Renault 133 відгука про Renault Grand Scenic

простір салону, витрати палива, об`єм багажника, ціна, коробка передач

Низький рівень надійності
Водії вважають цей автомобіль недостатньо надійним

Дивитися всі вживані Renault Grand Scenic

Renault Grand Scenic 2013

динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

Хороший автомобіль, жвавий на дорозі і водночас економний по паливу, вмістимий багажник.

Renault Grand Scenic 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

ціна

2.0 Дизель 6 ст. МКПП. 160л.с. Это реактивный самолёт . Машина на полной комплектации. Брал 5 местный , огромный багажный отсек . До этого было ещё два автомобиля этой марки 1.5 дизель 110 л.с . И 1.9 дизель 125 л.с. Когда купил 2.0 дизель нарадоваться не мог . Мощный и резвый автомобиль . Если умерено ездить ,очень экономный. Не разу не подводил . Автомобиль и за мощности мотора ,дороже точно таких ,только с слабыми двигателями , 1.5 это вообще не сравним . Если вам 1000-1500 $ позволяет добавить за мощность мотора . Покупайте мощный 160 сильный дизель . Каждый день вы будете получать от автомобиля удовольствие как при умеренной езде . Это экономия топлива . Так и при быстрой езде . Запас мощности это великое дело и безопастности на трассе. Гружёный или пустой автомобиль он всегда быстро закончит , начатый манёвр.

Renault Grand Scenic 2018

Renault Grand Scenic 2018

Идеальный семейный автомобиль! Комфортный, вместительный, стильный, высокотехнологичный, очень много электроники и ОЧЕНЬ НАДЕЖНЫЙ!
Дизайн кузова и отделка салона превзошли все ожидания у нового Гранд Сценика, садишься в авто и чувствуешь себя как в премиум сегменте, от старого Сценика ничем не отдает.
Сиденья очень комфортные, у меня комплектация на коже и с полной панорамой на всю крышу, смотрится превосходно!
Монитор огромный, навигация по Украине, двух зонный климат контроль, круиз контроль адаптивный, на сиденьях много видов разного массажа спины, это очень помогает при длительных поездках, музыка отличная, свет ЛЕД заводской ночью едешь видно как днем. И очень много другой электроники полезной в пути. Тесла нервно курит....
Колеса R20 смотрятся и выделяют авто в общем потоке да и ямы глотают полностью.
Динамика вполне хорошая, уверенно идешь на обгоны. Авто на трассе прижимает к дороге и ты словно плывешь на корабле. Шумоизоляция отличная, лишнего шума с дороги неслышно. Тормоза работают превосходно, авто быстро останавливается. Кренов никаких не чувствуется как в кроссоверах.
Авто в целом я проехал 1000 км. за 1 раз очень комфортное, усталости не чувствуешь. Средний расход по трассе при скорости 140 км. в час 5,8 литра дизеля. И по городу у меня более чем 5,8 не показывает что делает это авто МЕГА ЭКОНОМИЧНЫМ!
Места в салоне и багажнике более чем достаточно для всей семьи. Задние сиденья легко трансформируются и раскладываются в пол чем можно заменить палатку и спать в машине с легкостью двум взрослым людям.
Авто на мой взгляд ИДЕАЛЬНО подходит семейным мужчинам 35+ для комфортных путешествий и поездок на длительные расстояния.
Клиренс 170 см. достаточный для города и легкого бездорожья. Но не забывайте что это Минивен, а не кроссовер углы съезда не очень большие у данного авто. Поэтому съезжать нужно очень аккуратно.
В целом если честно авто меня ПОКАРИЛО во всех смыслах мне почти 40 лет у меня 2 сыновей и я вижу и чувствую что для нашей семьи данная модель просто идеально подходит.
Недостатки как я не пытался искать так и НЕ НАШЕЛ!

Renault Grand Scenic 2010

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, керованість

Перший власник

Хороше 7м. сімейне авто.Економний розхід палива.Великий багажник.Легке в керуванні.

