Mitsubishi 4 570+ отзывов о Mitsubishi

Mitsubishi Lancer 2007

Mitsubishi Lancer 2007

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена

дорожный просвет, тормоза, шумоизоляция

200 тыс.км 14 л / 100 км Путешествия

2.0 мотор, перше авто.
Як на мене - ідеальне перше авто, особливо з дволітровим мотором: можна і 200 поїхати з гірки і зі світлофора Авео нахлобучити. Тобто і на трасі почувати впевнено при обгонах і в місті комфортно рухатися. Розхід між трасою та містом, до речі, відрізняється ледь не вдвічі, можливо, тільки у мене так, хоча в паспорті теж різниця велика. У мене газу на трасі +- 8, у місті до 14, навіть, якщо топити зі світлофорів.
В плані надійності теж норм. Нічого не ламалося само, поки що тьфу, тьфу, тьфу. Виправляв все, що залишилося від попередніх власників.
Салон, як на мене, найкращий. І це досягається за рахунок посадки, керма і інших деталей, які ледь помітні. Причому, я їздив в 1.6, усі експерти в інтернеті казали, що салон сильно відрізняється, як на мене не критично. Єдина разюча різниця - кермо, але ж його можна легко змінити. Навіть набагато сучасніших машини тобі не подарують такої насолоди всередині.
Хіба що планшет прикрутять на торпедо. У дволітровому Лансері у тебе враження, що ти сидиш в гарматі-боліді. Коли ти вперше туди сідаєш, то відразу правильно сидиш, правильно руки кладеш на кермо, не знаю за рахунок чого, але... Я купив цей Міцик відразу, після того, як проїхався, без вагань і це, мабуть, його найкраща характеристика.
Не буду говорити про погану ізоляцію, для мене це не проблема, адже стоїть вихлоп, який приємно слухати.
Тому навіть, незважаючи на те, що це старе авто, воно і досі залишається найкращим першим автомобілем.
Керується, достатньо динамічний на 2.0, відчуття спортивного авто, при цьому, комфортний, багато місця всередині, чотири двері, місткий багажник, як на мене. Все норм

Mitsubishi Outlander 2008

Mitsubishi Outlander 2008

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Вибирав кросовер в районі 8-9тис. У. О. Вибір був між бензиновими аутлендером 1, туксоном 1 і спортеджем 1. Опишу чому вибір впав на аутлендер, які в нього об'єктивні переваги:
краще тримає трасу;
двигун має гідрокомпенсатори;
класична міцна роздатка без технічних слабостей " в інших передній підшипник кардана засипає дорожною пелюкою, що з часом призводтюить до розбивання вузла де кріпиться підшипник;
більший багажник;
комфортніший салон;
сколи краски не призводять до рижиків та іржі на блясі та у швах де нанесений герметик" чим можуть страдати інші залежно від заводу і країни виробника;
класний спортивний вигляд.

Mitsubishi Outlander 2018

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена

динамика, коробка передач, стоимость обслуживания, шумоизоляция

Первый владелец 157 тыс.км 9 л / 100 км Коммерческие перевозки

Автомобіль Mitsubishi Outlander 2.0 бензин комплектація з повним приводом купувався та використовувалася в комерційних цілях для поїздок по Україні. Машина досить надійна та дуже комфортна. При цьому має досить невелику витрату палива за містом можна вкластися у 7-8 літрів, у місті варіатор вже їсть від 10 до 12 в залежності від стилю їзди. Машина з двигуном 2.0 на 147 к.с. не така жвава на трасі, але все діло не в двигуні, а у варіаторі який не дає розкрити потенціал двигуна, плюс до цього повний привід теж має вагу, тому мегадинаміки не слід очікувати, обгони на трасі іноді даються дуже тяжко. Але у місті на ньому дуже класно їхати, машина завдяки варіатору досить жваво стартує зі світлофорів. За пробіг 157 000 км із гарантійного ремонту поміняли задній правий ступичний підшипник на пробігу 68 000 км. Із негарантійного на пробігу близько 150 000 км вийшов з ладу стартер і прийшлося його купувати цілком, бо на модельних рока 2017-2018 стоїть стартер з втягуючим реле яке не розбирається. На пробігу 120000 км поміняли подушки задніх пружин. Погано ходять втулки стабілізатора міняли їх майже при кожному ТО. Інтервал ТО був 15 000 км. Також були питання по гальмівних колодках, якщо ставити не оригінальні які коштують під 5000 грн, то варіант по заміні при проїзді нерівностей та і під час руху накатом дуже сильно скрипить. При пробігу 130 000 км була проблема з джгутом проводки у передній лівій двері, якийсь провід перетерся і перестав працювати блок склопідіймачив. В цілому автомобілем залишилися задоволені.

