Renault 339 відгуків про Renault Scenic

простір салону, якість збірки, керованість, витрати палива, об`єм багажника

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Renault Scenic

Renault Scenic 2006

коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

Перший власник 320 тис.км 5 л / 100 км Комерційні перевезення

Машинка по витраті палива із мотором1,5дизель дуже економна. Один мінус це коли міняєш акумулятор перестають відкриватися стекла, а також це електричний ручник. В принципі машиною задоволений.

вартість обслуговування

динаміка

Покупал с рук. От первого хозяина. Внешний вид не очень впечатлил. На любителя. Но когда сел за руль, то был очень удивлён, как на ней удобно и приятно ехать. Отличный обзор, богатая комплектация, как по мне, качественные материалы салона.Недорогая в обслуживании. 1.6 бензин ей маловато. Для города пойдет, но когда включишь кондиционер, то ощущение, что сзади кто-то привял ещё одну Рено.Для семьи с ребёнком отличный выбор. 100% рекомендую!

Renault Scenic 2004

дизайн кузова, дорожній просвіт, гальма

Отличный автомобиль за свои деньги, аналога тяжело подобрать, мне понравился. Комфортный, мягкий, достаточно динамичный.

Renault Scenic 2010

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

Загалом автомобіль вартий своїх грошей. Брав дизель 1.9. Перед цим був Scenic II, також 1.9. З проблемного - електроручник, та деякі незначні питання по електриці, але це все вирішується. Висновок: надумали купувати - купуйте! Машина простора, містка, надійна.

Renault Scenic 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

Рено Scenic . Двигатель 2 л. Считаю его одним из лучших автомобилей за эти деньги, куплен за 4350$. Был почти в максимальной комплектации. Расход великоват. В городе около 12 л, но это плата за мощный мотор. На трассе при скорости 110-130 км.ч расход получается 6,8л. Выручает 6-ст КПП. Очень мягкий и послушный авто. Наверное при скоростях за 150 будет уже раскачиваться, но я не ездил, не знаю. По объёму всяких ящичков и полочек ему нет равных. Я бы посоветовал брать с двигателем 1,6 л и 6-ст КПП. В динамике разницы большой я не почувствовал, но расход в городе у меня был 9 л, а это уже приятно.

Renault Scenic 2009

Renault Scenic 2009

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, динаміка

197 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті

Хороша машинка, за помірну ціну нарядна комплектація, приємна витрата пального, не суттєво відрізняється місто траса 5-6 літрів дизеля в середньому, максимально що було 6,2 л. В місті хоч і біжить під капотом 86 коників, в салоні тихо і зручно,значних поломок не було надіюсь і не буде, ціни на розхідники в рамках розумного, як на мене, два недоліки, дизайн і жорстка підвіска, на не рівній дорозі дуже трясе, можливо пружини жорсткі за те в повороти входить на ура, по трасі пливе дорогу тримає добре!

Renault Scenic 2002

Renault Scenic 2002

якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

160 тис.км Сім'я

Очень комфортный и удобный семейный автомобиль, маленький расход топлива

215 тис.км 6.3 л / 100 км Поїздки в місті

Сценіком володію з кінця 19 року, я ним дуже довольний! Як тільки купив, відразу замінив Цеп двигуна. Привезли під замовлення з Швейцарії, ніяких приколів щ нею немає. Авто реально хочу взяти ще більше.

Renault Scenic 2010

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива, керованість, шумоізоляція

Універсальне, комфортне авто, з витратою палива у середньому 6-л мотор 1,9. Варте своїх коштів. Клопотів не доставляло, тільки найкращі враження.

Renault Scenic 2014

Renault Scenic 2014

185 тис.км 5.5 л / 100 км Комерційні перевезення

Особисто я займаюся пригоном, підбором авто більше 10 ти років, і останні два роки я спеціалізуюсь по рено сценік, у мене було чимало сценіків починаючи з модельного ряду з 2003 року - усі вони різні, але чудово експлуатуються як для сім\'ї так і на далекі відстані, подорожі. Відгук позитивний у співвідношенні: ціна - комфорт - економічність - високі - сидиш як у джипі. Сценік 2014 року в Bose з 1.6дизельним двигуном це один із найкращих авто що я особисто експлуатував, тому раджу кожному хто в майбутньому планує придбати автомобіль - перед покупкою насамперед відвідайте у вашому місті або у найближчому місті АВТОРИНОК - поседіть в авто - відчуйте комфорт, заради якого ви будете готові заплатити певну суму грошей. Сценік мене просто здивував і найближчим часом непланую змінювати марку авто, хіба тільки рік змінювати на молодший. Усім вдалих покупок.

Renault Scenic 2008

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Однозначно класне авто для сім\'ї. Зручне, з купою шухляд. За час користування один рік - жодної поломки. Розхід лишн радує, мій мінімум на трасі - 3,8 л/100, максимум на трасі 5,1 л/100. Місто в середрьому - 6,5 л/100. Мова про сценік 2008 року.

