Renault 6 050+ відгуків про Renault

Renault Clio 2006

Renault Clio 2006

витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

простір салону, шумоізоляція

315 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Купував як перше авто, в 2021 році вже з чималим пробігом - 271 000 км. На наше щастя нам попався досить живий і безпроблемний варіант в офігенній комлектації, як для 2006 р - клімат, панорама, автоматичний люк, автосвітло, автодощ, круїз контроль. Двигун к9к дійсно легендарний і безпроблемний - авжеж при правильний екплуатації - міняв масло кожні 8000 км і тільки ELF. В обслуговуванні відносно не дорогий, розхідників маса варіантів на будь-який бюджет. Що ремонтував - форсунки, але не через якісь технічні нюанси, а через якість ДП. Що не подобається - досить жорстка підвіска, тіснуватий салон і абсолютно відсутня шумка. Із плюсів - витрата палива, недороге обслуговування. В мене версія на 86 к.с. то динаміка норм, трасу тримає добре, 120-140 взагалі без проблем. Наче все. Удачі на дорогах!

Renault Laguna 2013

Renault Laguna 2013

134 тис.км 4.6 л / 100 км Подорожі

Автомобіль є досить недооцінений ринком і є топовим в своєму ціновому сегменті.
Машина із дизелем 2.0 має більш ніж достатню потужність, чудову динаміку, просторий салон, величезний багажник, стрімкі лінії в дизайні. Двигун дуже надійний і витривалий, представник ,,старого,, покоління моторів які ще робили із металу. Надійна ходова частина і трансмісія+ дуже багатий функціонал. Кузов має чудову обробку і не піддається корозії.
Якщо вам вдасться знайти живий екземпляр, що доволі тяжко в наш час- не пошкодуєте!
Із мінусів для супер економних власників є майже 8л моторної оливи, але для дбайливого власника це є великим плюсом, так як ресурс цих моторів далеко за 500000км.

Renault Megane 2006

Renault Megane 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, ціна

дорожній просвіт, вартість обслуговування, шумоізоляція

190 тис.км 10 л / 100 км

Чесно кажучи Рено мені здавалось не надійним і вибагливим автомобілем, до моменту поки не купив собі Меган 2 з дуже цікавим двигуном 2.0 турбо на 163 кс. Машина реально дуже добре їде, і має розхід по місту 10л. По надійності за 15т км поміняв тільки тросік куліси і прокладку піддону двигуна. Машинка ніколи не підводила.
З мінусів Важко найти запчастини і шумоізоляція бажає кращого.
P.S. Запчастини важко найти через рідкісну комплектацію.

