Mitsubishi 5 отзывов об автомобилях

дизайн кузова, дорожный просвет, динамика, качество материалов, качество сборки

Смотреть все б/у Mitsubishi Eclipse Cross
Mitsubishi Eclipse Cross 2021

Mitsubishi Eclipse Cross 2021

коробка передач

Первый владелец 60 тыс.км 12 л / 100 км Поездки в городе

Автомобіль сподобався зовнішнім виглядом і своїми технічними параметрами, результатом тест драйву. Мітсубісі відомий бренд, який має свою спортивну історію.
Доречі, маю 10-ти річний досвід володіння японськими авто і водійський стаж понад 30 років.
Хочу поділитися своїм досвідом стосовно процесу купівлі авто, а компанії НІКО МЕГАПОЛІС в м. Києві у вересні 2021 року.
Напевне, процес спілкування з дилером ДО моменту підписання акту приймання авто всім зрозумілий. Саме цікаве почалося після виїзду з автосалону.
Недовго я радів новому, тільки що придбаному автомобілю!
Через 55 км пробігу, при черговому торканні до селектора перемикання варіатора, він просто зламався ! Залишилася можливість перемикання його тільки або у положення паркінг або реверс, і все.
Далі почалися МОЇ проблеми - виклик евакуатора і саме головне це спілкування з представниками компанії НІКО МЕГАПОЛІС, які заявили, що це я сам навмисно зламав варіатор і ремонт можливий тільки за мій рахунок!!! Строк ремонту 2-3 тижні або місяць і вартість приблизно 18 -19 тис. грн. Мовляв, це такі особливості даного варіатора, що він ламається при спробі натиснути на нього трохи сильніше -
протиугінний засіб такий собі.
Через 6 - 8 годин сперечань і моїх аргументів, що це нонсенс і я не міг так механічно зламати власний тільки що придбаний авто. Мені зробили ВЕЛИКУ ПОСЛУГУ і признали цей випадок гарантійним.
І от вже пройшло 10 днів з цього радісного моменту - сервіс на всі мої спроби додзвонитися до них просто не піднімає слухавку.
От такий маю досвід придбання нового авто. Вже пожалкував про свій вибір дилера!
Дякую за увагу!

Mitsubishi Eclipse Cross 2020

Mitsubishi Eclipse Cross 2020

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, объем багажника, стоимость обслуживания, цена

Динамічний, високий кліренс. Доступна ціна
Гарний дизайн, комфортний як для міста, так і для подорожей.

объем багажника

Мягкий, экономичный, SEL комплектация ! Дизайн кузова 5+ салона 5+ ! 185 мм к любому бордюру подъеду ! Динамика 1.5 T радует

Mitsubishi Eclipse Cross 2018

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, шумоизоляция

30 тыс.км Путешествия

Авто круто виглядає, привертає увагу оточуючих .
Подорожував Закарпаттям із сім\'єю, дуже комфортне авто, динамічне, приємний розхід палива на трасі. Їздили бездоріжжям в гори, контроль повного приводу феноменальний !
Правда з багажу в повному обсязі не візьмеш.

Mitsubishi Eclipse Cross 2019

Mitsubishi Eclipse Cross 2019

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость

объем багажника

Это мой первый мицик, машиной доволен! Управляемость отличная, экономичный! Просторный салон! Мягкий! Минус маленький багажник!

Отзывы о моделях Митсубиси

Отзывы о Митсубиси Эклипс Кросс по годам