Отзыв Renault Scenic 2000

Минивэн Кузов
Газ / Бензин Двигатель
Более 5 лет Водительский стаж
Менее 6 месяцев Время владения

качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, цена

Отзыв

Комфортне сімейне авто, просторий салон та містки багажник при невеликих габаритах авто , надійний двигун, загалом рекомендую, відчувається, що це топчік від Рено . Якісні матеріали ,пластик чудовий , навіть кожен болтик гвинтик крутиш і відчувається якість, за 20років жоден не закис , цинку на них добряче. Витрати пального: Авто зараз з пробігом 270К. Витрати пального 6.7трасса на швидкості 100кмч при трьох дорослих та трохи багажу . В Києві 9л сотня. Газу 9.5місто 10трасса , отак , вперше такий нонсенс, що за містом більше газу ніж в місті , все перевірив все в нормі. Якщо 120кмч тримати, то і 11л газу може бути . Може високий кузов дається в знаки. Двигун: К4М 1.6 бомба , ресурс 350-400К, якщо ремінь нормальний будете ставити, інакше якщо обірве одразу капіталка. Рекомендую ставити оригінал і все буде чікі пікі. Зараз на 270т в мене мастила не бере взагалі . Каталізатор кераміка, на 220т стала видавати помилку друга лямбда, поставив обманку , але сам кат не забитий , вирізки не потребує. ГБО стає без проблем. Динаміка: Не ракета , але це і авто не для цього , обгони проблем не викликають мене влаштовує. Кузов : Хоч программа і видає, що обробка кузова не ахті в цій моделі , але в мене їй вже 22роки і ніякого натяку на корозію , наче повністю оцинкована , навіть дверка знизу продана до метала і не ржавіє вже 3роки... Якщо у вас ржавіє, то скоріш за все була бита в тому місці. Ходовка: Підвіска м'яка , не для гонок , а от дальні поїздки одне задоволення. Крузака нема апріорі , але я поставив від опеля і тащуся. Слабке місце сайленты задньої підвіски , хоча , мабуть ні , досі стоять рідні в тріщинах але робочі , вже 50т в тріщинах і хочу поміняти ,але досі ходять... Задок при таких роках просідає , але торсіон дозволяє переставити на зуб і підняти , але щоб торсіон після цього не лопнув , бо скрутка буде сильніше треба трохи відбійники наростити. Сайленти якщо міняти то тільки лемфердер або оригінал 50уе пара, це той же лемф. Не жлобіться бо роботи там вагон , а копії не ходять . Передні приводи досі рідні міняно тільки сайлент КПП при заміні сцепи на 220т вперше за історію доречі та пильник осі біля КПП той що з підшипником . На КПП хвороба це тіче сальник куліси , але для ремонту треба колоти КПП , тому підливаєте по 100грам на 10к, разом з заміною моторного та й не паритесь . Світло добре і без ксенону. Всі кричать що у Рено електроніка не надійна , але я нічого такого не помітив , все працює до останньої кнопочки , попередній власник казав , шо дісплей бортовіка щось підглючував і він щось робив , але в мене вже 50к все норм . А , була проблема із стартером , підвивав після відпускання ключа не хотів виходити з зацепу. Руки прямі то думав відремонтую ан ні . Тобто стартер не ремонтопригдний , якщо і підшаманите , то через пів року він про себе нагадає беріть одразу з разбору. Кондиціонер досі в нормі , за два роки долив тільки 160грам фріону з 720 потрібних. А, з недоліків ще відносно туга сцепа , причому з завода . Хоча гальма дуже гарні , педалька легка та потужні. Ну а салон : Це просто бомба , всі власники ланосів як покатаються кажуть теж хочуть велике авто , хоча воно ще й коротше ланоса. Місця достатньо всім , нема центральної балки , ззаду комфортно і втрьох . Сідухи ззаду всі окремі , демонтуються одним рухом , якщо зняти отримаємо рівну підлогу та можна перевезти слона . Можна зняти тільки центральну і у вас 4 комфортних місця , купа місця для багажу та прямий доступ в багажник з салону , можно велік перевезти знявши тільки переднє колесо і це при 4х пассажирах. Купа шухлядок і ніш для дрібничок, мрія контрабандиста. Кліренс не великий ,але обережненько навіть по триндецовому бездоріжжю вистачало , не чіркав. Якщо бордюр десь вище стандарту, то можна і почовгати. Шумоїзоляція середненька . Рекомендую слідкувати за зливними отворами на крилах інакше може залити салон, а там купа шумки на підлозі, замахаєтесь сушити , розберете весь салон. Тачка гуд , не жалкую .

Павел
07 января