Renault 332 відгука про Renault Scenic

простір салону, якість збірки, керованість, витрати палива, дорожній просвіт

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Renault Scenic

215 тис.км 6.3 л / 100 км Поїздки в місті

Сценіком володію з кінця 19 року, я ним дуже довольний! Як тільки купив, відразу замінив Цеп двигуна. Привезли під замовлення з Швейцарії, ніяких приколів щ нею немає. Авто реально хочу взяти ще більше.

Renault Scenic 2010

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива, керованість, шумоізоляція

Універсальне, комфортне авто, з витратою палива у середньому 6-л мотор 1,9. Варте своїх коштів. Клопотів не доставляло, тільки найкращі враження.

Renault Scenic 2014

Renault Scenic 2014

185 тис.км 5.5 л / 100 км Комерційні перевезення

Особисто я займаюся пригоном, підбором авто більше 10 ти років, і останні два роки я спеціалізуюсь по рено сценік, у мене було чимало сценіків починаючи з модельного ряду з 2003 року - усі вони різні, але чудово експлуатуються як для сім\'ї так і на далекі відстані, подорожі. Відгук позитивний у співвідношенні: ціна - комфорт - економічність - високі - сидиш як у джипі. Сценік 2014 року в Bose з 1.6дизельним двигуном це один із найкращих авто що я особисто експлуатував, тому раджу кожному хто в майбутньому планує придбати автомобіль - перед покупкою насамперед відвідайте у вашому місті або у найближчому місті АВТОРИНОК - поседіть в авто - відчуйте комфорт, заради якого ви будете готові заплатити певну суму грошей. Сценік мене просто здивував і найближчим часом непланую змінювати марку авто, хіба тільки рік змінювати на молодший. Усім вдалих покупок.

Renault Scenic 2008

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Однозначно класне авто для сім\'ї. Зручне, з купою шухляд. За час користування один рік - жодної поломки. Розхід лишн радує, мій мінімум на трасі - 3,8 л/100, максимум на трасі 5,1 л/100. Місто в середрьому - 6,5 л/100. Мова про сценік 2008 року.

Renault Scenic 2017

Renault Scenic 2017

Современный, стильный, комфортный, надежный, экономичный Миневен!
Идеальный для семьи поездок по городу и на природу.
Отделка салона далеко не дешевым пластиком, все стильно по -современному и мага технологично, очень много напичкано современной электроники.
Салон очень вместительный, места более чем предостаточно и для первого и для второго ряда пассажиров.
Задний ряд сидений разлаживается в пол и получается много места для перевозки чего-то объемного или для отдыха на природе.
Багажник вместительный, можно положить все необходимое без проблем.
Управляемость очень приятная, высокая посадка помогает видеть с легкостью все неровности и ямы на дорогах.
Руль очень информативный, тормоза работают великолепно. Динамика средняя, расход дизеля по городу до 6 литров, что делает авто очень экономичным.
Шумоизоляция хорошая, двигатель работает тихо, лишнего шума с дороги неслышно.
Обновленная версия Сценика в дизайне очень интересная. Колоса на R20 очень выражают авто из общего потока машин, это пожалуй единственное авто такого сегмента с таким радиусом колеса. Поглощать на дороге ямки очень легко с такими колесами.
Ехать на длительные расстояния на авто удобно и комфортно все находится на своих местах, усталости не чувствуется, сиденья очень комфортные.
Оптимальная скорость для аэродинамики такого авто по трассе до 140 км. в час ехать очень комфортно с такой скоростью и в то же время полностью безопасно.
Обслуживание вполне приемлемое по деньгам примерно, как и предыдущего старого Сценика.
Авто идеально для семьи, где есть дети и кто любит частые поездки на природу, клиренса вполне хватает проехать где угодно, углы съезда вполне допускают многие маневры на таком авто.
В целом авто достойно внимания, на свои деньги я считаю одно из лучших в своем классе!

Renault Scenic 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

вартість обслуговування

Очень вместительный и резвый автомобиль собран очень качественно и имеет множество преимуществ ABS ESP Електроручник, полный електропакет навигация отличная ергономика, поставил шины 215*55 R17 и клиента стал как у КРОССОВЕРА с расходом дизеля в среднем 7 литров для двигателя 1.9 с турбиной считаю отличный семейный вариант. В коротыш в багажник влазит каляска + сумки всех 5 пассажиров

Renault Scenic 2004

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, якість збірки

Динаміка, комфорт за дані кошти авто супер! Недоліків не зустрічав єдине що може бути неякісні деталі при ремонті авто! Тяжко міняти паливний фільтр. Розхід палива приємний,дуже м\'яка, ніяких проблем ні з форсунками ,турбіною і іншим не мав. Заправляв на хорошій заправці ,заливав якісну оливу. Шумка взагалі супер! Коробка передач не погана ,але хотілося би 6 передачі. Для міста може і зайва ,а от для траси потрібно

2.2

Renault Scenic 2006

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Володів авто 3 місяці.
Більше біля хати цієї моделі не хочу.
1.6 бенз слабоватий для цього авто.
Не сподобалось нічого....

Renault Scenic 2005

Автомобиль построен на новой платформе альянса Renault-Nissan - Nissan C. Среди гаммы двигателей только 2 бензиновых, все остальные — это дизельные и турбо-дизельные двигатели. Бензиновые двигатели, это 1,6 литровый 16V двигатель мощностью 82 кВт 110 л.си 2,0 литровый 16V двигатель мощностью 98,5 кВт 135 л.с.

