Peugeot 3 110+ відгуків про Peugeot

Peugeot 3008 2020

Peugeot 3008 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Перший власник 25 тис.км 8.5 л / 100 км Поїздки в місті

Єдине авто, що через рік експлуатації подорожчало на вторинному ринку по відношенню до ціни закупки через подорожчання електроніки на світовому ринку. Купив з салону Алюр в найменьшій комплектації. На той момент їх залишалося 2 шт в Україні, бо розібрали, як гарячі пиріжки. Чому? Тому що за 27000уе під ключ авто такого рівня просто не існує в природі. Якість збірки, матеріалів, мотор, динаміка, розворот, мультімедіа, мякість, простор, дизайн, панель, зручність користування, шумоізоляція та все інше - просто жир. Недоліки? Їх не побачив. Хоча ні. Ось два: влітку з підлокітника трохи холодно правій руці, бо там знизу холодильник; комп другого дисплею інколи треба перевантажувати, як і усі компи.

Peugeot 508 2013

Peugeot 508 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Купляв 5-ти річну машину, з пробігом 250тис, трошки з пересторогою, бо француз.
Але машина приємно здивувала, комфортна, економна, з цікавим дизайном.
За час експлуатації поміняв акумулятор, задні амортизатори, і передні і задні стійки стабілізатора,і також сальник в мех. коробці, бо витікало мастило.
Після Пежо 508 важко вибрати іншу машину.

Peugeot 508 RXH 2014

Peugeot 508 RXH 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива, керованість, ціна

Більш як рік тому я дуже прискіпливо вибирав автомобіль на зміну попередньому, і зупинився на Peugeot 508 RXH. Шукав саме універсал, паркетник вже пройдено. Мало сказати, що я задоволений - автомобіль перевершив усі мої сподівання. Потужний і при цьому економний щодо витрат палива, кліренс на 12+ як для універсала, коробка-робот дозволяє під час руху вибрати будь-який з чотирьох режимів. Жодних зауважень за час експлуатації і лише задоволення від їзди. Дефіцит палива швидко навчив витрачати біля 5,5 л/100км навіть у місті, незважаючи на велику масу авто, на трасі ще менше.

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Машинка дуже комфортна. В салоні все продумано і з точки зору ергономіки і дизайну. Є автономне опалення, взимку для підігріву перед стартом дуже виручає і мотор гріється так само швидко як і бензиновий. Розхiд дизеля безумовно радує. В місті, без заторів і високих швидкостей можна вкластися в 4,0 л! За містом в 4,5 при 90-100 км\год. Але це за ідеальних умов. Середня витрата палива за 7500 км показує 5,2, при сер.швидкості 34 км\год.
Салон великий, місця багато. Звичайно не тішить вартість запчастин. Вона не мала. Кліренс низький, це теж не добре. Загалом машиною задоволений.

Peugeot iOn 2011

Peugeot iOn 2011

дорожній просвіт, об`єм багажника

37 тис.км Поїздки в місті

Отличная шустрая машинка для города. Пробег в теплое время года 100+ км, зимой с печкой 60км. Маневренность на высоте, разворачивается на месте. Подвеска чуть жестковата, и не большой клиренс. Батарея с охлаждением, не дохнет как у Лифа. За свою цену, огонь!

Peugeot 407 SW 2010

Добрый день. Я год назад писал свой отзыв про пежо 407 св 2.0 дизель на 6 мех. Брал я эту машину со стуком спереди на ямах и понимал, что решить это можно быстро и не дорого. Раньше я свои авто ремонтировал сам, но сейчас нет времени и я обратился на разные СТО с этой проблемой. Сразу принёс им переднюю подушку двигателя и попросил поменять, но они не захотели сказали, что визуально она целая. Потом полгода мне меняли все в подряд, но стук оставался. Потратил много денег за работу, в итоге меня все задолбало и я поменял гидравлическую подушку двигателя и все стало ок. Цена вопроса 900 гр. Вся проблема в том, что на сто половина работает дятлов, которые берутся за работу, а сами не разбираются. Ходовая у пежо замороченная зато надёжная и на скорости в повороты входит отлично её не заносит и не кидает. У меня было много немцев, так что сравнивать есть с чем, но то что я взял пыжика не жалею. Запчасти на него не дороже немцев. Клиринс я решил поставками перед 20 мм зад 30 мм и все ок. Салон добротный, панэль мягкая, скрипов нет, просторный. Есть понорама выдерживает град комплектация супер. Кузов оцинкован капот алюминий коррозии нет. Расход по трассе при скорости 80/90 км/ч 4.1 л. СКОРОСТЬ 170/180 км/ч расход 6.6л. В городе зимой с пробками 7.5 л. Климат 2х зонный работает хорошо печька нагревает машину быстро. Брать надо 2.0 HDI на механ. Машина очень резвая и экономная. Езжу каждый день на роботу и дачу всем советую главное не брать дрова.