Renault Laguna 2008

Renault Laguna 2008

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Всім привіт, відгук про своє авто, Рено Лагуна 3, 1.5dci K9K 110сил. Автомобілем повністю задоволений, купив недавно, майже 3 місяці в моїх руках тому про якісь поломки сказати нічого не можу, єдине що не працювало реле свічок розжарювання що виявив на діагностиці, нове реле 100$ по оригіналу що космічні гроші за релюшку, на розборі 200-300грн ????. По двигуну - до цього мав AUDI 1.9tdi на 116сил, не сказав би що Рено сильно програє в динаміці, по відчуттям абсолютно так само розганяється, але робить це плавно як би сильно не натискав педаль, що складає враження преміальної машини, тому що немає ніякого поштовху при розгоні. Двигун надійний та ресурсний, до цього до французів відносився з предвзятістю, але це авто змінило мою думку. По підвісці - авто трохи жорсткувате, але збите та маневрене, хоча ззаду балка спереді звичайний макферсон, в зрівнянні з багаторичажкою AUDI, великої різниці в керованості не відчуваю, зате відчувається вартість на ремонт, в чому виграє Рено, запчастини дійсно в 1.5/2 рази дешевше. Є моменти по кузову, він не ідеальний в плані жорсткості, задні двері скриплять на ямах коли кузов грає, також заднє лядо через те протирає фарбу в проємі, але це дрібні моменти які вирішуються демпферами на замки та плівкою. Сам кузов оцинкований, що було пріоритетом в виборі авто, французи роблять гарні кузова і з цим тяжко поспорити. По салону - присутні скрипи та цвіркуни що легко лікується, багато звуків видає торпедо на місці стику зі склом, що усувається просто, але якість пластику трохи засмучує в зрівнянні з старим німцем - моя AUDI A4B5 2000го року в салоні була більш якісніше зібрана та з кращих матеріалів, але цінова політика автомобілів зовсім інша тому не дуже коректно порівнювати. Простір в салоні це великий плюс Лагуни, задні пасажири відчувають себе в комфорті, місця для ніг вистачає, мій зріст 175см і сидячи за собою я можу випрямити ноги а не сидіти як на табуреті. Багажник великий, є карманчики для дрібниць, трохи місця під килимком а потім місце для запаски, багажник в кузові ліфтбек за розмірами +- як багажник гольфа або опеля астри в універсалі. Загалом машина складає про себе гарне враження не дивлячись на нюанси, за ті самі кошти це старіший VAG, типу А4B6, яка вже буде геть стомлена, Пассат, який наврядчи буде в гарному стані, як альтернативу розглядав Форд, але зірки не зійшлися і взяв Рено, про що не шкодую. За свої кошти автомобіль ТОП та дещо недооцінений я вважаю, так як існує Меган 3, який дорожчий за Лагуну, ціна на деталі однакова так як силовий агрегат, коробка передач однакові, а сам двигун дуже поширений та випускається і досі в різних модифікаціях, тому думаю проблем з запчастинами не буде. Лагуна це більше авто про зручність та комфорт за низькою ціною, всередині купа місця як для людей так і для речей. Ще додає плюс той факт що авто не дуже популярне в тому плані що на такій машині не буде ганяти якийсь мамин гонщик або татів бандит, хоча мені на момент покупки 21 рік.

Renault Megane 2011

Renault Megane 2011

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

275 тис.км 5 л / 100 км

Задумка флагмана як сімейне та економне авто, дійсно має місце. І росхід, багато місця, великий багажник. Двигун 1,5 багаторесурсний. ЕDS4000 надійна коробка, хоч і роботизована, але. Коли воно їздить до 150 тисяч пробігу. Потім, як всі автівки потребує заміни запчастин. 1. Це диски щеплення. Їх у Франції ніхто не міняє. Їздять до упору. Бо ціна за висока, та робіт багато. 2. Блок ЕБУ, який гріється від коробки. Сама плата плавиться. Ціна його захмарна. Хоча роботи по його заміні, адаптуванню мало. 3. Ремінь ГРМ, помпа, всі роліки. Так. Якщо по штучно, то все не дорого. Помпа 90$, ремінь 40$. По роботі, там день. Але в тому то і прикол, що треба все і разом міняти. А разом все, це знову ж 400$ 4. Вже під 300 т.пробігу, прокладка ГБЦ. Матеріали, робота з шліфовкою голови. Знову ж 1000$ Це про ходовку мовчу, про кондиціонер, про компрессор, про екологію, про дринажі через які вода пряміком в салон. Тормозні диски, колодки, та датчик масла, подушку двигуна, та таке ще, турбіна, патрубки. А так авто надійне та хороше.

Renault Grand Modus 2008

Renault Grand Modus 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Просто чудове авто - міні джипчик. Так-так, міні джипчик бо кліренс тут хороший, використовую авто в основному у селі де не кожна легковушка проїде. Що наступне вражає - керованість : посадка висока, руль крутиться легенько, обзорність чудова. Далі - обємність салону, багажного відділення яке збільшується пересуванням чи складанням заднього сидіння і - туди влізе навіть холодильник. Розхід - він по трасі 5.9-7 по селі 8-9 . У мене двигун 1.2 турбо на бензині. По місті, селі їздити супер динамічно , турбіна відпрацьовує на всі 100, на дальні поїздки - потужності при обгонах бракує.
Що не подобається це - легкість авто. На нерівностях вона як м'ячик .

