Jeep 584 відгука про Jeep

Jeep Cherokee 2017

Автомобиль очень хороший. В данной ценовой категории невозможно найти аналог по критериям : цена, год, пробег, состояние, комплектация. Автомобиль имеет отличный внешний вид и является многофункциональнным, на нем можно без проблем поехать с семьей на выходных на природу, в труднопроходимые места так же на таком авто не стыдно приехать на встречу либо какие-либо светские мероприятия.
О самом Авто: выделяется внешним видом в потоке автомобилей, очень качественно сделан, хорошие запчасти, отличное качество отделочных материалов. Даже самая «постная» комплектация имеет столько «плюшек» сколько не каждая марка имеет в максимальных комплектациях, чем часто пользуются недобросовестные продавцы. Продавая самую простую комплектацию позиционируют ее как максимальную, после чего новые владельцы не разобравшись пишут кучу негативных отзывов, что им той либо иной функции не хватает. Авто имеет отличный клиренс, очень хорошую проходимость, все Авто имеют хорошую мультимедиа, камеру заднего вида, подушки безопасности пассажиров и водителя. На нашем рынке все Авто с америки, то есть побывавшие в дтп, я не думаю что эти большой минус, так как у нас практически 90% авторынка битые. В случаи с Черокки есть возможность отследить историю и повредление, что я и советую делать покупателю. Так же есть американские сайты, где по вин коду можно узнать комплектацию Авто. Некоторые автомобили в самой скромной комплектации могут иметь больше наворотов чем самая лучшая комплектация без покупки дополнительного оборудование. На эти стоит уделить внимание. Расход в автомобиле, за счёт простого двигателя, которые без проблем стает под газ и 9 ст. Акпп, как у среднестатистического седана. Конкретно у меня больше 11 литров газа не получалось, учитывая то что это полноценный внедорожник. Город до 11, трасса 7-8. Запчасти не дорогие, качественные. От владения автомобилем только позитивные емоции. Планирую покупка второго такого Авто в семью, только в новой «морде» и соответственно свежее годами

Jeep Patriot 2015

Jeep Patriot 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, гальма, шумоізоляція

Кому потрібно 4×4 та мешкає за містом, машина просто ідеальна! Проблем із запчастинами немає більшість запчастин підходить від Аутлендера. Для комфорту потрібно встановити магнітола 10дюйм з камерою, обезшумити багажник, та встановити фаркоп чи крюк, якщо встрянете назад тягнути нізащо.Пічка, кондиціонер працюють на 5+. По комфорту, м\'ягка ходова, в\'ялка, м\'якше ніж у Дастера чи Хюндай IX35. Привід 4×4 класний, в Друга Дастер 1.5д МКПП, всюди куди їхали, їхали на рівних! ДВЗ масло не бере. Багажника вистачає.
Мінуси. Я переїхав у місто, мій розхід суто по місту на короткі дистанції, садок, школа, робота-18-20л газу. Пласмаса в салоні затирається.
Машина биток, безпека не стріляна із США. 2,4,4×4 АКПП.62т миль.
Проїхав за 1,5р 20т.км.
Замінив; дросельну заслонку, з АЛЛІ - 50$+ заміна 300грн, промазав графіткою 4 втулки стабілізатора, скрипіли -200грн,
На авто ще їздить жінка, авто нам дуже подобається, рекомендуємо! Якщо Ви економщик та живете у місті, потрібно шукати гібрид чи дизель.
Розхід без та з кондиціонером
Траса- 9,5-11л газу
Змішаний- 14л газу, траса/місто-40/60%
Місто-18-20л газу.
До розходу на заведення +- 1.5л бензину.

Jeep Renegade 2015

Jeep Renegade 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Машинка супер, але треба до неї привикнути, розхід, як на 2.4 хороший,їде впевнено по будь-якій дорозі,з її розмірами зручно в місті, і в салоні достатньо місця, по запчастинах практично все підходить від fiat 500x.

Jeep Cherokee 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

59 тис.км Сім'я

Хочу поделится своими впечатлениями о Jeep Cherokee. У меня комплектация выше средней Латитюд Плюс. Машинка 2017 года выпуска, 59 тыс. км пробега, передний привод, 2,4 л атмосферный бензиновый мотор!
Очень понравилось качество материалов, качество сборки, управляемость, шумоизоляция, лако-красочное покрытие. Для сравнения: у меня был европейской сборки Ниссан Кашкай 2015 г.в., Ниссан Рог 2020 г.в. из США, также имел дело с Митсубиши из США. Скажу, что Jeep оставляет намного лучшее впечатления и в надежности тоже!!!! Но так же может не иметь тех дополнительных электронных опций, как у выше перечисленных.
Но не забываем, что «японцы» богаты электроникой, а Jeep-это американская легенда надежности, силы, дополненная качественными материалами, сборкой и удовольствием в вождении.