Які плюси можна відмітити:
- Ззовні машина симпатична і визиває авторитет на дорозі
- Салон хоча і старий морально но зроблений якісно і без зайвих елементів
- Комфортні передні сидіння рідкість на японських авто
- Дуже хороша оглядовість та відчуття габаритів
- Комфортна та енергоємна підвіска правда треба замінити заводські шини Yokohama на щось нормальне
- Надійна ходова частина 150 000 км не були замінені не передні стійки ні задні амортизатори
- Непогана реалізація повного приводу якщо правда користуватися з головою та не перегрівати його
- Просторий багажник та відмінна трансформація салону
- Місткий органайзер у підпіллі багажнику
- Непогана керованість на трасі як для таких габаритів
- Великий кліренс 210 мм
- Відмінно працюючий клімат-контроль
- Колір мокрий асфаль найкращий варіант для цієї машини

Мінуси можна відмітити наступні:
- Досить дороге сервісне обслуговування та витратні матеріали
- Дорогі запасні частини
- Тонке лакофарбове покриття
- Не міцне лобове скло міняли 2 рази
- Погана динаміка розгону
- Шумні та жорсткі заводські шини Yokohama
- Поганий передній світ як для лінзованої оптиці поставили LED лампи і це небо і земля
- Погана шумоізоляція

Mitsubishi Pajero Sport 2012

Mitsubishi Pajero Sport 2012

дизайн кузова, дорожный просвет, объем багажника, стоимость обслуживания, цена

динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, шумоизоляция

Имел опыт владения данного авто, выбирал по многочисленным роликам в ютубе и отзывам... Ни в одном отзыве не было сказано что это авто исключительно для поездок по бездорожью, как авто для города и трассы не годится. По трассе набрать 100-110 км/ч для него уже трудно, пойти в обгон до 140 это подвиг, после нажатия на педаль газа, машина секунду подумает и начнёт потихоньку набирать, если нужно быстро набрать то тапку в пол, подрыв будет, но не значительный. По городу зимой расход до 15 с прогрессом, летом 11-12. Трасса расход 8-9. Комфорта в автотнет, всё по спартански, древнее и дубовое. Громыхает на неровностях. Кузов крайне подвержен коррозии, рыжики были по всему кузову. Подножки если не покрасить порошковой краской сгниют за 5-6 лет. Для высокого человека посадка не совсем удобная, да и в целом комфорта мало.

Mitsubishi ASX 2011

Mitsubishi ASX 2011

динамика, шумоизоляция

Володію більше двох років, за цей час на пробігу 150 накрилася коробка. Олія змінювалася кожні 50 000. Перегріла, виявляється вона не любить якщо їдеш влітку без зупинки, або міські пробки. Я їхав зі швидкістю приблизно 120-140 протягом п'яти годин, результат, приблизно через кілька днів з'явилася "симптоми". Ремонт обійшовся в 2000 $. Але це з урахуванням додаткового радіатора тепер можна їздити. Знав би раніше поставив би і не було б проблем.Ходова як на мене занадто м'яка, я люблю жорсткіше. Витрата містом приблизно 11, це якщо нормально їхати, траса до 10, понад 150 витрата зростає до 12-13 літрів. Ходову робив один раз, по грошах середнячок обслуговую на спеціалізованому СТО."Шумка" слабка, багажник нормальний. Загалом за ці гроші дуже гідний автомобіль.