Renault Grand Scenic 2008

Renault Grand Scenic 2008

6 л / 100 км Сім'я

Володію цим чудовим авто 10 років, пригнав з Франції 5-річне, тоді стало в $13800
Це шедевр французської інженерії. Ні разу не підвів, жодного разу, ніколи, їхав за будь-яких обставин, заводився в любий мороз, заводився при -29 з 3х обертів, бензини їхали, і я на дизелі іхав при будь-якій температурі.

23 лютого 2022 року вечором в нього зламався генератор, підшипник розлетівся, стояв страшний скрежіт, але він доїхав до дому. 24го 5 ранку почалась війна, сценік зломаний, по суті, евакуація, паніка, кажу сімї, що це рено вивезе нас, більше нема на чому, грузим все що можем загрузити, влізло все що було треба! і в дорогу. Він вивіз, 400 км на поломаному генераторі! На заправках черги по кілометру-два, в мене в баку 30 літрів з вчорашнього дня - і я знаю, що це 600 км запас ходу і їду повз ці всі черги наосліп, зі скрежетом під капотом і в салоні!!! Більше нема чого додати. Респект французам! Машину справили, і вона бігає по цей день. Це міць!

Ще згадую одне літо, липень, +39 на сонці. Везу сімю з Одеси на Київ, від Одеси відїхав десь 5 км, бачу чорний дим валить позаду як з камаза, тяга впала майже на ноль. Щось трохи розбираюсь - поліз під капот - порвало патрубок рециркуляції на турбіну, мабудь від спеки. Ремонтую в полі скотчем, патрубок такий дефіцит, на дорозі не заміниш, потім шукав пару тижнів його, такий собі ремонт скотчем, але виходу нема, дим все одно йшов, менше в рази але йшов, скотч не тримав тиск, але машина поїхала і на швидкості 90 довезла до Києва майже 500 км. 5 років вже пройшло, турбіні і двигуну нічого, ніяких наслідків. Часто думаю, чи доїхав би на якійсь іншій марці, тим паче на сучасній.

Ще часто пишуть про кліренс, привід. Є теж історія, років 4 тому. Частина дороги до родичів пролягає по лісу з піщаними і глиняними дорогами, 20 км. Осінь і злива йде 2 доби, всі дороги порозмивало вщент, але терміново треба їхати, вкрай. Кажуть ти не проїдеш, але знов виходу не було. Включаю другу, іноді третю і внатяг по калюжам глибиною часом вище порогів, плив, не їхав, дизеляка тягне як паровоз, на звичайній резині, холодний пот був всі 20 км. І не застряг. Болото було по дзеркала як танк, але Рено виїхало, в черговий раз!

За 10 років жодної поломки по двигуну, вкладиші міняв 1 раз по пригону профілактично, масло кожні 7-8 тис ELF 900SXR 5W-40 незмінно всі 10 років, тільки якісний дизель, всі 10 років тільки Пулс і Мустанг, розхід масла ноль! Вихлоп чистий як сльоза. Думаю він пройде 500, 600+ тис без проблем.
Місткість салону і багажника - поза будь якою конкуренцією в ціновому діапазоні. Тільки повнорозмірні джипи класу Q7, Touareg, Prado під 5 метрів довжиною можуть конкурувати по вмісткості. Ніякі середні поширені паркетники і поруч не стоять, ніякий Рав, ніякий Спортеж, Туксон, РХ, Кашкай, СХ5, вже були муки вибору, після сценіка воно все дрібне, вузьке і куце, скільки б не коштувало і які б навороти не мало.

Всім рекомендую цей автомобіль, за ці смішні кошти нічого кращого не знайдете, але обов'язково механіка 6-ст. Двигун будь-який, всі двигуни цих генерацій надійні. І якісне обслуговування, не жалійте коштів, лийте дорогий дизель, оригінальні фільтри на двигун. Хто розраховує бути на цьому авто наїздником, не раджу, новим воно б ще витримало б тисяч 100 похабного відношення, з пробігами під 300, заслуговує на увагу і буде служити надійно ще багато сотень.

