Mercedes-Benz 1 відгук про Mercedes-Benz S 300 1987 року

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

вартість обслуговування, ціна

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz S 300 1987
Mercedes-Benz S 300 1987

Mercedes-Benz S 300 1987

вартість обслуговування, ціна

Поїздки в місті

Авто купив очима і серцем а не розумом, на той час то міг собі дозволити, мав ще в користуванні додж дакоту та w124, та 126-го хотів завжди, ще з 95-го року коли вперше побачив, який же він красивий, це саме той вваріант коли дизайн і ззовні і в середині настільки досконалий що будьякі спроби щось змінити все тільки погіршують, якість металу та матеріалів салону на висоті, я купив машину після дтп і хоча ремонт робили кустарі нашвидкоруч за 10 років круглорічної експлуатації нічого страшного не вилізло, з запчастинами звичайно складніше ніж з сучасними авто, зачасту просто зайти в магазин і купити не вийде, ціни дуже високі, не зважаючи на вік варто розуміти що це мерседес і s клас, не оригінальні деталі - гроші на вітер, тому більшість тих хто купив 126-го швидко розчаровуються і знову в продаж, купляти дешеву - дорого,дешевше одразу брати дорожчу комлектну , машина велика і габарити відчуваються погоано, комфорт на рівні та всеж у 70 х роках були інші стандарти, обслуговувати і утримувати дорого, та не зважаючи на вік все зроблено на совість,в ходову 8 років вже не заглядаю, так , за ремонт ходовки оригінальними запчастинами можна купити хорошу машину, зате впевненість на роки, якщо готові Добряче потратитись, добряче але не часто- рекомендую, я готовий пробачати певні незручності за той комфорт і естетичну насолоду яку дарує 126-тий, навіть в сьогоднішніх реаліях на ньому можна приємно щоденно переміщуватись у просторі, витрати палива ? ,у мене дизель 6,5 - 14 л/100, та подумую продати і купити дорожчу, в кращому стані і з v8за весь час не підвела ніразу, тим хто розглядає покупку - брати масииально нафаршировану, збережену і бути готовим до витрат, не часто та не мало

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 2912 відгука про Mercedes-Benz
Mercedes-Benz C-Class 2013

Mercedes-Benz C-Class 2013

дизайн кузова, якість матеріалів

вартість обслуговування

Пригнав авто для себе, вигляд вогонь, чорний амг диски, повна шкіра, амг пакет. Все було добре. Поки не прогорів поршень, в Німеччині добре давали, я думав форсунками обійдусь, а попав на капремонт мотора. Всі боялись роботи om651, думали, що вкладиши провернуті. Поки не найшов одного майстра, поміняв все що потрібно, розхідники всі, вкладиши і тд. ГОЛОВНЕ: якщо робите мотор ом651, міняйте відразу масляний насос і ставте заглушку масляного насоса!!! не жалійте грошей, зробив і слава богу їздить мерс по цей день, вже після мене декілька власників, нещодавно бачив, казали питань до машини немає! також було питання, руль почав важче крутитись, недомайстри зразу, міняти насос гідрача і тд. Але проблема виявилась в датчику рульової рейки, датчик новий 400 уо, купили на розборці за 100, і все ок. Машина топ, але рекомендую на фулі авто, вони мають вигляд, а не на галогенках і стандартній комплектації, якщо нехватає грошей візбміть щось інше . Бо цю машину точно не можна на останні гроші брати, дуже дорога в обслуговуванні, бо платиш за Сшку, а обслуга така ж як в Ешки Коробка для мене була 7г тронік тупа, умовно дсг в пасатів швидше реагує. Дав в пол, секунду дві і тоді іде.

Ілля

Відгуки про моделі Мерседес-Бенц