Renault 338 відгуків про Renault Scenic

простір салону, якість збірки, керованість, витрати палива, об`єм багажника

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Renault Scenic
  • Погано
    2.8
Renault Scenic 2012

Renault Scenic 2012

коробка передач, простір салону, витрати палива, керованість

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

Не розумію чому всі так хвалебно і пристрастно пишуть відгуки про це авто. Якість зборки-ніяке, задні сидіння гримить, шумоізоляція взагалі ніяка, кузов ніякий, злітає лак, задня кришка багажнику гнів біля номеру, запчастини не сказав би що прям аж таки дешеві, так як і у всіх стандартних економ авто, механізм дверей виходить з ладу і дуже скрипить, причому це історія всіх меганів і сцеників. З плюсів це розхід, але запам'ятати, що за все потім приходиться платити. В цілому, бюджетне авто, яка вартує не дешево, і якщо честно я би в другий раз не купив би це авто.

Renault Scenic 2004

якість матеріалів, якість збірки, простір салону, гальма, ціна, шумоізоляція

180 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Автомобіль навіть трохи кращий ніж просто хороший. Комфортний, економний, надійний, універсальний і надпрактичний. По опціях дасть фору багатьом сучасним автомобілям. До мінусів віднесу зовсім не ресурсну підвіску. Взяв з невідомим рідним пробігом, на приборці красувалось 300 тисяч, сам наїздив майже 200 тисяч, звісно за сотні тисяч кілометрів і роки експлуатації багато чого було замінено, але автомобіль не підвів жодного разу. В дорозі не ламався, а всі поломки, що трапились були незначними. Щодо компонентів підвіски: за час експлуатації замінив все крім задніх амортизаторів, аж здивувався, чому вони так довго ходять. Деякі деталі підвіски замінив навіть по кілька разів. Якшо купувати оригінал чи виробника оригіналу -- не дешево. Зараз придбав ще одну машину, японську, на десять років молодшу, і вона приносить менше задоволення, навіть подумумаю її продавати, а Рено, мабуть, залишиться в мене назавжди.

