Mitsubishi 2 відгука про Mitsubishi Sapporo

дизайн кузова, якість збірки, простір салону, керованість, динаміка

якість матеріалів, вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Mitsubishi Sapporo
Mitsubishi Sapporo 1990

Mitsubishi Sapporo 1990

дизайн кузова, якість збірки, коробка передач, простір салону, керованість

Не можем найти электронную схему, полетела электронка.

Классный автомобиль, никогда не подводит на трассе, проездили на нем три года и печали не было. Но к сожалению наша " ласточка" немного в электронке подвела. Помогите найти на неё все схемы. Мы переделали на ней фары, гранаты поменяли полностью, всю ходовку ставим от Митсубиси Галант, очень сложно найти на неё зап/части. Машиной очень довольны, красивый велюровый салон, очень красивая АКПП, на немецких машинах АКПП стоят черно-белые, не казистые, а в нашей цветная коробка, красиво оформлена. Мы всей семьей очень любим свою машину.

Mitsubishi Sapporo 1988

Mitsubishi Sapporo 1988

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, простір салону, керованість

Специалистов, которые готовы квалифицированно взяться за ремонт не так уж и много. А в эксплуатации проблема лишь одна - отсутствие кондиционера. Больше проблем нет.

Моя машина - просто ляля. Обожаю свою машину. Говорите - старая, почти 20-ть лет? Господа и Дамы, поверьте машина стоит не просто тех денег, которые за нее заплачены, а стоит большего, намного большего - это любви к себе и уважения. Она отдается в руки водителя и ты понимаешь, что ты и машина - это одно целое. Скорость, эргономика, дизайн, удобство при длительном путешествии, надежность. Все эти качества постоянно присутствуют в ней. Она залог спокойства и уверенности на дороге. И даже, когда критическая ситуация и ты думаешь, что не выдержит, слетит, не впишется. НИЧЕГО ПОДОБНОГО. Просто молодец. Вытягивает из самых нереальных ситуаций? Снег, мороз, гололед. Все машины стоят, завестись никто не может..., моя с полоборота. Не хвастаюсь - а горжусь своей машиной. А ведь уже за багажником - Четверть миллиона пробега и нормально. Новая машина? Возможно, но не хочу. Мне нравится эта машина и в нее вложена душа и одавать или продавать ее - это равнозначно, что растаться с частью самого себя. Прикипаю к вещи, скажете Вы. Ну и пусть, все равно мое и родное.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 4573 відгука про Mitsubishi
  • Mitsubishi Outlander 2008

Mitsubishi Outlander 2008

Mitsubishi Outlander 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Вибирав кросовер в районі 8-9тис. У. О. Вибір був між бензиновими аутлендером 1, туксоном 1 і спортеджем 1. Опишу чому вибір впав на аутлендер, які в нього об'єктивні переваги: краще тримає трасу; двигун має гідрокомпенсатори; класична міцна роздатка без технічних слабостей " в інших передній підшипник кардана засипає дорожною пелюкою, що з часом призводтюить до розбивання вузла де кріпиться підшипник; більший багажник; комфортніший салон; сколи краски не призводять до рижиків та іржі на блясі та у швах де нанесений герметик" чим можуть страдати інші залежно від заводу і країни виробника; класний спортивний вигляд.

Олександр

Відгуки про моделі Мітсубісі

Відгуки про Мітсубісі Саппоро по рокам

Хочете придбати Мітсубісі Саппоро та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mitsubishi Sapporo від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про Мітсубісі Саппоро будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.