Отзыв Kia Sportage 2017

Газ / Бензин Двигатель
Более 5 лет Водительский стаж
Менее 6 месяцев Время владения

динамика, шумоизоляция

Отзыв

Всім доброго дня, хочу залишити відгук про досвід володінням Спортедж. Машина дуже надійна, дійсно гарний помічник у повсякденній роботі і поїздки з сім'єю - універсальний варіант при вимогах: сучасність, надійність, кліренс, прохідність, паркування де завгодно, габарити, простір в салоні і т.д. Взагалі я 2-й власник, купив на 165тис.км. за 18$ в предмаксимальній комплектації BUSINESS і жодного разу не пожалкував! Авто чесне + модне - зовнішній вигляд просто надихає + доволі економічне 10-11л бенз або 12-13л Газ. Ходова відпрацьовували добре, без нарікань, двигун і АКПП працюють тихо і без турбувань. Всі електричні агрегати на 5+! Підсумки: Що дуже сподобалось так це ціна АВТО - бо найближчі конкуренти на 2-3 тис $ дорожче, хоча теж саме по суті, і обслуговування - я особисто капот взагалі не відчиняв, тобто масло + фільтри тільки на СТО по пробігу. Продав тому, що вийшла нова модель Спортедж в 2022р! Що не сподобалось - я вибрав колір Білий+перламутр, він мені подобайся найбільше, але як виявилось на практиці, то бітум мене просто замучив! Треба мити кожний тиждень використовуючи антибітум обов'язково, якщо цього не робити - то плями перетворяться в жовтізну і їх вже ніяк не прибереш [тільки полірувати або перефарбовувати]! Фініш: порада - якщо Ви зупините свій вибір на Спортедж, то беріть сірий, червоний або синій колір; новий в салоні краще брати дизель [тільки 2,0 і від 2018р - бо вони вже ідуть на 8ст АКПП], а якщо б/у - то тільки бензин 2,0 [інші не їдуть взагалі], хоча на трасі йому трохи і цього малувато - зате дуже надійний двигун міліонник і АКПП айчіновський гідротрансформатор 6ст! Всім гарного вибору і приємного користування!!!

Иван Юрьевич
вчера