Jeep 571 відгук про Jeep

Jeep Grand Cherokee 2001

Jeep Grand Cherokee 2001

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, ціна, шумоізоляція

гальма, керованість

Гранд Cherokee 001 брав через високий кліренс та проходимось. Багато до цього читав на форумах. Машина дуже класна. Вчора продав на авторіа, ніяк не можу звикнути що доведеться на легкове.. пересісти після джипа. легкові взагалі не здаються машинами, в них наче на дорозі сидиш. А гранд Cherokee 2001 - це вам не ... після 2004 року, яке ламається на бездоріжжі. Завжди хотів Америкоса з німецьким двигуном і от мрія збулася. Найвищий із джипів у своєму класі. Мотор спринтера вічний. Електрика геморойна, колодки геморойні. Ось всі мінуси й плюси.

Jeep Cherokee 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Разгоняется быстро и управляема легко, ощущение динамичности как будто едешь на седане. Собран плотно, комфорт и эргономика очень на уровне

коробка передач

152 тис.км Сім'я

Автомобіль - бомба. Дуже надійний. Повний привід дуже знадобився цієї зими. Як недолік: доволі жорсткий. Але дуже стійкий в русі. Затрати на ТО /заміна масла, фільтрів/ 1700-1900 грн. Авто ремонтувалось після прибуття із США. Протягом двох років експлуатації не ламалось. Ходова не потребувала втручання.

Jeep Cherokee 2015

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма

Перший власник 150 тис.км Сім'я

Всі пишуть відгуки на емоціях, а це перші 3-6 міс володіння. В мене 3.2 білий латитюд +. Після того як купив, зробив - враження дуже хороші, вже проїхав на ньому за 1,5 роки 70 тис. брав 62 тис. миль-100 наших. Динаміка шалена, траса, місто все ок, розхід для такого мотору ок. Підвіска жорстка, багажник малий, передні стойки широкі, це всі пишуть згоден. Газ стоїть. Прохідність дуже не погана, пісок, сніг - навіть не очікував, маю УАЗ і ниву для риболовлі, другий рік стоять практично, бо цього вистачає. Комфорт норма. Але після 6 го місяця почали вилазити вроджені болячки двигуна саме, почав читати з своїм майстром і так: має 5 болячок, тече радіатор двигуна, теплообмінник після 130-тис починає потіти, низька якість рокерів у клапанній кришці, вакуумний насос, і низька якість вкладишів із за чого після 150 тис. вони просто зносяться і стукають це багатогодинні копання сайтів наших, європейських і американських і всі пишуть те саме. За останні пів року поміняв радіатор, поміняв теплообмінник, поміняв передню голову рокера, зносились, довго шукали причину стуку, вони розбили розпредвал і все, приїхали. Коли чекати останні 2 проблеми не знаю, це дратує і трохи вже наганяє на думку продажу авто, ці ремонти вже вилились понад 1,4 тис. доларів, плюс поки шукають причину, потім деталі з Польщі проходить 2-3 тижні і в цей період ти без машини, добре є стара добра шкода напохваті. Тому змушений написати цей відгук не як людей лякати - не беріть, а просто констатую факт як можна попасти, хоча це, думаю, виняток з правила, а не аксіома - як кажуть в нас, з моїм щастям! Всім бажаю добра і миру, не судіть за відгук, насправді машина хороша і подобається навіть не дивлячись на нюанси. І про заміну на іншу думаю, думаю, думаю, а в голову лізе черок свіжіший, тільки десь 19-20 року і все....як казав наш спільний знайомий, думайте.

Jeep Compass 2018

дизайн кузова, динаміка, керованість, шумоізоляція

32 тис.км Поїздки в місті

Автомобілем задоволений. Двигун надійний, кузов не жестянка, як на автомобілях СРСР до 70-х. Безпечно, комфортно як водієві так і пасажирам. На дісплеї багато корисної інформації, яка зручно розташована. По запчастинам проблем не має. В порівнянні з поперелнією версією більш комфортна.

