Kia 668 відгуків про Kia Sportage

якість збірки, простір салону, керованість, дизайн кузова, дорожній просвіт

якість матеріалів

Дивитися всі вживані Kia Sportage
Kia Sportage 2021

Kia Sportage 2021

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Що я можу сказати про авто, яке придбав у м. Запоріжжя. Бензин 1,6 МКП комплектація Класик +, від комфорту відрізняється відсутністю клімат - контролю і ще якихось дрібничок. Перше, спочатку хотів дизель, але перші ж кілометри експлуатації показали, що бензиновий атмосферник з механікою нічим не гірше, а розхід в середньому від 6,1 до 6,5, місто - 9. Динаміка машини влаштовує повністю, кондиціонер налаштовується непогано, хто там розказує, що вона не їде, сідайте на Порше або на Х5, вона їде і їде досить добре.
ОКРЕМА тема гальма: їхав 100км/ч - попереду яма і як завжди зустрічна, стала як вкопана біля колодязя без проблем, екстрене гальмування на рівні перевірене на практиці... АБС працює.
За такої вартості машини мінусів, вони звичайно є, але я не бачу. На газ переробляти не буду, противник газу взагалі.
Що в місті, що за містом автомобіль маневрений на обертах від 2,5 тис. в міру динамічний і взагалі він мені подобається. Фаршу для мене особисто аж зайвий, салон радує, простору для задніх пасажирів достатньо, не Куга. Врешті решт це лише авто і його завдання перемістити водія з пасажирами з точки А в точку Б, з чим КІА СПДЖ 1,6 GDI з успіхом та комфортом справляється. З приводу шумки скажу так: коли вікна зачинені, ні греця не чути, навіть роботи двигуна до 2 тис. обертів взагалі. Звичайно, в процесі експлуатації може бути все, але будемо відвертими, - це залізо і воно все, включаючи бехи, тойоти та фольксвагени, ламається.

Kia Sportage 2007

Дуже хороший автомобіль для сім\'ї. Влаштовує розхід газу 160 грн 100 км. Дорожній просвіт ідеальний! Дешеві ходові запчастини.

Kia Sportage 2019

Kia Sportage 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, витрати палива, керованість

Перший власник 29 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Очень классная машина за свои деньги. Да, дизайн не для всех, но со временем примыкаешь, и она даже нравится. Шикарное сочетание 2ух литров ого движка и 8‑ми ступенчатой коробки, не заметные переключения передач, отличная динамика и хороший расход по трассе на высоких скоростях. Шумки мало, ставил бы отдельно. Как и базовый звук очень посредственный. Ни разу не пожалел о покупке.

Kia Sportage 2018

Kia Sportage 2018

динаміка, витрати палива

якість матеріалів, коробка передач, шумоізоляція

Перший власник 70 тис.км 6.4 л / 100 км Поїздки в місті

Чудовий надійний та економний двигун. За весь час експлуатації лише один раз взимку не завівся - як виявилось уже на сервісі, полетіли свічки накалу. Замінили по гарантії.
В цілому чудове авто як для свого класу, шумоізоляція та музика на середньому рівні, світло достатнє, запас потужності на трасі також не підводить.

Kia Sportage 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Лучшая машина за свои деньги, ни разу не подвела, по обслуживанию и ремонту очень доступная, кузов не гниёт.

Kia Sportage 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Перший власник 60 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Шикарный автомобиль. Мощный и без нареканий. Отлично ведет себя на трассе и в городе. Маневренный. Достаточно большой багажник.

Kia Sportage 2017

Kia Sportage 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника, простір салону