Mitsubishi Outlander 2007

Mitsubishi Outlander 2007

качество материалов

330 тыс.км 7 л / 100 км Путешествия

Дуже сподобалось авто- на всі випадки життя, хоч у сніг, хоч по болоту, хоч по автобаму, хоч на люди вийти, хоч прицеп, хоч лафету, хоч круіз контроль, хоч клімат контроль все є з витратою пального до 10 літрів дизеля. Авто дуже практичне за час володіння 4 роки ні разу не пожалкував одна хиба на великому пробігу виходить з ладу шоста передача на мкпп, кпп дорогі бо дифіцитні, але питання можна вирішити, якщо є креативна думка. У моєму випадку після місяця простою і купівлею кпп з таким же діагнозом було вирішено викинути шестерню шостої передачі після чого не було помічено ніяких зауважень так як не було де розганяти авто, бо на автобам не виїзжав, а на шоссе зповна вистачає. Авто продав по сімейним обставинам, кпп відновив у токарні за 50 дол, просто вклали шпонки замість злизаних шліців.

Mitsubishi Outlander 2018

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость

цена, шумоизоляция

Первый владелец 58 тыс.км

Досвід володіння аутом в різних комплектаціях і різних роках 3го покоління .
2.4л мотор і передній привід просто топчик за витратою палива, неодноразово їздив на далекі дистанції 500+ км і завжди кайфував від витратити палива. Відразу уточнюю манера їзди від настрою , але в більшості випадків спокійна, І так:
1. Траса круїз 90-100км/год = 6.2/6.5 л/100км 92ий бензин, заправка завжди ВОГ.
2. Місто в середньому 10л/100км причому майже завжди . Заміряв завжди заправкою до повного бака .
3. Середню витрату не заміряв , так як в основі було місто , а вихідні на дальняк .

Сидіння зручні , шумка середня , багажник - мій #1 , влазило все що потрібно.

На мою думку єдиний мінус аута - це бідні комплектації , взяти іншого однокласника приблизно в тій самій цінові категорії , то він буде вище на голову за електронікою , але надійність , місткість , кліренс і витрати пального переконують неодноразово

Mitsubishi i-MiEV 2013

Mitsubishi i-MiEV 2013

объем багажника

120 тыс.км Поездки в городе

Це вже не перша така машина . І жодного разу не розчарувала. Дуже зручна як для міста і недалеких поїздок , особливо для жінки . Якщо перші купував щоб попробувати і можливо економити , то ця також через зручність користування. Власний будинок дозволяє не думати про зарядку . Поставив реле часу і заряджаю вночі скільки потрібно , 110 км для мене майже завжди досить на 1-2 дні . Практично нічого не ламається і дешево в обслуговуванні, міняв тільки масло в редукторі і щітки , фільтр салону. Хотілося б трошки більший багажник . Ксенонові фари значно краще галогенних.

Mitsubishi Galant 2006

Mitsubishi Galant 2006

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, управляемость, цена, шумоизоляция

расход топлива, тормоза

Очень недооцененый автомобиль. Галант 9-го поколения имеет ряд огромных преимуществ : очень просторный салон, надёжный и проверенный временем мотор 2.4 который при нормальном обслуживании ходит без капиталки 500.000+ км. Автомат слегка медлительный 4 ступенчатый, но при этом крайне выносливый, главное масло по чаще менять. В целом вся техника на Галанте простая и очень выносливая. Салон и комплектация за свои деньги твердая 10, кожа очень плотная и даже при пробеге 300 тыс.км. не трескается и не старается в отличии от тех же Камри 40 и аккордов, при этом для комфортной жизни есть круиз, подогревы, люк, климат , качественная штатная аудио система и другие приятные бонусы. В ходу авто очень плавное, мягкое, а по трассе идет идеально, в сравнении с той же Камри или Теаной реально на голову выше. Единственный ощутимый недостаток, как по мне, это расход топлива - по городу с климатом в среднем режиме около 15 литров бенза, газа 16-17, по трассе при скорости не менее 130-160 около 9 литров бензина, но при этом это действительно большой,комфортный и надежный седан. Если бы снова пришлось выбирать авто в этой цене, не задумываясь приобрел Галант.

Mitsubishi Lancer X 2008

Mitsubishi Lancer X 2008

шумоизоляция

Це моє перше авто і воно мені дуже сподобалось. Трохи менше ніж за рік експлуатації жодного нарікання, хоча наїздив, як для новачка, досить багато - більше 10 тис км.

