Yamaha 324 відгука про Yamaha

Yamaha FZS 600 Fazer 1999

Yamaha FZS 600 Fazer 1999

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Это отличный мотоцикл на каждый день и для загородных поездок. Очень простой и послушный, двигатель тянет с низов, что удобно для города. Управляемость на высоте, надёжность радует. За время эксплуатации не было ни одной серьезной поломки. Рекомендую для тех, кому нужна рабочая лошадка, которая даст фору современным собратьям.

Yamaha FZS 1000 Fazer 2001

Yamaha FZS 1000 Fazer 2001

динаміка, гальма, керованість

вартість обслуговування

Практичный, универсальный мотоцикл почти на все случаи жизни. Можно тошнить, можно жечь на все бабки. На 6передаче ехать от 60 до 260. Бак в 21литр и с расходом 5л на 100км при скорости 120км/час даст фору многим чистокровным туристам и проедет до 400км на одной заправке. Полноценное, толстое, сдвоенное сиденье позволяет нормально разместиться на дальняк. Суппорта "сумитомо" от известной R1 останавливают достаточно вменяемо, центральная подставка позволяют обслужить мот без применения подкатов. Высокое тюнинговое стекло, позволяют ехать на скорости до 160кмч, где ещё нет камер! К недостаткам, пожалуй, можно отнести высокие точки крепления для второго номера или заднего пассажира.

Yamaha Drag Star 1999

Yamaha Drag Star 1999

Гарний мотоцикл вартий уваги. Є недоліки коли твій зріст білше 185 см, але це для кожного є індивідуальним. Працію як годинник якщо ти вчасно ойго обслуговуєш, ніколи не підводив, проїхати за бажанням можно багато де. За рік експуатації приніс тільки позитивні моменти, але є бажання взяти щось для виїзди на погані дороги. По трассі чи чудовій дорозі просто пісня, їдеш свої 90-100 км і кайфуєш. Обслуговування дуже просто і зрозуміле, якщо руки звідки треба можна хоч у полі замінити рідину чи якусь малу проблему, якщо вона з\'явиться. За умови що я брав мот котрий простояв десь 2-3 роки без експлуатації промив мотор, зробив ТО вильці, замінив масло в кардані, замінив гальмівну рідину та резину і все, катай і кайфуй. За присіст можно легко віїхати бак, це приблизно 250-300, хто як їздить. Так шо рекомендую Драгу тим хто не любить гоняти, а хоче плавно катитись по файній дорозі.

Yamaha VMAX 1989

Yamaha VMAX 1989

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Всім привіт. Весь кайф в цьому мотоциклі - це розгін від 0 до 100 км/год. Однак мотоцикл також дуже добре себе показує на дальніх дистанціях. Мотоцикл призначений для досвідчених мотоциклістів, оскільки дуже потужний і важкий. Але в цьому є і свої плюси, він стабільний та ним легко керувати на малих швидкостях.
Мотоцикл, яким я володію на момент написання відгуку, значно модифікованіший ніж його стокова версія, а тому недоліків я не замітив та повністю ним задоволений.

Yamaha SR 1998

Yamaha SR 1998

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, керованість, ціна

вартість обслуговування, гальма

20 тис.км 3.5 л / 100 км Поїздки в місті

Надійний як автомат Калашнікова, не має чому ламатись. Повністю з заліза, справжній класичний мотоцикл. Невеликий розхід палива 3.5л, за рахунок розміру дуже маневрений в умовах заторів. Дуже маневрений. За рахунок крутного моменту доступного з низьких обертів на світлофорі ви перші. Гарно піддається переробці під Cafe racer, за рахунок чого має дуже привабливий вигляд.

Yamaha Drag Star 400 2001

Yamaha Drag Star 400 2001

дизайн кузова, якість матеріалів, витрати палива, ціна

динаміка, дорожній просвіт

8 тис.км 4.5 л / 100 км Поїздки в місті

Отличный, надёжный, комфортный, экономный, стильный мотоцикл. Для первого авто, идеален. После первых сезонов 400 кубиков становится недостаточно, но для наработки навыков этого как раз. Мотоцикл удобный в дальних поездках и в городе, хотя иногда между машин не пролазит. И для людей с ростом около моего - 194 см - немного не подойдёт по посадке, терпимо, но могло быть и лучше.

Yamaha FZS 1000 Fazer 2005

Yamaha FZS 1000 Fazer 2005

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, шумоізоляція

Надійний, не вибагливий, потужний,гарний дизайн... Простий в обслуговуванні, якість матеріалів, точність збірки, практично на всі випадки життя, актуальний на даний час, можна використовувати в різних режимах їзди, пробачає помилки водія...