Надежный молодежный городской кроссовер! Изящный современный дизайн кузова, немного напоминающий Porsche покорил многие сердца!
Динамика на 2 литровом турбо дизеле достойная, можно с легкостью позади себя оставить большую часть авто со светофора.
Салон по - современному разработан и украшен неплохими материалами, много технологичный автомобиль с большим набором разной полезной электроники.
Дизеля очень экономичные и хорошо выхаживают до 250 тыс. км. без каких либо проблем при условии если вы их будете заправлять хорошим топливом.
Лакокрасочное покрытие не очень толстым слоем по кузову, сильно уступает Немцам, поэтому будьте очень осторожны на плохих мойках, лучше использовать бесконтактную.
Тормозная система быстро и хорошо срабатывает, авто рулится легко и достойно, клиренса хватает по городу с головой, за городом можно легко съезжать на сухое бездорожье.
Багажник не большой, но необходимое для семьи можно положить, места у задних пассажиров не очень много, но красивые изящные девушки с легкостью помещаются...
Шумоизоляция средняя, как и у всех Корейцев.
В целом авто стоит своих денег, на мой взгляд этот автомобиль идеальный для молодого парня возрастом до 35 лет со средним материальным достатком.

Kia Sportage 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, коробка передач, шумоізоляція

Спортейдж был моим первым автомобилем, очень удачным выбором, умеренным в топливе, в обслуживании, очень динамичный, несмотря на небольшой объём, но за счёт турбины и механической КПП очень резвый. После двух ДТП должен сказать что кузов очень крепкий, точно крепче Шевроле Круз и Шкода Октавия в универсале? После мойки смотрится как Порше, поэтому очень тяжело найти замену в аналогичном ценовом диапазоне. Немного шумный на брусчатке, со временем появляются проблемы с переключением передач ну и конечно же пластик в салоне с годами начал скрипеть, это нормально, это возраст, если не обращать внимания на лёгкое редкое поскрипывание пластика и шум с улицы, следить за состоянием ходовой и коробки, то, как и я не захотите с ним расставаться. Всем рекомендую Спортейдж!

Перший власник 122 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Сімейний автомобіль в якому комфортно їздити. Економний по паливу, не дорогий в обслуговуванні. Зручний в керуванні. Знайти якісь суттєві мінуси складно. Звичайно це авто не преміум класу, проте свої функції виконує на відмінно

Kia Sportage 2008

Машинка просто бомба. По ходовим якостям, по мотору. Серйозних поломок за 13 років не було, лише розхідники. Кузов до корозії стійкий, жодного рижика.
Проходимось на гарній резині тіпа йокохами і кліренсом на висоті, але не в болото. Їздив весь час на всесезонні, лише по льоду стрьомно, а так без нарікань. Мотор на газу шепче, основне регулювати клапани вчасно і все.
За весь період експлуатації жодного разу не підвела.

Kia Sportage 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, ціна, шумоізоляція

покупали в салоне, после 15 тыс км авто напоминало ведро с гвоздями. Брызговики открутились и отпали, ремни стучали под обшивкой, все скрипело и стучало. Сборка ужасна, продали и забыли, как страшный корейский сон.

Kia Sportage 2020

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

20 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

"Міліони чоловіків не можуть помилятися..."Всі знають цю фразу і її використання, в подібному векторі вибирав авто і я.Інтернет-портали, тести і консультація менеджера з продажу Тараса схилили вбік покупки даного авто.Через 45 днів буде рік як карантинний "бегемотик"з\\\'явився і нашій сім\\\'ї.Дитячих хвороб не виявлено, двигуна 1,6 для водія і пасажира вистачає, при повному завантаженні треба тримати 2,5 тис. оборотів і вище для виконання обгонів, окрема тема тиша в салоні, комфортна підвіска, круїз контроль і зручність для водія і пасажирів, особливо другий ряд з відкидними спинками, обігрів керма і сидінь не оцінив, може для діток - так.Зимова гума на 16 дисках показала себе добре, не може не радувати розхід 6,5,літом було 6,2,класне електрохроматичне дзеркало заднього виду не сліпить, з зеленим відтінком, гарно затоновані вікна в комплектації комфорт, і добре що немає лишнього лаку в оздобленні інтер\\\'єру, на інших моделях відмічають дряпучість цих вставок, мої пасажири відмітили більшу зручність при їзді на дальні відстані в порівнянні з Октавією з балкою, не заважає центральний тунель, двозонний клімат і зарядка телефонів під рукою, для мене зручний підлокітник і немає в моделях доплати за колір, лак.Моя думка - докатка має бути, різниця між вагою повноцінного колеса і докатки 10-кг. з плюсів більший об\\\'єм багажника всі заявлені 466 л.На лобовому - приємна синя смужка зверху, дрібниця, а приємно.Тестдрайвіть і вирішуйте, авто на свою ціну, буде цікава думка інших власників, що там з дизелями 1,6?