Renault Grand Scenic 2010

динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

350 тис.км 5.5 л / 100 км Подорожі

Очень хорошая машина.Маленький расход топлива.Удобно в салоне.Автомобиль для семьи.

Renault Grand Scenic 2009

Renault Grand Scenic 2009

дорожній просвіт, шумоізоляція

Гарне сімейне авто. Ремонт не дорогий. Дуже комфортна їзда. Гарне співвідношення ціна якість.

Renault Grand Scenic 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Любимый, надежный, семейный автомобиль. Много машины за мало денег. Салон трансформер. Ездил на охоту, складывал сиденья и спал в машине комфортно при моем росте 187 см. Наша любимая семейная ласточка, которая никогда не подводила. Если бы не моё увлечение охотой и потребность в авто с более высоким клиренсом и лучшей проходимостью - никогда бы не поменял. Сценик - это комфорт и отдых в дороге для водителя и для всех пассажиров.
Что касается ремонта - все как всех. Нет идеальных машин, которые не нужно обслуживать, а если и да, то почти даром. Таких нет. Все ремонты стоят денег и Сценик не исключение.

Renault Grand Scenic 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

300 тис.км Сім'я

Превосходный минивен за вменяемые деньги. Брал б/у, пробег под 300 т.км. уже, глобальных проблем с момента приобретения не было. Коробка ручная. Расход приемлемый. Комплектация очень радует, есть все что можно желать: поворотная камера заднего вида, навигация, датчики дождя/света, круиз-контроль, старт-стоп, автом. электроручник. По трассе кататься комфортно. Места предостаточно, больше любого универсала. Я остался доволен покупкой, рассматриваю теперь к покупке Grand Scenic след. поколения.

Renault Grand Scenic 2014

Renault Grand Scenic 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

Плюси:
Економічний
Достатньо місця
Великий багажник
Комфортний
Мінуси:
Вибагливий до палива

Renault Grand Scenic 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Подається все в цій машині , особливо комфорт їзди
Матеріали масло фільм ремінь обійдеться в 3000 грн
Не віддава автомобіль в ремонт , знаю що дешевий в обслуговуванні

Renault Grand Scenic 2012

Renault Grand Scenic 2012

Хороший французький мінівен !!! Брати тільки з мотором 1.6 дизель на 96 кіловат !!! Динаміка просто супер з невеликим розходом пального !!!!

Renault Grand Scenic 2007

Авто мені подобається. При теперішніх цінах на пальне в авто досить скромниц апетит. Салон досить великий і вмістимий. Наявністи різних ніш і шухляд дозволяю мати великий не захаращений багожник. Про кліренс можна сказати що він досить хороший. Салон хорошої якості і на нерівностях і бруківці нічого не дребіжжить. По обслуговуванні можна сказати що ціни на запчастини по досить доступних цінах. По ремонту все роблю сам. Як на мене то могла бути краща шумоізоляція від двигуна. Основним плюсом є те що авто Дуже стійке до корозії, що є важливим у зовнішньому вигляді, та й в технічному також. Скажу що маючи це авто 6 років я ніразу не пошкодував про це.

Renault Grand Scenic 2010

Надійний, місткий, економічний, маневровий, недорогий в експлуатації та ремонті, має хорошу систему безпеки, багато функціональний салон трансформер, а також велика кількість електронних помічників в керуванні та експлуатації даного автомобіля.автомобіль із якісним антикорозійним захистом.P.S.плюси та мінуси присутні у всіх сучасних виробників авто як брендових, так і бюджетних.вибір за вами.

дизайн кузова, дорожній просвіт

Сценік є хорошим варіантом для не великої сім\'ї, яка хоче комфортно пересуватися за помірні кошти. Продуманий до дрібниць. Салон просторий, сидіння комфортні, матеріали обшивки достойні й не швидко зношуються. 7 місцевий варіант особливо підійде для подорожей з дітьми і родиною.
На дорозі себе поводить чітко і інформативно, навіть з 1,5 дсі 81 кВт тягне на відмінно. Розхід до 6 л на 100 км. Ходова м\'яка і надійна. З мінусів хіба капризна паливна система делфі яка не переносить поганої соляри, і сажовий з системою ЕГР може себе проявити не з кращої сторони.
Якщо ви шукаєте таке авто, то без детально підбору і професійно діагностики не обійтись. Вибір їх дуже великий і це тільки радує.