Jeep Compass 2015

Jeep Compass 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, об`єм багажника

Враховуючи ціновий діапазон даного автомобіл не можна від нього очікувати максимального комфорту. Радує в цьому автомобілі високий кліренс, надійний двигун, коробка автомат теж працює без ніяких проблем. Дешевий в обслуговуванні, прохідність як для кроссовера дуже хороша, повний привід працює досить добре, для виїздів на легке бездоріжжя, в ліс, на річку достатньо. На бензиновому двигуні 2.4 літри розхід 10-11 літрів в міському режимі, режим їзди не пенсійний. Динаміка їзди бажала б кращого, але враховуючи що це не легковик, то достатній. Керованість не погана, діло водія... салон зібраний нормально, є незначне дрібіжаеня, шумоізоляція поправима. Якість матеріалів не висока, панель тверда, присутні незначні скрипи, оббивка сідушок не парить, не зачухується. Багажник малуватий для поїздок сім‘єю. А в загальному чудове авто в своїй ціновій категорії. Враховуючи його надійність, проходимість він є універсальним авто на кожен день. Ні зимою проблем в снігу, ні літом з виїздом за місто.

Jeep Compass 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

Всём добрый день, хочу рассказать немного о своем новом компасе 18 года, комплектация есть всё и даже панорама с самым большим мультимедиа дисплеем, старт стоп газ, расход около 16-20 литров, езда динамичная, кожаный салон, сидушка Электро регулировка, лёд фары с линзами, полный Шадоу лайн. Смотрится на 18 дисках не плохо, клиренс около 23 см, проходит везде, я на нем пру как на танке. Думаю диски 19 брать, коровка 9 ступенчатая, валит нормально, но иногда я ее понять не могу. Такое чувство, что кофе с утра нужно вместе пить. Во второй половине дня коробка становится более послушной, и валит вообще огонь, ходовая очень радует, настолько мягкая едешь как на корабле, в предыдущем компасе 13 года была на много жёстче чем сейчас, хотя что до рестайлинг меня радовал что новый одинаково, поменял лишь потому что захотелось новую машину, доволен на данный момент, пробег 22 тысяч километров, состояние новой машины.

Jeep Renegade 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, ціна

Сім'я

Дуже гарний автомобільчих...
Салон широкий місця ззаду теж достатньо;
Кліренс величезний...повний привід...витрата по місту 8.5 літрів! з двигуном 1.4турбо на 170 коней...дуже маневровий авто,але закладати повороти на ньому не варто..

Jeep Compass 2019

Jeep Compass 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

Машина радует каждый день. Багажник мог бы быть побольше, но лично для меня этот момент не критичен. Очень тихо и мягко идет по трассе. Ее не засасывает под встречные фуры как тех япошек и корейцев на которых я ездил до этого. Эта машина классом выше. И это чувствуется во всем. По брусчатке немного жесковата. Подвеска в комплектации «Трейлхок» больше любит умереный бездор. В этой комплектации на брюхе важные узлы защены стальными пластинами, двигатель чуть посильнее. По мягкости не седан. Зато если ловите яму, то за машину как-то не страшно. Учитывая плачевное состояние наших дорог, могу сказать, что эта машина просто для них создана. Бездор не проблема совсем. В лес и на дачу привезет и увезет. Увлекаться диким офроудом я бы не советовал - муфта может перегреться. Для оторваного офроуда у Джипа есть другие модели, но эта вытащит вас из сложной ситуации даже ненапрягаясь. Эта машина вам идиально подойдет, если у вас не большая семья и вы любите выезжать на природу, рыбалку, кемпинг. Вы можете быть полностью уверенными в том , что этот конь вас не подведет. Очень хорошая, надежная, и неприхотливая машина.

Jeep Compass 2011

Jeep Compass 2011

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, шумоізоляція

Отличная машина. Это лучший внедорожник в своём классе. Очень простая и не дорогая в обслуживании. Каких-то серьезных болячек в машине нет. Как и все нормальные авто требует своевременного обслуживания. Большой плюс это надежность машины, не подводит.

Jeep Cherokee 2017

Дерзкий дизайн! Комфортный интерьер! Мощный движок! Экономичный для такого движка!
Если подробнее - машина очень понравилась. Движок очень приемистый т мощный, в то же время экономный. Не путать с 2.4 - брать надо только 3.2
Полный или моно привод - зависит от того, где использовать. Если как мне: город, меж город, легкое бездорожье - моно привода с головой!

