4.36 5 1957

Citroen 1 950+ відгуків про Citroen

Citroen DS4 2013

Citroen DS4 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

Авто здивувало, бо від француза 2013 року випуску я не очикував таких характеристик. По перше, двигун, 2.0 дизель набирає обороти як ракета, і у супроводі японської коробки автомат працює чудово. Стартує з місця як заряджене дороге авто, однак не втрачає динаміки і далі, авто дуже дінамічне. При цьому, витрата пального зовсім не велика, і в середньому по місту 7 л/100 при динамічній манері керування. Салон з комбінованими кріслами, масаж поясниці, інші цяцьки як у повноцінного дорогого авто, в тому числі і 8 подушок безпеки. Дизайн теж непоганий, досить актуальний і досі, підвищений кліренс. Трохи малувато місця позаду, однак не критично. Ціни обслуговування на офіційних СТО не визивають зайвих емоцій, досить демократичні, запчастини всі в наявності. Як на мій погляд, досить актуальне авто і у співвідношенні ціна/якість за 12-15 роки має переваги над багатьма іншими в свойому класі.

Citroen DS5 2013

Citroen DS5 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

Автомобіль для тих хто хоче виділиться шикарний дизайн авто і салона
Люди і всі СТО будуть ахкать шо це за авто
міняв тільки розхідники. Масло, фільтра, тормозні колодки і 2 раза праву шарову видно була бракована
Плюси :двігатель 1.6 hdi самий надійний, Керованість, витрати палива, комфорт,
Мінуси : кліренс, маленький бардачок компенцірується велики підлокотним відділенням.

Citroen Berlingo пасс. 2016

Citroen Berlingo пасс. 2016

динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість

Сім'я

за рік використання зрозумів, що зробив помилку, а саме взяв Євро-6. із нашим пальним усі оці "навороти" довго не ходять. прийшлось міняти і насос із баком для адблю і форсунку, але воно все одно виходить із ладу якщо машина постійно їздить а не стоїть для поїздки у вихідний. хоча заправлявся дизелем тільки на дорогих заправках.

1.6
Citroen C4 Cactus 2019

Citroen C4 Cactus 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, керованість, ціна, шумоізоляція

Имел печальный опыт владения данным авто, через полгода с большим трудом продал, так как особо не пользуется спросом. Кроме двигателя и акпп плюсов нет абсолютно никаких. Особенно печально это коррозия из-под герметика дверей, капота и крышки багажника, а машине всего-то 3 года. Управление и подвеска это еще тот кошмар, не рекомендую никому.

Citroen C4 Picasso 2009

Citroen C4 Picasso 2009

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, вартість обслуговування, шумоізоляція

Володію машиною більше року. Брав пригнану з Німеччини. Пробіг був 170000, у чому я дуже сумніваюсь... Спочатку про те, що сподобалось. Дуже хороше авто для сімейного використання. Французи у цьому специ. Машина має гарний зовнішній вигляд. В середині дуже простора, зручна. Багато ящичків, бардачків і т.п. Все в салоні зручно - кожна кнопочка на своєму місці. Функціонал - ну дуже багатий - продумано все, чого душа побажає і навіть більше! Не дивлячись на те, що машині 13 років, кожна кнопочка працює. До електроніки претензій немає. Словом, комплектація супер! Салон трансформер, дуже місткий, багато чого можно перевезти. Є ще два додаткових сидіння , але я ними поки що не користався. Ходова частина міцна, дорогу тримає добре, їхати комфортно, в керуванні легка. Назад поставив проставки приблизно 4 см для більшого кліренсу. Кузов має добрий антикорозійний захист. Капот алюміній, передні крила - пластик. Розхід пального в принципі влаштовує. Враховуючи те, що це великий і важкий мінівен, по місту вкладаюсь, як написано в "книжці" - 10.3 - 10.5 л. По трасі приблизно 6.3 л.
Короче кажучи, в авто влаштовує майже все.
З недоліків можу виділити шумовіброізоляцію. Можна було б французам постаратися зробити трохи краще. Бо буває чути мотор на високих обертах. Щоправда, з часом звикаєш і не дуже звертаєш на це увагу.
А тепер про головний недолік цього авто. У випусках з 2006 до 2012 року є дуже неприємні проблеми з ГБЦ. Це стосується бензинового мотора ЕР6. Не буду вдаватися в подробиці і нюанси. Короче кажучи, в ГБЦ є часті проблеми з роботою фаз газорозподілу, які потребують втручання професіоналів. Особисто мені довелось робити дуже недешевий капремонт ГБЦ. Зараз все добре. Але порада для того, хто хоче купити таке авто - добре перевіряйте мотор, бажано на спеціалізованому СТО. Доречи, такі мотори стоять ще на Міні Куперах, Пежо 308, БМВ якихось моделях. Цей мотор ЕР6 вважається дуже "сирий". Згодом, з 2012 року усі "косяки" убрали, мотор доробили і таких проблем з ГБЦ на більш молодих моделях вже немає.
В принципі, це все, що я хотів розповісти. А взагалі машиною задоволений. Ціна на ці машини приємна, вони того коштують.
Бажаю всім миру і вдалих покупок.