Авто нове в Європі коштувало від 28 тис євро в 2005х роках, саме моя комплектація 32 500, навігація з екраном 7", кейлес і т ін, французи не дешевили з матеріалами і якістю, кузов як всі пишуть і я підтверджую - взагалі не ржавіє, кузову 15 років - жодної іржі!

Renault Zoe 2015

Renault Zoe 2015

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

50 тис.км Сім'я

Купив собі Zoe 2015 року.. Радості немає меж. 100 км. Обходиться в 40гр. Якщо заряжати в дома від домашньої розетки. Бо якщо на станціях по16гр за кіловат то не оплачуєттся їздити. Краще брати авто на газу ніж заряжати на станціях.Перед тим мав Трафік 500гр на сотку було мало.Трохи ця машина низька вже пару разів зачепив дном. Ну і акумулятор треба брати більший 42квт. Повний заряд 22квт. Показує 150 км. Якщо спокійно їздити то думаю 180км на одному заряді витягну з тої машини

Renault Megane 2012

Renault Megane 2012

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість збірки, шумоізоляція

250 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Непогане авто. Катаюсь на ньому вже 2,5 роки. За цей час та 40 тисяч км не було жодних критичних проблем. Здебільшого, планове обслуговування. З незапланованого - заміна термостату та датчика удару правої передньої дверки. Загалом, на обслуговування за 2,5 роки і 40 тис.км., не враховуючи шини і мийку витратив ~$1500.

Використовую здебільшого для дальніх поїздок по трасі. Витрата на трасі від 4 літрів - при швидкості 80 км/год без кондиціонера до 6 л/100км при швидкості 120+ та кондиціонером. В місті - від 6 до 8, залежно від сезону.

Дуже об'ємний багажник. Сколи і подряпини не піддаються корозії.

Не вистачає кращої шумоізоляції. Дорога заміна задніх гальмівних дисків, бо суміщені з ступичним підшипником.

На свою ціну машина цілком непогана.

Renault Zoe 2016

Renault Zoe 2016

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

якість матеріалів, якість збірки, ціна

39 тис.км Поїздки в місті

Гарне авто для міста, та передмістя. Непогана мультимедіа, керованість, дизайн, гальма. По зрівняню з ліфом якість матеріалів, та збірки трохи хромають, але не критично. Великий плюс це охолодження батареї, та менша деградація, більший пробіг. Да, і треба слідкувати за тиском фріону, там його цілий кілограм, бо ремонт компресора зовсім не дешевий. Машинкою вцілому задоволений, взяв би ще, тільки 40квт бо іноді їзджу до сусіднього міста за 100км, шоб хватало повернутися.

Renault Kangoo Combi 2010

Renault Kangoo Combi 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування

якість матеріалів, шумоізоляція

Це мій перший особистий автомобіль. Вибір був не випадковим, я довго хотіла саме цю модель. Машиною задоволена. Економічна. Витрати палива реально десь біля п';яти літрів, що при нинішніх цінах суттєво. Дуже зручний, як на мене, салон. Висока посадка і просто чудовий обзор. Великі, в порівнянні з більшість легковиків, дзеркала заднього виду. Якщо скласти задні сидіння, то дуже об'ємний багажник. Ми перевозили меблі і морозильну камеру. Модель популярна, тож при необхідності можна швидко знайти запчастини. Із недоліків. Важко іде на підйомах. Тут невеликий об'єм двигуна стає проблемою. Досить шумний автомобіль. Але до цього я швидко звикла. Хотілось би шосту передачу. На трасі її не вистачає. Найбільш комфортно на трасі десь на 90км/год. Мій автомобіль досить немолодий, і придбала я його з деякими пошкодженнями по корпусу. Подряпин на ній не мало, ще й витерта фарба на порогах. Але не дивлячись на це корозії нема ніде.

