Peugeot 3 090+ отзывов о Peugeot

Peugeot 408 2023

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

простор салона

Первый владелец 2 тыс.км 9 л / 100 км Поездки в городе

1. Внешность поразительно красивая. Моё впечатление таково, что выглядит 408 как натуральный суперкар.
2. Салон поразительно космический и красивый
13. Шумоизоляция хорошая
14. Аудио - отличное
15. Скрипы отсутствуют
16. Багажник приличный, материалы в нём - супер

В общем, машина топ, можно брать. За такую цену конкуренты все мимо

Peugeot 408 2023

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

расход топлива

Всім привіт!
Хочу поділитися враженнями про 408 пиж. Інформації на сьогодні по авто замало, хоча з'являються хороші відгуки та огляди. Критерії мого майбутнього вибору були такими: тільки нове авто, цікавий дизайн екстер'єру та гарний салон, нормальна коробка без ремонту на 100 тис. пробігу, двигун хоч би середньої потужності. Вибирав довго, але що далі, то більше приходило розуміння, що в моєму бюджеті 408 найкращий варіант.
Отже. Машина прийшла у жовтні 23, чекав близько 2 місяців. Колір синій-той що фірмовий, без доплати. Комплектація алюр. Двигун у них зараз один-1,6 турбо. Коробка айсин, 8 передач.
На сьогодні пробіг трохи більше 2 тис., переважно містом, один раз вибирався на трасу.
Що можу сказати з невеликого поки що досвіду експлуатації? Однозначно вибором задоволений, емоції лише позитивні. Якщо сумніваєтеся, брати чи ні, однозначно раджу.
Дизайн дуже незвичайний та цікавий. Єдине, будьте готові, що на всіх парковках, мийках, дорогах на машину звертають увагу, всім подлбається. Оновлений логотип Пежо не всі дізнаються та цікавляться, що за звір.По салону-все чудово, сучасно, зручна мультимедійка. Найнезвичайніше - невелике кермо, яке перший день відчувається дивно. Але швидко звикаєш, дуже зручно. Тепер якщо сідаю в іншу машину не розумію, як раніше було зручно з величезним кермом на пів машини. Посадка в машину не найзручніша, з високим зростом підозрюю, що потрібно спробувати на тестдрайві спочатку, але мені норм зі 173 см. Місця в салоні ззаду більш ніж достатньо, багажник середній+, все ок. Кліренс дуже високий, проблем із бордюрами немає. Розгін, особливо після фокусу 1,6, просто вогонь. Заявлено 7,9 с, я не перевіряв. Але головне, що відчуття дуже приємні. У будь-якій ситуації у місті більш ніж достатньо. На трасі набирає дуже жваво з будь-якої швидкості. Обгін комфортний, дороги тримається чудово.
Купа електронних помічників, котрі працюють коректно, дуже допомагає.
Шумоізоляція хороша, попереду подвійне скло. Єдине, при дощі або гравію тарабанить днище злегка.
Але, звісно, не буває все ідеально. Перше-ззаду балка, що не супер, але французи на цьому розуміються і на багато машин їх ставлять. З керованістю все добре, але довелося трохи пожертвувати комфортом. Відчувається жорстка підвіска.
Друге-витрата. Не найекономічніший автомобіль у принципі, але 1,6 бензин, що видає 215 коней, економічним не може бути. Їжджу на невеликі відстані, тож це не критично для мене. Нині виходить 12,6-13 л на сотню. Але це короткі поїздки містом, спочатку обкатка 1000 км, а потім старт з кожного світлофора.

Підсумок: на мою думку, однозначно найкраще авто за свої гроші. Якщо готові миритися з комфортом підвіски та витратою, то більш сучасного та технологічного авто за ці гроші не знайдете.

Peugeot 5008 2012

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

дорожный просвет, коробка передач, шумоизоляция

Даний автомобіль перебував в мене у власності 2 роки, за весь час експуатації був задоволений, комплектація була майже максимальна без шкіри та чистий Француз,мінус, що треба було поміняти прокладку мотору і щеплення.
З плюсів: комфортний, просторий в салоні для сім‘ї саме то, економний, дешевий в обслуговуванні, немає тих проблем,які були в фірми Пежо до 2012, а саме проблеми з електрикою. Мотор 1.6 е-HDI взагалі класний має 3 режими роботи двигуна:тихий,звичайний і старт-стоп, та ще багато плюсів.
З мінусів: низький кліренс, а саме довгий капот, панорама не відкривалася, хоча вона на цілий автомобіль, зимою на роботі важко керувати, оскільки капризував робот не хотів буксувати. В цілому рекомендую даний автомобіль, якщо хтось розраховує на сім‘ю.

