Mitsubishi 1 відгук про Mitsubishi Raider

Mitsubishi Raider 2005

Mitsubishi Raider 2005

динаміка

Mitsubishi Raider появился первоначально на американском рынке в середине 2000-х, именно там в Штатах мне и удалось его опробовать. На "моем" экземпляре стоял крайслеровский мотор V8 4,7, развивающий 230 лошадиных сил с пятиступенчатой коробкой-автоматом, полный привод, кабина с одним рядом сидений. Знаю, что не прижился на американском рынке этот пикап совместного японско-американского разлива (выпускался на крайслеровском заводе в мичигане), и выпуск завершили в 2009, но отдельные райдеры все еще встречаются на просторах Соединенной Америки.

Дивитися всі 4569 відгуків про Mitsubishi
  • Mitsubishi Colt 2008

Mitsubishi Colt 2008

Mitsubishi Colt 2008

Просто супер, буду брать такую но 5 дверку, с двигателем 1,5. Безопостность машины супер

Відгуки про моделі Мітсубісі

Відгуки про Мітсубісі Райдер по рокам

Хочете придбати Мітсубісі Райдер та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mitsubishi Raider від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Мітсубісі Райдер будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.