Renault 139 відгуків про Renault Grand Scenic

простір салону, витрати палива, об`єм багажника, ціна, керованість

Низький рівень надійності
Водії вважають цей автомобіль недостатньо надійним

Дивитися всі вживані Renault Grand Scenic

6 л / 100 км Сім'я

Володію цим чудовим авто 10 років, пригнав з Франції 5-річне, тоді стало в $13800
Це шедевр французської інженерії. Ні разу не підвів, жодного разу, ніколи, їхав за будь-яких обставин, заводився в любий мороз, заводився при -29 з 3х обертів, бензини їхали, і я на дизелі іхав при будь-якій температурі.

23 лютого 2022 року вечором в нього зламався генератор, підшипник розлетівся, стояв страшний скрежіт, але він доїхав до дому. 24го 5 ранку почалась війна, сценік зломаний, по суті, евакуація, паніка, кажу сімї, що це рено вивезе нас, більше нема на чому, грузим все що можем загрузити, влізло все що було треба! і в дорогу. Він вивіз, 400 км на поломаному генераторі! На заправках черги по кілометру-два, в мене в баку 30 літрів з вчорашнього дня - і я знаю, що це 600 км запас ходу і їду повз ці всі черги наосліп, зі скрежетом під капотом і в салоні!!! Більше нема чого додати. Респект французам! Машину справили, і вона бігає по цей день. Це міць!

Ще згадую одне літо, липень, +39 на сонці. Везу сімю з Одеси на Київ, від Одеси відїхав десь 5 км, бачу чорний дим валить позаду як з камаза, тяга впала майже на ноль. Щось трохи розбираюсь - поліз під капот - порвало патрубок рециркуляції на турбіну, мабудь від спеки. Ремонтую в полі скотчем, патрубок такий дефіцит, на дорозі не заміниш, потім шукав пару тижнів його, такий собі ремонт скотчем, але виходу нема, дим все одно йшов, менше в рази але йшов, скотч не тримав тиск, але машина поїхала і на швидкості 90 довезла до Києва майже 500 км. 5 років вже пройшло, турбіні і двигуну нічого, ніяких наслідків. Часто думаю, чи доїхав би на якійсь іншій марці, тим паче на сучасній.

Ще часто пишуть про кліренс, привід. Є теж історія, років 4 тому. Частина дороги до родичів пролягає по лісу з піщаними і глиняними дорогами, 20 км. Осінь і злива йде 2 доби, всі дороги порозмивало вщент, але терміново треба їхати, вкрай. Кажуть ти не проїдеш, але знов виходу не було. Включаю другу, іноді третю і внатяг по калюжам глибиною часом вище порогів, плив, не їхав, дизеляка тягне як паровоз, на звичайній резині, холодний пот був всі 20 км. І не застряг. Болото було по дзеркала як танк, але Рено виїхало, в черговий раз!

За 10 років жодної поломки по двигуну, вкладиші міняв 1 раз по пригону профілактично, масло кожні 7-8 тис ELF 900SXR 5W-40 незмінно всі 10 років, тільки якісний дизель, всі 10 років тільки Пулс і Мустанг, розхід масла ноль! Вихлоп чистий як сльоза. Думаю він пройде 500, 600+ тис без проблем.
Місткість салону і багажника - поза будь якою конкуренцією в ціновому діапазоні. Тільки повнорозмірні джипи класу Q7, Touareg, Prado під 5 метрів довжиною можуть конкурувати по вмісткості. Ніякі середні поширені паркетники і поруч не стоять, ніякий Рав, ніякий Спортеж, Туксон, РХ, Кашкай, СХ5, вже були муки вибору, після сценіка воно все дрібне, вузьке і куце, скільки б не коштувало і які б навороти не мало.

Всім рекомендую цей автомобіль, за ці смішні кошти нічого кращого не знайдете, але обов'язково механіка 6-ст. Двигун будь-який, всі двигуни цих генерацій надійні. І якісне обслуговування, не жалійте коштів, лийте дорогий дизель, оригінальні фільтри на двигун. Хто розраховує бути на цьому авто наїздником, не раджу, новим воно б ще витримало б тисяч 100 похабного відношення, з пробігами під 300, заслуговує на увагу і буде служити надійно ще багато сотень.