Peugeot 407 2008

Peugeot 407 2008

дизайн кузова, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

дорожный просвет

В двох словах 1.6нді коли тепло половині міський цикл на 50л проїжаю спокійно 730-750 км в активному режимі різкі старти траса 110-140км виходить 6.5 -7л
Салон шумоізоляція на 5 з 5
Є все панорама всі датчики і тд довго писати
Керується тримається дороги супер на високі швидкості відчуття що вжимаєттся в дорогу не їде а утюжить
Жодного сліда ржавчини кузов супер оцинкований
Із мінусів
-зад багаторичажка раз вклав тисяч 6 І забув що таке
-Низький звіс бампера не раз черкав десь
-коротка кпп 5 ступка фото додам
Комфортно їхати не більш 125км далі просить 6 сту і її немає чути вже двигун далі
При 130 3 тис обертів 2.0 ідеальний був би варіант
Хто хоче брати нікого не слухайте будите кайфувати їздити за таку ціну кращого не бачу авто в районі 5$+

Peugeot Boxer 2017

Peugeot Boxer 2017

динамика, шумоизоляция

280 тыс.км 9 л / 100 км Коммерческие перевозки

Дуже комфортна машина за свої гроші. М'яко їде по наших дорогах. Чудові гальма. Є все необхідне - вебасто, кондиціонер , круїз, блютуз, камера заднього огляду, парктроніки. Якщо порівнювати з іншими машинами в цих роках і комплектаціях, то відмінний варіант. У володінні були різні буси - спрінтер, Т5, мастер. Також хороші машини, але зі старту на багато дорожче. На рахунок надійності: ремонтував турбіну, міняв ролики і ремінь. Ціни адекватні. Ще були проблеми з завісами задніх дверей. Більше проблем не було за 2 роки. Пробіг рідний 280 тис км.

2.8

Peugeot 3008 2010

дорожный просвет, коробка передач, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, цена, шумоизоляция

динамика, качество материалов, качество сборки, объем багажника, управляемость

190 тыс.км

Даний автомобіль на вигляд вроді не поганий але по якості мінус.Дуже тонкий метал, після першого ж граду з'явились вмятини на даху. Також бувають проблеми з електрикою, коли машина нагрівалась починав глючити моніторчик, так що ледь ледь видно було. З моторами там окрема історія, потрібно дивитись дуже ретельно, вони вроді як надійні але постійно гнало масло, або з під клапанної кришки чи то з турбіни, і чув доречі від дуже багатьох людей що це їхня слабість. Салон в авто досить просторий, але багажний відсік трошки маловатий. Акустика хороша, шумоізоляція теж в нормі. Турбіна на такий мотор досить не погано підриває .Розхід палива по місту 7,5-8 л. Це на дизелі 1.6. В загальному авто не сподобалось 5/10. На мою думку це більш жіноче авто.

Peugeot 308 2010

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена

дорожный просвет, коробка передач, стоимость обслуживания, шумоизоляция

Плюсы:
- красивый дизайн
- красивый салон
- хорошо входит в повороты на скорости и в целом очень устойчивый ход на скорости
- отлично заводится и в жару и в морозы
- большой багажник
- хороший свет
- просторный салон
Минусы:
- очень слабый движок малый ресурс ~200 тыс и нужна капиталка из-за этого и жор масла
- дорогие запчасти
- слабая коробка
- жёсткая подвеска, каждый ухаб чувствуется
- слабая цепь ГРМ
- очень шумный движок
- номером цепляешь все бугры
В целом, на свой бюджет - топ. Но нужно очень аккуратно подбирать, ибо если убитый попадется - последние штаны снимет

Peugeot 307 2006

Peugeot 307 2006

динамика, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость

дорожный просвет

Накатав на пижику 35 тис км за рік. Дизайн мені спочатку не подобався, в мене вона зеленого кольору, ну прям жабка. Із мінусів хотів би відмітити кліренс, особливо морда, доволі часто зачіпляв бампером на бездоріжжі. 2.0 газ/бензин, автомат. Їде бодро навіть на газу. Ламалась не часто, по всяким дрібницям, типу лампочки і тд. Хочу відмітити що з електронікою бувають трабли у старих французів. Міняв ГРМ чисто щоб не паритись з приводу цього, оскільки не знав коли попередній власник це робив. Вийшло на 15 тис;. Масла/фільтра - 4 тис ;. ** Ціни вказані станом на 2023 рік, робилось все на хорошому СТО. ** Загалом жваве авто, отримував лише позитивні емоції, рулиться класно, гальма теж хороші, декілька разів прям життя спасали. Розхід газу по трасі 8-9 л/100 км, по місту 11-13 .

