Mercedes-Benz 1 отзыв о Mercedes-Benz S 250 2011 года

Mercedes-Benz S 250 2011

Mercedes-Benz S 250 2011

183 тыс.км 8 л / 100 км Путешествия

Всім привіт, пару слів про s221 з двигуном 2,2 ОМ651 204к.с.
Скажу так, що в першу чергу відіграє роль комплектація, а потім двигун, бо повірте , що на даному авто ви не відчуєте динаміки розгону, тому, що більше воно заточене під комфорт і безпеку водія та пасажирів, більше того при їзді на далекі відстані, розумієш, що 1000-1200 км на одному баку це твій відпочинок від постійних заправлянь і ще й немала економія в поїздках по Європі і т.д... За себе, я авто задоволений на всі 100% і не виключаю заміну на таке ж авто, з меншим пробігом

Смотреть все 2912 отзыва об Mercedes-Benz
Mercedes-Benz C-Class 2013

Mercedes-Benz C-Class 2013

дизайн кузова, качество материалов

стоимость обслуживания

Пригнав авто для себе, вигляд вогонь, чорний амг диски, повна шкіра, амг пакет. Все було добре. Поки не прогорів поршень, в Німеччині добре давали, я думав форсунками обійдусь, а попав на капремонт мотора. Всі боялись роботи om651, думали, що вкладиши провернуті. Поки не найшов одного майстра, поміняв все що потрібно, розхідники всі, вкладиши і тд. ГОЛОВНЕ: якщо робите мотор ом651, міняйте відразу масляний насос і ставте заглушку масляного насоса!!! не жалійте грошей, зробив і слава богу їздить мерс по цей день, вже після мене декілька власників, нещодавно бачив, казали питань до машини немає! також було питання, руль почав важче крутитись, недомайстри зразу, міняти насос гідрача і тд. Але проблема виявилась в датчику рульової рейки, датчик новий 400 уо, купили на розборці за 100, і все ок. Машина топ, але рекомендую на фулі авто, вони мають вигляд, а не на галогенках і стандартній комплектації, якщо нехватає грошей візбміть щось інше . Бо цю машину точно не можна на останні гроші брати, дуже дорога в обслуговуванні, бо платиш за Сшку, а обслуга така ж як в Ешки Коробка для мене була 7г тронік тупа, умовно дсг в пасатів швидше реагує. Дав в пол, секунду дві і тоді іде.

Ілля

Отзывы о моделях Мерседес-Бенц