Opel 5 270+ відгуків про Opel

Opel Astra 2013

Володім даним авто 2 роки. Задоволений динамікою. ЯК таких проблем по техніці не виникало.Замінив тільки всі аморти. і трос ручника.Обслуговував кожні 8тисяч.
Конкретно моє авто мало погану стійкість до корозії. Також на аналогічних машинах є багато вікових пробленимх місць де лізе іржа. Слід вибирати краще і уважно дивитися на проблемні місця.
Керується легко завдяки ел. рейці.Зібрана чудово у салоні нічого не тріщить не рипить.Дизайн салону і ззовні актуальний навіть на 23-24 рік.
Мені зі зростом 190 трохи була тіснувата.

Opel Combo 2023

Opel Combo 2023

Перший власник 10 тис.км 5.6 л / 100 км

Вітаю Всіх .
Хочу поділитись відгуком про свій автомобіль Opel Combo Cargo L2 з підвищеним кліренсом , розмір шин 215\65R16 .Все по заводу ні чого не змінював в конструкії .
Можна сказати пакет погані дороги . В комплектації йдуть вищі шини і шайба яка змінює налаштування , сніг ,пісок ,ESP OFF так як на PSA груп .Так як в 2017 році PSA поглинула GM Opel Vauxhall .І металевий захист двигуна .
Двигун PSA 1.5 BlueHDi 100 к.с. EURO 6 з Ad blue .
Відверто скажу що , данне авто перевершило мої очікування!
За 10 тис. км середній розхід склав 5.6 л . 80% це траса в режимі до 120 км\год і 20% це місто .
Реально можна по трасі досягнути витрат до 5 л на якщо тримати швидкість до 100км на год .
Паливний Бак має ємність 50 л. реально вистачає на 1000км.
В місті думаю реально робити 6.5 -7 л .не маю досвіду великих пробігів по місту то не можу сказати фактчний пробіг. Бак AdBlue має 17л. за 10 тис.км я долив 10л лише раз .на 9 тис км компютер сказав що за 2500км . авто не заведеться в разі якщо не долити за це час рідини . Особисто моя думка що витрати AdBlue в данному авто не велеикі .
При купівлі авто в салоні , менеджер повідомив що орієнтовно на 15тис. км одного баку Adblue має вистачати .
Шумоізоляція на досить високуому рівні як для комерційного авто . Підвіска працює досить збалансовано .Поїздка в данному авто на відствні досить комфортні .Приємно здивували двірники щітки лобовго скла , омивачі стоять в самих щітках .Також є датчик дощу. Автомобіль мав заводську мультімедіа з Андроїд Кар Плей .Досить ручні сховки на панелі приладів .
Гарно трансофрмуються сидіння , авто має кілька чудових сховків .Досить зручний бортовий компютер .Авто має чудові фари з автоматичним дальнім світлом.
Перший сервіс ТО за 15 тис. км .вартість близько 4000 грн .
Вважаю це нормальною ціною за таке ТО .
Вантажо підємність 950 кг .

Opel Kadett 1988

Opel Kadett 1988

вартість обслуговування, керованість

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива, гальма, шумоізоляція

12 л / 100 км Сім'я

Купил значит я кадета универсал. Это просто жуть. Вообще кузов был живой, двигатель тянул нормально. Прошло 1.5 месяца и понеслось. Поменял по кругу подшипники на ступицах рулевые наконечники вообщем сделал всю ходовую.
Через пару недель пошабашил движок. Три поршня пошло вслед за русским кораблём. Ладно с кем не бывает,сделали движок вроде бы всё норм,но нет ...через пару дней накрылся датчик положения дроссельной заслонки ... Поменял. Дальше пошло интересней после дождя под передними ковриками натекло по щиколотку воды, почистил все швы и по новой обработал герметиком. Вроде всё норм бери и езди ...но нет. Прошёл ещё один дождь и вода появилась уже в багажнике... Течет где-то под задними стеклами скорее всего с крыши не знаю точно ещё. Вообщем не машина ,а ведро с болтами. Благо детали на неё не дорогие. У меня с жигулями столько проблем не было сколько с этим Опелем. Тормоза слабенькие но предсказуемые, шумоизоляция это вообще.. одним словом погремушка, динамика хорошая тут нечего сказать,большой багажник,удобная посадка водителя, КПП так себе не скажу что мягко включаться передачи, но привыкаешь . А ещё забыл ... на печке перестала работать 1я скорость, что-то с резистором ,а найти его родной почти не возможно или цена кусается. Может когда-то кадетт и был нормальной машиной ,но года его не щадят.