Jeep Cherokee 2002

Jeep Cherokee 2002

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

об`єм багажника, ціна

Одним словом, машина - СУПЕР!
Проходимость - танк на колесах. Скорость отлично! Резину грамотно надо подобрать. Всесезонку не очень советую.
Вообще придраться не к чему. Разве что содержание б/у авто немного кусается. И то иногда. Смотря на что...
Расход - от манеры вождения. Газ 12-14 трасса, 14-16 город. Очень надежная, мощная и выносливая машина. Уважение на дороге есть. Обгон с такой мощью это как игрушка. С низов тоже берет как пуля. Кто хочет классно ездить и при этом получать моральное удовлетворение да еще и надежность - берите. Управление супер!

Jeep Compass 2019

Jeep Compass 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Всем привет. Хочу поделиться опытом владения Джип Компас в комплектации Трейлхок. Другие комплектации значительно отличаются от этой и каждый механик вам об этом скажет.
Эта машина подготовлена вывозить вас в леса поля и луга и горы без риска оторвать себе бампер. 3мм сталь защитит все важные узлы снизу от ударов и повреждений. Усиленная подвеска отлично справляется с ямами на дорогах и полях. Дополнительный радиатор установлен, только чтобы охлаждать трансмиссию. Специальные диски из титанового сплава которые идут только в этой комплектации позволили мне пару раз крепко словить бордюр без царапин и сколов. Только в этой комплектации есть понижающий ряд и ассистент спуска с возвышенности, только здесь вы найдете кроме режимов: Снег, грязь, песок, которые есть в других комплектациях 4х4, режим Рок, позволит передать 100% тяги на одну из осей. В купе с понижайкой этот режим выдает достаточно неплохие результаты на бездорожье. Все эти доп. весят на 90 кг больше, чем в комплектации Лимитед, но на динамике это сильно не сказывается. Штатная резина Фалькен ВайлдПик ХТ хорошая, не убиенная, всесезонная, но жесткая. Пришлось стравить ее на 0,2 атм от рекомендованных цифр, чтобы машину не козлило, особенно на брусчатке. Стало достаточно комфортно.
На трассе это танк. Идет уверенно и тихо. Обгоны даются легко, но это не спорткар. Все секунды, которые он проиграет по трассе, сможет наверстать в грязи и сугробе, их можно встретить даже у себя во дворе.
Отдельное спасибо производителю за сиденья. После Тоёты и хонды я наконец понял как можно проехать 1000 км , не устать и не отдирать штаны от задницы. Мультимедиа, звук на уровне, как и шумоизоляция. Климат достаточно резвый зимой быстро согреет, летом быстро охладит. По расходу: мне выдает средний расход после 50 тыс. км 11,8 литров 95 в смешанном цикле 50% город 50% трасса. Масло не жрет. Кузов крепкий, добротный - не фольга японская.
В целом, машина проедет очень много где, но все же нужно не забывать, что это всего лишь электромагнитная муфта и залезть по капот в болото я бы не рекомендовал. Для этих задач есть Вранглер.

По ремонту: Однажды на трассе словил обочину и какой-то лунный кратер, думал ну все, а подвеске хоть бы что, но подушка двигателя оказалась неготова к нашим дорогам и пришлось ее менять.
Замена подушки стоила каких-то совсем смешных денег. Я даже забыл сколько именно. В целом, пока что менял только масло и фильтры. Ничего пока не отпадает.
Если вы выберете комплектацию
"Трейлхок", то получите реально уникальный автомобиль в своем классе.
Очень рекомендую

Jeep Patriot 2007

Jeep Patriot 2007

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, шумоізоляція

Авто никогда не подвело....в любую погоду и по любому бездорожью! покупала в 2008 году в салоне, проездила на нем 13 лет. Ходовая в ремонте не дорогая, если все вовремя делать, проблем нет. Эта машинка проедет там, где не проедет никакая другая такого класса! Бензин А-92.

Jeep Grand Cherokee 2003

Jeep Grand Cherokee 2003

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

278 тис.км 9.2 л / 100 км Комерційні перевезення

Надійний позашляховик, на свої роки,не дорогий в обслуговуванні, гарний в використанні як в місті,так по пересіченій місцевості. Надійний, крепкий позашляховик.

