Citroen 1 отзыв о Citroen C-Zero

Citroen C-Zero 2012

стоимость обслуживания, управляемость, цена

тормоза, шумоизоляция

30 тыс.км Поездки в городе

Удобный городской автомобиль.На сервис пока не обращался. Зарядка 1 час приблизительно 20 км.пробега, запас хода летом 110-120 км.

Смотреть все 1956 отзывов об Citroen
  • Citroen C4 Picasso 2009

Citroen C4 Picasso 2009

Citroen C4 Picasso 2009

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена

дорожный просвет, стоимость обслуживания, шумоизоляция

180 тыс.км 7.5 л / 100 км Семья

Володію машиною більше року. Брав пригнану з Німеччини. Пробіг був 170000, у чому я дуже сумніваюсь... Спочатку про те, що сподобалось. Дуже хороше авто для сімейного використання. Французи у цьому специ. Машина має гарний зовнішній вигляд. В середині дуже простора, зручна. Багато ящичків, бардачків і т.п. Все в салоні зручно - кожна кнопочка на своєму місці. Функціонал - ну дуже багатий - продумано все, чого душа побажає і навіть більше! Не дивлячись на те, що машині 13 років, кожна кнопочка працює. До електроніки претензій немає. Словом, комплектація супер! Салон трансформер, дуже місткий, багато чого можно перевезти. Є ще два додаткових сидіння , але я ними поки що не користався. Ходова частина міцна, дорогу тримає добре, їхати комфортно, в керуванні легка. Назад поставив проставки приблизно 4 см для більшого кліренсу. Кузов має добрий антикорозійний захист. Капот алюміній, передні крила - пластик. Розхід пального в принципі влаштовує. Враховуючи те, що це великий і важкий мінівен, по місту вкладаюсь, як написано в "книжці" - 10.3 - 10.5 л. По трасі приблизно 6.3 л. Короче кажучи, в авто влаштовує майже все. З недоліків можу виділити шумовіброізоляцію. Можна було б французам постаратися зробити трохи краще. Бо буває чути мотор на високих обертах. Щоправда, з часом звикаєш і не дуже звертаєш на це увагу. А тепер про головний недолік цього авто. У випусках з 2006 до 2012 року є дуже неприємні проблеми з ГБЦ. Це стосується бензинового мотора ЕР6. Не буду вдаватися в подробиці і нюанси. Короче кажучи, в ГБЦ є часті проблеми з роботою фаз газорозподілу, які потребують втручання професіоналів. Особисто мені довелось робити дуже недешевий капремонт ГБЦ. Зараз все добре. Але порада для того, хто хоче купити таке авто - добре перевіряйте мотор, бажано на спеціалізованому СТО. Доречи, такі мотори стоять ще на Міні Куперах, Пежо 308, БМВ якихось моделях. Цей мотор ЕР6 вважається дуже "сирий". Згодом, з 2012 року усі "косяки" убрали, мотор доробили і таких проблем з ГБЦ на більш молодих моделях вже немає. В принципі, це все, що я хотів розповісти. А взагалі машиною задоволений. Ціна на ці машини приємна, вони того коштують. Бажаю всім миру і вдалих покупок.

Отзывы о моделях Ситроен

Отзывы о Ситроен C-Зеро по годам

Хотите купить Ситроен C-Зеро и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Citroen C-Zero от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 1 отзыв о Ситроен C-Зеро любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.