Citroen Berlingo пасс. 2007

Citroen Berlingo пасс. 2007

коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, ціна

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція

Всем здравствуйте! Отзыв об автомобиле Citroen Berlingo с двигателем 1.9 дизель. Который во владении 6 лет.
Начну с плюсов
1.Вместимость авто очень даже и неплохое, большой багажник, много места на заднем ряду сидений три взрослых, да даже четыре худых человек может поместиться без особых проблем. Высокая крыша позволяет перевозить габаритный груз.
2. Двигатель 1.9 дизель неприхотливый к топливу, но и заливать что-попало не нужно, иначе может вылезть много проблем в дальнейшем.
3. Кузов оцинкован поэтому он не ржавеет.
Минусы
1. Автомобиль для пассажиров не очень комфортный, так как изначально был создан для других целей, хоть у меня и чистый пассажир но особого комфорта в передвижении на этом авто вы не получите "лично моё мнение " Очень шумный кузов "из-за того что высокая крыша". По началу сдвижные двери казались хорошим решением, но после експлуатации авто лучше бы сделали обычные двери как впереди, потому что замена роликов сдвижной двери, не самое дешёвое занятие учитывая стоимость авто да и ходят они не очень долго. Качество материалов оставляет желать лучшего жёсткий пластик везде при пробеге 170 тысяч километров он уже начинает скрипеть, но это лучше чем голый метал в салоне Рено Кенго.
2. Подвеска. В ходу очень валкая, при крутых поворотах приходиться очень даже замедляться, опять же всё из-за того что высокая крыша. Сзади балка на торсионах жёсткая подвеска. А вот спереди мне показалась даже мягкой.
Клиренс сзади хороший, а вот спереди пришлось ставить проставки чтобы не задевать ничего снизу, но не очень помогло спасает только поддон двигателя. Передний бампер большой и низкий что тоже утруждает передвижение по загородным дорогам.
Ещё одна проблема так это то что трудно найти подходящие диски на этот авто я про литые. По дизайну мне больше нравиться передняя часть авто, а вот заднюю можно было бы сделать красивей. Но это дело вкуса. Передняя подвеска не надёжная, на наших дорогах рассыпается просто на глазах. Хоть ты ставь оригинал, хоть не оригинал но передняя подвеска страдает очень даже сильно. Заднюю балку полностью менял, так как в подшипники каким-то образом попала вода, чтобы заменить подшипники и пальцы, по стоимости обошлось бы так как купить на разборке целую балку, поэтому было принято решение купить в сборе и собрать из двух балок одну, при этом ещё и запчасти остались.
По двигателю проблем так каковых не было, довольно надёжный и неприхотливый, но в сильный мороз заводиться не очень любит, динамики не хватает, обогнать фуру на трассе трудно, я уже молчу про легковые авто, но по типу ВАЗ итд. то обогнать не составит сильного труда. Коробка передач крепкая, что только с ней не было и сцепление не дожимал и с 4 до 2 переключал на скорости по неосторожности она всё выдержала.
Итог этого отзыва такой: как семейный авто я его не рекомендую, так как очень много минусов по поводу комфорта, но если вам не важен комфорт то он вам подойдёт до этого авто у меня был ВАЗ 2109 если сравнивать с ситроеном то это небо и земля. Для работы подходить но нужно
брать только двигателем 1.9, если в дальнейшем не хотите вложить больше денег в авто то я не рекомендую брать с двигателями 1.6 и 2.0 , так как там очень дорогая топливная аппаратура не только в цене но и в ремонте. Расход топлива в городе около 7 литров за городом 5-6 литров но если ехать больше 110 км/ч то идёт перерасход топлива. Максимально я розганял авто до 140 км/ч больше не хотел так как уже было 4000 оборотов.
Двигатель низкооборотистый я кручу его до 2000-2500т. оборотах, при 3000 оборотах уже чувствуется динамика и разгон. Я брал авто для семьи чтобы можно было посадить людей без особого дискомфорта, и при этом загрузить багажник, с этими задачами он справляется на отлично, но насчёт комфортного передвижения так это не про этот автомобиль. Надеюсь этот комментарий был хоть кому-то полезен , много чего не дописано, но и самое главное впечатление об авто я надеюсь передал. Всё всем удачных покупок и продаж, а самое главное мирного неба над головой, всем пока.