Jeep Compass 2014

Jeep Compass 2014

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

якість збірки, об`єм багажника, шумоізоляція

Учитывая, что это самый доступный кроссовер в соотношении цена - год выпуска, ожидать от него комфорта бизнес класса не стоит, но для безпроблемного передвижения вполне достаточно.Как в городе так и за городом ведёт себя достойно, ямы украинских дорог проглатывает хорошо. Газа кушает 13 л/100 км, двигатель 2.4 полный привод, при этом люблю иногда придавить. В обслуживании не дорогой, запчастей валом на любой карман. Из ремонтов за год, кроме ТО, менял подшипники в вискомуфте, но они пришли с шумом из США. Вердикт: если нравится экстерьер - можно брать.

Jeep Cherokee 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування

Авто притягивает взгляды, на дальние поездки супер.
Мало сервисов, которые что-то понимают в этих машинах. Ремонтировать тяжело.

Jeep Cherokee 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Лучший автомобиль в своём классе. Комфорт, динамика, проходимость, узнаваемость - Все есть в американском кроссовере.
Успел столкнуться с небольшим ремонтом так как покупал повреждённый, был приятно удивлён недорогим ценами и доступность запчастей в Украине.
Авто супер! На нем и езжу.

Jeep Grand Cherokee 1993

Jeep Grand Cherokee 1993

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

Надійний друг. Проходимось на вищому рівні, не дорогий в обслузі, стійкий на дорозі, на бездоріжжю нема йому рівних, роздатна Selec Trac.із блокіровками.

Jeep Patriot 2011

Jeep Patriot 2011

якість матеріалів, шумоізоляція

2,0 бензин /газ, 2011, FWD. Доволі просте авто - що по дизайну, що по салону. Доволі міцна підвіска, хоча на вибоїнах та "поліціянтах" здається жорсткуватою. ГБО монтував до обліку ще, всього за 300 євро. Проїхав на ньому всього 3300 міль - була одна проблема електронна, але не суттєва. Економічно - по купинах брав газу 12-14-л/100км, а по трасі - 8-10. Мотор - супер, працює рівно що на бензині, що на газу. Варіатор теж безпроблемно працював, хоча на перегоні Одеса - Київ був перегрів, але не треба їхати 150-160! 120-130 - норм, без перегріву. По снігах не буксував, бо є антібукс. Гнітючий колір салону не влаштовував, бо люблю світло-бежеві тоні. Тому і продав. Антібукс блокує передні колеса між собою, то гребе обома!

Jeep Cherokee 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, керованість

Автомобиль зарекомендовал себя посредственно. Подвеска жесткая , проходимость стандартная, клиренс высокий. Экономная зачёт 9ступенчатой АКПП, по трасе 7 литров расход на переднем приводе. Не дорогой в обслуживании.

Jeep Cherokee 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

об`єм багажника

Рік володію Черокі в версії Trailhawk. Машиною повністю задоволений. Але читаючи тут відгуки бачу, що багато що пишуть перекупи, які уявлення не мають про машину. Відгук на базі мого досвіду і досвіду спілкування з іншими власниками.
Машина добротна і приємна. Всередині повно місця, яке розумно та ергономічно використане. Всередині відчуття, як в танку, надає впевненості та дозволяє отримувати задоволення за кермом.
Мотор.
- 2.4 : 184 коня, доволі економний по місту, в притик достатньо на трасі.
- 3.2 : 272 коня, в режимі розгін-тормоз доволі прожерливий
- 2.0Т : 270 коней, економний і потужний, сильно нахвалений власниками, але встановлюється з 2019 року.
- 2.0Д в Європі, рідкість в нас.
2.4 і 3.2 підходять під газ, але деколи бувають проблеми з настройкою, тому потрібен хороший газовик.