Заміни мастила та фільтрів коштує до 2000 грн [станом на березень 2023], коли трохи роздуплився працювати педалями то росхід по місту складав 8,5-9 літрів при спокійній їзді та 7-7,5 по трасі.

Враховуючи, що це моє перше авто, то явних мінусів я не бачу. Але все таки це 2008 рік, то ж понятно що щось застаріло, але, наприклад, у мого друга на Кіа Ріо 2013 року немає круїз контролю, а на Лансері 2008 року - є.

Загалом, є свої плюси та мінуси, але в такому бюджеті це гарна машина, особливо для новачків. Єдиний мінус суто для мене - мало місця, але моя вага 120 кг+, тому це суто особистий мінус.

Раджу спробувати Лансер!

Mitsubishi Colt 2008

Mitsubishi Colt 2008

дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, управляемость, цена

дизайн кузова, динамика, стоимость обслуживания, тормоза, шумоизоляция

Взяли кольта 2008 года в качестве второй машины. По итогу пользовались только им. По расходу после Киа порадовала. По комфорту не очень, но все таки класс пониже. Зато если снять задние кресла, я спокойно перевозил холодильник, мебель и много чего еще. Робот иногда тупит. На долгие расстоянии не удобен, нога правая постоянно хватает судорга и пятка отваливается. 120 км в час еще тянет, выше уже тяжело. Шумная. Мотора не хватает, но если для умеренной езды то в целом машины хватает. Очень дорогая в обслуживании, по запчастям. Корейцы дешевле намного. Серьезных поломок не было за 5 лет. Тормоза слабые, пару раз чуть не влетел в переди стоящее авто. Иногда с крыши капал конденсат. К бензину требовательна, на плохом топливе может сильно вибрировать при трогании, я думал проблема со сцеплением была. Залил хороший бензин и проблема ушла. Кстати замена сцепления с работой 800 долларов, узнавал заранее. Поставил газ, все работает как часы. В целом рекомендую, но будьте готовы к бОльшим затратам на запчасти по сравнению с другими марками машин.

Mitsubishi Outlander XL 2007

Mitsubishi Outlander XL 2007

расход топлива, тормоза, шумоизоляция

220 тыс.км 15 л / 100 км

В целом , если за авто ухаживать, то не подведёт , но может потребовать определённых затрат. Имея XL 3.0, столкнулся с тем, что к 150- 180 тыс км поочередно текут пластиковые клапанные крышки- со временем появляются микротрещины, нужна замена, никакая пайка там не поможет. Поскольку катализаторы расположены близко к движку и к 200 тыс начинают разрушаться и абразив может попасть в цилиндры- рекомендовано их удалить , что я и сделал, дополнительно прошив и вварил пламегасители. Масло рекомендую менять не реже 7-8 тыс, это обязательно! Для такого объема двигателя, 4,3 литра масла очень мало и оно быстро теряет свои свойства. Что при пробеге свыше 200 тыс приводит к проворачиванию вкладышей. Их я тоже заменил , на всякий случай, процедура не сложная и не шибко дорогая. Поскольку авто у меня было обесшумленно, никаких посторонних звуков я не слышал, никакие сверчки в салоне не беспокоили. Штатный размер резины- в топку! Поставил 225/60/18- стало намного комфортнее и мягче. Задние пружины под замену , вместо них- усиленные Lefjoforse, жопа и выше и , как ни странно, мягче. Так же к 220 тыс пришлось менять крестовины кардана и балансировать его, на сколько хватило не знаю- продал авто. На трассе заметил такое поведение коробки- сбавляешь скорость перед кругом, проезжаешь его, начинаешь ускоряться- происходит пинок . Что ни делал- масло в коробке менял два раза, какое-то реле - бестолку. В городе не беспокоило совсем. Так и не разобрался- продал. Так же советую обратить внимание на пороги в районе проема дверей задних арок, там где пластиковая накладка - почти у всех аутов там начинает проступать ржавчина, у кого-то больше, у кого-то меньше. Я замовилил и не парился, но встречал авто в критическом состоянии .Достаточно динамичное и выносливое авто, но нужно понимать, что года берут своё и, лично мне, чтобы привести его в хорошее техническое состояние , пришлось потратиться на 2,5 тыс. долларов в течение года. Так же расстраивал аппетит авто- в спокойном режиме по городу не менее 15 л бензина или 18 газа. В мегаполисе расход ещё выше. Газом, кстати, последние полгода эксплуатации , пользоваться перестал- постоянно какие-то ошибки, регулировки и прочее- толковых газовщиков, как оказалось, не так уж и много . Масло не «кушало» совсем. Только если где-то течь. Откидной задний борт- это реально удобная вещь, жаль, не реализовано в следующих поколениях аута. Подводя итог скажу: не стоит покупать данное авто «на последние» деньги, обслуживайте у толковых мастеров и наслаждайтесь ездой!