Peugeot 407 SW 2010

Добрый день я уже раньше писал отзыв . Купил авто со стуком спереди на ямах, был на многих СТО меняли все вподряд ,но стук оставался . Заплатил много денег, потом взял сам и поменял переднюю подушку двигателя и всё прошло. Проблема в том , что у нас на сто работают половина дятлов которым тупо наплевать на вас лижбы бабло дали. Раньше я машины делал сам. Сейчас нет времени. До этого я ездил на немцах было много разных машин , но а том что взял пежо 407 св 2.0 дизель на механ. не жалею .Хороший, надёжный ,экономный ,оцинкованный автомобиль.Брать надо 2.0 дизель очень резкая и надёжная.расход по трассе при скорости 80-90 км/ч 4.1 л.,при скорости 170-180 км/ч 6.6 л. В городе зимой с пробками 7.5 л. Ходовка немного заморочена, зато надёжная идет на скорости в поворот уверенно и устойчиво. Салон просторный и качественный есть понорама град выдерживает ,комплектация супер.Клиренс поднял поставками перед 20 мм зад 30мм. 2х зонный климат работает отлично , зимой быстро прогревает салон. По ценам на запчасти не дороже немцев. Для семьи и дачи машина надёжная советую.

Peugeot 605 1996

Peugeot 605 1996

Авто бізнес класу удобствотна вищому рівні на рівні s класу надійна проста в обслуговуванні 3.0 надійний як годинник розхід 13 л газу по місті 8-9 траса ходовка перед простий макферсон ціна копійки зад многоричажка ціна кусається але комфорт важливіше кузов подвійна оцинкована нержавія при певному догляді люблять забиватися отвори зливу води тому і починає ржавіти багажник 500л низький але довгий салон просторий на ваш хребет невтомиться ніколи по запчастина доступна як любе Пежо за свої гроші варіанту немає на 2022 рік дає фору новому автовазу керованість відміна м'яка ями проходить як поїзд підвіска настільки вдала що її перемістили і на Пежо 607 динаміка 3.0 вистачає з головою на форумі пишуть що є авто який пройшов 900тис але в Франції є два мінуса авто це на акумуляторі і кліренс занизький для наших доріг але можна підвищити проставками і так далі

Peugeot 508 RXH 2013

Peugeot 508 RXH 2013

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

Відмінний автомобіль. Керований і потужний. Виїжджаючий з зимових заметів за рахунок повного приводу. Після купівлі та ТО єдине що турбує - злітає тяга положення кузова. Мінімальний розхід по трасі 3.7.

Peugeot 2008 2020

Peugeot 2008 2020

Перший власник 2 тис.км Поїздки в місті

Нормальное авто для города зимой батареи при -5 до -15 хватает на 150-190 км. Но все зависит от стиля езды . Летом думаю будет 250-300 км . По паспорту 360 км. Очень богатый функционал . Хорошо укомплектован . Брал максимальную комплектацию 29000 уде.