Renault Scenic 2000

Renault Scenic 2000

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, ціна

270 тис.км 6.7 л / 100 км Сім'я

Комфортне сімейне авто, просторий салон та містки багажник при невеликих габаритах авто , надійний двигун, загалом рекомендую, відчувається, що це топчік від Рено . Якісні матеріали ,пластик чудовий , навіть кожен болтик гвинтик крутиш і відчувається якість, за 20років жоден не закис , цинку на них добряче. Витрати пального: Авто зараз з пробігом 270К. Витрати пального 6.7трасса на швидкості 100кмч при трьох дорослих та трохи багажу . В Києві 9л сотня. Газу 9.5місто 10трасса , отак , вперше такий нонсенс, що за містом більше газу ніж в місті , все перевірив все в нормі. Якщо 120кмч тримати, то і 11л газу може бути . Може високий кузов дається в знаки. Двигун: К4М 1.6 бомба , ресурс 350-400К, якщо ремінь нормальний будете ставити, інакше якщо обірве одразу капіталка. Рекомендую ставити оригінал і все буде чікі пікі. Зараз на 270т в мене мастила не бере взагалі . Каталізатор кераміка, на 220т стала видавати помилку друга лямбда, поставив обманку , але сам кат не забитий , вирізки не потребує. ГБО стає без проблем. Динаміка: Не ракета , але це і авто не для цього , обгони проблем не викликають мене влаштовує. Кузов : Хоч программа і видає, що обробка кузова не ахті в цій моделі , але в мене їй вже 22роки і ніякого натяку на корозію , наче повністю оцинкована , навіть дверка знизу продана до метала і не ржавіє вже 3роки... Якщо у вас ржавіє, то скоріш за все була бита в тому місці. Ходовка: Підвіска м'яка , не для гонок , а от дальні поїздки одне задоволення. Крузака нема апріорі , але я поставив від опеля і тащуся. Слабке місце сайленты задньої підвіски , хоча , мабуть ні , досі стоять рідні в тріщинах але робочі , вже 50т в тріщинах і хочу поміняти ,але досі ходять... Задок при таких роках просідає , але торсіон дозволяє переставити на зуб і підняти , але щоб торсіон після цього не лопнув , бо скрутка буде сильніше треба трохи відбійники наростити. Сайленти якщо міняти то тільки лемфердер або оригінал 50уе пара, це той же лемф. Не жлобіться бо роботи там вагон , а копії не ходять . Передні приводи досі рідні міняно тільки сайлент КПП при заміні сцепи на 220т вперше за історію доречі та пильник осі біля КПП той що з підшипником . На КПП хвороба це тіче сальник куліси , але для ремонту треба колоти КПП , тому підливаєте по 100грам на 10к, разом з заміною моторного та й не паритесь . Світло добре і без ксенону. Всі кричать що у Рено електроніка не надійна , але я нічого такого не помітив , все працює до останньої кнопочки , попередній власник казав , шо дісплей бортовіка щось підглючував і він щось робив , але в мене вже 50к все норм . А , була проблема із стартером , підвивав після відпускання ключа не хотів виходити з зацепу. Руки прямі то думав відремонтую ан ні . Тобто стартер не ремонтопригдний , якщо і підшаманите , то через пів року він про себе нагадає беріть одразу з разбору. Кондиціонер досі в нормі , за два роки долив тільки 160грам фріону з 720 потрібних. А, з недоліків ще відносно туга сцепа , причому з завода . Хоча гальма дуже гарні , педалька легка та потужні. Ну а салон : Це просто бомба , всі власники ланосів як покатаються кажуть теж хочуть велике авто , хоча воно ще й коротше ланоса. Місця достатньо всім , нема центральної балки , ззаду комфортно і втрьох . Сідухи ззаду всі окремі , демонтуються одним рухом , якщо зняти отримаємо рівну підлогу та можна перевезти слона . Можна зняти тільки центральну і у вас 4 комфортних місця , купа місця для багажу та прямий доступ в багажник з салону , можно велік перевезти знявши тільки переднє колесо і це при 4х пассажирах. Купа шухлядок і ніш для дрібничок, мрія контрабандиста. Кліренс не великий ,але обережненько навіть по триндецовому бездоріжжю вистачало , не чіркав. Якщо бордюр десь вище стандарту, то можна і почовгати. Шумоїзоляція середненька . Рекомендую слідкувати за зливними отворами на крилах інакше може залити салон, а там купа шумки на підлозі, замахаєтесь сушити , розберете весь салон. Тачка гуд , не жалкую .

Renault Scenic 2007

дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива

Хороший вариант для города,2 литра,бензин,автомат,вместительный,удобный,много всяких фишечек типа ящичков, полноразмерная запаска,в моей комплектации мне не хватает только Электро зеркал,расход в городе ниже 13 литров не падает,бывает и больше, катализатор вырезан до меня,из неудобства при замене масла в двигателе тяжело менять масленый фильтр да и воздушный с кондиционером тоже ещё та с пляской,хотел фильтр топливный поменять,но не нашёл его на днище.

Renault Scenic 2006

коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

дорожній просвіт

Перший власник 320 тис.км 5 л / 100 км Комерційні перевезення

Машинка по витраті палива із мотором1,5дизель дуже економна. Один мінус це коли міняєш акумулятор перестають відкриватися стекла, а також це електричний ручник. В принципі машиною задоволений.

динаміка

140 тис.км 10 л / 100 км

Покупал с рук. От первого хозяина. Внешний вид не очень впечатлил. На любителя. Но когда сел за руль, то был очень удивлён, как на ней удобно и приятно ехать. Отличный обзор, богатая комплектация, как по мне, качественные материалы салона.Недорогая в обслуживании. 1.6 бензин ей маловато. Для города пойдет, но когда включишь кондиционер, то ощущение, что сзади кто-то привял ещё одну Рено.Для семьи с ребёнком отличный выбор. 100% рекомендую!

Renault Scenic 2004

дизайн кузова, дорожній просвіт, гальма

Отличный автомобиль за свои деньги, аналога тяжело подобрать, мне понравился. Комфортный, мягкий, достаточно динамичный.