Авто нове в Європі коштувало від 28 тис євро в 2005х роках, саме моя комплектація 32 500, навігація з екраном 7", кейлес і т ін, французи не дешевили з матеріалами і якістю, кузов як всі пишуть і я підтверджую - взагалі не ржавіє, кузову 15 років - жодної іржі!

Renault Grand Scenic 2011

динаміка, простір салону, витрати палива

дорожній просвіт, вартість обслуговування, ціна

240 тис.км 4.9 л / 100 км Сім'я

Отличное авто ,при покупке обращать внимание на демпфер сцепления что бы не был влажным ,это первый признак подготовки к ремонту сцепления ,из дорогих деталей ,форсунки ,двухмассовый маховик ,ТНВД ,компрессор кондиционера ,у меня двигатель 1.5 6 ступенчатая ,если ехать 90 можно вписаться в 4.8 литра на 100, по городу до 8 литра ,если вдруг пришлось менять коробку передач ,нужно точно подбирать по коду на ней,иначе не будет работать круиз контроль ,автомобилем доволен ,заряжен для путешествий на длительные расстояния ,средняя ценовая политика на запчасти ,ходовая простая ,без наворотов

Renault Grand Scenic 2008

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, вартість обслуговування, шумоізоляція

240 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Шукав з двигуном 2.0 dci. але не знайшов купив 1.9. Авто має велику перевагу кузов за корозію можна забути, що немало важно.
Після позбавлення сажового фільтра перепрошивки на євро3 та чіповки двигуна авто помітно ожило що правда витрати палива не зменшились в змішаному режимі 6.5 л.на 100км. Режим не ,,метеорит,, но близко до нього. Двигун має запас потужності в трасі при обгонах не вагаєшся ,,встигну чи не встигну,,???? але і має великий мінус шатуні вкладиші бояться провороту але Т.О. по регламенту може збільшити ресурс вкладишів. В цілому автомобілем задоволений.

170 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Гранд Сценік, 1.5 dci. Комфортне, економне, зручне і дуже містке авто. Ідеально підходить для подорожей сім'єю. В мене варіант на 5 місць, що дає додатковий простір під основним багажником, де помістилась повноцінна запаска і багато місця для різних інструментів.

Renault Grand Scenic 2007

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, шумоізоляція

11 л / 100 км Поїздки в місті

Очень комфортный автомобиль с огромным количеством места в салоне, хотя с виду "не очень". Мягкая ходовая часть, достаточно высокий дорожный просвет. Как семейный автомобиль - идеальный. Относительно низкая цена зап. частей, на газу разумный расход в 10-11 л/100 по городу

Renault Grand Scenic 2006

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

194 тис.км 5.8 л / 100 км Сім'я

За відгук не ганьте, на хлопський розум пишу.
я вам скажу, машинка бомба
просторий салон, розхід малий, обслуговування дешеве, ніколи не підводила.
електрика ще як каже дехто що проблемна, то брехня.
мотор ще як кажуть що проблемний то брехня.
я купляв у 2013році, 8років петляв на ній, як думаєте? варта вона уваги?
нічого не ржавіє, покраска кузова з заводу хороша, салон не скрипить, до електронного табло треба звикнути.
ніяких сажовиків нема, ЕГР можна перекрити, але буде коптити, бо гази підуть всі в трубу.
чіпанути можна до 125л.с. тоді набирає з низів обороти добре.
форсунки прості, не капризні до солярки.
масло лийте одне і те ж. не міняйте. я лив ELF EVOLUTION SXR900 5W-40.
на фільтрах не економте.
є ще проблема в демпферах.
нові ходять до 100тис. LUK чи SACHS
рекомендую цю машину.

дорожній просвіт

вместительный, мягкий, удобный, хорошая динамика, 1.9д едет спокойно, хорош для поездок семьей на дальние растояния

Renault Grand Scenic 2013

динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

250 тис.км 62 л / 100 км Подорожі

Хороший автомобіль, жвавий на дорозі і водночас економний по паливу, вмістимий багажник.