Peugeot 107 2009

Peugeot 107 2009

дорожный просвет, шумоизоляция

Напишу свое мнение про 107.
Этот монстр был у меня во владении почти полтора года и вот спустя 8 месяцев на продаже, я наконец-то от него избавился.

Отмечу, что до этого владел Фольксвагеном Т4, поэтому многие вещи на легковушке для меня казались новыми и непривычными.

В целом машинка очень хороша, но только для города и только для ровных дорог. Езда по трассе или грунтовке на ней - сущий кошмар.

И начну с первых минусов:

1. Клиренс
Хоть и визуально Пыжик не очень низкий, на самом деле хватает даже небольшого лежачего полицейского, чтобы черкануть днище.

2. Шумка
Я хоть и не привередлив в шумоизоляции, но насколько я понял - тут шумки или вообще, или почти нет.
Особенно беда с арками.
Если проехать по свежему ремонту асфальта, на котором остались остатки щебня и гранотсева, ошущение такое, что по аркам открыли очередь с калаша.
Тоже самое касается и грунтовки. Очень сильно бьёт по днищу щебень, отлетающий из-под колес.

3. Слабые места
Именно у моего экземпляра вылезло две болячки:
Слабая выхлопная труба, которая один раз просто прогорела и звук был как у истребителя, а второй раз вообще оторвалась на скорости 80 км/ч.
И вторая очень неприятная болячка - негерметичность задней части кузова.
После кажного маленького дождика коврик в багажнике был насквозь мокрый, а в нише запаски можно было запускать рыбок. Воды было 5-7см, если не больше.

4. Высота, форма сидений и свет фар
Обьясню почему машина очень плоха для трассы, особенно в темное время суток - дико неудобные сидения и очень плохие фары.

Сидения сделаны такой формы, что сидеть в них нужно с каким-то неестественным выгибом спины, из-за этого меня хватало на 2 часа максимум. Потом сидеть просто невозможно.

А вечером нереально ехать из-за очень плохого ближнего света фар и высоты сидений. Если ехать по трассе около 100 км/ч, то ближний светит максимум на 3 метра вперед. Заметить кочку, яму и другие неровности практически нереально. При том, что фары были настроены на стенде, отполированы и были установлены лампы +150%

Второй фактор - это высота сидения. Они установлены очень низко. И из-за того, что водитель сидит на уровне фар встречного транспорта, весь световой пучок направлен ровно в глаза. Причем слепят все, даже велосипеды.

5. НЕЛИКВИДНОСТЬ
Ну и самый большой минус - это дикая неликвидность.
Интереса у покупателей к этому автомобилю нет вообще.
Своего 107 я продавал 8 месяцев! При том, что автомобиль был в очень хорошем состоянии и за очень адекватные деньги. В итоге пришлось продать в приличный минус себе.

На минусах все, теперь плюсы:

1. Расход
Самый большой плюс, из-за чего я вообще купил эту машину - это расход.
Перед покупкой, начитавшись отзывов и насмотревшись видео, я даже не верил, что у автомобиля может быть настолько низкий расход. Но это реально так.
У меня получалось 3.8 литра зимой по трассе при скорости 90-100 км/ч.
По городу зимой расход примерно 5.5-6 литров с прогревом.

2. Надежность
Если не брать упомянутые выше технические минусы, то автомобиль довольно надежен. За полтора года владения я только менял масло, фильтра и заменил аккумулятор, который был родной, с 2009 года.

3. Компактность, но одновременно просторность
Места в салоне реально достаточно с головой.
Можно легко как и подвезти в дальней дороге будет комфортно только переднему пассажирутроих пассажиров, так и сложить сидения и загрузить чего душа желает.
За полтора года владения у меня ни разу не было ситуации, что я хотел что-то перевезти, а оно не поместилось в багажник.
Поместились даже все вещи при переезде.

4. Простота и дешевизна обслуживания
Обслуживать 107 реально просто и дешёво.
Обьем масла всего 3.2л. После Т4, где объем 5.5л, расходы на замену масла кажутся вообще смешными.
Из фильтров нужно менять только масляный и воздушный.