Yamaha YBR 125 2009

Yamaha YBR 125 2009

якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Легендарный ЮБР, Юбрик, ЁБР. Был куплен мной в 2013 году без пробега, у людей, которые им не пользовались. Мотоцикл абсолютно неприхотлив, вынослив, надёжен и дружелюбен. Максимальная скорость варьируется от 100 до 120 км/ч в зависимости от чёрт пойми чего, но ехать комфортно 80-90 км/ч. В городе вы не заметите пробки, и сможете ненадолго стать лидером в старте со светофора, унизив тем самым четырёхколёсных. Расход 92го бензина смешной, чтобы о нём упоминать тут. Есть кик стартер, который делает практически не нужным аккумулятор и поддерживает в тонусе мышцы вашей правой ноги. Мотоцикл не угоняют по двум причинам: 1на запчасти его не продашь - они не ломаются, 2а на продажу никто не купит. Ехать можно как по асфальту так и по пересеченной местности, грязи и песке. В процессе эксплуатации я своими руками заменил покрышку заднего колеса на более широкую и качественную; прикуриватель для подзарядки; установил билинзу с ксеноном в фару теперь можно дальним светом посветить в соседнее село ночью; заменил заднюю звёздочку и цепь на оринговскую, которую щедро и регулярно смазывал. Причина продажи. Я долго думал, что тут написать, но скорее всего мне жалко, что Юбрик стоит в гараже. С 2014 года, хорошо, если я проехал на нём 500км. Если Вы ищете с чего начать свой мото путь, на чём передвигаться на даче или ездить на рыбалку, за грибами, к куму по выходным, ездить на любые расстояния не зная проблем - Юбрик идеально подойдёт.

Yamaha Jog 2003

Yamaha Jog 2003

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

3 тис.км 3.5 л / 100 км Поїздки в місті

Пробіг на спідометрі пише 3 000, однак після 9999 все починається з початку, тому реального пробігу не знаю. В мене було два скутери. Один Yamaha Aprio Gog старого зразку, який відкупив в знайомого хорошого механіка. На ньому прокатався 5 років, далі його вкрали, злодій свої три роки відсидів, а тим часом я придбав такий самий Yamaha Aprio Gog але вже новіший. Раніше я катався на Хондах, на Сузукі, на більших об\'ємах двигунів з більшими колесами і від кожного з мопедів залишились різні відчуття. Давайте з Honda Dio. Найтихіше працює з усіх і найповільніше їздить. На двох різних катався і чомусь межу 50 км/год вони ледве долають. За кермом Yamaha було дуже весело спостерігати за реакцією водіїв яких обганяв з кермом Honda та Suzuki. У них шансів жодних. Літом ходжу на роботу попри гаражі і часто бачу одну й ту саму картину - завжди як не один то другий сидять біля розібраного Honda . Мені навіть пропонували обмін двох скутерів Honda на мій скутер Yamaha - я відмовив. Скутер Suzuki тверезіший, шустріший, але більше про нього нічого сказати не можу, бо на період тестового заїзду варіатор переключався якось дуже дивно і бракувало швидкості до повної радості. Брав ще скутер на більших колесах якогось китайського виробника і це була жесть. В нього неадвекватно там все. Даєш газ - реакції ніякої, потім проснувся і дає газ, відпустив газ - реакції ніякої і через секунду тільки газ відпускається. Дуже неадекватний дриндулет - не раджу нікому такі двомісні мопеди. І нарешті Yamaha. Різький старт з місця. Разок чуть не перекинувся. Під стімку гору? Без проблем. Проста гора, де машиною потрібно або тримати розгін, або переключитись на понижену - скутер впевнено їхав 60. Мотор не боїться дальніх рейсів, не боїться перегріву. Варіатор якщо зроблений, то до нього можна 5 років не заглядати. Новіший скутер мав 2,5 роки і ніразу ніде нікуди не лазив з викруткою. На попередньому чистив фільтр повітряний і розбирав карбіратор, а потім не міг довго підібрати свічу. В новому за майже три роки лише чуть просів акомулятор. Власне тому й раджу японця скільки б він не коштував. І машину хочу тоже тільки японську. З мінусів там тільки те, що голосно дринчить і розхід бензини всі кажуть ніби 2,5, але мені здається більше. Думаю 3,5л. В скутері класно, що і переднє колесо блокується на бік і заднє колесо блокується і місце куди ключ вставляється теж блокується. Другий раз мені гараж вскрили, дещо позабирали, а скутер не осилили.

Yamaha XV 250 2004

Yamaha XV 250 2004

Отличный мотоцикл из 250-ок, очень приемистый мотор,мягкая подвеска.Реально ощущается взрослым мотоциклом,хоть и маленький объем но едет более чем уверенно.Плюсом еще можно назвать водительское сиденье,оно большое и удобное как домашнее кресло,с него просто не хочется вставать даже во время остановок.А вот из минусов то это даже и не минус а дань классу которая решается тюнингом-это ветрозащита,, вернее её отсутствие и всё, больше минусов не наблюдается.

Yamaha YZF 600R Thundercat 2001

Yamaha YZF 600R Thundercat 2001

об`єм багажника

19 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Це один із самих недооцінених мотоциклів.
Техніка сподобалася, за весь час використання не разу не відмовили його технічні вузли.
Використовую якісне пальне та мастильні матеріали й своєчасне обслуговування ви можете сподіватися на успішні поїздки додавши до екіпіровки додаткові кофри.

