2006

Peugeot 307 2006

дорожній просвіт, шумоізоляція

Чудовий сімейний 7-ми місний автомобіль, до цього мав Опель Зафіра дизель 2.0. Купуючи "Пижика" трохи побоювався, що бензин 1,6 не дасть мені те, що давав опелівський турбодизель 2,0. Однак після пробної поїздки був вражений... і як то кажуть закохався з першого погляду. Машинка підриває дай Бог, по трасі йде як утюг, на обгонах показав себе шикарно - на п\'ятій передачі на швидкості близько 100 км/год за кілька секунд розганяється до 140. По запчастинах не дорожче Опеля, ходовка проста і одночасно м\'яка, дуже добре "ковтає" невеликі ямки. Кузов подвійної оцинковки передні крила пластикові, капот алюмінієвий. Шикарна панорамна криша, діти в шоці, особливо коли їдеш в дощ. Дуже зручні ергономічні сидіння які регулюються в різні положення, як передні так і задній ряд, який складається з трьох окремих сидінь, третій ряд два легкозйомних сидіння. По електроніці в моєму "Пижику" є все крім датчиків світла і дощу. Але є і мінуси: штатна музика така собі, вочевидь французи на відміну від німців не дуже заморачуються якістю аудіо, також шумоізоляція не на найвищому рівні. Однак все це компенсується різними корисними дрібничками, які притаманні французькому автопрому. Загалом за тиждень володіння 307-м маю гарне враження і можу сказати, що задоволений покупкою, авто варте уваги.

Peugeot 208 2018

Peugeot 208 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

вартість обслуговування

Перший власник 67 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Коротко про головне. Перше - за будь-яким автомобілем потрібно стежити, на свій пробіг не мав жодних технічних проблем. За спокійної їзди витрата палива 5 - 5.5., в місті в заторах 7.5-8. Якісь матеріалів досить на високому рівні, торпедо, кермо, тканина, стеля... Глянець на панелі дійсно для блиску, потрібно витирати, хоча раз на пару днів, тягне пил досить суттєво. Багажника вистачає для більшості повсякденних задач. Кліренс питання вторинне, ніхто не враховує коротку колісну базу що за рівних рук дає можливість за необхідності й по легкому бездоріжжі проїхати. Круїз та клімат працюють чітко і без нарікань. Шумоізоляція працює до 120-км далі не дуже комфортно, хоча то все в порівнянні. Легке кермо та педалі роблять керованість приємною та комфортною. В цілому по найближчім конкурентам 208-мий, виступає досить достойно і має багато переваг.

Відгуки про моделі Пежо

Хочете придбати Пежо та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Peugeot від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 3 050+ відгуків відгуків про Пежо будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.