Hyundai 2 отзыва о Hyundai Santa FE 2018 года

тормоза

Смотреть все б/у Hyundai Santa FE 2018
Hyundai Santa FE 2018

Hyundai Santa FE 2018

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена, шумоизоляция

58 тыс.км 8.9 л / 100 км Поездки в городе

Нова Санта Фе ТМ 4-го покоління закохує одразу, як сідаєш за кермо. В цій машині багато принципово нових вдосконалень. Нова 8ст. АКПП, новий кузов, модернізована підвіска. Машина їде тихенько, м'яко. Керується легко, приємно. Габарити машини відчутні, дизкомфорту в плані оглядовості не виникає.
Містка, комфортна. Все в ній радує. Щодо надійності відомостей мало, але глобальних якихось проблем не виявлено. Вже є пробіги 100тис+...км і жодних поломок у власників не було.
Якщо коротко - машина класна!
За такі гроші ви в жодному преміальному кросовері не отримаєте скільки опцій!
А, те що ця машина видає в плані динаміки, то ще не кожен ваген дотягнеться! Розхід палива/динаміка/потужність в цій машині у ідеальному співвідношенні. По місту - 9л. По трасі - 5,5л. Потужність 202к.с. Пре, як танк!
Непогано підхвачує з низів. Короче кажучи, дизеля 2.2л вистачає на такі габарити.
Загалом, машина варта уваги!

Hyundai Santa FE 2.4 GDi AT (188 л.с.)  AWD 2018

Hyundai Santa FE 2.4 GDi AT (188 л.с.) AWD 2018

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, шумоизоляция

динамика, качество сборки, тормоза, управляемость, цена

Машина улет,большая,комфортная,с кучей примочек,до конца и не разобрался,очень мягкая и естественно очень красивая и стильная!

Смотреть все 541 отзыв об Hyundai Santa FE
  • Hyundai Santa FE 2022

Плохо
    2.2
Hyundai Santa FE 2022

Hyundai Santa FE 2022

динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, стоимость обслуживания, цена

Первый владелец 18 тыс.км 8.7 л / 100 км Поездки в городе

Авто купувалось новим літом 2022 року, максимальна комплектація, максимальна ціна,все максимальне.... Але на практиці зясувалося що максимальна була тільки ціна, а якість на рівні авто бюджетного цінового сегменту, типу 15тис доларів. -Коробка почала працювати з ривками через 5 тис км! -Покриття руля потріскалося через 3 тис км! -Боковина водійського сидіння протерлася через 15 тис км!!! -Apple Car Play живе своїм життям, сам відключається, не завжди підключається, глючить і тд. Для експертів скажу що телефони і кабель міняв не одноразово,глючить однаково. -Камера слідкування за дорожньою розміткою відключається коли їдеш проти сонця. Це авто навіть одного року нема, що буде далі навіть не уявляю... В імпортера і дилера одна відповідь- "сам дурак". Для авто яке б коштувало 15-20 тис $ можливо був би інший відгук, але на авто яке позиціонує виробник як "флагман"!!!! і коштує більше 55 тисяч $ - іншого не може і бути.

Aleks

Смотреть все 5353 отзыва об Hyundai
  • Hyundai Kona 2021

Hyundai Kona 2021

Hyundai Kona 2021

динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

Первый владелец 31 тыс.км 8 л / 100 км Семья

Вважаю, що у цього автомобіля єдиний недолік - його у нас мало знають! Переконаний, що динамічністю, керованістю та оснащеністю за свою ціну, цей автомобіль здатен здивувати майже кожного, хто перший раз його спробує! Це скажений хот-хетч на мінімалках, хоч і у формфакторі кроссовера! Я знайшов його колись випадково, чисто як одну з найдешевши пропозицій на нашому ринку з повним приводом. Замовив майже в сліпу, після мінімально тест-драйву і бензинової і електричної версії, переживаючи тільки, щоб його розмір підійшов моїй сім"ї, та підвіска не укачувала моїх пасажирів. І тільки після того, як я зрозумів, що купив собі не просто черговий автомобіль, а чистий діамант, почав переглядати відеоогляди від блогерів з різних країн, щоб зрозуміти, "це тільки у мене такі щенячі емоції"? І от майже кожен розказує про "посмішку, яка сама собою з"являється на обличчі водія, кожен раз коли автомобіль з невимушеною легкістю виконує ту чи іншу задачу на дорозі". Тож я заспокоївся, так не тільки в мене. Це автомобіль в першу чергу для водія, який любить водити. Він дарує емоції і за них можна з легкістю пробачати твердий пластик в салоні, не дуже великий багажник та роботизовану КПП. Тим більше, що робот тут на стільки плавний і на стільки добре дружить з двигуном, що деяким гідротрансформаторам ще треба повчитися! Звісно проживе він, вірогідно, менше, але, враховуючи, що у світі таких автомобілів вже продано кілька сот тисяч, а негативних відгуків не особливо то й чути, цей робот я не вважаю мінусом. Таким чином, раджу навіть не дивитися в сторону битків з 2.0 атмосферником /у нас такі і не продавалися офіційно/, бо з ними Кона звичайний автомобіль. А правильна Кона - це саме 1.6 Турбо! І з ним вона така запальничка, яку не соромно рекомендувати!

Max Komisarenko

Отзывы о моделях Хюндай