Renault Scenic 2017

Renault Scenic 2017

Современный, стильный, комфортный, надежный, экономичный Миневен!
Идеальный для семьи поездок по городу и на природу.
Отделка салона далеко не дешевым пластиком, все стильно по -современному и мага технологично, очень много напичкано современной электроники.
Салон очень вместительный, места более чем предостаточно и для первого и для второго ряда пассажиров.
Задний ряд сидений разлаживается в пол и получается много места для перевозки чего-то объемного или для отдыха на природе.
Багажник вместительный, можно положить все необходимое без проблем.
Управляемость очень приятная, высокая посадка помогает видеть с легкостью все неровности и ямы на дорогах.
Руль очень информативный, тормоза работают великолепно. Динамика средняя, расход дизеля по городу до 6 литров, что делает авто очень экономичным.
Шумоизоляция хорошая, двигатель работает тихо, лишнего шума с дороги неслышно.
Обновленная версия Сценика в дизайне очень интересная. Колоса на R20 очень выражают авто из общего потока машин, это пожалуй единственное авто такого сегмента с таким радиусом колеса. Поглощать на дороге ямки очень легко с такими колесами.
Ехать на длительные расстояния на авто удобно и комфортно все находится на своих местах, усталости не чувствуется, сиденья очень комфортные.
Оптимальная скорость для аэродинамики такого авто по трассе до 140 км. в час ехать очень комфортно с такой скоростью и в то же время полностью безопасно.
Обслуживание вполне приемлемое по деньгам примерно, как и предыдущего старого Сценика.
Авто идеально для семьи, где есть дети и кто любит частые поездки на природу, клиренса вполне хватает проехать где угодно, углы съезда вполне допускают многие маневры на таком авто.
В целом авто достойно внимания, на свои деньги я считаю одно из лучших в своем классе!

Renault Scenic 2007

Renault Scenic 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

вартість обслуговування

Очень вместительный и резвый автомобиль собран очень качественно и имеет множество преимуществ ABS ESP Електроручник, полный електропакет навигация отличная ергономика, поставил шины 215*55 R17 и клиента стал как у КРОССОВЕРА с расходом дизеля в среднем 7 литров для двигателя 1.9 с турбиной считаю отличный семейный вариант. В коротыш в багажник влазит каляска + сумки всех 5 пассажиров

Renault Scenic 2004

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, якість збірки

Динаміка, комфорт за дані кошти авто супер! Недоліків не зустрічав єдине що може бути неякісні деталі при ремонті авто! Тяжко міняти паливний фільтр. Розхід палива приємний,дуже м\'яка, ніяких проблем ні з форсунками ,турбіною і іншим не мав. Заправляв на хорошій заправці ,заливав якісну оливу. Шумка взагалі супер! Коробка передач не погана ,але хотілося би 6 передачі. Для міста може і зайва ,а от для траси потрібно

2.2

Renault Scenic 2006

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Володів авто 3 місяці.
Більше біля хати цієї моделі не хочу.
1.6 бенз слабоватий для цього авто.
Не сподобалось нічого....

Renault Scenic 2005

Автомобиль построен на новой платформе альянса Renault-Nissan - Nissan C. Среди гаммы двигателей только 2 бензиновых, все остальные — это дизельные и турбо-дизельные двигатели. Бензиновые двигатели, это 1,6 литровый 16V двигатель мощностью 82 кВт 110 л.си 2,0 литровый 16V двигатель мощностью 98,5 кВт 135 л.с.

В 2006 году модель незначительно обновили. Изменения: изменённая под новый стиль решётка радиатора, надпись «RENAULT» на крышке багажника была убрана, осталась только надпись «SCENIC», бамперы окрашены в цвет кузова, новая конструкция колёс и дизайн интерьера, у модификации Grand Scenic теперь доступен вариант с пятью местами, «умные» парктроники, пищащие не только при парковке, но и при риске наезда на другой автомобиль. Обновлённая модель была представлена в сентябре 2006 года на Парижском автосалоне.

Renault Scenic 2005

Очень хороший автомобиль для путешествий и семьи, удобный и практичный!
Как-то за 2,5 недели прорезали по бывшей Югославии 8,5 тыс. км., все было легко и комфортно! Рекомендую

Renault Scenic 2012

Renault Scenic 2012

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Хороший, экономичный автомобиль. С момента покупки все стандартные затраты, резина, ходовая, комплект сцепления, масла, фильтра. Из не стандартного на 250 000 км., замена компрессора кондиционера с радиатором - заклинило. Машиной в целом доволен.

Renault Scenic 2004

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт

88 тис.км 11.7 л / 100 км

Имел возможность год использовать сценик 1,6 на автомате. расход 11,7 по городу. в основном. в машине все очень понравилось, кроме динамики. она для спокойной езды. офигительные тормоза и очень приличный набор всевозможных опций в машине 2004 года.
еще около полгода эксплуатировал сценик 2009 года 2,0 на автомате. там и динамика получше.
еще из недостатков довольно низкий дорожный просвет.

Renault Scenic 1999

Renault Scenic 1999

Авто супер. Сімейна хороша машинка, тільки старувата. Але плюси є в усьому. Набагато краще за новіші моделі Рено Меган Сценік. Економна, містка, прохідна, швидка, сильна та стильна.

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Сценік по рокам

Хочете придбати Рено Сценік та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault Scenic від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 339 відгуків відгуків про Рено Сценік будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.