Відгук Mercedes-Benz S 300 1987

Задній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
Більше 5 років Час володіння

вартість обслуговування, ціна

Авто купив очима і серцем а не розумом, на той час то міг собі дозволити, мав ще в користуванні додж дакоту та w124, та 126-го хотів завжди, ще з 95-го року коли вперше побачив, який же він красивий, це саме той вваріант коли дизайн і ззовні і в середині настільки досконалий що будьякі спроби щось змінити все тільки погіршують, якість металу та матеріалів салону на висоті, я купив машину після дтп і хоча ремонт робили кустарі нашвидкоруч за 10 років круглорічної експлуатації нічого страшного не вилізло, з запчастинами звичайно складніше ніж з сучасними авто, зачасту просто зайти в магазин і купити не вийде, ціни дуже високі, не зважаючи на вік варто розуміти що це мерседес і s клас, не оригінальні деталі - гроші на вітер, тому більшість тих хто купив 126-го швидко розчаровуються і знову в продаж, купляти дешеву - дорого,дешевше одразу брати дорожчу комлектну , машина велика і габарити відчуваються погоано, комфорт на рівні та всеж у 70 х роках були інші стандарти, обслуговувати і утримувати дорого, та не зважаючи на вік все зроблено на совість,в ходову 8 років вже не заглядаю, так , за ремонт ходовки оригінальними запчастинами можна купити хорошу машину, зате впевненість на роки, якщо готові Добряче потратитись, добряче але не часто- рекомендую, я готовий пробачати певні незручності за той комфорт і естетичну насолоду яку дарує 126-тий, навіть в сьогоднішніх реаліях на ньому можна приємно щоденно переміщуватись у просторі, витрати палива ? ,у мене дизель 6,5 - 14 л/100, та подумую продати і купити дорожчу, в кращому стані і з v8за весь час не підвела ніразу, тим хто розглядає покупку - брати масииально нафаршировану, збережену і бути готовим до витрат, не часто та не мало

13 листопада 2019

Підпишіться на розсилку відгуків про Mercedes-Benz S 300