Renault Espace 2011

Renault Espace 2011

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, ціна, шумоізоляція

динаміка

Смотрел на него долго, зател долго искал и нашел в идеальном состоянии.
Ну что могу сказать: это просто танк 2 тонны весу, места валом, панорама просто космос для ночного города, 2,0 дизель в 150 лошадей жрет примерно в городе 10-11 литров, особо не поганяешь, но для меня с семьей вполне хватает, по трассе просто сказка, на нем можно ехать сутки и не устанешь, автомат прошел 270 тыс и работает идеально и плавно как у нового авто. Обьездили пол западной Украины, машина просто космос.
Единственное что нужно в ней делать, пластик торпеды верхняя панель и карты дверей садить на антискрип, и будет в салоне тишина.
И конечно же следить и вовремя обслуживать.

Renault Megane 2014

Renault Megane 2014

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

якість матеріалів, шумоізоляція

Цей відгук може бути цікавий тим, хто розглядає Бензиновий Меган. Брав на початку цього року з механічною 5-ступеневою коробкою у кузові хечбек, двигун 1.6. В основному використовувався для щоденних поїздок по місту, та один раз на тиждень для виїзду у область.
Також тільки-но повернувся з подорожі з Західної України, сумарно відкатавши 2500 туди-назад.

Стосовно витрати палива:
1. Міський цикл в мене в середньому виходить 8 влітку з майже постійно увімкненим кондиціонером, та 8.4 взимку.
2. На трасі, в залежності від швидкості руху витрата палива була від 6.6 до 7.4 л. При швидкості 100 км/г показник був 6.6 л, 110 км/120 км/130 км – 6.8/7.1/7.4 л, відповідно.
На такий двигун завжди можна поставити газ.

Комфорт та місткість:
Хочу сказати, що для водія з моїм зростом 193 см автомобіль доволі зручний, як на водійському сидінні так і на передньому пасажирському. До стелі залишається ще см 10, тому в мене немає страху отримати синець в якійсь ситуації . Переднє пасажирське також зручне, можна відредагувати сидіння за вильотом під себе, та ще місце позаду залишиться. Позаду місця не так багато, але для сім’ї з дітьми, або дорослим зі зростом до 180 на мою думку місця вистачає з головою, не раз перевірено практично.
При довгих поїздках сидіння можуть здаватися не дуже комфортними. При експлуатації в звичайному щоденному режимі ніяких проблем не має.
Багажник дуже вмісткий, якщо брати універсал то взагалі місця буде досталь.
Шумоізоляція при великих швидкостях не дуже. Але це може виправити додатковою шумоізоляцією.

Якість матеріалів:
Взагалі для мене це не є принциповим, але іноді бісить пострипування певних пластикових деталей в салоні. Матеріали можна було зробити більш якісними.

Динаміка:
Порівнював з дизельним Меганом. Скажу так, за динамікою автомобілі до швидкості 60-70 км/г дещо схожі. Після починаються вже інші гойдалки. Для поціновувачів більш швидкої та динамічної їзди однозначно Ваш вибір то є дизель.
На обгонах за містом потужності бензинового двигуна вистачає зповна.
З мінусів відмічу тільки дуже короткі передачі, на мою думку виробнику слід було зробити їх довшими.
Не знаю, чи це особливості мого автомобілю, але я помітив що при перемиканні з 1 на 2 передачу, автомобіль починає наче пливти, та треба трішки пригальмовувати, цей перехід дуже різкий для мене, але то є так, лише спостереження, на інших автомобілях такого не помічав.

Ціна обслуговування:
Також одним з критеріїв вибору даного авто це була ціна обслуговування. Запчастини не коштують якихось нечуваних грошей, завжди є в наявності у офіціалів та не офіціалів. Базове ТО раз у 6-8 тисяч км і автомобіль скаже вам велике дякую і ніяких проблем з автомобілем не буде. С приводу ремонту двигуна то Бензиновий атмосферник за ремонтом виходить дешевше ніж Дизельний.

