Ford 1 отзыв о Ford Transit Connect груз. 2006 года

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника

Высокая цена автомобиля
Водители считают, что цена на этот автомобиль завышена

Смотреть все б/у Ford Transit Connect груз. 2006
Ford Transit Connect груз. 2006

Ford Transit Connect груз. 2006

При довжині автомобіля як у звичайного легкового седана він набагато практичніший. Багажник величезний: дитяча коляска, колиска та багато інших речей запросто влазять. Легковий автомобіль помітно просідає при посадці пяти людей а це авто легко може брати і шість чоловік. Міцний корпус, високий кліренс, обзор це все плюси.

Стойкі стабілізатора це слабе місце. В базовій комплектації немає центрального замка.

Автомобіль дуже зручний для сім\'ї, бізнесу, економічний та практичний. Всім рекомендую. В передній ходовій слабі тільки стойкі стабілізатора, задня ходова практично вічна. Фільтра нескладно міняти самому. Паливний фільтр треба ставити якісний ( в мене пурфлюкс). При потужності 1.8 tdci маю дуже швидке та маневрене авто. Для сім\'ї, де є малі діти це є дуже зручне авто. Всім рекомендую.

Смотреть все 16 отзывов об Ford Transit Connect груз.
Ford Transit Connect груз. 2017

Ford Transit Connect груз. 2017

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

динамика, стоимость обслуживания

4.6 л / 100 км Коммерческие перевозки

Автомобіль дуже економічний як для вантажного витрати палива 4,5 на-100 км з нинішніми цінами на паливо це великий плюс гарний дизайн зручні крісла орієнтовні витрати на ТО 7-8 тис.гр.на50 тис.км.Якихось серйозних поломок за весь час користування не траплялось Усім рекомендую.

Виталий Муренец

Смотреть все 6374 отзыва об Ford
  • Ford Escape 2016

Ford Escape 2016

Ford Escape 2016

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Дуже надійне авто,не дивлячись на критику зі сторони автовласників.Брав американську версію,з запчастинами жодних проблем,трішки можливо жорсткуватий.Після ремонту при пробізі 130тис. авто досить динамічне,ходова відмінна,комплектація зручна як для водія так і для пасажирів.Впевнено тримається дороги,кліренс високий для нашого бездоріжжя.

Олександр

Отзывы о моделях Форд