дорожній просвіт, шумоізоляція

268 тис.км 6.8 л / 100 км Сім'я

Загалом автомобіль вартий своїх грошей. Брав дизель 1.9. Перед цим був Scenic II, також 1.9. З проблемного - електроручник, та деякі незначні питання по електриці, але це все вирішується. Висновок: надумали купувати - купуйте! Машина простора, містка, надійна.

витрати палива

Рено Scenic . Двигатель 2 л. Считаю его одним из лучших автомобилей за эти деньги, куплен за 4350$. Был почти в максимальной комплектации. Расход великоват. В городе около 12 л, но это плата за мощный мотор. На трассе при скорости 110-130 км.ч расход получается 6,8л. Выручает 6-ст КПП. Очень мягкий и послушный авто. Наверное при скоростях за 150 будет уже раскачиваться, но я не ездил, не знаю. По объёму всяких ящичков и полочек ему нет равных. Я бы посоветовал брать с двигателем 1,6 л и 6-ст КПП. В динамике разницы большой я не почувствовал, но расход в городе у меня был 9 л, а это уже приятно.

Renault Scenic 2009

Renault Scenic 2009

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, динаміка

197 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті

Хороша машинка, за помірну ціну нарядна комплектація, приємна витрата пального, не суттєво відрізняється місто траса 5-6 літрів дизеля в середньому, максимально що було 6,2 л. В місті хоч і біжить під капотом 86 коників, в салоні тихо і зручно,значних поломок не було надіюсь і не буде, ціни на розхідники в рамках розумного, як на мене, два недоліки, дизайн і жорстка підвіска, на не рівній дорозі дуже трясе, можливо пружини жорсткі за те в повороти входить на ура, по трасі пливе дорогу тримає добре!

Renault Scenic 2002

Renault Scenic 2002

якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

160 тис.км Сім'я

Очень комфортный и удобный семейный автомобиль, маленький расход топлива

215 тис.км 6.3 л / 100 км Поїздки в місті

Сценіком володію з кінця 19 року, я ним дуже довольний! Як тільки купив, відразу замінив Цеп двигуна. Привезли під замовлення з Швейцарії, ніяких приколів щ нею немає. Авто реально хочу взяти ще більше.

Renault Scenic 2010

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива, керованість, шумоізоляція

390 тис.км 6 л / 100 км

Універсальне, комфортне авто, з витратою палива у середньому 6-л мотор 1,9. Варте своїх коштів. Клопотів не доставляло, тільки найкращі враження.

Renault Scenic 2014

Renault Scenic 2014

185 тис.км 5.5 л / 100 км Комерційні перевезення

Особисто я займаюся пригоном, підбором авто більше 10 ти років, і останні два роки я спеціалізуюсь по рено сценік, у мене було чимало сценіків починаючи з модельного ряду з 2003 року - усі вони різні, але чудово експлуатуються як для сім\'ї так і на далекі відстані, подорожі. Відгук позитивний у співвідношенні: ціна - комфорт - економічність - високі - сидиш як у джипі. Сценік 2014 року в Bose з 1.6дизельним двигуном це один із найкращих авто що я особисто експлуатував, тому раджу кожному хто в майбутньому планує придбати автомобіль - перед покупкою насамперед відвідайте у вашому місті або у найближчому місті АВТОРИНОК - поседіть в авто - відчуйте комфорт, заради якого ви будете готові заплатити певну суму грошей. Сценік мене просто здивував і найближчим часом непланую змінювати марку авто, хіба тільки рік змінювати на молодший. Усім вдалих покупок.

Renault Scenic 2008

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Однозначно класне авто для сім\'ї. Зручне, з купою шухляд. За час користування один рік - жодної поломки. Розхід лишн радує, мій мінімум на трасі - 3,8 л/100, максимум на трасі 5,1 л/100. Місто в середрьому - 6,5 л/100. Мова про сценік 2008 року.

