Citroen 1 відгук про Citroen C-Zero

Citroen C-Zero 2012

вартість обслуговування, керованість, ціна

гальма, шумоізоляція

30 тис.км Поїздки в місті

Удобный городской автомобиль.На сервис пока не обращался. Зарядка 1 час приблизительно 20 км.пробега, запас хода летом 110-120 км.

Дивитися всі 1956 відгуків про Citroen
  • Citroen C4 Picasso 2009

Citroen C4 Picasso 2009

Citroen C4 Picasso 2009

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, вартість обслуговування, шумоізоляція

Володію машиною більше року. Брав пригнану з Німеччини. Пробіг був 170000, у чому я дуже сумніваюсь... Спочатку про те, що сподобалось. Дуже хороше авто для сімейного використання. Французи у цьому специ. Машина має гарний зовнішній вигляд. В середині дуже простора, зручна. Багато ящичків, бардачків і т.п. Все в салоні зручно - кожна кнопочка на своєму місці. Функціонал - ну дуже багатий - продумано все, чого душа побажає і навіть більше! Не дивлячись на те, що машині 13 років, кожна кнопочка працює. До електроніки претензій немає. Словом, комплектація супер! Салон трансформер, дуже місткий, багато чого можно перевезти. Є ще два додаткових сидіння , але я ними поки що не користався. Ходова частина міцна, дорогу тримає добре, їхати комфортно, в керуванні легка. Назад поставив проставки приблизно 4 см для більшого кліренсу. Кузов має добрий антикорозійний захист. Капот алюміній, передні крила - пластик. Розхід пального в принципі влаштовує. Враховуючи те, що це великий і важкий мінівен, по місту вкладаюсь, як написано в "книжці" - 10.3 - 10.5 л. По трасі приблизно 6.3 л. Короче кажучи, в авто влаштовує майже все. З недоліків можу виділити шумовіброізоляцію. Можна було б французам постаратися зробити трохи краще. Бо буває чути мотор на високих обертах. Щоправда, з часом звикаєш і не дуже звертаєш на це увагу. А тепер про головний недолік цього авто. У випусках з 2006 до 2012 року є дуже неприємні проблеми з ГБЦ. Це стосується бензинового мотора ЕР6. Не буду вдаватися в подробиці і нюанси. Короче кажучи, в ГБЦ є часті проблеми з роботою фаз газорозподілу, які потребують втручання професіоналів. Особисто мені довелось робити дуже недешевий капремонт ГБЦ. Зараз все добре. Але порада для того, хто хоче купити таке авто - добре перевіряйте мотор, бажано на спеціалізованому СТО. Доречи, такі мотори стоять ще на Міні Куперах, Пежо 308, БМВ якихось моделях. Цей мотор ЕР6 вважається дуже "сирий". Згодом, з 2012 року усі "косяки" убрали, мотор доробили і таких проблем з ГБЦ на більш молодих моделях вже немає. В принципі, це все, що я хотів розповісти. А взагалі машиною задоволений. Ціна на ці машини приємна, вони того коштують. Бажаю всім миру і вдалих покупок.

Відгуки про моделі Сітроен

Відгуки про Сітроен C-Зеро по рокам

Хочете придбати Сітроен C-Зеро та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Citroen C-Zero від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Сітроен C-Зеро будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.