5. Внешний вид
Почему-то у автопроизводителей принято делать компактые машины с дизайном инвалидки, на которую смотреть жалко.
Так вот, 107 это не касается.
Из всех малолитражек, лично для меня, 107 один из самых красивых.

дорожный просвет, коробка передач, стоимость обслуживания, шумоизоляция

Хороший автомобіль на свою ціну

Робот - все ж таки не зручна коробка, є нюанси
Іоліс та сажевтй фільтр замучав, коробка по місту не зручна
Низька, для наших доріг не призначена
Дизайн чудовий, місця в салоні дуже багато, також дуже багато місця для дрібниць - карти, бардачки, столики
Приємний розхід як по місту так і по трасі

Peugeot 5008 2019

Peugeot 5008 2019

Первый владелец 50 тыс.км 7.4 л / 100 км Поездки в городе

Авто Peugeot 5008 купував у 2020 році, до цього мав Audi Q7, ці авто не дуже порівнюються, с початку здавалась не така м’яка підвіска як пневматична, але з часом швидко звик, сподобалось зразу оздоблення салону в GT line з 2х літровим мотором розхід 7,4 літри, машина дуже добре керується, достатньо дінамічна як для міста так і для подорожей на дальні відстані, авто задоволений, але відсутність повного приводу іноді не вистачає, коли багато снігу і хочеш припаркувати на узбіччі чи в місті де може засісти є ризики, але за три роки використання такий випадок був один раз коли поїхав на рибалку, якщо не ризикувати, то можно отримати багато приємних відчуттів, великий багажний відсік з складеними сидіннями другог ряду, також зручно в першому ряді пасажирське сидіння складається це зручно якщо треба везти щось довге.

Peugeot 2008 2016

Peugeot 2008 2016

дизайн кузова, качество материалов, объем багажника, простор салона, тормоза, цена, шумоизоляция

динамика, коробка передач, стоимость обслуживания, управляемость

Первый владелец 61 тыс.км Поездки в городе

Не слушайте тех, кто говорит что пежо хороший бренд. Это супер-мега-гига-тера отстой! Из хорошего только цена и комфорт салона. Электроника вся какая то тупая: реакция на педаль газа или сигнал где то чере секунду после нажатия. Как вы понимаете, за полсекунды при скорости 40км ч авто проедет метров десять, а человек успеет сделать шаг и этого может хватить для беды, не дай Бог. Дважды я не смог уйти от удара, когда нужно было просто вовремя газануть, но вот эта секунда не дала мне этого сделать. В итоге - ремонт авто, хоть и не за свои, но малоприятная процедура. Теперь об обслуживании: после знакомства с французским автопромом я всегда буду требовать показать ВСЕ щитки с предохранителями и попытаюсь заменить лампу ближнего света. Чтоб вы понимали: даже зная, где стоит лампа и как её менять, нужно быть фокускиком, чтобы это сделать, ибо там одной рукой надо отвести в сторону пружину и колодку, а другой, держа лампу ДВУМЯ ПАЛЬЦАМИ , а иначе не выйдет, надо умудриться вставить её на место, закрепить пружиной и одеть колодку. ВСЕ ПРЕДОХРАНИТЕЛИ НЕ ПОДПИСАНЫ! Щитки предохранителей отличаются от изображенных в мануале и подписаны в мануале лишь процентов 20 предохранителей, остальное - ноунейм! Т.е.. если у вас ночью за городом пропал свет, вы должны ложиться спать и не пытаться что либо отремонтировать, а утром искать способ как доставить авто к ближайшему сто пежо. Иначе никак. Самое прикольное из того, с чем столкнулся я - поиск предохранителей ближнего света. Они тупо не указаны НИГДЕ ! Но это только начало. Только один щиток с предохранителями находится в боль мень доступном месте под капотом, чтобы добраться до щитка в салоне справа, надо СНИМАТЬ ПЕРЧАТОЧНЫЙ ЯЩИК, а слева ТОРПЕДУ ! Он, находится на перегородке двигательного отсека ПОД ПРОВОДАМИ, и к половине предохранителей просто невозможно добраться. К чему я это всё: машину мне подарили дети, я бы в здравом уме вжизни француза не купил, потому что цена на услуги в сто это отдельная ну очень грустная песня... Скажу только, что тормозные колодки эти лица светлосинего цвета и не традиционной ориентации ПЫТАЮТСЯ МЕНЯТЬ С СУППОРТАМИ И ТОРМОЗНЫМИ ДИСКАМИ ! Короче, люди, не покупайте французов. До этого я всю жизнь ездил на Тойотах - вот это я НАСТОЯТЕЛЬНО РЕКОМЕНДУЮ.