Коробка. АКПП гідротрансформатор ZF9. Багато передач, і в 90% працює ідеально, особливо на новіших машинах. При різкому обгоні скидує відразу 3 передачі. На старших роках часто після обгону підіймати передачу з сильним стуком, теоретично це можна виправити обновленням ПО,

Підвіска. Доволі гучна при ударах. На перший погляд, підвіска жорстка - на пішохідних швидкостях сильно хитає на ямах, і відчутно навіть стики на бетонці. Але це дає декілька плюсів - машина добре управляється по трасі, не зважаючи на габарити. Крім того, підвіска чудово працює на швидкості, і навіть по дуже поганих дорогах можна впевнено себе почувати на швидкості в 110-км/г, не боячись пробою.
На поганих дорогах допомагає зменшення тиску в шинах, але це відразу відчутно по розходу і в управлінні.
Кліренс від 19-см в машин з простими приводами, до 22-см у версії для бездоріжжя - Trailhawk. НІЯКИХ 27-см, про які пишуть в відгуках, нема. Без особливих затрат, можна ліфтанути на 4-см. Ще стає більша резина і сумарно можна мати 25-27-см. При великому бажанні, машину можна підняти до 10-см від стандартного трейлхоука, але чим далі, тим більш затратно.

Салон. Машина простора, місце використане розумно. Нема відчуття, як в Рав-4, ніби їдеш у великому відрі. Зручно руки класти на підлокітники, хоча і підлокітник не регулюється. Але в ньому великий бардачок, і завдяки ширині ніколи пасажир з водієм не заважають один одному. В задніх пасажирів місця теж повно, але тільки на 2 людини, середнє місце незручне і розраховане хіба на невеликі пробіги.
Малий багажник, і якщо ставити газ і запаску в багажник, то місця залишається зовсім мало. Рівна підлога з складеними сидіннями.
В салоні багато USB виходів і навіть повноцінна розетка, 110V/150W.
Бездоріжжя. Трансмісія буває 4-х видів - передній привід, Active Drive 1, Active Drive 2, Active Drive Lock. Якщо з переднім приводом все ясно, а Active Drive 1 це привід аналогічний з іншими кросоверами, то далі найцікавіше. Active Drive 2, який ставиться тільки на дорожчі комплектації, має понижений ряд передач. Це допомагає в технічному оффроуді, або не перегріти коробку, коли треба довго їздити в дуже поганих умовах. Active Drive Lock крім понижених передач має повноцінний задній блок, встановлюється тільки на Trailhawk. Це, разом з вкороченими звисами бамперів і повним захистом дна, дозволяє трейлхоуку їхати на рівні з Пажеро. Нажаль, ліфту вати машину не так легко. Крім того, складно включається задній блок.
Сумарно, машина ніжніша ніж повноцінні позашляховики, тому, навіть маючи можливість їхати на рівні, рідко виникає бажання нищити машину.
Надійність. Машина надійна в загальному, мотори 2.4 і 3.2 не викликають питань, по 2.0Т поки нема відгуків з великим пробігом. Підвіска час від часу вимагає уваги, важко назвати проблемною, хоча і поступається Японії. Для більшості деталей є хороші замінники.
Зрідка зустрічаються проблеми з повним приводом.
Не ржавіє. Товстий метал.
Розхід. Дуже залежить від мотора, приводу і манери їзди, так він від 7-л в передньопривідних 2.4/2.0Т по трасі до 20-л в трейлхоука по місту, зимою, на здутих колесах.
На всіх Cherokee KL можна підключати дзвінки й медіа з телефону, з 2019 є Android auto/Carplay.

Jeep Renegade 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

Прикольний авто. Відповідає своїй ціні на авто ринку серед б/у авто. Добра в міру м’яка підвіска, середн шумоізоляція. Двигун 2.4 з автоматом дає для невеличкого кузова добру динаміку але велика витрата палива на 100 км/ч, Можно ставити ГБО, так як двигун атмосферний. Дуже маневрений у великому місті та в той же час має достатньо великий кліренс до 21 см, в залежності від комплектації. На задньому сидінні всеж таки замало міста та не зовсім зручно на довгих поїздках. Багажник кажуть малий, але мені його цілком вистачало.

Jeep Grand Cherokee 2015

Jeep Grand Cherokee 2015

якість матеріалів, об`єм багажника, шумоізоляція

Автомобіль дуже комфортний, місткий, чудово виглядає на українських дорогах, не дорогий в обслуговуванні. Трохи жорсткувата підвіска, але в цілому нормально.

Відгуки про моделі Джип

Хочете придбати Джип та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Jeep від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 571 відгук відгуків про Джип будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.