Renault 10 відгуків про Renault Grand Espace

4.9

динаміка, простір салону, об`єм багажника, шумоізоляція, дизайн кузова

Низький рівень надійності
Водії вважають цей автомобіль недостатньо надійним

Дивитися всі вживані Renault Grand Espace

Перший власник 310 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Машина класна, комфортна в їзді, їдеш на дальняк і віддихаєш. Розхід гарний, по трасі на 6-тій передачі д 7-л, по куб 2,0 турбо бензин максі база.

Renault Grand Espace 2012

Renault Grand Espace 2012

дорожній просвіт

Авто супер. Комфортне, надійне, бюджетне, салон широкий.
На дорозі поводитися впевнено

Renault Grand Espace 2011

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

Прекрасний сімейний автомобіль, дуже комфортний, на всі випадки життя. Витрати на ТО нормальні. В мене мотор дизель 2.0 механіка 173 к.с./127кВт - дуже надійний мотор і коробка 6 ступенева. Дуже м'який і якісний автомобіль, всім рекомендую!

Renault Grand Espace 2006

Renault Grand Espace 2006

225 тис.км 8 л / 100 км

Отличный семейный автомобиль, на все случаи жизни. Мягкий, комфортный, шумоизоляция, просторный салон удобный, езда в удовольствие, дешёвый в ремонте, обзор супер, подвеска супер, экономный расход топлива.

Renault Grand Espace 2010

Renault Grand Espace 2010

Прекрасный семейный автомобиль, очень комфортный. Расходы на ТО нормальные. У меня мотор дизель 2.0 автомат 127квт - очень надежный мотор и коробка 6 ступеней автомат японский Aisin. Очень мягкий и качественный автомобиль, всем рекомендую!

Renault Grand Espace 2011

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

витрати палива

230 тис.км 8.6 л / 100 км Подорожі

Хороший,очень комфортный автомобиль. По цене обслуживания на уровне любого европейского авто этого класса. Очень мощный и надёжный двигатель. Расход топлива на автомате на уровне микроавтобуса.

Renault Grand Espace 2003

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, гальма, керованість

Покупая живой экземпляр вы получаете огромный семиместный авто. Я доволен. Маш на аыручаеиют каждый день. Моторы все, кроме 2.2 живучи. Акпп надёжны. Ходовка проста и вынослива. Лёгкость управления. Комфорт и всякие няшки на аысо е даже у авто 2003 г. В деталей валом, цены отличные, еузовщины на раз орке тьма

Renault Grand Espace 2005

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, гальма, керованість

Сім'я

Ідеальний мінівен!!!!
Вічний кузов не гниє, луджений каркас, капот і двері алюміній, багажник полікарбонат, крила пластик.
Мотор 2.0 бензина - турбо.... перетворює 7-ми місткий сарай в космічний корабель, шалена динаміка як для майже двох тонного мінівена. на автобані мені моргати всякі бехи і аудюхи, щоб я їм уступав дорогу.... швидкість 135 км/год, а я просто жав газ і вони не встигали за мною!!!!
Кузов максі - повноцінних три ряди сидінь, для дорослих, а заді є ще місце для сумок. Салон трансформер, всі сидіння можна індивідуально настроювати і знімати. Конкуренти хіба шевролет гранд вояжер і самянг родіус, але вони гниють, і мають значно більший розхід палива, в вояжера так,як у всіх америкосів бенза 3,3! а в радіуса дизель 2,8!
І ще одним плюсом є розмір штатних коліс 17\' 230/60 що в поєднані з досить м\'якою підвіскою робить їзду по наших "ідеальних" дорогах дуже комфортною!
Короче ставлю ГБО - і отримую ідеальний мінівен.
З мінусів можна вважати розмір дзеркал, хоч я привик, і салон зроблений не з дуже якісних матеріалів, з часом починає скрипіти і дзеленчати
Ну і відсутність повнопривідної версії.., але це вже зовсім інша історія....

Renault Grand Espace 2003

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

вартість обслуговування

Хороший семейный автомобиль, комфортный, вместительный. Чувствуешь себя капитаном корабля)

Renault Grand Espace 2000

Renault Grand Espace 2000

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, простір салону, гальма, керованість, ціна

витрати палива, вартість обслуговування

Очень вместительный семейный автомобиль с очень ограниченым пространством под капотом.

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Гранд Еспейс по рокам

Хочете придбати Рено Гранд Еспейс та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault Grand Espace від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 10 відгуків відгуків про Рено Гранд Еспейс будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.