20 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

"Міліони чоловіків не могуть помилятися..."Всі знають цю фразу і її використання, в подібному векторі вибирав авто і я.Інтернет-портали, тести і консультація менеджера з продажу Тараса схилили вбік покупки даного авто.Через 45 днів буде рік як карантинний "бегемотик"з\'явився і нашій сім\'ї.Дитячих хвороб не виявлено, двигуна 1,6 для водія і пасажира вистачає, при повному завантаженні треба тримати 2,5 тис. оборотів і вище для виконання обгонів, окрема тема тиша в салоні, комфортна підвіска, круїз контроль і зручність для водія і пасажирів, особливо другий ряд з відкидними спинками, обігрів керма і сидінь не оцінив, може для діток так.Зимова гума на 16 дисках показала себе добре, не може не радувати розхід 6,5,літом було 6,2,класне електрохроматичне дзеркало заднього виду не сліпить, з зеленим відтінком, гарно затоновані вікна в комплектації комфорт, і добре що немає лишнього лаку в оздобленні інтер\'єру, на інших моделях відмічають дряпучість цих вставок, мої пасажири відмітили більшу зручність при їзді на дальні відстані в порівнянні з Октавією з балкою, не заважає центральний тунель, двозонний клімат і зарядка телефонів під рукою, для мене зручний підлокітник і немає в моделях доплати за колір, лак.Моя думка - докатка має бути, різниця між вагою повноцінного колеса і докатки 10 кг, з плюсів більший об\'єм багажника всі заявлені 466 л.На лобовому приємна синя смужка зверху, дрібниця, а приємно. Тест-драйвіть і вирішуйте, авто на свою ціну, буде цікава думка інших власників, що там з дизелями 1,6?

Kia Sportage 2007

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

гальма, шумоізоляція

Отличный автомобиль для семьи. Надёжный, экономичный двигатель по трассе 5.5литра на автомате с климатом. Большой багажник, если сложить сиденье с передним пассажирским 2 метра без проблем. Очень надёжный автомат, если взять живой. Один жирный минус это тормоза, если ездить активно, для спокойной езды хватает.

Kia Sportage 2011

Kia Sportage 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Сім'я

Авто отличное в своем классе за эти деньги, да есть нюансы по шуму, но она и стоит на порядок меньше той же рав4.
Проехал 215 т. км, поменял только тормозные диски передние, задние аморты и рейку. Все было бы очень прекрасно, если бы не одна ложка дегтя в эту бочку меда, а именно двигатель 2.0 бензин, задиры + масложёр, он перекрывает все плюсы.

Kia Sportage 2020

дизайн кузова, дорожній просвіт, простір салону, витрати палива, ціна

31 тис.км 5.5 л / 100 км

Відгук пишу для тих, хто шукає авто за співвідношенням ціна/якість. Отже, щодо авто. До цього юзав виключно бензинові авто, ставив газ і погнали. В цій ситуації з атмосферником не склалося, розглядався варіант Тусон 2.0, але підбивши баланс фінансів зупинився на КІА дизельcrdi1. 6 вигравши десь тисяч 80, але отримав коробку механіку і. Задоволений на всі 100, ну може 99. Плюси: 1. Ціна. 2. Комплектація, особливо зайшло підігрів задніх сидінь, діти в захваті. 3.Об"єм салону. Простір клас. 4. Витрати палива. Перший бак розхід 6,3. Потім скинув показники й більше не скидав за 30 тис. розхід середній 5,5. Але наголошую стиль їзди спокійний. Рекорд бак відкатав 4,9. Другий максимум був досягнутий на трасі при відвідинах міста Лева 6,2. Тобто ви замахаєтесь по трасі їхати 80/90, а 120\\110 дасть вам 6+. Короче по Києву їздити економніше за трасу. Взимку і з періодичними заторами середній розхід 6. Отже, питання бензин = перехід газ втрачає сенс, а "дуті" бензо - движки з об"ємом в 1,4/1,5\\1,6 взагалі сумнівно ставити газ, отже ви приречені на 8/9л бензину... 5. Кліренс, нормально веде собі на дорозі ну і всі інші ніштякі: підігрів керма, задня камера, монітор, звук, зачотні диски на 17. Ну і мінуси, як же без них. 1. Склопідіймач. Автомат тільки у водія, інші юзаєте як 20-років тому. хто зажав 10-баксів, щоб зробити як у людей. Ну то таке. 2. Диво дивне на 20+тис завив паливна помпа. Їздив до офіціалів, влетів на 1600-гр за виймання його туди сюди, але до честі офіціалів, поміняв по гарантії. Ну от і все. Авто рекомендую. Так і хай вам вистачає грошей купувати в салоні, але не в кредит.