Renault Scenic 2017

Renault Scenic 2017

Современный, стильный, комфортный, надежный, экономичный Миневен!
Идеальный для семьи поездок по городу и на природу.
Отделка салона далеко не дешевым пластиком, все стильно по -современному и мага технологично, очень много напичкано современной электроники.
Салон очень вместительный, места более чем предостаточно и для первого и для второго ряда пассажиров.
Задний ряд сидений разлаживается в пол и получается много места для перевозки чего-то объемного или для отдыха на природе.
Багажник вместительный, можно положить все необходимое без проблем.
Управляемость очень приятная, высокая посадка помогает видеть с легкостью все неровности и ямы на дорогах.
Руль очень информативный, тормоза работают великолепно. Динамика средняя, расход дизеля по городу до 6 литров, что делает авто очень экономичным.
Шумоизоляция хорошая, двигатель работает тихо, лишнего шума с дороги неслышно.
Обновленная версия Сценика в дизайне очень интересная. Колоса на R20 очень выражают авто из общего потока машин, это пожалуй единственное авто такого сегмента с таким радиусом колеса. Поглощать на дороге ямки очень легко с такими колесами.
Ехать на длительные расстояния на авто удобно и комфортно все находится на своих местах, усталости не чувствуется, сиденья очень комфортные.
Оптимальная скорость для аэродинамики такого авто по трассе до 140 км. в час ехать очень комфортно с такой скоростью и в то же время полностью безопасно.
Обслуживание вполне приемлемое по деньгам примерно, как и предыдущего старого Сценика.
Авто идеально для семьи, где есть дети и кто любит частые поездки на природу, клиренса вполне хватает проехать где угодно, углы съезда вполне допускают многие маневры на таком авто.
В целом авто достойно внимания, на свои деньги я считаю одно из лучших в своем классе!

вартість обслуговування

Очень вместительный и резвый автомобиль собран очень качественно и имеет множество преимуществ ABS ESP Електроручник, полный електропакет навигация отличная ергономика, поставил шины 215*55 R17 и клиента стал как у КРОССОВЕРА с расходом дизеля в среднем 7 литров для двигателя 1.9 с турбиной считаю отличный семейный вариант. В коротыш в багажник влазит каляска + сумки всех 5 пассажиров

Renault Scenic 2004

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, якість збірки

50 тис.км 5 л / 100 км Подорожі

Динаміка, комфорт за дані кошти авто супер! Недоліків не зустрічав єдине що може бути неякісні деталі при ремонті авто! Тяжко міняти паливний фільтр. Розхід палива приємний,дуже м\'яка, ніяких проблем ні з форсунками ,турбіною і іншим не мав. Заправляв на хорошій заправці ,заливав якісну оливу. Шумка взагалі супер! Коробка передач не погана ,але хотілося би 6 передачі. Для міста може і зайва ,а от для траси потрібно

• Погано
    2.2

Renault Scenic 2006

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Володів авто 3 місяці.
Більше біля хати цієї моделі не хочу.
1.6 бенз слабоватий для цього авто.
Не сподобалось нічого....

Renault Scenic 2005

Renault Scenic 2005

200 тис.км 8 л / 100 км Подорожі

Автомобиль построен на новой платформе альянса Renault-Nissan - Nissan C. Среди гаммы двигателей только 2 бензиновых, все остальные — это дизельные и турбо-дизельные двигатели. Бензиновые двигатели, это 1,6 литровый 16V двигатель мощностью 82 кВт 110 л.си 2,0 литровый 16V двигатель мощностью 98,5 кВт 135 л.с.

В 2006 году модель незначительно обновили. Изменения: изменённая под новый стиль решётка радиатора, надпись «RENAULT» на крышке багажника была убрана, осталась только надпись «SCENIC», бамперы окрашены в цвет кузова, новая конструкция колёс и дизайн интерьера, у модификации Grand Scenic теперь доступен вариант с пятью местами, «умные» парктроники, пищащие не только при парковке, но и при риске наезда на другой автомобиль. Обновлённая модель была представлена в сентябре 2006 года на Парижском автосалоне.

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Сценік по рокам

Хочете придбати Рено Сценік та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault Scenic від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 338 відгуків відгуків про Рено Сценік будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.