Peugeot 5008 2010

Peugeot 5008 2010

дорожный просвет, шумоизоляция

171 тыс.км 6.5 л / 100 км Семья

Дуже гарне просторе сімейне авто. Інтер'єр, екстер'єр на високому рівні. Якісь матеріалу, зборка, динаміка керування відмінні, кузов не гниє, дешева в обслуговуванні. Як мінус дорожній просвіт, шумоізоляція, 1.6 дизель дещо замало, РКПП трохи запинає, не дивлячись що всі масла заміняні. Власник вже 3 рік.

Peugeot 308 2010

дизайн кузова, динамика, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена

дорожный просвет, качество материалов, стоимость обслуживания, шумоизоляция

Дуже економне авто 4 літри на 100,впевнено себе почуває на дорозі за рахунок хорошого мотору, дуже добре світять фари, навіть якщо вони не лінзовані світла хватає з головою, приємний пластик і красивий дизайн дверних картах,і на торпеді .Із недоліків це водійське сидіння дуже швидко витирається матеріал,і просідає паралон на бокових пітримках, також обслуговування,щоб щось замінити під капотом це треба пів машини розібрати,доступу взагалі немає, високий поріг для задніх дверей,тому постійно хтось ноги до порогу зачіпає

шумоизоляция

Володію даним авто 1 рік. Без перебільшень автомобіль дійсно вартує своїх коштів! Купував автомобіль на продаж, але в зв’язку з ситуацією в країні, залишив собі, на повсякденні поїздки.
Перша проблема з якою стикнувся, це система AdBlue.. нажаль тут французи підкачали..
Особисто в мене була помилка по датчику NoX, в когось зустрічаються проблеми з форсункою подачі мочевини, або проблеми із самим баком. Коротко кажучи, перед купівлею переконайтесь, що було обслуговування або ремонт данної системи у європі на офіційному диллері, адже ремонтувати це діло за 1000у.о. ви точно не захочете. Особисто я все вирізав, прошив на Євро 4, і спокійно міняв масло не знаважаючи на євро допуски, фільтра, та насолоджувався автівкою. За 30тис. кілометрів по наших дорогах, та з нашим дизелем, серйозних проблем не мав, взагалі ніяких проблем не мав! Під час дифіциту пального, лив у бак що вже було в наявності.. але паливна мене здивувала! Та ніяких неприємностей не принесла! Особисто я, ненавиджу лишні шуми та скрипи в салоні авто.. а з цією автівкою я воював… Салон крутий, дизайн теж супер, але та музика у вигляді скрипів, дуже нервує..
На рахунок силових агрегатів запитань немає! Все працює чітко, інформативно, без затупів. Мегану до цієї автівки, як до неба рачки! Ходова проста та надійна, ззаду проста балка, спереду простий макферсон. З розхідників це стійки стабілізатора, та задні сайленблокі в передніх ричагах, постійно надриваються, але коштують копійки, що приємно тішить.
Загальні відчуття від водіння приємні, авто слухається та тримається дороги, чітко відповідає на кермо, але при різкому маневрі, закидає задню вісь, особливість цих авто. На рахунок щеплення та маховика, не скажу, адже проблем поки немає! В цьому ціновому бюджеті, рекомендую звернути увагу на дане авто! Всім вдалих покупок! Слава Україні!

Peugeot 308 SW 2015

Зручний , багато місця ! Великий багажник ! Економний автомобіль, розхід в місті 6 літрів дизеля ! Мягкий ! Добре тримає дорогу ! Найкращий в своєму класі.

Peugeot 3008 2010

дизайн кузова, дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

шумоизоляция

250 тыс.км 7 л / 100 км Путешествия

Живу за містом і дороги в моїй місцевості зимою ніхто не чистить. Зважаючи на те що авто не повнопривідне, за 3 зими [ авто у мене 3 роки] ще жодного разу в снігу не застрягала, і справа не в резині. Великий багажник теж радує. По ремонту як і інші марки - весна та осінь підвіска робиться, в місяць проїжджаю 3 тис. км., запчастини завжди в наявності в автомагазинах і ціна дешевша ніж до Опеля чи Мерседеса. Мотор витривалий, були випадки що масло мінялось через 22 тис. км. і на його роботу це не вплинуло. Єдиний мінус - щоб замінити акумулятор потрібно пів машини розкрутити, а про лампочки протитуманки - я взагалі мовчу, якщо перегоріли то механіки не візьмуться за їх заміну, принаймні 3 майстерні досі не зрозуміли як до них долізти, тому їжджу без них. В цілому автомобілем задоволена і порадила б іншим.