Jeep Grand Cherokee 2005

Jeep Grand Cherokee 2005

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма

Надійний, невибагливий автомобіль, при вчасному обслуговуванні може їздити вічно. Дорогу тримає шикарно, в повороти входить на будь-якій швидкості, через це трохи жорстковата підвіска. Як для автомобіля массою 2.5 тонни, достатньо гарні заводські гальма, декілька раз зі 120-140 загальмувати вистачає. Двигун надійний, шиється, чіпується до майже 300 сил.
Із мінусів не вистачає шумоізоляції, та що стосується запчастин до двигуна то ціни Мерседесовські від цього нікуди не подінешся, три кільця на турбіну 1000 гривень, датчик тиску в рейці в районі 100 уе. Форсунки нові 200 євро за штуку. Але це дуже рідкі вкладення. Все що стосується розхідних матеріалів по ходовій, ціни не дорожчі ніж на легкові автомобілі.

Jeep Cherokee 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

об`єм багажника, гальма, шумоізоляція

Перший власник 100 тис.км 12 л / 100 км Подорожі

Купляв в США для себе.Була до цього Honda Accord 7
Комплектація Багато пишуть що машина м\'яка, не Правда! Іменно ця комплектація жорстка, вмістимість багажника мала.
Розхід +- для мотора 3.2 дуже не поганий
Якість збірки подобається????. Тормоза погані, вирішується заміною перфорованих брембовських дисків.
Машина в сім\'ї рахується як вихідного дня, і от коли цілий тиждень ганяю на форду, то готовий її продати, але як тільки сідаю за руль цього красеня, то все йому пробачаю, тому що вона реально класна машинка, і її оцінить тільки той хто любить jeep ?

47 тис.км 12.5 л / 100 км Подорожі

Jeep Cherokee TRAILHAWK 3.2l
Супер машина с мощным мотором для бездорожья. Она отличается от других моделей Cherokee кардинально. Это не " скучный " мотор 2,4... Салон очень крутой с большим монитором, спорт сиденьями. Максимум опций. От езды комфортной получали огромное удовольствие вся семья. Джип смотрится брутально, особенно в сером, цвета металлик . Рекомендую для тех, кто себя любит и ценит надежность и безопасность на любой дороге и там где ее нет.

Jeep Cherokee 2016

Jeep Cherokee 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

У меня Cherokee Trailhawk 3.2, купил на аукционе в США. Пришлось повозиться с ремонтом, но в целом я машиной очень доволен. По качеству езды и динамики в городе машина на высоком уровне. 280 лошодей чувствуются. Ямы, бордюры совсем не проблема. На днище защиты из 3мм. метала. Комфортный салон, мягенькая ходовая. В комплектации есть практичести все, что придумали на сегодняшний день. Нет, только, адаптивного круиза. Я эту машину давно хотел, переживал за наличие запчастей. Но с запчастями проблем нет, машина уже достаточно популярна. Расход по городу 14 литров. Можно заливать спитровый бензин, но я еще не заливал. Понимаю, что наш спиртовый бенз отличается от
штатовского и предьявить АЗС после заправки не качественным топливом, я не докажу. На топливе лучше не экономить, ремонт по факту будет дороже.

Jeep Patriot 2013

Jeep Patriot 2013

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

якість матеріалів, об`єм багажника

Хорошая машина за свои деньги. Торопиться в ней некуда не хочется, включил музыку и едешь неспеша

Jeep Grand Cherokee 2001

Jeep Grand Cherokee 2001

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, ціна, шумоізоляція

гальма, керованість

Гранд Cherokee 001 брав через високий кліренс та проходимось. Багато до цього читав на форумах. Машина дуже класна. Вчора продав на авторіа, ніяк не можу звикнути що доведеться на легкове.. пересісти після джипа. легкові взагалі не здаються машинами, в них наче на дорозі сидиш. А гранд Cherokee 2001 - це вам не ... після 2004 року, яке ламається на бездоріжжі. Завжди хотів Америкоса з німецьким двигуном і от мрія збулася. Найвищий із джипів у своєму класі. Мотор спринтера вічний. Електрика геморойна, колодки геморойні. Ось всі мінуси й плюси.

Jeep Cherokee 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Разгоняется быстро и управляема легко, ощущение динамичности как будто едешь на седане. Собран плотно, комфорт и эргономика очень на уровне

коробка передач

152 тис.км Сім'я

Автомобіль - бомба. Дуже надійний. Повний привід дуже знадобився цієї зими. Як недолік: доволі жорсткий. Але дуже стійкий в русі. Затрати на ТО /заміна масла, фільтрів/ 1700-1900 грн. Авто ремонтувалось після прибуття із США. Протягом двох років експлуатації не ламалось. Ходова не потребувала втручання.