Citroen C4 Picasso 2008

Citroen C4 Picasso 2008

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування

После этой машины трудно вообще, что то выбрать. Есть все, что нужно. Но время не стоит. Я захотел что то новое, таков я. Три недостатка:ЕГР ошибки, сиденья боковая подножка и клиренс. Сцепление 60 тыс. замена. Машина бомба…для своего времени революция прогресса. Да по ТО дороже чем Ланос, но дешевле чем мерс или бимер.

Citroen C5 2013

Citroen C5 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

вартість обслуговування, ціна

Очень удобная и качественная машина со всем необходимым для комфортного передвижения. Кузов универсал,очень вместительный багажник,крышка с электроприводом. Гидро - подвеска, это чудо французских инженеров! За 2 года эксплуатации только плановые ремонты. Двигатель 2,0 непритязателен к топливу. Стоимость обслуживания не очень высокая,если не ставить оригинальные детали. Рекомендую!

Citroen C8 2013

Citroen C8 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

ціна

Довелось користуватись даним авто з двигуном 120 кВт.
Це просторий, вмістимий, економний мінівен, якщо вам треба для сім\'ї ця модель підійде в самий раз...
Кузов оцинкований.
В салоні комфортно, крісла складаються регулюються, класна опція електродвері.
Ходова м\'яка, і не складна в ремонті.
Аналогів дуже мало і в них є свої косяки.

Citroen C8 2003

Citroen C8 2003

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

витрати палива

Міський,мягкий ,керованість відмінна ,хороший огляд,зимою на короткі відстані не встигає прогрітись салон.

Citroen Jumper груз. 2006

Citroen Jumper груз. 2006

Комерційні перевезення

Надійний , швидкісний,вмісткий автомобіль для будь-яких перевезень.
Мінуси - шумоізоляція і замки

Citroen Berlingo пасс. 2012

Машина отличная, в обслуживании не дорогая, очень экономичная и довольно выносливая.

Citroen C1 2006

Citroen C1 2006

витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, шумоізоляція

Поїздки в місті

Манёвренная и удобная по городу. На трассе выжала 160. В салоне помещаются свободно 4 взрослых. Экономная, расход минимальный. Из минусов, коробка робот/индивидуально, но чувствуются рывки передач. И шумоизоляция оставляет желать лучшего.

Ситроен Ксара
1.6 109 л.с. 5 МКП. Пробег 130 т. км. Нравится динамика разгона менее 10 секунд, максималка 197 км.ч, не рыскает по хорошей трассе до 170 км. час, больше страшновато. Хорошая комплектация: мультируль, лифт сиденья, подушки безопасности, ABS, климат, подогревы зеркал и сидений, электро стекла и зеркала. Оцинкован кузов. Расход по городу 8, за городом 6. Заправка WOG. Энергоемкая подвеска, отличная управляемость, большой багажник, не плохой клиренс. Не угоняемая, ГАИ не интересна. Хороший рабочий автомобиль. Цена рыночная 3000-4000$. Выше не продаются. Что не нравится: шумка передних арок, плохой задний обзор и слабый головной свет. Всё можно исправить. Если купить не убитый автомобиль, то содержание будет не дорогое 200-300 $ на 10000 км. ТО плюс расходники. Особое внимание обратить на заднюю балку, обслуживание каждые 60000 км, стоимость с расходниками 200 $.