Opel Zafira 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

коробка передач, шумоізоляція

Салон.Дуже просторе сімейне авто, зручна посадка усих 7-пасажирів! Багато вільного простору, складветься враження «свободи» Дійсно, поганий обзор у місті передніх стійок, треба час, щоб звикнути. Шумоізоляція заводська слабенька. Мотор. Вибрав 1,8 бенз, і не пожалкував - ремонтопригодний! Гідріки є газ ставиться! Коробка. В мене 5-ст. Не вистачає 6-передачі! На трасі не політаєш. Підвіска. Норм, проста, в ремонті не дорого. Кузов. Міцний,ЛФП-норм.

Opel Vectra 2006

Opel Vectra 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Перший власник 120 тис.км 13 л / 100 км Поїздки в місті

В грудні 2005 року придбав в кредит нову після рейсалтінгову Vektra С в максимальній комплентації з VIN кодом 2006 року! Спочатку дуже подобалась! Дивівала тільки висока витрата палива по місту 13л бензину, а з пробками всі 15 літрів! Гарантія була 2 роки, або 100000км пробігу! Але на 85000км. накрилася АККП Тіптронік!!! З моменту покупки пройшло лише 2,5 роки! На фірменому СТО сказали що ремонт коробки коштуватиме 6000$, у Вишневому зробили за 3000$, але нормально коробка вже не працювала! При пробігу у 120 000км. витрата масла в двигуні була десь 300 гр. на 1000км Прийшлося продати недорого! Це було саме невдале придбання автомобіля у житті!

Opel Antara 2007

Opel Antara 2007

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

витрати палива, шумоізоляція

Автомобіль був пригнаний з Нідерландів в травні 2022 року. Повний привід, автомат, 2.0 дизель.
За рік наїздив 12 тисяч.
Авто неймовірне!жодного разу не підвело!двигун працює гарно, коробка без ривків, переключає плавно. Салон коричнева шкіра. Підігрів сидінь, круїз контроль. Гарний кліренс. Проходив на машині такі болота, що напевно трактор не поїхав би там.
Але є мінус, витрата пального, траса 8.5-9, а місто 10-12. У дружини взагалі 13-14 виходило.
Шумоізоляція також на низькому рівні. Ну і відсутність аукс і місця для флеш карти в штатній магнітолі.

Але при всьому цьому, автомобіль гарний, надійний, невибагливий, не дорогий в обслуговуванні. При бюджеті 8000$ найкращий кросовер!

простір салону

Неприхотливый комфортный универсал с огромным багажником, неубиваемой подвеской, надёжным мотором 1.6 бенз. и кпп. Недостатки: мотор без гидрокомпенсаторов, эргономика слабовата так что даже телефон некуда положить в дороге. Немного места для колен задних пассажиров при рослом водителе. Также в багажнике практически нет ниш для мелочёвки.

Opel Astra 2010

Opel Astra 2010

динаміка, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

дорожній просвіт

280 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Гарне авто для сім'ї з великим багажником , добре тримається дороги і разом з тим має досить м'яку підвіску, комфортне для водія. В тех плані все добре лише є ньюанс з гальмівними колодками, інколи на великій швидкості, люблять перегріватися! В обслуговуванні дешева! Основний мінус це лакофарбове покриття за рік користувався почали лізти рижики знизу дверей.

Opel Insignia 2010

Opel Insignia 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

динаміка, коробка передач, вартість обслуговування, шумоізоляція

Машина класна але є пару мінусів, хочу вберегти людей які захочуть купувати дорестайлову версію
Прокладка масляного насоса, якщо не поміняли вчасно то все може закінчитись дуже плачевно
Коробка передач, незнаю може то тільки в нас була така проблема але в заторах перегрівалась вибивала помилка «пришло время техобслужевания» і глохла машина. Поміняли радіатор і вроді все ок, місяці 2-3 мали чистий спокій і потім знов вибила.
Це єдині мінуси які я замітила
А так машина гарна, простора, керується просто шикарно, на поворотах 140 влітав навіть не відчувалось

1.8

Opel Zafira 2006

дизайн кузова, дорожній просвіт, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

