Mitsubishi 1 отзыв о Mitsubishi L 400 груз.

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки

Смотреть все б/у Mitsubishi L 400 груз.
Mitsubishi L 400 груз. 2000

Mitsubishi L 400 груз. 2000

читаю відгуки про деліку і вирішив сам написати. в мене все інакше, до пального не вибаглива, ніколи про таке навіть не парився, вляв що вляв і поїхав(володію машиною біля 3 років, наїзджаю кілометраж великий), масла не бере від заміни до заміни ні грамма, витрата пального 7 літрів на сотню і байдуже літо, зима, місто, траса. машині взагалі все байдуже, чи виїхати на сходи, чи бардюри переїхати, не парюся. чи їду з горба чи під горб мотор тягне так що дивишся реально тільки як в поворот війти і не думається на якій передачі, запас сили такий що можна кинути в прицеп тонну срузу і під горб на 4-5 передачи виїхати ніби пустий. по ремонту все стабільно як і в інших авто, ремінь, масла, фільтра, тормозні колодки, тормозні диски, в щепленні вижимний диск, в генераторі щітки, все міняв виключно по регламенту від пробігу.нічого не ламається раптово, довго гудить, скрипить поки знаходиш що то сталось. але все стабільно по їзді всі поломки, так би мовити планові. з недоліків на мою думку є 3: перше передачі на рулю не дають змогу розлягтись в кріслі, інакше не дотягнутись до ричага, другий недолік що на трасі пустим не поїдеш більше як 120 км за годину, дуже кидає, треба вантажити, третій недолік не люблю задню дверку що вверх підіймається, мені привичніше щоб було дві в сторони. доречі задній привід мені сподобався, в ожеледицю на передачі без проблем можна зїхати. коли машину починає на слизькому розвертати то достатньо просто газ відпустити і на двигуні машину зразу вирівнює. по кузові також трішки мені не сподобалось що гниє, бляха як у старої волги, вистачає на довго але мити машину треба і підмальовувати низи. ну це після попередньої з лужоним кузовом я просто вважаю за недолік.

Смотреть все 4428 отзывов об Mitsubishi
  • Mitsubishi ASX 2016

Mitsubishi ASX 2016

Mitsubishi ASX 2016

Авто супер. З сім\'єю на природу без проблем. Пісок, сніг та легке бездоріжжя - без проблем! Іноді виникає уява, що воно проїде будь-де як паджеро, але це не так треба реально оцінювати свої можливості. Дуже легкий і комфортний руль. На далекі дистанції поїздки комфортні та приємні. Де що в салоні трохи шумно на швидкості понад 110 від колісних арок. Двигуна взагалі не чутно завдяки варіатору. Я дуже задоволений!

Отзывы о моделях Митсубиси

Отзывы о Митсубиси Л 400 грузовой по годам

Хотите купить Митсубиси Л 400 грузовой и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Mitsubishi L 400 груз. от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 1 отзыв о Митсубиси Л 400 грузовой любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.