Висновок:
Для міста цей автомобіль дуже класний, витрати пального адекватні, ціна обслуговування приємна. Правду кажуть, що це народний автомобіль.
А для тих хто скаже, що французи не вміють робити автомобілі, просто на них не їздив.

Renault Megane Scenic 2007

Renault Megane Scenic 2007

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

дизайн кузова, витрати палива, ціна

Взял за хорошую цену, знакомая уезжала за границу.2.0 бензин, автомат, в принципе машина хорошая если дёшево купил.Если смотреть по рынку то она нафиг не нужна.Чтобы бы поменять масло и фильтра это просто капец,масло поменять это пол беды,но замена фильтра масленного и кондиционирования ужас какой гембель. при покупки надо обязательно смотреть фазорегулятор,это та срань что может вам создать очень много проблем.У меня При покупки сказали что всё поменялось,ремни,ролики,помпаа про фазорегулятор не сказали что не меняли.Через 8000тыс.км.в ходу провернуло фазорегулятор и капец. Короче попал грубо говоря на капитальный ремонт двигателя.Хорошо что я с руками и у Кума своё СТО.Короче говоря сам разобрал и сам собрал двигатель.Единственное возил точить головку и удалять втулки клапанов и ставить клапана новые.Короче экономия 500$.на работе, запчасти все новые на 20000грн.Вот и думайте надо вам это французское авто.

Renault Kangoo 2003

Renault Kangoo 2003

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, шумоізоляція

200 тис.км 6.5 л / 100 км Комерційні перевезення

Владел 4-мя авто. Оригинальные пассажиры с моторам 1,2 и моторами 1,6. Авто приобретались для коммерческого использования и для личных, рабочих целей.
Практичный, вместительный автомобиль с шикарной обзорностью, высокой посадкой и просторным, высоким салоном. После стандартных седанов ощущения комфорта с объёмным салоном Кенго просто непередаваемые.
Технические характеристики и параметры описывать смысла не вижу. Выбор именно бензиновых, именно 16-ти клапанных моторов был осознанным по отношению к дизельному мотору с большим пробегом.
На два авто 1,2 и 1,6 было установлено ГБО. Всё отлично становится, баллон нижней установки, вместо запаски.
Мотор 1,2 конечно слабоват для плотной загрузки авто. 5 пассажиров и багаж уже будут хорошо ощущаться, но при неспешной, спокойной езде, достаточно и его. Мотор 1,6 настолько хорош для неё, что иногда, на трассе ищешь 5-ю передачу. По обслуживанию, ремонтам и проблемам не было ничего сверхъестественного, пожалуй кроме уставшего заднего торсиона у одного из авто, в результате чего машина просто села на колёсные арки, но до сто доехала своим ходом.
Детали недорогие, сервис стандартный.
По рекомендациям, что могу посоветовать по сервису, на 1,2 лучше менять воздушный фильтр каждые 5000, на 1,6 не позже 10000. И это рекомендации для городской эксплуатации.
Из недостатков могу отметить:
Замерзающие тросы открытия боковых дверей. Если таки примёрзли и внахалку открыли, то пока авто не прогреется, дверь фиг закроешь.
Слабая шумка.
"Гостеприимное" лобовое стекло. На скорости от камня немного шансов отделаться лёгким сколом.
Французская специфика покупки определённых запчастей.
Пока не снимешь с авто, не понятно какая из 3-х, устанавливаемых на конвейере стоит на вашем авто. Но, благо это очень небольшой перечень запчастей.