Peugeot Partner пасс. 2014

Peugeot Partner пасс. 2014

качество материалов, шумоизоляция

149 тыс.км 6 л / 100 км

Купляли як сімейне універсальне авто після маленького хетчбека. Хороший, надійний, сімейний, практичний і справді універсальний автомобіль. Двигун 1.6 HDI від PSA надійний і тяговитий. Якщо заливати хорошу солярку, то розхід справді 6л/100км по місту: без кондиціонера і при спокійній нормальній їзді. Шумоізоляцію хотілося б кращу, але то вже такий клас машини. Що не подобалося в машині з самого початку, то це масивні бокові розсувні двері. Їх важко закрити зсередини навіть дорослому. Краще б були звичайні двері.

Peugeot 206 2005

Peugeot 206 2005

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

объем багажника, шумоизоляция

Первый владелец 280 тыс.км 8 л / 100 км Семья

Скажу вам так, у этого авто много минусов, НО у него ещё больше плюсов. Плюсы : - расход трасса : 4-6 л/100 город : 7-10 И это на моторе 1.6 V16клапанов 109л. с при массе 1600 кг И вообще мотор с маркировкой TU5JP4 САМЫЙ НАДЕЖНЫЙ АТМОСФЕРНИК. - Мотор за 280000 км не берёт масла и держит уровень. Регламент замены масла ДВС 20000км. - Ходовая сбитая и надёжная - динамика отличная, если брать во внимание то, что машина 2005 г.в - кузов оцинкованый и не гниёт!!!! Мы первые владельцы с 2005 года и машину продавать не собераемся. - 170 км/час идёт легко. Дальше не рискнул, потому что она сильно высокая и после 170 км становится не устойчивой. - На 2005 г.в есть климат контроль, подогрев боковых зеркал и заднего стекла - ЕЩЁ ЕСТЬ СПОРТ РЕЖИМ. ЭТО ОТПАД. Сильно увеличуеться расход, но как она едит. Лично я, БМВ М3 сделал со сфетофора, но не рискнул ехать больше 170 км/ч и потом он обогнал ТЕПЕРЬ МИНУСЫ : - задняя балка, при больших нагрузках выходит из строя и дорогостоящая в обслуживании. Но, для тех у кого руки с правильного места, то те ставят игольчетые подшипники от сильхоз техники вместо родных и забывают об этой проблеме. - задние ступечные подшипники не меняются, а сразу меняется ступица. - забор воздуха снизу и при попадании в большие лужи на скорости, машина становится в аварию на 5 минут. Но, и даже из этой ситуации есть выход. Нужно просто включить печку на максимум и постоять 5 минут. А, забор воздуха снизу замотать полейтиленом и сделать отверствие в корпусе, где стоит воздушный фильтр. - не хватает 5 передачи на АКПП. Так бы расход ещё больше бы упал. Одним словом, я не продам свою машину даже за 5000$ и не обменяю не на любую другую. Делайте вывод сами. А если вы не знаете взять ли пежо 206 1.6 16V, то не думайте. Она приносит не реальные эмоции, если ты любиш погонять.

Peugeot 308 SW 2015

Вибрав авто між меганом і Пежо, після того коли проїхав вибір був очевидний Пежо. Дуже комфортне та стильне авто а особливо розмір руля та розміщення приборки, в автомобілі все подобається. Але є і багато мінусів з якими я стикнувся, авто приїхало з Європи з пробігом 190 тис. Зараз 220 і за цей період мені прийшлося непогано витратитися на ремонт, а це заміна щеплення з маховиком, робочого циліндра щеплення, кліпси педалі щеплення, проблеми з системою адблю та сажовим фільтром які прийшлось відшити, заміна ущільнень форсунок, клапан картерних газів, а тепер ще треба замінити прокладку головки. Но не дивлячись на це я автомобілем задоволений.

Отзывы о моделях Пежо

Хотите купить Пежо и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Peugeot от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 3 090+ отзывов о Пежо любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.