Peugeot 68 відгуків про Peugeot 508

простір салону, якість збірки, керованість, витрати палива, динаміка

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Peugeot 508

Peugeot 508 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, ціна

Авто не погане. Але як на мене, не на кожен день, і для гарних доріг. Ходова не витримує, сипеться, а ремонт дорогий. Мотор супер. Продається дуууже тяжко. Не купив би ще раз.

184 тис.км 6.6 л / 100 км Поїздки в місті

Тачка дуже круто управляєця мона порівняти з мерсом даже краще тому що передній привід дає більше впевненості у різкому маневруванні

29 тис.км 10.5 л / 100 км Поїздки в місті

Достойний автомобіль дешевше, але не гірше за кемри, економніший матеріали та комплектація краща.
Спочатку був насторожений до відгуків в інтернеті все ж таки Француз, та тривожитись досі не маю за що! У власності більше як рік. Тільки позитивні враження комфортного седана.
В мене рестайлінг, дуже ефектна оптика та зручна посадка.
Гідротрансформаторна коробка автомат Asin 6-ст. турбований мотор останнього покоління PSA EP6 1.6 турбо 156-л.с.240-н.м.
без нарікань. А так через сумнівні відгуки про мотор просто міняю масло раз у 8-т. - на всякий випадок і все прекрасно. Це мій 9-й автомобіль. Було різне і дизеля, але міняти її ще років з 3-и точно не буду. Авто продумане, надійне, приємне, зручне, економічне, високе, тихе, практичне.

Peugeot 508 2012

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, коробка передач

На свої кошти машина супер, краще авто у своєму класі.з мінусів кліренс, для наших доріг хотілось би вище, і коробас робот працює не зовсім досконало, а так лише плюси

Peugeot 508 2014

Peugeot 508 2014

Супер машина проблем никаких, комфорт очень хороший, расход топлива приятный, ценник на запчасти радует, во всех отношениях великолепный автомобиль.

Peugeot 508 2016

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція

дорожній просвіт, ціна

Хороше авто.Недороге ТО.Розхід за послідні 8000-км 6.4л 80%місто.Хороша шумоізоляція.Комфортний салон.Клімат працює чудово, є з чим порівняти!.На швидкості 150-160 в авто тихо, комфортно. Міняв підшипник шківа кондиціонера, підшипник 300-гр, робота 500-гр.

Peugeot 508 2012

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, ціна

Хороший автомобіль,надійний,комфортний,економний.Відмінні гальма,класна оптика,легкий у керуванні.

Peugeot 508 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Очень вместительный и комфортный автомобиль. Огорчил только передний стеклоочиститель. сломался моторчик. отремонтировать не пытайтесь. выброс денег. не на долго т.к. вода проникает к схемам электрическим повторно, и ничего не поделаешь. замена только в паре двух ведущего и ведомого. Заменил все отлично работает. проблем нет. Коробка автомат и мотор очень приятно едет. переключений не слышно.

Peugeot 508 2016

Мав три шт пежо 508, кожна наступна новіший рік та дорожча комплектація. Зараз у мене 2.0 автомат, 180к.с у комплектації GT, універсал. Рекомендую брати саме в цій комлектації, там інша підвіска, мягкіша, краще тримається на трасі ну і плюс багато цікавих елементів тюнінгу.
Якщо цікавить автомат коробка рекомендую брати виключно 2.0, бо на 1.6 дибільний робот, ну і в їзді 2.0 поцікавіша. Розхід траса 5-6 , місто 9л. Якщо би був 1.6, то розхід по трасі був би на 0,5л менше,,а по місту на 1,5л.
Про дизайн нічого не скажу -це справа смаку, але матеріали всі якісні. В порівнняні з сучасними авто концерну VAG - VW, SKODA, то точно пежо точно надійніша, а саме головне в кілька раз дешевша в експлуатації.
Однозначно рекомендую пежо 508

Peugeot 508 2011

Абсолютно недооцінене авто! Дуже комфортне, якісне та недороге в обслуговуванні. По обладнанню та комфорту на голову обходить своїх конкурентів, враховуючи вартість. Дуже багато місця як спереду так і ззаду. Має привабливий вигляд.

