Mercedes-Benz 3 відгука про Mercedes-Benz Sprinter 319 груз. 2012 року

3.3

витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

Дивитися всі вживані Mercedes-Benz Sprinter 319 груз. 2012

витрати палива

Комерційні перевезення

Авто супер. Доволен. Непривередливоє. В ремонте подвеска недорого. Мотор огонь.

Mercedes-Benz Sprinter 319 груз. 2012

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

динаміка, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Перший власник 300 тис.км 12 л / 100 км Комерційні перевезення

Надежний автомобиль хороша подвеска движок без проблемних реф новий резина грузова

Mercedes-Benz Sprinter 319 груз. 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, шумоізоляція

вартість обслуговування, гальма, ціна

Перший власник 250 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Не хватает датчика температуры двигателя, для наших дорог не стоит перегружать! в целом машина прекрасная.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 6 відгуків про Mercedes-Benz Sprinter 319 груз.

Перший власник 300 тис.км 12 л / 100 км Комерційні перевезення

Вова

Дивитися всі 2912 відгука про Mercedes-Benz
Mercedes-Benz M-Class 2014

Mercedes-Benz M-Class 2014

вартість обслуговування, ціна

Машина "бомба ракета", після срв3,4 не їдеш, а пливеш. Витрата палива в жару з кондиціонером 10-12л., по трасі якщо не "взлітати" то я вкладаюся у 8.7- 9.0 л. Двигун думає 2,3 секунди, а тоді взлітає, думаю що рівних на дорозі їй не буде. Електрика на мій погляд не надійна, парктроніки ,дистроніки, ,адаптивне світло живуть своїм життям, задня камера вночі працює, але майже нічого не видно. Не можу налаштувати автоматичну память сидінь у попереднє положення. Зимою машина тепла до краю, підігрів сидінь не гріють, а печуть. Повний привід працює бездоганно.

Любомир

Відгуки про моделі Мерседес-Бенц