Mercedes-Benz 3 отзыва о Mercedes-Benz ML 350 2006 года

3.7

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки

расход топлива, коробка передач

Смотреть все б/у Mercedes-Benz ML 350 2006

Mercedes-Benz ML 350 2006

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания

Семья

Якість зборки супер.Комфорт керування -супер. Як у кожної авто,є свої ‚болячки‘,але ці болячки Мерседеса,коштують дуже дорого.За,майже три роки керування ,вклав 70%вартості цього авто.Хоча запчастини ставлю оригінал.Може ,в мене попався такий Мерс?Описав ,особистий випадок,за часи керування авто.Але коли він не ламається,на ньому хочеться їздити постійно.Дуже приємний в керуванні ,кльово працюють взимку всі стабілізації .Музика,шумопоглинання,дуже приємні.Точно знаю,на теперішніх авто,такої якості нема. Якщо купував би таку модель ще раз,звертав би увагу на всі недоліки Мерседеса МL,адже я знаю їх тепер як ніхто!Може тоді і не прийшлося б так багато вкладати в авто.Взагалом,якщо не враховувати поломок,саме мого мерса,машина дуже кльова і коштує своїх грошей.

расход топлива

В авто сподобалось :
1.КОМФОРТ.
2.НАДІЙНИЙ.
3.ДИЗАЙН.
НЕ СПОДОБАЛОСЬ.
1. ПНЕВМА НЕ НАДІЙНА.
2. ВИТРАТИ ПАЛЬНОГО.
РЕГУЛЯРНИХ ВИТРАТ НЕ БУЛО.
РЕМОНТУВАВ ХОДОВУ І ПНЕВМУ.
БАЛОН 3000ГРН. РОБОТА 600ГРН.
ЗАДНІ СТІЙКИ СТАБІЛІЗАТОРА РОБОТА 300ГРН.

Mercedes-Benz ML 350 2006

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

коробка передач, расход топлива

В цілому авто досить комфотртне і надійне.за час експлуатації проблеми були тільки з пневмо.метал на кузові хороший незважаючи на вік.комусь потужності двигуна не вистачає, мені хватає.кліренс хороший.Я рекомендую таке авто.мінус це пневма.

Смотреть все 18 отзывов об Mercedes-Benz ML 350
  • Mercedes-Benz ML 350 2012

Mercedes-Benz ML 350 2012

Mercedes-Benz ML 350 2012

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, шумоизоляция

качество материалов, качество сборки, стоимость обслуживания, цена

642ОМ двигун , краще що робить мерседес. ML має хорошу керованість ,активне водіння. Запчастини як героїн , але в цілому якщо ви купуєте мл то не за послідні гроші. Повний привід на муфті халдекс , гребе нормально .

Михаил Ввв

Смотреть все 2912 отзыва об Mercedes-Benz
Mercedes-Benz M-Class 2014

Mercedes-Benz M-Class 2014

стоимость обслуживания, цена

Машина "бомба ракета", після срв3,4 не їдеш, а пливеш. Витрата палива в жару з кондиціонером 10-12л., по трасі якщо не "взлітати" то я вкладаюся у 8.7- 9.0 л. Двигун думає 2,3 секунди, а тоді взлітає, думаю що рівних на дорозі їй не буде. Електрика на мій погляд не надійна, парктроніки ,дистроніки, ,адаптивне світло живуть своїм життям, задня камера вночі працює, але майже нічого не видно. Не можу налаштувати автоматичну память сидінь у попереднє положення. Зимою машина тепла до краю, підігрів сидінь не гріють, а печуть. Повний привід працює бездоганно.

Любомир

Отзывы о моделях Мерседес-Бенц