В мене була особлива машина. 2.2 бензин прямий вприск з тнвд. Слів не вистачить описати скільки коштує ремонт та обслуговування опеля, гіршого авто в житті не бачив. Салон нормально зберігся. Кузов покраска зявляются рижики в проблемних місцях у авто. Днище не гниє. Світло погане у авто. Кліренс поганий. Дуже жорстка підвіска зафіра Б, я кожну пилинку відчував у авто. Огляд з салону через незручну стойку просто мрак, пішоходів можна збирати як гриби після дощу. Ходова тримается купи авто зібране. Малюсенькі бокові дзеркала це катастрофа просто. Обігрів бокових дзеркал вроді працював але годину треба щоб щось відтаяло. Майстрів в місті НУЛЬ, ніхто брати не хоче на ремонт як чує опель. Люди жартують, що в лісі можна почути як гние опель В мене був 4 ступ автомат, він ще якось тримався працював. Двигун масло не жер. Гучний бенз двигун як дізель працював. 150 коней щось тягли на трасі до 120. Майстри це страх і ужас які не компетентні по опелях, пів області обкатав щоб щось відремонтувати крім ходової. Продати не можливо, рік продавав, поки не подарував за безцінь. Машина 2006 року а там дві цепки на ГРМ разом по оригіналу 40 тис гривень. Тнвд 36 тис гривень оригінал. Діагностика вроді і є комп є а толку нуль. Стартер хороший, він добре накрутився щоб вона завелась. Росхід дуже точно показує авто, тако їдеш а стрелка на ходу до землі падає, а ти сивієш. Загалом, якщо опель то новий на гарантії до 5 років.

Opel Vivaro 2011

Opel Vivaro 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, керованість

Вдала покупка на 100%. Оптимальне співвідношення ціна/якість. Сімейне авто на всі випадки життя. Авто, яке з роками , майже нічого не втратило в ціні.
Із мінусівТрішки валка на поворотах, можливо, із-за довгої бази, і низький кліренс, але, мабуть,. це тому, що спереду повішав "кенгурятник"...
Ну і знайти ДОСТОЙНИЙ варіант дуже проблематично!!!

Opel Ascona 1984

Opel Ascona 1984

динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, вартість обслуговування, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

10 л / 100 км Сім'я

Машина хороша для поїздок в село, на город, на закупки. Місткий багажник, значно більший ніж у ВАЗа. Комфортна, не зважаючи на свій вік. Трасу тримає добре, потужний двигун при 1,8 немає проблеми з обгоном або стартом. Запчастини доступні, дещо підходить навіть з Ланоса. Рідні німецькі запчастини ходять десятиліття! Якщо їх замінювати на якісні, то заглядати під авто часто не доведеться.
З мінусів варто виділити шумоізоляцію салона, на наш час вона вже слабка в порівнянні з сучасними авто. Трохи низька для поїздок по бездоріжжю, нижча за вісімку.
Також двигун що періодично підтікає через пробкові прокладки.
Але старий двигун має і перевагу, на мій погляд це чавунний блок циліндрів, який досить важко угробити, просту як двері електрику, мінімум датчиків навіть з повним інжектором.
Ще з мінусів це кузов, дуже важко знайти Аскону з цілим, не гнилим кузовом, але якщо поварена та оброблена, то прослужить ще десятиліття.

Opel Vivaro 2008

Opel Vivaro 2008

динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

Шукав буса для поїздок на природу,моря і тд.Так як авто не одне в сімї.Що можу сказати по авто Віваро лонг 2.5 150 л.с,в цілому бус сподобався.Ремонти були але більша їх частина через мою педантичність.Якщо здох генератор,то ремонтую і стартер і тд.Ціни на запчастини дуже приємно здивували!!!Іноді оригінал дешевше німецьких запчастин.Стосовно динаміки то віто 115,обїжає легко.Динаміки що по місту,що по трасі за очі!Розхід по трасі 7.5-8,в місті 10-11.Деякі кажуть що гримить все в салоні,в мене зашумлений повністю,в салоні тиша!.В цілому машинка непогана,головне мінімум корозії.Дешеві запчастини,якщо трафик або віваро то тільки 2.5.Перед покупкою треба елементарно проїхатись на авто з різними двигунами,тоді все зрозумієте.

Opel Zafira 2011

Opel Zafira 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, коробка передач

250 тис.км 6 л / 100 км Комерційні перевезення

Якщо взяти живий екзимпляр то досить пристойне авто. За час володіння замінив резину поставив 215 60 r16 на нижчій гумі доволі часто гне диски на ямах і обриває губу бампера, передивився передню підвіску ричаги шарові, стійки стабілізатора, долина рівень оливи в коробці 6ст, на літру більше ніж рівень щоб не не загуділа, це їх болячка. Двигун 1,7 радує економією і динамікою. Використовую даний авто більше для довгих поїздок по трасі,гарна шумоізоляція, зручна посадка

2.4

Opel Astra 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, вартість обслуговування

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

95 тис.км Поїздки в місті

Була у мене Astra H, офіціал з салону. Продав коли під 100 тис накатав. Що скажу - гіршої машини не було у мене. Ломалось все. Хоча я іджу обережно та обслуговую якісно авто. Але за пробіг від 0 до 100 у Astra H зломався генератор, помпа, тричі міняв блок катушок запалення, переломались провода в трьох дверях. Зломався обмежувач дверей, тросік ручника, корпус та заслонки фільтру салону, реле-регулятор. Це тільки те, що згадав. Не кажучи вже про амо та підвіску, яку до 95 тис довелось двічі по колу міняти. І коробка передач почала нетипово звучати, хоча мастило міняв на 50 тис.