Citroen Xsara 2002

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

простір салону, шумоізоляція

В далёких 90 годах был владельцем ситроен ВХ, потом ситроен Ксантия. Остались не очень хорошие воспоминания. Проблемный сервис, слабые моторы, низкая ликвидность. Хотя в потоке автомобилей выделялись своим не обычным видом. Был после владельцем многих автомобилей включая и премиальные бренды: Мерседес, Инфинити, Ягуар и др. В прошлом году так сложились обстоятельства, что пришлось расстаться с автомобилем который радовал и не ломался Тойота Камри в 50 кузове. Нужен был автомобиль на короткие поездки по городу. Случайно у хорошего человека недорого приобрёл Ситроен Ксара 1.6 бензин. 5 ступенчатой МКП. 2002 г.в. купленного в Киеве на АИС., с пробегом 115000 км. Сделал ТО, обслужил балку и поменял радиатор печки. Сейчас пробег 130000 км. Впечатления от владения положительные, надёжность по сравнению с предыдущими моими Ситроенами, автомобиль сбитый, отличная динамика 9,7 секунды до 100 км. час. максималка 197 км. час. уверено идет 170 км. час. Расход топлива при средней скорости 120 км. час 6.5 литров. В городе 8-9. Зависит расход от качества топлива. На WOG экономия до 3 литров на 100 км. Подвеска без пробоев. Салон быстро охлаждается и нагревается. Рулится отлично, в повороты входит почти без кренов. Комплектация для такого класса очень не плохая: мультируль, подогревы сидений, елетрозеркала, бортовой компьютер, микро лифт сидения, подушки безопасности, ABS, климат- контроль, двойная оцинковка кузова, не плохая акустика. Теперь что не нравится: шумка передних арок, её практически нет, зимой на гололёде надо быть предельно собрано, на зимнем Danlop, как "корова" на льду, плохой обзор задней кормы, широкие задние стойки, слепые зоны. Плохой свет фар. А в целом автомобиль не плохой, если брать не убитые экземпляры, то в цене 3000-4000 $. это будет хорошим приобретение, за такую стоимость можно будет и продать. Свыше 4000 они на продаже долго стоять будут. А так хорошая рабочая лошадка, что по городу, что и на дальние расстояния. ГАИ и ворам не интересны. Главное правильный уход и не перегружать и будет дарить удовольствие от владения.

Citroen C3 2012

Citroen C3 2012

дизайн кузова, об`єм багажника, гальма

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція

При виборі авто, детально прочитав відгуки на цьому сайті, машину переважно хвалили, за мінуси писали мало. Ну я і повівся, придбав собі дизельну машинку ніби то з невеликим розходом, комфортом і тп за свої гроші. Тільки вдарили перші морози-в салоні почало скрипіти і гриміти все, що тільки може, таке враження, що їдиш в тридцятирічних жигулях. Одразу звернув увагу на високий розхід пального-замість прогнозованих 6л/100 виявилось близько 8л/100. Тиждень експлуатації-загорілося на панелі чек і сервіс. Діагностика показала, що забитий сажевий фільтр, який дав ускладення на турбіну, яку треба міняти. Ремонт 500$ і це перед самими святами. Я розумію, що мені просто міг попастись запущений автомобіль, недоліки якого вміло приховав продавець. АЛЕ, ХОЧУ ЗАСТЕРЕГТИ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ПЕРШИЙ РАЗ ШУКАЮТЬ ДИЗЕЛЬНЕ АВТО, ЩОБ ПРИ ПОШУКУ ЗВЕРТАЛИ УВАГУ НА СТАН САЖЕВОГО ФІЛЬТРА, ПРО ЯКИЙ ЧОМУСЬ НІКОЛИ НІДЕ НЕ ПИШУТЬ, ЯК ПОКАЗУЄ ПРАКТИКА, КРАЩЕ ЩОБ ВІН ВЗАГАЛІ БУВ ВИРІЗАНИЙ. І у висновку скажу, що це був мій перший і останній досвід як з французами так і з дизелями.

Citroen Berlingo пасс. 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

Поїздки в місті

Прекрасне авто для сімейних подорожей та поїздок по місту. зручне та комфортне у всіх планах. Дуже задоволений ним.

Citroen Berlingo пасс. 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

Citroen Berlingo xtr купив б/у. авто . Гарна,комфортна,простора,жвава при обгоні.В кого є сажовий фільтр не вирізайте.Каталізатор і фільтр з\'єднанні хомутом,тому легко знімаються.Свердлите по 4дюрки по квадратах діаметром 12., їздить без проблем перевірено!
Багажник великий,при далекій поїздці комфортно.

Citroen Berlingo пасс. 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, шумоізоляція

Доброго дня всім.купив б/у. авто Сітроен Berlingo, машина комфортна,простора,рухома при обгоні.
З сажовим фільтром не вирізайте і не прошивайте.Каталізатор і фільтр з\'єднанні хомутом легенько знімається свердлите чотири дірки по центру квадратів, все працює без зауважень,перевірено!
Багажник великий.Економна .Рекомендую.

Citroen C8 2005

Citroen C8 2005

Из плюсов: большой салон
трансформер,багажник, высокий клиренс, обозрение,расход, динамика,качество сборки,комфорт,не дорогое обслуживание.
Из минусов:шумоизоляция,электрика, дизайн приборки,на любителя.

Відгуки про моделі Сітроен

Хочете придбати Сітроен та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Citroen від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 950+ відгуків відгуків про Сітроен будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.