ціна

2.0 Дизель 6 ст. МКПП. 160л.с. Это реактивный самолёт . Машина на полной комплектации. Брал 5 местный , огромный багажный отсек . До этого было ещё два автомобиля этой марки 1.5 дизель 110 л.с . И 1.9 дизель 125 л.с. Когда купил 2.0 дизель нарадоваться не мог . Мощный и резвый автомобиль . Если умерено ездить ,очень экономный. Не разу не подводил . Автомобиль и за мощности мотора ,дороже точно таких ,только с слабыми двигателями , 1.5 это вообще не сравним . Если вам 1000-1500 $ позволяет добавить за мощность мотора . Покупайте мощный 160 сильный дизель . Каждый день вы будете получать от автомобиля удовольствие как при умеренной езде . Это экономия топлива . Так и при быстрой езде . Запас мощности это великое дело и безопастности на трассе. Гружёный или пустой автомобиль он всегда быстро закончит , начатый манёвр.

Renault Grand Scenic 2018

Renault Grand Scenic 2018

Идеальный семейный автомобиль! Комфортный, вместительный, стильный, высокотехнологичный, очень много электроники и ОЧЕНЬ НАДЕЖНЫЙ!
Дизайн кузова и отделка салона превзошли все ожидания у нового Гранд Сценика, садишься в авто и чувствуешь себя как в премиум сегменте, от старого Сценика ничем не отдает.
Сиденья очень комфортные, у меня комплектация на коже и с полной панорамой на всю крышу, смотрится превосходно!
Монитор огромный, навигация по Украине, двух зонный климат контроль, круиз контроль адаптивный, на сиденьях много видов разного массажа спины, это очень помогает при длительных поездках, музыка отличная, свет ЛЕД заводской ночью едешь видно как днем. И очень много другой электроники полезной в пути. Тесла нервно курит....
Колеса R20 смотрятся и выделяют авто в общем потоке да и ямы глотают полностью.
Динамика вполне хорошая, уверенно идешь на обгоны. Авто на трассе прижимает к дороге и ты словно плывешь на корабле. Шумоизоляция отличная, лишнего шума с дороги неслышно. Тормоза работают превосходно, авто быстро останавливается. Кренов никаких не чувствуется как в кроссоверах.
Авто в целом я проехал 1000 км. за 1 раз очень комфортное, усталости не чувствуешь. Средний расход по трассе при скорости 140 км. в час 5,8 литра дизеля. И по городу у меня более чем 5,8 не показывает что делает это авто МЕГА ЭКОНОМИЧНЫМ!
Места в салоне и багажнике более чем достаточно для всей семьи. Задние сиденья легко трансформируются и раскладываются в пол чем можно заменить палатку и спать в машине с легкостью двум взрослым людям.
Авто на мой взгляд ИДЕАЛЬНО подходит семейным мужчинам 35+ для комфортных путешествий и поездок на длительные расстояния.
Клиренс 170 см. достаточный для города и легкого бездорожья. Но не забывайте что это Минивен, а не кроссовер углы съезда не очень большие у данного авто. Поэтому съезжать нужно очень аккуратно.
В целом если честно авто меня ПОКАРИЛО во всех смыслах мне почти 40 лет у меня 2 сыновей и я вижу и чувствую что для нашей семьи данная модель просто идеально подходит.
Недостатки как я не пытался искать так и НЕ НАШЕЛ!

Renault Grand Scenic 2010

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, керованість

Перший власник

Хороше 7м. сімейне авто.Економний розхід палива.Великий багажник.Легке в керуванні.

Renault Grand Scenic 2010

динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

350 тис.км 5.5 л / 100 км Подорожі

Очень хорошая машина.Маленький расход топлива.Удобно в салоне.Автомобиль для семьи.

Renault Grand Scenic 2009

Renault Grand Scenic 2009

дорожній просвіт, шумоізоляція

Гарне сімейне авто. Ремонт не дорогий. Дуже комфортна їзда. Гарне співвідношення ціна якість.

