Renault 1 відгук про Renault Estafette

Renault Estafette 1981

Renault Estafette 1981

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, керованість

Один раз чинил что-то в салоне, и то за два года, и масло меняю - и больше никаких вопросов – проблем.

Такие машинки Renault Estafette люблю и почитаю уже давно. У брата тоже Рено. А я свою купил год назад. До чего машина хорошая. Испытания по дорогам и бездорожью прошла на 5+ . Это при том, что ей досталось пару раз не слабо. Хотя когда брал – сомневался, а приспособлен ли француз для наших дорог. Оказалось даже очень. На ямах и люках – приятная и плавная. Жена пробовала водить – в полном восторге осталась. Так что могу только всячески рекомендовать.

Дивитися всі 5733 відгука про Renault
  • Renault Megane 2010

Renault Megane 2010

Renault Megane 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, шумоізоляція

Просто отличнейший вариант по цена/качество. Взял в не очень состоянии, но по вкусному ценнику, поэтому после слегка вложился и могу судить. Цены на обслуживание порадовали, не дорого. Особенно спасибо дружному меган клубу украина где подскажут и помогут купить все необходимое. Кто думает, берите авто, не пожалеете.

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Estafette по рокам

Хочете придбати Рено та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault Estafette від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Рено будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.