В 2006 году модель незначительно обновили. Изменения: изменённая под новый стиль решётка радиатора, надпись «RENAULT» на крышке багажника была убрана, осталась только надпись «SCENIC», бамперы окрашены в цвет кузова, новая конструкция колёс и дизайн интерьера, у модификации Grand Scenic теперь доступен вариант с пятью местами, «умные» парктроники, пищащие не только при парковке, но и при риске наезда на другой автомобиль. Обновлённая модель была представлена в сентябре 2006 года на Парижском автосалоне.

Renault Scenic 2005

Очень хороший автомобиль для путешествий и семьи, удобный и практичный!
Как-то за 2,5 недели прорезали по бывшей Югославии 8,5 тыс. км., все было легко и комфортно! Рекомендую

Renault Scenic 2012

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Хороший, экономичный автомобиль. С момента покупки все стандартные затраты, резина, ходовая, комплект сцепления, масла, фильтра. Из не стандартного на 250 000 км., замена компрессора кондиционера с радиатором - заклинило. Машиной в целом доволен.

Renault Scenic 2004

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт

88 тис.км 11.7 л / 100 км

Имел возможность год использовать сценик 1,6 на автомате. расход 11,7 по городу. в основном. в машине все очень понравилось, кроме динамики. она для спокойной езды. офигительные тормоза и очень приличный набор всевозможных опций в машине 2004 года.
еще около полгода эксплуатировал сценик 2009 года 2,0 на автомате. там и динамика получше.
еще из недостатков довольно низкий дорожный просвет.

Renault Scenic 1999

Renault Scenic 1999

Авто супер. Сімейна хороша машинка, тільки старувата. Але плюси є в усьому. Набагато краще за новіші моделі Рено Меган Сценік. Економна, містка, прохідна, швидка, сильна та стильна.

Renault Scenic 2005

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування, ціна

Подорожі

Яке геморойне це авто, на першому місяці керування в один прикрасний момент погасла панель приладів, ремонтувати таке недуже хтось береться, люба маленька деталь коштує скажені кошти, незадоволена дорожнім просвіт ом, машинка тільки по місту, одним словом геморний француз.

Renault Scenic 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, гальма

Автомобіль був куплений з Європи, приніс мені максимальне задоволення від керування, поїздки проходили в основному по місту.
З плюсів:
динаміка прискорення автомобіля;
просторий, великий салон та багажник;
красивий зовнішній вигляд;
шести ступеневе КПП;
клімат контроль
З мінусів:
невеликий кліренс;
В загальному рекомендую даний автомобіль, як для сімейних пар, так і для молоді

Renault Scenic 2012

Автомобиль комфортный и просторный с динамичным двигателем
За все время експлуатации никогда не подвёл
Из минусов : большой расход топлива при езде по трасе при боковом ветру
В остальном приятно порадовал

Renault Scenic 2007

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

210 тис.км 7.4 л / 100 км Поїздки в місті

Мотор 2.0, КПП механическая 6ст, Пробег 210 тыс.км. Этот автомобиль всегда оставался в стороне от моего внимания, но потом всё изменилось. Вокруг меня многие люди ездили на таких авто и рекламировали. В итоге решил и я приобрести такой аппарат.
На моё удивление автомобиль показал себя с хорошей стороны. Все неудобства которые я нашёл, это електро ручник, который автоматически устанавливается постоянно, и очень короткие первые 3 передачи в КПП. Это очень неудобно в городе. Но уже привык. Иногда включаюсь просто через передачу, с 1й на 3ю или со 2й на 4ю... В остальном автомобиль прекрасен. Это огромный багажник, панорамная крыша, климат контроль, круиз контроль, удобные сиденья, множество органайзеров и т.д. и всё это за доступную и вменяемую цену 6000$. Да, есть всякие мелкие недочёты, но цена всё перекрывает.
Подробный видеообзор Вы можете посмотреть в Ютубе на канале "Auto Sculptor".

Renault Scenic 1998

Renault Scenic 1998

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Сім'я

Довольно неплохая машинка для семьи. Понравилось: надежность, комплектация, высокая посадка, отличный обзор. Салон - трансформер. Сидушки снимаются за секунды. Мягкая, тихая, неплохая шумоизоляция до 100 км/ч. Передние крылья пластиковые. Слабые места: кузов - все-таки 22 года было авто.... задние арки и пороги "пошли". Двигатель 1.4 бензин реально слабый. Вывод: машинка комфортная для семьи, дальних поездок, перевозки небольших грузов, даже для мелкого бизнеса.

Renault Scenic 2008

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

дизайн кузова, якість матеріалів, ціна

Економне надійне недороге в обслуговуванні ходова підходить під наші дороги кузов захищений від корозії хороше поцинкування кузова.

Renault Scenic 2011

Renault Scenic 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива, вартість обслуговування

Зручне авто за свої гроші.
В цілому класний автомобіль з хорошою динамікою руху як по місту , так і за ним.
Я дуже комфортно почував себе за кермом, гарний огляд на дорогу.
Розхід за містом у мене сягав 7 л, по трасі 6.6л, вважаю це мінусом тому, що є авто з аналогічними двигунами з розходом 5-л/100км.
Запчастини в цілому можна знайти дуже дешево, проблема лише з заміною, тому, що все дуже заховати, щоб поміняти повітряний фільтр потрібно знімати акумулятор або двірники.
В цілому авто мені сподобалося, за свої гроші достойно.

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Сценік по рокам

Хочете придбати Рено Сценік та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault Scenic від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 332 відгука відгуків про Рено Сценік будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.