Renault 31 відгук про Renault Master пасс.

простір салону, керованість, якість збірки, динаміка, витрати палива

Низька оцінка дизайну
Дизайн цього автомобіля залишає бажати кращого

Дивитися всі вживані Renault Master пасс.
Renault Master пасс. 2009

Renault Master пасс. 2009

динаміка, керованість

гальма, шумоізоляція

220 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Автомобіль оправдав очікування. Як для комерційних потреб так і для сім\'ї. Як для буса, дуже швидкісний, при потребі може розганятися до 170км/год. Тримає дорогу добре. Потужності з головою, кузов не гниє. Робот без проблем, дуже зручний.
Із нюансів: неочікувано 2 рази за 5 років вилітав вижимний підшипник, але з іншої сторони це не дивно в робота, який на світлофорі працює на вижатому щеплені.
Рекомендую це авто, воно заслуговує уваги. Вдалих покупок!

Renault Master пасс. 2017

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

шумоізоляція

Перший власник 134 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Вітання всім
Сугубо моя думка, всім критикам прошу ігнорувати дане повідомлення.
Рено Мастер
170 л с =125 кВт
Euro 6
Передній привід
Бус база L3
Не шкодую, найліпший конкурент для MB Sprinter, + бюджетніший.
Вчасний сервіс авто систем - підтримують бодрий стан зазначених авто коней.
З повагою до Всіх !

простір салону

ціна, шумоізоляція

280 тис.км 8 л / 100 км Подорожі

Зороший семейный автомобиль. 6 чнловек просто уютно и комфортно себя чувствуют. Подвеска очень отличается от грузового буса. Мягкая и комфортная. По расходу до 130 км в час 8 литров. Город 9-10. Из разходников цена довольно приемлима. На десять тысяч пробега до $100

Renault Master пасс. 2006

Renault Master пасс. 2006

Сім'я

Авто в, хорошому стані, використовувалось в сімейних цілях.
Знявши сидіння, в салоні можна вільно перевозити вантаж.
Автомобілем повністю задоволені, впевнений в тому, що наступний власник теж буде задоволений!

80 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Renault Master 2.3, 170к.с, бі-турбо 2017 Euro 6
Вдале бюджетне авто, передній привід та низька посадка робить надає перевагу на трасі. Розхід палива 10 л/100км при 130-140км/год.
Порада: особисто перевіряйте допуски масла при заміні: наприклад моторне повинно бути на каністрі напис - ACEA C4, Renault RN 0720.
Всім успіху, досвід з власних зусиль

Renault Master пасс. 2001

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

коробка передач, шумоізоляція

Отличный автомобиль! Надежный, простой, доступный!
Считаю, что это самый недооценённый микроавтобус.
Рекомендую всем!
Адекватная цена, за адекватный автомобиль. Масса преимуществ перед конкурентами!
И да! Я считаю его лучше, чем спринтер!

Renault Master пасс. 2001

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, коробка передач, шумоізоляція

Отличная машина. Считаю, что это - самая недооценённая модель микроавтобусов. Отличные характеристики, доступный в обслуживании, простой в эксплуатации, вполне комфортабельный!!! Ну и стоимость делает его одним из лучших предложений на вторичном рынке!

Renault Master пасс. 2000

Renault Master пасс. 2000

347 тис.км 8 л / 100 км

Мотор 2.8 TDI, проблем ніяких не було. Кузов оцинкований максі база. Розхід пального по трасі якщо не давити на газ в районі 7 - 7.5 літра при швидкості 90 км за год. Мотор бомба рєзвий когось обігнати на трасі легко. Одним словом машиною задоволений проблем ніяких не мав.

Renault Master пасс. 2004

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

270 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Машина супер, задоволений на всі 100%. Їжджу закордон, проявила себе не погано. Запчастини не дорогі, кузов бомба, оцинкований. Не дивлячись що він з 2004 року крім потускнілої фарби нічого більше не вилазить. В мене середня база. Довгу, максимальну не радив би брати бо кажуть кузов лопає. А цей саме то що треба, в мене 6- ти ступка на автобані саме то що треба. Підвіска теж не погана. До цього в мене був Фіат Дукато, то скажу чесно нема що рівняти.

Renault Master пасс. 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

250 тис.км 8 л / 100 км Подорожі

Хороше авто, в режимі економ розхід може бути порядку 7л/100...Запчастини по ходовій не дорогі,як для такої "не маленької " машини..Рекомендую, головне щоб пробіг авто не був вже більше мільйона.

вартість обслуговування, ціна

320 тис.км 9 л / 100 км Комерційні перевезення

Машина на всі випадки. Ходова те що треба для наших доріг. Двигун на цепу, а не ремені Грм. Передній привід. чотири роки користуюсь проблем ніяких, іржі, адже не видно

Renault Master пасс. 2004

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

357 тис.км 8 л / 100 км Комерційні перевезення

Колёсная база, как у самого длинного спринтера, что положительно влияет на устойчивость. Если поставить сидение пилот, то комфортность езды улучшится в разы. Очень просторный салон, плюс огроменное багажное отделение. За пять лет владения авто, мной было наезжено более 150 т/км, более половины из них, под грузом 2 тонны и по бездорожью воюющего ДОНБАСа . За это время, я только собираюсь, второй раз делать ходовку , если бы ездил по дорогам, то второй раз, наступил бы, не ранее чем через 100 т/км . Скажу одно, рядом выдержали только МАСКОТЫ, всё остальное, раздутые мерсы , фольцы и форды, при таких же загрузках, таком топливе и дорожных условиях, ПОЛОЖИЛИСЬ, или были разорваны. Автомобилем РЕНО МАСТЕР 2, доволен. Авто 2004 г/в , то есть уже 16 годков, но кузов в идеальном состоянии, кроме механически повреждений, на ржавчину нет и намёка. Честно говоря, даже не ожидал, что буду до такой степени доволен , когда его приобретал . Что касается ремонта, то экономить нельзя, иначе заплатишь дважды. На расходниках то же самое. Но НЕ ДОРОЖЕ , ЧЕМ ТАКИЕ РАЗДУТЫЕ БРЕНДЫ, КАК МЕРСЕДЕС ,ФОЛЬЦВАГЕН И ФОРД !!! РЕНО МАСТЕР 3, плохой.