Kia Sportage 2020

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, вартість обслуговування

17 тис.км 6.3 л / 100 км Подорожі

Перше ТО пройдено, після 10000- машина стала жвавішою, розхід за останні 3500 км, по комп\'ютеру 6,3.Літом був близько 6,0,в основному на дальняки.Установив пороги Мобіс, середні, навантаження витримують до 190 кг, ціна близько 17000-гр, в офіціалів, в рази став чистіший кузов, передні болотники не підходять, обклеїв перед антигравійкою, докупив докатку оригінальну через олх і б\\в стальні диски 16,на них гума нова зимова тріангл, датчики не ставив, на снігу не пробував, на асфальті добре тримає дорогу.Всім безпечних подорожей!

Kia Sportage 1997

Kia Sportage 1997

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна

динаміка, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

Авто и морально и физически устаревшее. Хотя простое и если не укатанное - надёжное. Ремонтопригодное, запчасти стоят вменяемых денег. При покупке нужно внимательно осмотреть и не пожалеть денег на диагностики. Закатанные лучше не брать, от хлопот не оберешься. Брать однозначно на бензине. Дизеля все закатанные и дорогие в ремонте. По проходимости хороший автомобиль. Но кушает много. Трасса не его стихия. Объезд полей, рыбалка, охота- это для него. Кушает много, но если доехать с точки, а в точку б по грязюке и колдобинами справится.
В общем на свое время прогрессивный автомобиль, но морально и физически устаревший. Но если брать для объезда угодий и найти не укатанный экземпляр очень хорошее решение.

Kia Sportage 2016

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Киа Спортадж 2016г.в.сборка Корея от туда и был доставлен.
За 2 года эксплуатации нареканий и замечаний пока нет. Машина пришла 75% тонировкой, как бы привык. Летом удобно и комфортно, а зимой в вечернее время управлять не очень. Так же дисплей имеет 2 видя языка 1. Оригинал-Корейский и 2 English, тоже не проблема с запчастями по ТО также на сайте заказ 1-2 и всё доступно и адекватной цене. Как писал ранее Дизель очень поинтереснее бензина, да и мягче. Экономичность на круиз -контроль Одесса-Киев -4.6 до 6.2 л /100 Трансмиссия 6- ступ. автомат, так же в паре с 185сил дизель, мотором работает хорошо и плавно. Есть маленький минус, это очень нежная кнопка в открывании задней двери. Хотя в дорогих версиях есть автоматическая кнопка, но в моем случае надо в ручную открывать и если передать, то можно вдавить и потому разбирать обшивку и восстановить. Что у меня и случилось, с остальными проблемами не замолачивайся, шумность в меру, для города вполне. Вообще Корейский автопром вышел на хороший уровень, особенно дизельные двигатели зарекомендовали с хорошо и надёжно

Kia Sportage 2006

Kia Sportage 2006

Спортеж 2006 року на мою думку чудесний варіант, як за ціною, так і по якості. Чому я вибрав Спортеж ну тому що дійсно хороша надійна машина. Особливо якщо має передній придід 2.0 дизель механіка
Регулярні витрати — масло. фільтра... в цілому порівнюючи з іншими дешеві
А в цілому авто дійсно вартує своїм грошей

Відгуки про моделі КІА

Відгуки про КІА Спортейдж по рокам

Хочете придбати КІА Спортейдж та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Kia Sportage від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 668 відгуків відгуків про КІА Спортейдж будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.