Renault Grand Scenic 2007

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, якість збірки

Хороший автомобіль,не дорого в ремонті і досить комфортний .Навіть для мене зі зростом 195 см.
Тому великогабаритні люди будуть себе комфортно почувати

Renault Grand Scenic 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, шумоізоляція

Гранд Сцени3 с дизельным мотором 1,5 110лс 6ступка мкпп. Владел данной машиной более двух лет. За это время накатал порядка 30тыс км. Отличный автомобиль практически во всех отношениях. Удобная посадка, просторный салон, огромный багажник, Техническая часть, рулевое-отлично, тормоза-отлично, динамика-выше среднего, коробка-без вопросов. Не порадовала шумка, и затекание воды под коврики.

Renault Grand Scenic 2006

Дуже гарний і комфортний авто. В подорожах комфортний. За ці гроші найбільше комфорту пропонує Рено в цьому класі. За 60 тис. км дарував лише задоволення. Для динамічної їзди потрібен двигун 2.0. для міста і траси 120 км/гол 1.5 дизель вистачає

Renault Grand Scenic 2011

Пригнали под ключ с Европы. С учётом услуг мрео вышло все на 9500$. Почти максимальная комплектация: панорама, литье 17, bose, комбинированный салон, 5 мест, коробка edc, че-то там ещё.... Езжу в среднем 3 дня в неделю на протяжении 3 месяцев.
Я любитель спокойной езды, поэтому динамику и управляемость не могу трезво оценить, меня вполне устраивает, но разгоняется она конечно не очень резво, задумывается, но переключение на ручное переключение передач спасает при обгоне.
Первое ТО около 10 тыс. грн вышло, 3400 работа и 7000 запчасти: масло в коробку 600, масло моторное 1450, тормозная жидкость 278, воздушный фильтр 207, масленный фильтр 143, топливный фильтр 930, грм комплект 1350, водяная помпа 1450, и что-то ещё было. Ещё резина зимняя 205/55 r17 бу вышла на 6 тыс.грн .
В целом машиной очень доволен, свет ночью хороший, жрёт мало, шумка нормальная, ехать комфортно, багажник огромный, в - 20 заводится без проблем, в салоне просторно.
Из недостатков только мелочи: она бу, бесполезный монитор с gps, жабо, нет подогрева руля, вроде говорят о болячках с фишками эл. ручника, и что-то ещё, не помню уже.

Renault Grand Scenic 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Автомобиль отличный! Шумоизоляция отлично, скорости не ощущается в салоне хоть 90 хоть 130 ощущение одинаковые, экономичность, комфорт, вместительный салон у меня 120кг Мне удобно и комфортно, один момент обратите внимание на электронный ручник, изучите этот вопрос покупаю данный автомобиль, Ютуб вам в помощь, а вообще все проблемы решаются просто! Отличный автомобиль!

Renault Grand Scenic 2006

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

270 тис.км Сім'я

На мою думку, найкращий в своєму класі, за ці гроші більше всього комфорту і додаткових опцій дає Рено. В мене машина з чесним пробігом у Франції один власник і тут я другий, особливих сюрпризів не було. Двигун k9k732. Я на ній наїздив 60 тис.км. заміна масла у Франції раз в 20 тис км, у нас 7-10. Вкладиші, зчеплення, форсунки на цьому пробізі не чіпав, до мене судячи з документів теж. на 250 тис км перед зимою робив профілактику стартеру та генератору, ознак їх попередніх ремонтів не було. По підкапотці все. Ходова періодично потребувала уваги, але це дороги та якість замінників. Розхід в місті Києві за 6.8 не виходив, траса від 5-6 л в залежності як їхати. Для сім\'ї машина класна, ні разу не пожалкував.

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Гранд Сценик по рокам

Хочете придбати Рено Гранд Сценик та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault Grand Scenic від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 133 відгука відгуків про Рено Гранд Сценик будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.