Peugeot 3008 2013

Peugeot 3008 2013

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, шумоізоляція

До этой машины были: ВАЗ 2110 и WW Golf 3. Так как на Гольфе был положительный опыт использования дизеля и учитывая дороговизну топлива, то хотел именно дизель. Еще мне очень нравится звук работы дизельных моторов, к тому же они очень экономичны, довольно высокая надежность и хорошая тяга на низах. Ну а про дизели от Пежо в основном только положительные отзывы попадались, наше топливо они неплохо переваривают.
В целом, машина очень нравится, пока продавать не планирую. После покупки устранил мелкие недочеты: пара перегоревших лампочек, неработающий задний дворник, дохлый аккумулятор, из-за которого не работала система Старт-Стоп. Ну и в принципе за 1.5 года использования автомобиля, слава богу, других проблем не было. Единственно, недавно в мороз ручник чуть подмерз и одно из колес заметно нагрелось с характерным запахом колодок. Оказалось камешек перебил изоляцию тросика и туда попала вода, которая при наступлении мороза замерзла. Заменил оба тросика, т.к. второй тоже был весь в повреждениях от камней, а виной всему то, что они висят как гирлянды. Поэтому закрепили тросики, чтобы они не висели, скорее всего, больше проблем с этим не будет.
Сразу когда сел в машину, обратил внимание насколько высокая посадка, по сравнению с обычной легковушкой, за счет этого гораздо дальше видно ситуацию на дороге, особенно в пробках.
Нравится подвеска: энергоемкая, упругая, хорошо держит дорогу, но на плохой дороге неуютно. Если дорога хотя бы на 4, то плывешь как на яхте.
У машины довольно просторный салон, при моих 190 сидеть очень удобно, ничего нигде не жмет, к примеру, в Рав 4 было более тесно в коленях. А сзади 3 взрослых садятся без проблем. Огромный багажник, еще можно сложить весь задний ряд и тогда места просто море, можно что-то очень габаритное перевести Кстати, еще и переднее сидение складывается, так что 3-х метровые карнизы для штор вполне войдут.
Автомобиль хоть и не полноприводный, но по снегу и грязи прет хорошо. Живу в частном секторе, дороги во время снегопада там не чистят, но еще ни разу не застревал, хотя клиренс хотелось бы и побольше, но об этом чуть ниже.
Радуют множество приятных мелочей, типа авто затемняющееся зеркало заднего вида, автоматический ручник, фонарик в багажнике, который можно снять и использовать как обычный фонарик, складывающиеся боковые зеркала, блокировка задних дверей, чтобы дети случайно не открыли и т.п.
Ну и есть пару ложек дегтя. А именно, допотопная стоковая акустика, на дорогих комплектациях даже Focal есть, но это редкость, так что мультимедийная система ни о чем.
Робот может тупить и очень неохотно переключать с 2 скорости на первую. Лечится включением режима спорт, но он менее экономичный. Передний бампер сделан неудачно, слишком низкий, регулярно чиркаешь что-нибудь, приходится очень осторожно съезжать с бордюра задним ходом. Не очень хорошая шумоизоляция, внешний мир неплохо изолирует, а вот шум при движении на скоростях больше 130 довольно заметен из-за этого и не хочется ехать быстрее, возможно это и к лучшему, меньше расход топлива и безопаснее, но любители быстрой езды не оценят.
В целом, плюсов гораздо больше, универсальная семейная машина, в городе отлично себя чувствует, да и на дальняк ездили успешно. Если нужно быстро фуру обогнать, не проблема, с 110 до 140 разгоняется довольно быстро, но не как BMW конечно. В любом случай, машина своих денег стоит.

Peugeot 307 2004

дорожній просвіт, якість матеріалів, шумоізоляція

390 тис.км 4.8 л / 100 км Поїздки в місті

Катаю на пежо 307 1.4 hdi в універсалі. Найбільший мінус - це те, що з таким мотором комплектації топової не буде. Але, розхід літо 4.2 по місту, динаміки на трасі вистачає переважно їду 90-110, в обслуговуванні дуже дешева через простоту конструкції мотор 8 клапанів, без інтерв\'юера, ставився на дуже багато авто, в тому чисті й форд, тойота, авто в рідній фарбі корозії немає в жодному місці. З мінусів це слабенька шумка вирішується за 100$ шумкою дверей, арок і багажника, погана якість штатної аудіо системи колонки кріпляться до дверних карт, від чого вони від потужніших колонок вібрують, освітлення середньої якості через відсутність протитуманок суб\'єктивно, вказується відсутність лінзи, вирішив встановленням філіпсовським ледом + противотуманками з лінзою, але обов\'язково після таких дій на регулювання світла, тканина салону швидко стає грязною. Але, як на мене, ці всі мінуси траплятимуться і на всіх інших 15-20 річних авто

Peugeot 508 2011

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість матеріалів, вартість обслуговування, ціна

Хвороба з двигунами склоочисника які комплект коштує 500 у о. Проблема з запчастинами ,стойку замовляв з Польщі тому, що в Україні не було за розмитнення ще потрібно було платити ,вийшла по грошах практично ще одна стойка !моторчики теж замовляв із закордону тому, що в Україні вони виходили на 200 у о дорожче!