Mitsubishi Pajero Sport 2016

Mitsubishi Pajero Sport 2016

Первый владелец 130 тыс.км 9 л / 100 км Семья

Є досвід експлуатації L200 на якій наїзжено 410.000 км, авто залишився задоволений. Дуже гарний, автомобіль з точки зору повседневного використання, та універсальності за свої гроші. Великий кліренс, гарна обзорність, добре їде, хоча великі ями відчуваються на кермі, але до цього звикаєш і все добре. Місця в салоні достатньо як спереду, так і заду, сидіння дуже зручні і всі з підігрівом. Багажне відділення велике з зручним трансформуванням у фургон! Підвіска не пробивана, надійна, та комфортна. Двіжок дизель 2.4 в купі з 8 ступеневим АКПП непогано підібрані і ніяких нарікань не визивають. Повний привід від MITSUBISHI як завжди на висоті. Гарне світло LED фар, багато кому треба в них взяти приклад. Вобщєм велика, комфортна машина. Головне надійна і не затратна в обслуговуванні. Але є і промахи в ергономіці , немає місця під телефон, но це може і компенсувати гучний зв‘язок, хоча назавжди зручно. Ще є таке, що пластик на салонах ручках не дуже якісно окрашен і старається. Автомобіль гарний, узнаваємий, комфортний, та надійний.

Mitsubishi Outlander Sport 2013

Mitsubishi Outlander Sport 2013

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, шумоизоляция

динамика, стоимость обслуживания, цена

Машиной владею недавно, поэтому впечатления свежие и субъективные. Купил в США с минимальными потертостями и кучей других досадных мелочей. Приводил машину в порядок около 2 месяцев: поменял подшипники в Вариаторе, все масла, жидкости, фильтры и задние стойки. Не хватало болтов в колёсных дисках, крышечки радиатора, не понравился ремень генератора и два ролика - пришлось тоже поменять. Подкрасил дверцы, купил новый аккум. Но машина стала как новая и новый отсчёт начался!

Первое впечатление - зачем я это купил? Зимний расход по городу был 13 литров на компьютере - это очень удивило. Правда, это были поездки зимой на СТО по 2-3 км с прогревами. Плюс потом оказалось, что я не умею пользоваться вариатором : давить надо нежно, разгон немного "троллейбусный". Расход на трассе и частично заездами в город составил 8 литров/сотню, что вполне приемлимо и сравнимо даже с Жигулями . Машина довольно тихая, например печка шумит в разы громче чем звук мотора, на который все почему-то жалуются. Так вот: мотор слышно как на любой другой машине. Тише дизеля, но громче бензинового мотора автомобиля бизнес класса.

Динамика разгона очень специфичная : со старта до 30 км/ч тупит как троллейбус, но потом выстреливает и обгоняет всех. Клиренс на 18 дюймовых дисках - нереальный просто - нет непокорённых бордюров. Полный привод на полузамершей грязи - это просто сказка.
Климат классный: за рулём очень тепло, езжу зимой в одной футболке, а главное нету струек "холодного воздуха". Ямки, трещины проглатывает, в затяжных поворотах позволяет ехать быстрее большинства седанов.