Перший власник 190 тис.км 9 л / 100 км Подорожі

Машина на всі випадки. Кузов без іржі. Ходова те що треба для наших доріг. Двигун на цепу, а не ремені Грм. Передній привід.

простір салону

динаміка, коробка передач, керованість

Перший власник 150 тис.км 13 л / 100 км Комерційні перевезення

Пробег 150 000 км. Брали в лизинг на предприятии, грузим в среднем по 800 кг, машина рабочая, за рулём всегда один водитель. Скажу так, мне машина не очень заходит, из-за частых ремонтов и поломок. Так получилось что за половину пробега, пришлось полностью перебирать машину, рихтовать ходовую и двигатель. В рейсах машина очень сильно проседала под нагрузкой, хоть и не перегружали выше обозначенной массы. Из плюсов удобный салон. Честно говоря, надеялся на большее от иномарки.

Renault Master пасс. 1999

Renault Master пасс. 1999

350 тис.км 9 л / 100 км Подорожі

Все супер машина ідеальна. Серйозних ремонтів не було.Машина в ідеальному стані. В технічному обслуговуванні не примхлива.

коробка передач

Французкие автомобили хороши, пока они новые и на гарантии, но после 150 тыс. пробега они превращаются в консервные банки, сыпаться начинают со страшной силой. Я себе его когда купил, пищал от восторга, но как только кончилась гарантия - машину как подменили. Движок стал троить, увеличился расход, подвеска застучала, передачи плохо стали переключаться, кошмар, одним словом, не ожидал такой подставы.

Renault Master пасс. 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, гальма, ціна

300 тис.км 9 л / 100 км Подорожі

Отличный автомобиль,брал бу,наездил 100т.км,за это время менял расходники (масла эльф,фильтра оригинал),ручку провой двери поменял(можно поменять не всю ручку а отдельно детальки которая стирается с временем100грн+-)1 ступичный подшипник,шины,колодки.. Суппорта у них как на спринтерах новых,подклинивают,но если чистить и мазать направяющие при каждой замене колодок то сразу все проходит,ничего не клинит.машиной очень давольный,хочу такую же только свежее,хотя и эта нравиться )) просто хочу новее машину В салоне тихо,кондиционера и печки хватает на ура,зимой заводиться отлично ,у меня никаких проблем с мастером небыло Из минусов это большой радиус разворота ,но зато на переднем приводе зимой очень кайфово

Renault Master пасс. 2016

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, простір салону, гальма

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування

Перший власник 160 тис.км 14 л / 100 км Комерційні перевезення

Рено Мастер, грузовой, 2016 год, пробег 180 тыс км, машина рабочая, нагрузки по 1000 – 1200 кг ежедневно. Фургон за 2 года принес немало проблем, на данный момент стоит в сервисе на капиталке мотора, а до капиталки машина докатилась очень просто - забитая топливная повлекла за собой кучу других проблем которые пытались устранить, а по итогу мотор стуканул. Мотор сам по себе привередлив к топливу, нередко из машины валил черный дым, приходилось прибегать к всякого рода присадкам чтобы хоть немного сгладить вибрации мотора и стуки, масло съедает примерно 0,5 л на 10 т км. Ходовая слабенькая, практически от любой ямки гнет рычаги, задняя подвеска не отрабатывает неровности как должна. По управляемости на троечку, хотелось бы более динамичных реакций на руль, сайлентов и расходников подвески хватает от силы на 5 тысяч км, дальше начинаются стуки, скрипы, к постоянный нагрузкам рама не готова.

об`єм багажника, витрати палива

якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування

Зачем я только повелся на все рассказы о том что он экономичный и надежный, знал ведь, что Рено полный шлак, как и все французские машины, в принципе. Коробку перебрал на нем уже через 53 тыс. км. пробега, это нормально вообще? На 40 тысячах заменил тормозные диски по кругу (старые спереди стерлись, а задние пошли волной), и перебрал ходовую, причем по гарантии мне сделали только коробку, остальное прописали как естественный износ. У меня газель так не ломалась, как этот француз, так еще и продать его почти невозможно, никто не берет этот хлам.

дизайн кузова

якість збірки, вартість обслуговування, керованість

40 тис.км Комерційні перевезення

Такое впечатления что ее где-то в подвале в полной темноте собирали, качество сборки просто ужасное, запчасти тоже оставляют желать лучшего. Перед покупкой в салоне мне её так зарекомендовали, что я повелся и купил этот дорогостоящий хлам, который спустя 30000 км начал сыпаться. С ходовой проблемы начались практически сразу, сначала стуки появились потом проблемы с управляемостью. В общем я решил её продавать, в цене она конечно нормально потеряла, но тут уже ничего не поделаешь.

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Мастер пасажирський по рокам

Хочете придбати Рено Мастер пасажирський та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault Master пасс. від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 31 відгук відгуків про Рено Мастер пасажирський будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.