Peugeot 308 SW 2015

Peugeot 308 SW 2015

Доброго дня всім, хто шукає ідеальне співвідношення ціни, якості, комфорту в салоні, зручного багажника, за розумні кошти та економічне авто.
Авто перевершило всі наші сподівання.
Якщо сумніваєтеся між гольфом, шкодою чи Пежо? Однозначно Пежо 308 SW.
Надійне авто, дуже місткий багажник, 610 літрів у звичайному режимі, 1610 літрів з розкладеними задніми кріслами.
Обслуговування близько 2500 грн - заміна масла+фільтри.
Дуже зручне та комфортне на довгі дистанції.
Розхід по трасі можна вивести на 4-5 літра/100 Км, по місту 6 літрів.
Єдиний нюанс - низькуватий кліренс 13 см, але за 2-3 дні їзди, привикаєш та їздиш з розумом.
Кліренс вище Рено Меган.
Купуйте, будете тільки вдячні за пораду.
Всім правильного вибору та щасливої дороги!

Peugeot 301 2017

Peugeot 301 2017

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

301. 1.2. 82 л.с. Владел авто не очень долго около 3 мес. но этого хватило,авто какое то неоднозначное,вроде бы и хочешь похвалить, но не получается.
Перейдем к реальным плюсам,это место в салоне на заднем диване по спартански,но очень свободно и комфортно,спереди тоже хватает места и вылет у сидений хороший,вообщем даже самым высоким будет очень комфортно,так же учитывая климатические условия порадовал подогрев пятой точки,на этом прелести салона заканчиваются. Теперь минусы,пластик дубовый и очень сильно царапается, как на картах дверей так и на торпеде и всем остальном,при перепаде температур скрипит из разных мест,шумки нет от слова совсем,если готовы с этим мериться тогда норм,динамики нет думается что Ланос и то быстрее берет разгон и высоту,так как под горку она не едет вообще,крейсерская скорость для данного авто 90 км.ч,еще что очень смутило это метал на крыше он гнется даже когда протираешь тряпкой авто,мягче консервной банки...Ну пару достоинств это клиренс, можно смело ехать к речке или на природу,плюс передний привод скребётся нормально,ну и конечно же это дизайн тут твердая 5/5 так как нравится всем.
Расход город Киев по пробкам 6.5, трасса 4.5.
В общем автомобиль не однозначный,с очень маленьким запасом прочности так сказать,продал и ни разу не пожалел.

Peugeot 508 RXH 2017

Peugeot 508 RXH 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

Супер надійна і динамічна зв\'язка коробки й двигуна. На мою думку, найпривабливіший універсал на ринку у своїй категорії. Радує якість матеріалів та їздові характеристики.

Peugeot 307 2004

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, витрати палива, шумоізоляція

Peugeot 307 с.с. купе кабріо. Авто на 2 літровому двигуні, доволі потужне, швидкість набирає миттєво, в управлінні приємне. На швидкості поводить себе чудово. Великий багажник, навіть при відкинутому дасі.
З мінусів хіба низький кліренс можу віднести.
Витрати пального приблизно 9-10 літрів місто і 7 літрів траса.
По витратам мені здалось обслуговування недорогим, при тому що міняв практично всю ходову і ремінь ГРМ.

Peugeot 308 2008

Peugeot 308 2008

дорожній просвіт, шумоізоляція

Владею Пежо 308 SW ,1,6 бензин , 2008 г.в., примерно пол года. Абсолютно ничего плохого за данную модель не скажу. По динамике отлично, по расходу топлива отлично, по кузову отлично, по салону отлично, по ходовой все тихо и сбито, за время владения менял только масло в двигателе и фильтра. До этой машины у меня Пежо никогда не было, авто полностью доволен!

Peugeot 1007 2005

Peugeot 1007 2005

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування

Добрый день!
купил жене пыжика 1007....при выборе в интернете машина ей понравилась визуально и функционально удовлетворяет все её прихоти, короче решили брать. Поехал я за ней в Киев сам, домой 500 км., в Одессу, честно скажу роботов никогда не было, теперь я понял почему народ категорически не любит это чудо технического прогресса...я за день вождения так и не смог понять психологию и мысли конструкторов которые изобретали это чудо. По машине только позитив, 4 из 5 балов, поставил бы 5 если б не робот, очень комфортная, эргономика отличная, двери это вишенка на торте...
РОБОТ не нравится, никому не советую.

Peugeot 607 2004

Peugeot 607 2004

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, гальма

Надійне авто, просторе, кузов оцинкований, практично не ржавіє, запчастини не дорогі, майже все можна замінити самому.

Відгуки про моделі Пежо

Хочете придбати Пежо та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Peugeot від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 3 110+ відгуків відгуків про Пежо будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.