Opel Zafira 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість збірки

Хороша машина за свої гроші. Як для двигуна 1.6 і маси 1500кг їде досить непогано, управляємість на високому рівні, ефективні гальма. Достатньо комфортні сидіння, шумоізоляція досить непогана для свого цінового класу. Кому потрібний великий, неприхотливий, безпечний автомобіль рекомендую.

2.6

Opel Zafira 2006

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Перший власник 114 тис.км 10 л / 100 км Поїздки в місті

Брав то думав нова то покатаюсь. Вже давно продав але спогади залишились: скажем так не самі приємні. Почалось зі стуку в районі задньої балки, хотів їхати на сервіс але заліз в яму - бачу відкрутились такі собі трикутнички- ладно дожав. Через трохи часу тарабане щось спереді: як виявилось є там гайка прямо в кузові до якої важко долізти, щоб піджати. Іздив пока не набридло. Поїхав на сервіс : 2 дні, плюс куча бабок. Ладно .Проходе ще трошки став руль тугий, ну прям не можна повернути. Знов на сервіс. Вердикт полетів електропідсилювач. Ніхто його не ремонтує, тільки заміна. За ним зразу полетіла рейка бо вони звязані. На той час рейка плюс насос вартували разом 2300 уе. Це вбило. А ще там є така зараза як передні стабілізатори, вони пласмасові- лопають що не вмпіваєш міняти. Враження від машини самі що неє негативні. Але це моя субєктивна думка. А мотор 1.6 при включеному кондиціонері сам себе не тягне. Плюс до того іржавіє як дурна: пороги , під задніми ущільнювачами і низ заніх дверей і де закінчуються задні двері а починається крило.Помiняти запаску в разi прокола - це просто капец. Висовгаэшся пока його достанеш що будешь як свинья в болотi.Хто прицепив ту запаску пiд дно,той напевно його нiколи сам не мiняв,те запасные колесо. Да, заднiй ряд сiдушок дрiбiжит,досить неприемно коли в тебе НОВА машина.

Зроблена була на ЗАЗ

Opel Astra 2013

Придбав Opel Astra J 1.7 дизель 96 kw за час володіння тільки одні плюси про авто . Хороший надійний потужний не дорогий в обслуговування дивигун . На ремні грм не ланцюг не мало важно . Якісь матеріалів в салоні просто супер дизайн салона бомба . Дизайн кузова класний . Ходовка супер не дорога . Керується авто класно . Всім рекомендую дане авто за не великі кошти .

Opel Insignia 2013

Opel Insignia 2013

Автомобіль вартий уваги, це більше стосується колишній власників Opel хто в цій марці колись розчарувався , я теж був один із них . Бо на початку 2000 років був власником Opel , та мав купу претензій до бренду такі як поганий захист кузову, майже усі моделі були в базі . А ще значить що немає склопідйомників та інших опцій що мали інші бренди авто. З тих пір марку Opel не розглядав як авто взагалі . Але мені запропонували Opel Insignia . Я був здивований якістю авто від двигуна до комплектації. Двигун 2.0 Cdti в парі з 6 ступінчастою механічною коробкою дуже динамічне . Розхід взагалі смішний
від 5,5 до 8 літрів на 100км. В двигуні є один прорахунок це гумове кільце масло прийомнику . Через це кільце часто заклинює двигун або провертає вкладиші. Треба уважно підбирати авто. Ходова частина також якісно працює. В обслуговуванні чесно не знаю чи дорога чи ні . Бо проїздив 10 т .км. Але враження залишилися тільки позитивні . Рекомендую

Opel Insignia 2012

Opel Insignia 2012

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

260 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

Шикарне авто для довгих поїздок. Тисяча км за день або ніч без напряга. Обслуга у ділєра космічна. Нормальні чуваки в гаражі можуть зробити все, ремонтопригодна. Але.... - сальник маслоприймника - купив машину міняй одразу. Європейський сервіс - 30 тис пробігу . На це заточений і бортовий комп'ютер. Це означає - вигріб шейки четвертого шатуна з деформацією коленвалу на 200 тис пробігу, разнос двомасового маховика, виліт гольчатих підшипників распредвалів. Всього ремонту до чотирьох тис доларів. Взагалі машина добра, комфортна, швидкість 200 тримає легко, але тендітна. Здатна робити безглузді вчинки, але недовго. Для пенсіонерів саме то.

Відгуки про моделі Опель

Хочете придбати Опель та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Opel від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 5 270+ відгуків відгуків про Опель будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.