об`єм багажника, простір салону

дорожній просвіт, витрати палива

Придбав авто в комплектації GT
Автомобіль комфортний для поїздок на дальні відстані місткий багажник,
з недоліків низький кліренс та споживання палива по місту близько 10 л.

динаміка, витрати палива, ціна

Авто єдет хорошо ,економний,не привеледливий к нашему дизелю за свою цену супер ,из минусов плохо продаєтса

Peugeot 508 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

вартість обслуговування

Нормальний автомобіль дуже економне авто. МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ не має на що нарікати

Peugeot 508 2011

дизайн кузова, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Шикарне авто. Стильне, економне, привабливе, дуже багато плюсів. Мінуси якщо і є - то незначні, низький кліринс наприклад. По запчастинам також все ок. Рекомендую усім, хто шукає недороге та стильне авто.

динаміка

Ніколи,не розглядав цей варіан але так сталось що взяв і не пожалів,при пробігу 230тис замінив задні аморти там стояли рідні і почистив сажовий в офіціала 4200гр більше по машині протягом року нічого не робилось мотор 1.6 їде добре але хочеця 2,проблем з коробкою механіки немає,розхід траса 5
місто 7.5 при активній їзді,трохи низьковата зимою часто бампером сніг горинш
в загальнрому автомобілем довольний

Peugeot 508 2012

якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, вартість обслуговування, гальма

Автомобиль супер. В комплектации белый кожаный салон и панорамная крыша вызывают атмосферу праздника и роскоши.
Машинка приемистая, педаль акселератора очень чувствительная. По кузову ржавчины за 6 лет не было и следа. Багажный отсек очень вместительный.

Peugeot 508 New 2.0 HDi AT (163 л.с.) 2013

Peugeot 508 New 2.0 HDi AT (163 л.с.) 2013

Машиной доволен. Приятная и комфортная. Внешний дизайн и интерьер очень нравится. Хороший запас мощности. Очень уверено чувствует себя на трассе и на больших скоростях. Шумка хорошая. Из минусов периодические проблемы с электроникой по мелочам начали вылазить на 120 тысячах. Пару раз выходило из строя электроуправление креслами и обогрев. Связано с недостаточным обжимом контактов на заводе, что в процессе эксплуатации привело к замыканию. А в целом поменял бы эту на 508 только новее. Можно попробовать гибрид, там дорожный просвет выше. Так как с этим зимой снежной тяжко

Peugeot 508 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

гальма

Супер автомобіль! Шумоізоляція 5, комфорт 5, управлвння 5, які ть матеріалів 5

Peugeot 508 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

ціна

Лучший автомобиль на сегодня в соотношении цена/качество в своем классе!

ціна

На редкость хорошее авто, имеющее ряд достоинств и мало недостатков. Среди достоинств нужно отметить мощный, но экономичный двигатель, отличную коробку передач, хорошее рулевое управление, мягкую подвеску, удобную посадку, как спереди, так и на задних сидениях, большой багажник, достойную комплектацию даже в базе, низкие цены на оригинальные запчасти и демократичные цены на сервис. На 120 тыс пробега по нашим дорогам по ходовой ничего не делалось и не просит, кроме замена колодок! Слесаря на фирменном СТО утверждают, что 2,0 дизель самый без проблемный и надежный двигатель у Пежо! Тканевый салон вполне износостойкий и не выглядит уставши спустя три года эксплуатации, пластик приятный, износостойкий, царапины не остаются от чего не дотронься, как у Хюндай, к примеру. Очень хорошая эргономика салона, достаточно места для задних пассажиров. Из минусов, пожалуй, шумные колеса, которые стучат, резина просит 2,5, это дает состояние жесткого колеса, при открытой крышке багажника капает вода с крышки багажника в багажник, какие-то посторонние скрипы на неровной дороге, не то пластик гуляет... хотя в целом шумоизоляция неплохая, нет ниши положить телефон сверху для быстрого доступа.

Відгуки про моделі Пежо

Відгуки про Пежо 508 по рокам

Хочете придбати Пежо 508 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Peugeot 508 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 68 відгуків відгуків про Пежо 508 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.