Renault 2 відгука про Renault Trafic пасс. 2002 року

якість збірки, простір салону, вартість обслуговування, дизайн кузова, дорожній просвіт

динаміка, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Renault Trafic пасс. 2002

динаміка, шумоізоляція

Хороший надійний бусик.комфортний. не гниє. Ходова правда слабувата. Мотор не прихотливий. при купівлі авто зверніть увагу на кермову рейку, це хворе місце, кліренса мені вистачає.

Renault Trafic пасс. 2002

якість збірки, простір салону, вартість обслуговування

Замена форсунок,замена аккумулятора,2-ух наканечников и 1-ой шаровой опоры при пробеге 120тыс.

Купил в 2009г ,раньше ездил на Транзите,Т4 ,то ТРАФИК это огонь,резвая, тихая,при скорости 150 осчущения легкового автомобиля ,.Если расматривать вариант дизель то с 2000г ничево ненайдеш надежней cdi, один топливный насос в баке который работает только при запуске двигателя,и один высокого давления,т.е.меньше агрегатов меньше проблем.При сравнении любого другого буса который имеет топливную систему HDI_____это геморой по жизни,в народе его называют топливная система ШДИ т.е.6 насосов,1) в баке,2) высокого давления,и 4-ре насос фарсунки судите сами, при проблеме где легче ее найти,учитывая расхот топлива и резвость буса,то что HDI,что CDI разницы никакой нет проверил лично..Так могу смело сказать Трафик это реальный бус скоростной у меня 6-КПП на скорости 150 ,2900 об.мин.по тахометру соответственно и расход топлива 8 литров общий цикл,город,трасса,я не жалею что приобрел данный автомобиль.После его покупки прошло 1 месяц полетели форсунки,пришлось их заменить процедура недорогая,обошлось всего 600$ c учетом теста сразу растроился и думал что купил г-о но спецы на станции по ремонту Comon-reil обьяснили что это нормально после нашей \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\белорусскй соляры это реально после заправляюсь только на заправке,причина неисправной форсунки, просто машина с ключа незаводится,пихнеш ,завелась и едет хорошо,.По подвеске могу сказать одно очень надежная за 120000т.км.пробега по нашим дорогам смена 1ой шаровой и 2-ух наконечников это ерунда,по салону ненравится то что раскладывается только водительское сиденье в переднем ряду порой неудобно.....

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 76 відгуків про Renault Trafic пасс.
Renault Trafic пасс. 2015

Renault Trafic пасс. 2015

Сім'я

Машина прекрасна, зручна , економна, містка. По запчастинах на третину дешевше від аналогів віто та транспортера, тільки позитив, 1.6 має до ста потужності, а 1.6 бі - турбо, по відгуках власників, взагалі самольот. Головне взяти не гроба.....

IVAN

Дивитися всі 6055 відгуків про Renault
  • Renault Zoe 2020

Renault Zoe 2020

Renault Zoe 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість збірки

30 тис.км Поїздки в місті

Відмвнний автомобіль за свої кошти. Я не розумію чому скаржуться на його шумоізоляцію. Якщо порівняти з мерседесом, то погоджуюсь, а якщо з іншіми тачками його класу, то мабудь краще за теслу трійку. Заппс ходу реально 380 км влітку та 250 км взимку. Це перевірено мною особисто. Якщо пропонувати, то краще брати базову комплектацію, томущо не варто переплачувати за функціі які погано працюють. Наприклад роспізнавання знаків тощо.

юлия

Відгуки про моделі Рено