В машине нет ни единого изыска.
Машина среднего, Японского уровня. Где-то ржавеют болты, где-то не очень нравится разгон со старта. Но в общем и целом: крепкая, надёжная машина для людей среднего возраста

Mitsubishi Galant 2009

Mitsubishi Galant 2009

дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, стоимость обслуживания, цена

дизайн кузова, динамика, объем багажника, расход топлива, тормоза, управляемость, шумоизоляция

200 тыс.км 15 л / 100 км

Загально надійний та дешевий в ціні/обслуговувані d class
Автомобіль явно вартий своїх грошей
Із недоліків:
Кузов не не стійкий до корозії
Витрати палива занадто великі
Ходова занадто мягка та ломуча
Тормоза слабкі та від активноїїзди перегріваються

Mitsubishi Pajero 2006

Mitsubishi Pajero 2006

шумоизоляция

Вирішив придбати позашляховик. Вибір став між Pathfinder 4.0, Prado 120 4.0, 4Runner 4.0. Чому всі з чималим об'ємом - хотів почуватися при обгонах по-людськи. Про покупку Pajero навіть не думав. Але читаючи чергові інтернет відгуки та тести, натрапив на існування Pajero III з мотором 3,8 і вирішив, що його можна сміливо додати до списку для порівняння. Отже, як відмовився від решти авто: Патфайндер - маленький він, хотілося щоб і багажник більше, і місця в салоні, так ще й на задніх сидіннях не зовсім зручно; Прадо - ціни на них у нас ламають неймовірні, мовляв, супер надійний і супер комфортний і по трасі дуже валкий, багажник по висоті низький; 4Runner - тільки американці, не люблю я милі, та й знову ж висота багажника, мабуть у той за рахунок заднього моста багажник сильно втрачає у висоті.
Отже, зупинився на Паджеро. 3,8 двигун досить рідкісний, але на нашому ринку знайти такий можна. Ще раз прочитав відгуки і скрізь все те й тому ж, мовляв, жере багато і двигун ненадійний, масло жере. Гаразд, думаю, що менш надійного двигуна, ніж на турбо субару, мабуть, не вигадав ще ніхто. Ну а про витрати недоречно говорити, купуючи позашляховик з об'ємом майже 4 літри.
Купив Pajero 3.8, люк, ксенон рідний, омивачі на фарах, рейлінги, кажуть, що є комплектації без них, світла шкіра, фаркоп – той максимум, що буває на ринку.
Перші враження - хиткий після кросовера, але це не Патрол якось довелося покататися, кермується він містом непогано, в повороти можна входити на рівні середньостатистичного легкового авто. На обгонах мотор робить свою справу як слід.
Загалом, на радощах поїхав наступного дня на обслуговування, на заміну рідин та стандартних капіталовкладень. Заміна ременя ГРМ, ролика обвідного, гідронатягувача, лобового сальника, обвідний ремінь, ролик гладкий, свічки та чищення дроселя - так зване Велике ТО- обійшлося в 400$, запчастини оригінал, робота не у оф. дилера.Тут же ходова: рульові тяги 2, наконечники рульові 2, пильовики рульові 2, колодки задні, сайлентблок передніх верхніх важелів, геометрія - 200$, запчастини дублікат, робота не у оф. дилера. Далі масло в двигун з оригінальним фільтром, акумулятор новий, олива в роздатку та редуктори - 240$ із заміною.
З поїздок - траса-місто, загалом близько 6000 км. Поводиться авто себе прогнозовано, до 140 їдеш взагалі не напружуючись, потім доводиться бути більш напруженим. До 200 розганяється без проблем, далі не став, шини дісталися ще від минулого господаря і не першої свіжості, тож не став ризикувати.
У горах був - їде добре, підйоми і спуски не викликали труднощів, пониженою поки жодного разу не доводилося користуватися. Перша передача дуже довга, так що він і на ній гребе відмінно. Взимку почав користуватися, іноді, повним приводом, враження - відмінні. Антизанос та антибукс – працює на 5 з +, саме тоді, коли це треба. Заднього дифлока немає, але я його і не потребував особливо поки.
Тепер по салону, багажник – казка. При складених задніх сидіннях велосипед поміщається без переднього колеса стоячи, сноуборд 155см поперек багажника лягає. На передньому сидінні можна з моїм зростом в 180см розвалитися і ще сам за собою можу так само розвалитися. Піч при прогрітому авто працює на ура, задні пасажири трохи спершу мерзнуть, але через хв 15-20 їзди вони теж не мерзнуть.
Погано одне - при швидкій їзді по гравійці панель і весь салон гримить мама не горюй, але, імхо, лікується безшумкою салону. Що цікаво, поки їдеш асфальтом - жодного зайвого звуку не спостерігається.
Машиною поки що повністю задоволений, це якийсь компроміс між важким позашляховиком та кросовером. Тобто. він чудово поводиться трасою, в місті, але в той же час він може виїхати далі і краще, ніж будь-який кросовер. Кого не сильно напружує гримливий салон на гравійці, потрібна хороша динаміка і прохідність, плюс вмісткий багажник - всім раджу.

