Renault 2 відгука про Renault 18

простір салону, дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника

якість матеріалів, вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Renault 18
Renault 18 1980

Renault 18 1980

простір салону

Слабовата передняя подвеска, а именно шаровые. В мороз не очень тепло. Менял кольца( 79 мм) и колпачки, все от жигулей подошло. Стартер подходит от AUDI или VW. Выжимной, сальник на первичный вал, воздушный фильтр подходит от М - 2141. Подшипник на пер. ступицу с компрессора КАМАЗ или ЗиЛ. Еще был случай, остался без запаски, а ехать надо. Попутные машины предлагали свои запаски, но у меня диски на под три шпильки.

У меня Рено 18 был еще в 94-96 г. На нем почти летал. Очень простой без наворотов автомобиль. В салоне ничего лишнего. Сиденья очень нравились, удобные, мягкие, подголовник в затылок упирается. На ходу плавный, как по волнам идешь. Ямы, кочки, рельсы, гребенку почти не чувствует. Расход топлива меньше 6-ти литров.( КПП 4-х ступенчатая). Причем скорость почти не влияла, на увеличение. К топливу не прихотлив, заливал всегда 80-й. За два года проехал 80000 км.

Renault 18 1981

Renault 18 1981

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

Конечно, есть некоторые минусы – это сложность в покупке запасных деталей. Запчасти на Рено 18 либо не найти, либо стоят довольно дорого.

Буквально пару недель назад стал обладателем Renault 18 GTL, 1981 года выпуска. Машина старенькая, но надежная. Комплектация Рено 18 самая простая, салон у автомобиля просторный. Машина идеально подходит для поездок на природу или на дачу – расход бензина небольшой (у нас выходит около 8 литров на 100 км пути), вместительный багажник. С точки зрения топлива, автомобиль неприхотливый, поэтому используем только АИ-92.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 6050 відгуків про Renault
  • Renault Laguna 2008

Renault Laguna 2008

Renault Laguna 2008

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Всім привіт, відгук про своє авто, Рено Лагуна 3, 1.5dci K9K 110сил. Автомобілем повністю задоволений, купив недавно, майже 3 місяці в моїх руках тому про якісь поломки сказати нічого не можу, єдине що не працювало реле свічок розжарювання що виявив на діагностиці, нове реле 100$ по оригіналу що космічні гроші за релюшку, на розборі 200-300грн ????. По двигуну - до цього мав AUDI 1.9tdi на 116сил, не сказав би що Рено сильно програє в динаміці, по відчуттям абсолютно так само розганяється, але робить це плавно як би сильно не натискав педаль, що складає враження преміальної машини, тому що немає ніякого поштовху при розгоні. Двигун надійний та ресурсний, до цього до французів відносився з предвзятістю, але це авто змінило мою думку. По підвісці - авто трохи жорсткувате, але збите та маневрене, хоча ззаду балка спереді звичайний макферсон, в зрівнянні з багаторичажкою AUDI, великої різниці в керованості не відчуваю, зате відчувається вартість на ремонт, в чому виграє Рено, запчастини дійсно в 1.5/2 рази дешевше. Є моменти по кузову, він не ідеальний в плані жорсткості, задні двері скриплять на ямах коли кузов грає, також заднє лядо через те протирає фарбу в проємі, але це дрібні моменти які вирішуються демпферами на замки та плівкою. Сам кузов оцинкований, що було пріоритетом в виборі авто, французи роблять гарні кузова і з цим тяжко поспорити. По салону - присутні скрипи та цвіркуни що легко лікується, багато звуків видає торпедо на місці стику зі склом, що усувається просто, але якість пластику трохи засмучує в зрівнянні з старим німцем - моя AUDI A4B5 2000го року в салоні була більш якісніше зібрана та з кращих матеріалів, але цінова політика автомобілів зовсім інша тому не дуже коректно порівнювати. Простір в салоні це великий плюс Лагуни, задні пасажири відчувають себе в комфорті, місця для ніг вистачає, мій зріст 175см і сидячи за собою я можу випрямити ноги а не сидіти як на табуреті. Багажник великий, є карманчики для дрібниць, трохи місця під килимком а потім місце для запаски, багажник в кузові ліфтбек за розмірами +- як багажник гольфа або опеля астри в універсалі. Загалом машина складає про себе гарне враження не дивлячись на нюанси, за ті самі кошти це старіший VAG, типу А4B6, яка вже буде геть стомлена, Пассат, який наврядчи буде в гарному стані, як альтернативу розглядав Форд, але зірки не зійшлися і взяв Рено, про що не шкодую. За свої кошти автомобіль ТОП та дещо недооцінений я вважаю, так як існує Меган 3, який дорожчий за Лагуну, ціна на деталі однакова так як силовий агрегат, коробка передач однакові, а сам двигун дуже поширений та випускається і досі в різних модифікаціях, тому думаю проблем з запчастинами не буде. Лагуна це більше авто про зручність та комфорт за низькою ціною, всередині купа місця як для людей так і для речей. Ще додає плюс той факт що авто не дуже популярне в тому плані що на такій машині не буде ганяти якийсь мамин гонщик або татів бандит, хоча мені на момент покупки 21 рік.

Богдан Владимирович Фесюк

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено 18 по рокам

Хочете придбати Рено 18 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault 18 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про Рено 18 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.