Yamaha MT-07 2015

Yamaha MT-07 2015

вартість обслуговування, ціна

Удобный, манёвренный мотоцикл для езды в городе и на трассе, легко управляется.

41 тис.км 4.5 л / 100 км Подорожі

Класична японська якість та шикарний стиль від Ямахи.
Справжній "металевий кінь".
Розхід менший ніж у ДрагСтара 1100, а їде не слабше.
Золота середина тому, що 400-кубовий явно слабкий.
Обслуговування просте, можна робити самому .
Витратні матеріали недорогі.
Керування просто чудове!

Yamaha YZF R1 2011

Yamaha YZF R1 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, керованість

витрати палива, ціна

55 тис.км

2й R1 в моей колекции и 7я Yamaha по счету за 10 лет опыта. Ранее являлся ценителем хонды. Но когда пересел с 600 на литр, фаер. То все изменилось. Итог- 1 сезон, 4 мотора. Пообщавшись с бывшими владельцами Фаеров понял что лох не мамонт. Самые конченные Фаера это 2004/2007 и 2007+ до 2011 года. я думаю описывать почему нет смысла, так как наверное каждая собака знает проблему их двигателя и использование разных типов метала которые не совместимы при нагреве. Но речь ведь не о самом худшем моторы в мире от Хонды. Речь о ямахе. Первая появилась у моего товарища 2009 года с пробегом в 66.000км. 2 сезона ежедневных красных зон, и мотоцикл успешно уехал покорять трек в в силу своего износа. Ездит он там и сейчас. Потом взял себе 2009 года БД, пробег 54.000- 2 года, все отлично. Ушел в Одессу. И в 2018 году нахожу у официалов абсолютно новую р1 2010 года! в заводской коробке, с 0км пробега! Прайс 14.000$ за мотоцикл которому уже лет и лет. Не успев обкатать мотор продал коллекционеру у которого она стоит в ряду таких же редких мотоциклов с нулевыми пробегами. Вывод? Да у Ямахи есть пару болячек, это натяжитель , цена вопроса 30/50$ и может вылезти сцепление раз в 50.000км- цена решения это вся корзина в сборе- 600$ оригинал. И все! Вспомним покойного диабло который докатал р1 до 70.000км и в снег и в мороз, которая подвела его только по аккумулятору. Так что после легендарной р1 это мой любимый мотоцикл. Хотя у меня попадались между ямахи и кавасаки и сузуки. Но все ровно Ямаха это самое надежное что есть на рынке.

Yamaha BWS 2000

Yamaha BWS 2000

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, ціна, шумоізоляція

Шустрый, приятный в управлении, много не ест, с места подрывает, на вид выглядит прикольно, для молодёжи один ил лучших выборов на сегодня!

Yamaha YBR 125 2017

Yamaha YBR 125 2017

дизайн кузова, якість збірки, витрати палива

Перший власник 2 л / 100 км Поїздки в місті

Купив в автосалоні 2018 році.Використовую в поїздках на роботу 6 км по трасі. Якість збірки висока. Має не дуже потужний двигун, але на заявлені відповідає. В місті дуже зручно використовувати. По трасі приємна їзда. В цілому подобається для спокійної їзди. Приємно працює двигун.

Yamaha TDM 900 2002

Yamaha TDM 900 2002

динаміка, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Мотик пушка, по городу расход средний 6л, а так 5.5л, подвеска не плохая, бак 20л на 400км хватает с головой. Из минусов ветрозащита и свет которого особо нет.

Yamaha Majesty 250 2006

Yamaha Majesty 250 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

ціна

28 тис.км 4.1 л / 100 км Поїздки в місті

Япония делает качество.
Если следить за мото - он служит на века и это реально.
Конечно может кусаться ценник, но это в сравнении с дешевым и не качественным Китаем.
А вообще - всё стильно и добротно. Я просто торчу от этого макси скутера!!!

Yamaha XVS 650 Dragstar 2001

Чудовий мотоцикл. Дуже надійний. Потужності цілком вистачає, щоб мандрувати двійкою та з багажем. Надійний та безпроблемний кардан не потребує обслуговування цілий сезон.Крейсер 120-км/год тримає без проблем. В колоні з потужнішими мотоциклами такого ж класу не відчувається менша кубатура, проте витрата пального менша на літр/півтора на сто кілометрів. Вага менша, тому керується дуже легко. Рекомендую любителям мандрувати чи просто кататись в задоволення. Справжній великий, залізний та хромований мотоцикл. Завжди привертає увагу, щоб сфотографуватись біля нього. Дуже рекомендую!

Yamaha MT-03 2017

Yamaha MT-03 2017

об`єм багажника

4 л / 100 км Поїздки в місті

Ідеальний мот для починаючих і тих хто любить міський трафік. Легкий, керований, динамічний, передній і задній ABS.

Відгуки про моделі Ямаха

Хочете придбати Ямаха та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Yamaha від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 324 відгука відгуків про Ямаха будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.