Mitsubishi Colt 2009

Mitsubishi Colt 2009

объем багажника, шумоизоляция

280 тыс.км Поездки в городе

Супер авто, за рік використання ніразу не підвело. Безпроблемне - ключ повернув і спокійно можна їхати хоть за 1000км. Для міста краще не придумали, розхід радує газ 7-8місто в залежності від їзди, двигун 1.1 на розгін супер дуже жвавий щоправда для траси слабоватий. Салон просторий але багажник маловатий.
Дуже добре тримає дорогу.
Задоволений на 99% - шумоізоляція слобенька

Mitsubishi Grandis 2007

Mitsubishi Grandis 2007

дорожный просвет, расход топлива

170 тыс.км 12 л / 100 км Путешествия

Супер автомобиль за свои деньги, великоват расход топлива, ни разу не подвёл в дороге, слабый свет, пришлось переделать на лёд линзы, газовую установку поставил brс и простаками поднял клиренс, так как и рыбалка и горы изначально не давали проехать. За время эксплуатации ни одной ошибки по газу. Все остальное меня и жену в этом авто устраивало. Сейчас перешёл на vw Passat b8, grandisa реально не хватает. Новый хозяин звонит уже на протяжении двух лет и благодарит за хороший, обслуженный и надёжный автомобиль.

Mitsubishi Pajero Wagon 2014

Mitsubishi Pajero Wagon 2014

качество материалов

Добрий всім день! Це вже другий Паджеро в моїй сім'ї,перший був 14 років назад,3.0 бензин, спалював по місту 14 л,по трасі 10.5, коробка тіптронік сама налаштовується під власника, якщо будеш наступати на гашетку буде жерти,а так при нормальній їзді,економить кишеню власника.Друге авто на сьогодні 2014 рік,3.2 дізель,також вагон,якщо обробити,обесшумити,то авто викликає повагу.Зразу промазав розвальні болти,проблем ніяких,днище оброблене,все залито,по трасі їде відмінно,по бездору і так всі знають, 7.5 літра при швидкості до 120 км.,що,ще потрібно,місто витягую 9.3 л.Міняйте вчасно масла,фільтри,авто не підведе.

Mitsubishi Outlander XL 2009

Mitsubishi Outlander XL 2009

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

173 тыс.км 10 л / 100 км Путешествия

Машина прекрасная. Моя 2010 выехала из салона и сейчас пробег у неё - 173000. Опробовал и в снегу, в грязи - остался доволен. Из недостатков:
1. Расход: газ/бензин трасса - 12/10л. скорость 120 км/ч
2. Город - 15/12л
3. Шумоизоляцию не мешало бы сделать.
4. Двигатель слегка звучит как дизельный - это норма.
5. Сверчки в салоне в районе багажника.
6. Проседают задние пружины если часто возить груженый прицеп - лечится заменой пружин на усиленные 1100грн/шт.
Плюсы:
1. Качество лакокрасочного терпимо, при возрасте 12 лет - лёгкие рыжики на арках.
2. Динамика, управляемость.
3. Коробка механика - при пробеге 173000 - включается четко без нареканий
4. Вместимость - сзади спокойно садится взрослый и 3 ребёнка 7лет.
5. Объём багажника и регулировка вылета задних сидений.
6. Простой и надёжный двигатель.
7. Хороша проходимость.
8. Цена на запчасти и их обилие, как оригиналов так и аналогов.
9. Оптимальное сочетание цена+качество+цены на запчасти+надежность и постоянный спрос на это авто.

Отзывы о моделях Митсубиси

Хотите купить Митсубиси и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Mitsubishi от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 4 570+ отзывов о Митсубиси любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.