Hyundai 2 відгука про Hyundai Santa FE 2018 року

гальма

Дивитися всі вживані Hyundai Santa FE 2018
Hyundai Santa FE 2018

Hyundai Santa FE 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

58 тис.км 8.9 л / 100 км Поїздки в місті

Нова Санта Фе ТМ 4-го покоління закохує одразу, як сідаєш за кермо. В цій машині багато принципово нових вдосконалень. Нова 8ст. АКПП, новий кузов, модернізована підвіска. Машина їде тихенько, м'яко. Керується легко, приємно. Габарити машини відчутні, дизкомфорту в плані оглядовості не виникає.
Містка, комфортна. Все в ній радує. Щодо надійності відомостей мало, але глобальних якихось проблем не виявлено. Вже є пробіги 100тис+...км і жодних поломок у власників не було.
Якщо коротко - машина класна!
За такі гроші ви в жодному преміальному кросовері не отримаєте скільки опцій!
А, те що ця машина видає в плані динаміки, то ще не кожен ваген дотягнеться! Розхід палива/динаміка/потужність в цій машині у ідеальному співвідношенні. По місту - 9л. По трасі - 5,5л. Потужність 202к.с. Пре, як танк!
Непогано підхвачує з низів. Короче кажучи, дизеля 2.2л вистачає на такі габарити.
Загалом, машина варта уваги!

Hyundai Santa FE 2.4 GDi AT (188 л.с.)  AWD 2018

Hyundai Santa FE 2.4 GDi AT (188 л.с.) AWD 2018

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

динаміка, якість збірки, гальма, керованість, ціна

Машина улет,большая,комфортная,с кучей примочек,до конца и не разобрался,очень мягкая и естественно очень красивая и стильная!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 540 відгуків про Hyundai Santa FE
  • Hyundai Santa FE 2013

Hyundai Santa FE 2013

Hyundai Santa FE 2013

якість матеріалів, шумоізоляція

120 тис.км 8.5 л / 100 км Поїздки в місті

Всем привет. Владею машиной уже почти 4 года, поэтому есть что рассказать. Надеюсь отзыв будет полезен для тех кто рассматривает данный авто для покупки. Начнём с того, что это моё первое авто, поэтому денег в него не жалел, тоесть менял все и всегда. Плюсы: очень большой салон, места реально очень много. У меня она ещё и 7ми местная, но к этому потом. При своём росте в 184см, я могу сзади за водителем, если отец допустим едет, ехать полулежа. Огромный плюс в авто, его динамика. Мощности хватает с головой. Если впереди авто идёт 130, мне хватает обогнать его без особых усилий. Уточню, у меня 2.2 дизель на 200 л.с.. Управление. На 18 дисках авто стоит уверенно, большую роль играет правда и резина. На скорости 80 км/ч заходит в довольно резкий поворот почти без кренов, как для кроссовера считаю очень даже не плохо. Клиренс хороший, его хватает и чтобы припарковаться, и чтобы в яму большую вскочить, ну это же не желательно кто ездил по нашим Полтавским дорогам, тот знает, что объехать их просто некуда... Дизайн считаю очень красивым, и немного даже дерзким, в белом цвете, у меня такой, смотрится совсем по другому чем в остальных. В этом цвете она нарядная, как невеста. Чёрный ей не идёт. По багажнику. Его хватает, при сложенном заднем ряду, чтобы лечь двум людям. Выезжали на природу летом, ложились и спали в авто, места много, багажник большой. Третий ряд сидений. Я использовал его раз. Сидеть не прям чтобы не удобно, но на большие дистанции не пойдёт. Очень ровно стоять сидения. Тоесть угол наклона где- то 90-100 градусов. Спина устанет. И конечно же ОГРОМНЫЙ плюс цена = качество. Цена обслуживания не большая. Реально не большая. Минусы: расход топлива. Хотя это скорее плюс, он не такой уж и большой. Но для меня это минус, хочу себе авто с расходом 5-6 город????Реальный расход, в городе без пробок, 9.4- 10.5, что пишет бортовой комп. Ну это летом с кондеем, и агрессивной ездой. Я на ней не могу ехать спокойно. Зимой при климате, подогревах 12-13. При той же езде. По трассе при 130км/ч где-то 7.5 Для меня огромный минус это качество пластика. Младшая сестра, пока была совсем мелкая, ездила спереду на руках и ногами била по бардачку, то царапины таки остались. В багажнике тоже не очень крепкий пластик. Царапины появляются очень легко, хотя я в нем особо ничего не вожу. Авто чисто для поездки по городу, рабочее авто есть. Подвеска. Авто очень жёсткое на мелких кочках. Как будто подвеска не работает от слова совсем, все передаётся в кузов, едешь как в табуретке, ну это я может и преукрасил, но для меня это выглядит так, потому что ездил на разных авто по этим же кочкам. В целом авто меня устраивает и очень нравиться. Люблю его. Но в 20 лет хочу что-то более дерзкое. Так бы не продавал. Вообще авто рекомендую, хорошая машина для семьи. Меня не подводила никогда. Грех жаловаться, три раза только что сплюнул. Надеюсь отзыв кому-то поможет. Никогда их не писал, извините если что.

Стас

Дивитися всі 5351 відгук про Hyundai
  • Hyundai Tucson 2021

Hyundai Tucson 2021

Hyundai Tucson 2021

дизайн кузова, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

дорожній просвіт

15 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Автомобіль дуже сильно привертає до себе увагу. Приємна динаміка як для міста так і на дальняк. Розхід 6.5 середній, доволі економно, на трасі стоїть впевнено, швидко прогрівається, достатньо місця в салоні, ходовка подібна до німців, руль чіткий, в спорт режимі стає важчим. Дуже чіткі гальма, 35м зі 100км. Якісна збірка, без грюків, стукув, скрипів, як літом так і взимку. Шумка теж на рівні але позаду трохи гучніші ніж спереду. Кліренс достатній для виїзду на природу. Сподобається як чоловікам так і жінкам. Найкращий в своєму сегменті. В салоні дуже спокійно та затишно, матеріали практичні але не дешеві, задня спинка регулюється по нахилу та складається в рівну підлогу. Якщо автомобіль вам подобається по дизайну то в усьому іншому він теж вам сподобається! Ну і на останок, дизайн дуже своєрідний та брутальний, особисто дуже подобається!

Тарас

Відгуки про моделі Хюндай