Jeep Cherokee 2015

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма

Перший власник 150 тис.км Сім'я

Всі пишуть відгуки на емоціях, а це перші 3-6 міс володіння. В мене 3.2 білий латитюд +. Після того як купив, зробив - враження дуже хороші, вже проїхав на ньому за 1,5 роки 70 тис. брав 62 тис. миль-100 наших. Динаміка шалена, траса, місто все ок, розхід для такого мотору ок. Підвіска жорстка, багажник малий, передні стойки широкі, це всі пишуть згоден. Газ стоїть. Прохідність дуже не погана, пісок, сніг - навіть не очікував, маю УАЗ і ниву для риболовлі, другий рік стоять практично, бо цього вистачає. Комфорт норма. Але після 6 го місяця почали вилазити вроджені болячки двигуна саме, почав читати з своїм майстром і так: має 5 болячок, тече радіатор двигуна, теплообмінник після 130-тис починає потіти, низька якість рокерів у клапанній кришці, вакуумний насос, і низька якість вкладишів із за чого після 150 тис. вони просто зносяться і стукають це багатогодинні копання сайтів наших, європейських і американських і всі пишуть те саме. За останні пів року поміняв радіатор, поміняв теплообмінник, поміняв передню голову рокера, зносились, довго шукали причину стуку, вони розбили розпредвал і все, приїхали. Коли чекати останні 2 проблеми не знаю, це дратує і трохи вже наганяє на думку продажу авто, ці ремонти вже вилились понад 1,4 тис. доларів, плюс поки шукають причину, потім деталі з Польщі проходить 2-3 тижні і в цей період ти без машини, добре є стара добра шкода напохваті. Тому змушений написати цей відгук не як людей лякати - не беріть, а просто констатую факт як можна попасти, хоча це, думаю, виняток з правила, а не аксіома - як кажуть в нас, з моїм щастям! Всім бажаю добра і миру, не судіть за відгук, насправді машина хороша і подобається навіть не дивлячись на нюанси. І про заміну на іншу думаю, думаю, думаю, а в голову лізе черок свіжіший, тільки десь 19-20 року і все....як казав наш спільний знайомий, думайте.

Jeep Compass 2018

дизайн кузова, динаміка, керованість, шумоізоляція

32 тис.км Поїздки в місті

Автомобілем задоволений. Двигун надійний, кузов не жестянка, як на автомобілях СРСР до 70-х. Безпечно, комфортно як водієві так і пасажирам. На дісплеї багато корисної інформації, яка зручно розташована. По запчастинам проблем не має. В порівнянні з поперелнією версією більш комфортна.

Jeep Compass 2015

Jeep Compass 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, об`єм багажника

Враховуючи ціновий діапазон даного автомобіл не можна від нього очікувати максимального комфорту. Радує в цьому автомобілі високий кліренс, надійний двигун, коробка автомат теж працює без ніяких проблем. Дешевий в обслуговуванні, прохідність як для кроссовера дуже хороша, повний привід працює досить добре, для виїздів на легке бездоріжжя, в ліс, на річку достатньо. На бензиновому двигуні 2.4 літри розхід 10-11 літрів в міському режимі, режим їзди не пенсійний. Динаміка їзди бажала б кращого, але враховуючи що це не легковик, то достатній. Керованість не погана, діло водія... салон зібраний нормально, є незначне дрібіжаеня, шумоізоляція поправима. Якість матеріалів не висока, панель тверда, присутні незначні скрипи, оббивка сідушок не парить, не зачухується. Багажник малуватий для поїздок сім‘єю. А в загальному чудове авто в своїй ціновій категорії. Враховуючи його надійність, проходимість він є універсальним авто на кожен день. Ні зимою проблем в снігу, ні літом з виїздом за місто.

Jeep Compass 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

Всём добрый день, хочу рассказать немного о своем новом компасе 18 года, комплектация есть всё и даже панорама с самым большим мультимедиа дисплеем, старт стоп газ, расход около 16-20 литров, езда динамичная, кожаный салон, сидушка Электро регулировка, лёд фары с линзами, полный Шадоу лайн. Смотрится на 18 дисках не плохо, клиренс около 23 см, проходит везде, я на нем пру как на танке. Думаю диски 19 брать, коровка 9 ступенчатая, валит нормально, но иногда я ее понять не могу. Такое чувство, что кофе с утра нужно вместе пить. Во второй половине дня коробка становится более послушной, и валит вообще огонь, ходовая очень радует, настолько мягкая едешь как на корабле, в предыдущем компасе 13 года была на много жёстче чем сейчас, хотя что до рестайлинг меня радовал что новый одинаково, поменял лишь потому что захотелось новую машину, доволен на данный момент, пробег 22 тысяч километров, состояние новой машины.

Відгуки про моделі Джип

Хочете придбати Джип та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Jeep від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 584 відгука відгуків про Джип будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.