Renault Grand Scenic 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт

Любимый, надежный, семейный автомобиль. Много машины за мало денег. Салон трансформер. Ездил на охоту, складывал сиденья и спал в машине комфортно при моем росте 187 см. Наша любимая семейная ласточка, которая никогда не подводила. Если бы не моё увлечение охотой и потребность в авто с более высоким клиренсом и лучшей проходимостью - никогда бы не поменял. Сценик - это комфорт и отдых в дороге для водителя и для всех пассажиров.
Что касается ремонта - все как всех. Нет идеальных машин, которые не нужно обслуживать, а если и да, то почти даром. Таких нет. Все ремонты стоят денег и Сценик не исключение.

Renault Grand Scenic 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

300 тис.км Сім'я

Превосходный минивен за вменяемые деньги. Брал б/у, пробег под 300 т.км. уже, глобальных проблем с момента приобретения не было. Коробка ручная. Расход приемлемый. Комплектация очень радует, есть все что можно желать: поворотная камера заднего вида, навигация, датчики дождя/света, круиз-контроль, старт-стоп, автом. электроручник. По трассе кататься комфортно. Места предостаточно, больше любого универсала. Я остался доволен покупкой, рассматриваю теперь к покупке Grand Scenic след. поколения.

Renault Grand Scenic 2014

Renault Grand Scenic 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

Плюси:
Економічний
Достатньо місця
Великий багажник
Комфортний
Мінуси:
Вибагливий до палива

Перший власник 201 тис.км 10 л / 100 км Поїздки в місті

Подається все в цій машині , особливо комфорт їзди
Матеріали масло фільм ремінь обійдеться в 3000 грн
Не віддава автомобіль в ремонт , знаю що дешевий в обслуговуванні

шумоізоляція

233 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Авто мені подобається. При теперішніх цінах на пальне в авто досить скромниц апетит. Салон досить великий і вмістимий. Наявністи різних ніш і шухляд дозволяю мати великий не захаращений багожник. Про кліренс можна сказати що він досить хороший. Салон хорошої якості і на нерівностях і бруківці нічого не дребіжжить. По обслуговуванні можна сказати що ціни на запчастини по досить доступних цінах. По ремонту все роблю сам. Як на мене то могла бути краща шумоізоляція від двигуна. Основним плюсом є те що авто Дуже стійке до корозії, що є важливим у зовнішньому вигляді, та й в технічному також. Скажу що маючи це авто 6 років я ніразу не пошкодував про це.

шумоізоляція

Надійний, місткий, економічний, маневровий, недорогий в експлуатації та ремонті, має хорошу систему безпеки, багато функціональний салон трансформер, а також велика кількість електронних помічників в керуванні та експлуатації даного автомобіля.автомобіль із якісним антикорозійним захистом.P.S.плюси та мінуси присутні у всіх сучасних виробників авто як брендових, так і бюджетних.вибір за вами.

Renault Grand Scenic 2011

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, дорожній просвіт

Сценік є хорошим варіантом для не великої сім\'ї, яка хоче комфортно пересуватися за помірні кошти. Продуманий до дрібниць. Салон просторий, сидіння комфортні, матеріали обшивки достойні й не швидко зношуються. 7 місцевий варіант особливо підійде для подорожей з дітьми і родиною.
На дорозі себе поводить чітко і інформативно, навіть з 1,5 дсі 81 кВт тягне на відмінно. Розхід до 6 л на 100 км. Ходова м\'яка і надійна. З мінусів хіба капризна паливна система делфі яка не переносить поганої соляри, і сажовий з системою ЕГР може себе проявити не з кращої сторони.
Якщо ви шукаєте таке авто, то без детально підбору і професійно діагностики не обійтись. Вибір їх дуже великий і це тільки радує.

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Гранд Сценик по рокам

Хочете придбати Рено Гранд Сценик та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault Grand Scenic від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 139 відгуків відгуків про Рено Гранд Сценик будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.