Достоинств настолько много, что все малочисленные недостатки перекрываются с лихвой!
Я остался доволен владением бензиновых Кенгурушек.
Резюме в основных тезисах:
Рабочая лошадка
Вместительный, семейный, недорогой минивэн
Авто на дачу, рыбалку, охоту
Авто кому за «40»

• Погано
    2.8
Renault Scenic 2012

Renault Scenic 2012

коробка передач, простір салону, витрати палива, керованість

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

Не розумію чому всі так хвалебно і пристрастно пишуть відгуки про це авто. Якість зборки-ніяке, задні сидіння гримить, шумоізоляція взагалі ніяка, кузов ніякий, злітає лак, задня кришка багажнику гнів біля номеру, запчастини не сказав би що прям аж таки дешеві, так як і у всіх стандартних економ авто, механізм дверей виходить з ладу і дуже скрипить, причому це історія всіх меганів і сцеників. З плюсів це розхід, але запам'ятати, що за все потім приходиться платити. В цілому, бюджетне авто, яка вартує не дешево, і якщо честно я би в другий раз не купив би це авто.

Renault Espace 2012

Renault Espace 2012

дизайн кузова, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, ціна

200 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Авто купляли для подорожей. Можу впевнено сказати на скільки містка ця автівка. Ми в середину складали чотири велосипеди та садили чотири людини. Також був експеримент 3 велосипеди, 5 людей та купа речей. Салон - конструктор. Це великий плюс та дуже зручно. Нажаль, вже з 5 покоління цього в еспасах нема. Також в неї дуже кльовий огляд з водійського сидіння за рахунок бокових маленьких вікон. Нема сліпих зон через стійки. Як у акваріумі їдеш. По трассі в Україні витрати пального були в середньому 7-7,5, а от по автобанам у Європі 6-6,5. Автівка м'яка. Відчуття як на дивані. В сім'ї в нас це вже другий еспас 4 покоління. Нажаль, на попередньому втрапили в серйозне ДТП. Після цього реально оцінили на скільки безпечна автівка. З технічних неприємностей, що були. У еспасів є проблеми з кондиціонерами. Тому перевіряйте при придбанні б/в авто. Від двигуна може бути вібрація. Ми вирішували заміною подушок двигуна. Стало краще, але якщо ви нехочете взагалі ніяких звуків чути у салоні, то це не про еспас. З часом у салоні починає зі стін відклеюватись тканина. Загалом, чудове сімейне авто для подорожей.

Renault Laguna 2004

Renault Laguna 2004

динаміка, об`єм багажника, простір салону, ціна

Владел Лагуной второго поколения полтора года, проехал 20000 км. Помимо расходников, очень быстро износились сайлентблоки переднего рычага. Слабые задние пружины.
Нельзя назвать экономной.
Внутри много места, большой багажник, надежный двигатель и отличное качество ЛКП.
Очень много опций. Хорошая цена на вторичке, но сложно найти «живой» экземпляр.

Renault Sandero StepWay 2019

Renault Sandero StepWay 2019

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

об`єм багажника, шумоізоляція

Доброго дня. Механіка, 0,9 турбо, три циліндри. Витрата палива 6 місто, 5,5 - траса. Швидка, двигун не підводив, не ганяю, багажне віділення замале, для людини маленької комплекції місця в салоні достатньо, кліренс та підвіска ідеальні. За 4 роки жодного ремонту, лише планове ТО. На 60 тисячах міняли гальмівні колодки. Не гниє, жодних "рижиків".

Renault Koleos 2008

Renault Koleos 2008

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, витрати палива, шумоізоляція

275 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Автомобіль надійний,для передмістя, не бачу сенсу використання в місті,продається погано-навіть без підкрасів,підвіска не дорога,опори окремо від металевих ричагів,коробка не швидкісна,хоч і 6-стиступка,але дешева і надійна-заміна синхронізатора-100$ разом з роботою,в двигун краще лити хорошу синтетику 5w30,перед купівлею перевірити справність контиціонера і обох вентиляторів!Перевірити безключовий доступ на всіх дверях,кнопка start це просто кайф- не возишся з ключами і з замками,матеріал салону повна лажа,краще шкіра,росхід 10-11 весною, без кондиціонера,по трасі 8 в середньому,ця машина для легкого бездоріжжя підходить,все залежить від резини,загрузнути тяжко,передньоприводний нікому не потрібний.

Відгуки про моделі Рено

Хочете придбати Рено та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 6 050+ відгуків відгуків про Рено будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.