Renault 146 відгуків про Renault Koleos

якість збірки, простір салону, керованість, дорожній просвіт, динаміка

Низька оцінка дизайну
Дизайн цього автомобіля залишає бажати кращого

Дивитися всі вживані Renault Koleos

Renault Koleos 2008

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, витрати палива, шумоізоляція

275 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Автомобіль надійний,для передмістя, не бачу сенсу використання в місті,продається погано-навіть без підкрасів,підвіска не дорога,опори окремо від металевих ричагів,коробка не швидкісна,хоч і 6-стиступка,але дешева і надійна-заміна синхронізатора-100$ разом з роботою,в двигун краще лити хорошу синтетику 5w30,перед купівлею перевірити справність контиціонера і обох вентиляторів!Перевірити безключовий доступ на всіх дверях,кнопка start це просто кайф- не возишся з ключами і з замками,матеріал салону повна лажа,краще шкіра,росхід 10-11 весною, без кондиціонера,по трасі 8 в середньому,ця машина для легкого бездоріжжя підходить,все залежить від резини,загрузнути тяжко,передньоприводний нікому не потрібний.

Перший власник 190 тис.км 11.5 л / 100 км Подорожі

Всім мирного неба!
Читав відгуки, в основному все чесно, Колеос дуже чесний автомобіль, його вартість експлуатації особисто для мене не виходить за межі експлуатації малолітражки, так як ТО кожні 15 тис. невеликі гроші навіть на фірмовому СТО. Витрата палива на бензиновому 2.5 двигуну різна, який стиль водіння. Я експериментував, якщо в теплу пору року спокійно їдеш по місту, без різких розгонів то витра палива була 10.3 літри на 95-ому бензині, якщо агресивно літати то виходить під 13.5 по місту, траса від 8 до 9 літрів на 100 км, якщо швидкість до 110км/г, але якщо є бажання їхати 150-170 то витрата під 13 літрів. Ходова у мого Колеса проїхала 190 тисяч по різним дорожнім покриттям і от зараз буду міняти шарові, рульові тяги та сайлентблоки підрамника, амортизатори працюють, ще верхні опори гумові мають тріщини, напевно теж заміна. Варіатор працює без проблем, мастило в ньому замінюю кожні 60 тис.км. Салон просторий, взагалі це поняття риторичне, все залежить від анатомічних особливостей людини, хоча у Колесі на передніх сидіннях зручно людям зі зростом до 210 см, а от задній ряд не для довгоногих баскетболістів, хоча поміститися можна. Шумоізоляція нормальна, як для кросовера, після седану одразу чуєш, що у багажнику не закріплено. По салону жодних технологічних скрипів, якісне аудіо Bose, ергономіка теж зручна, всі кнопки під рукою та пальцями такі, як регулювання гучності, круїз-контроль, клімат-контроль, світло, підігрів сидінь, рег.дзеркал. величезний "бардачок" плюс маса шухлядок в картах дверцят, під передніми сидіннями, підлокітник з лотком, що виймається, додаткові сейфи під ногами задніх пасажирів та у багажнику. Автожурналісти та різні "обзорщики" постійно звертали увагу на нееталонну керованість Рено Колеоса, я зрозумів чому, справа в гумі на колесах. Базова гкма ставилася корейська Nexxen або Kumho і дійсно керованість на цій гумі така собі, ніяка. Я проїхав перші 250 км на гумі Nexxen, придбав та встановив Michelin Pilot 225/65/17 і керованість геть змінилася, так, це не Ferrari але кермується чітко, майже, як седан. Що мені особисто подобається, так це їхати на швидкості трасою і Колес їде рівно, що танк, немає зміщення від парусності, хоча авто 164 см заввишки. У бензиновому двигуну 2.5 саме головне регулювання клапанів кожні 60 тис.км, в експлуатації цього не вказано, цей факт вже встановлений досвідом, бо з пробігу більше 120 тис км двигун почав втрачати рівень мастила, а до 150тис.км витрата мастила за 10тис.ки становила вже 1.5 літри. На 170т.км.довелось знімати голову, та замінювати втулки клапанів, регулювати клапани, за одно вже й всі прокладки разом з ланцюгом ГРМ та всіма роликами, помпою... Але то таке, регламентом від заводу не передбачено. Після такого обслуговування Колеос знову помолодів та радує мене чудовою роботою та комфортною їздою. Вже 10 років володію автомобілем, купував новим, на щось поміняти пока не знайшов варіант, візуально подобаєттся Колеос II, але в ходу менше мені сподобався, не подобається налаштування ходової, воно більш жорстке, начебто конструктори хотіли догодити тим автолюбителям, яким подобаються німецькі авто, але тим самим Колеос тратив ту класичну французьку комфортну ходову. Є в сім'ї й інші авта останніх років 2021 Пежо та DS7, вони більш футуристичні але вже не такі надійні та прості. Маркетологи та дизайнери не дають конструкторам переважати у проектуванні нових моделей автомобілів. Бажаю всім гарного майбутнього!

шумоізоляція

Могу сказать одно, очень хороший автомобиль как для города, так и для бездорожья.
1. Высокий, по городу, бордюры оказывается не такие большие если ты на Koleos.
2. 3 прикуривателя по салону.
3. Рыбалка на нем просто отлично.
4. Обслуживание как на Жигули, недорого
5. за 8 месяцев проехал 45 000 км и по ходовой ничего не делал.
6. по трассе если ехать 90 - 100 на круизе расход около 8.5 - 9 литров
7. Вариатор вообще без проблем.
8. Круиз, ограничитель, подключаемый задний привод, пониженные передачи, подсветка при повороте, датчиках свету и дождя, подогрев, легкий в управлении
9. ГБО баллон на 60 л. и бак на 65 = 1300 км проехал
Минус
1. Шумоизоляция
2. хочу вебасто, но дорого
Вообще авто хорошее, мне все понравилось и продавать особо не хочу.

Renault Koleos 2009

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, ціна

Отличный автомобиль для внежорожья и природы и долгих поездок. Очень дешевый в обслуживании и надежный . Ярко выраженных минусов нет

Renault Koleos 2010

динаміка, дорожній просвіт, простір салону, ціна, шумоізоляція

На Колеос я пересел с Мегана 3. Давно была мысль попробовать кроссовер. А поскольку нравятся дизельные рено, то выбор был недолгим. Машинка была куплена 2010 года выпуска с честным пробегом 208 тыс. км.
По сравнению с Меганом машина большая, существенно выше и мощнее. Но и расход топлива при том же стиле вождения на 2 л больше, чем был у Мегана. Подвеска несколько жёстче, но выносливее. По стоимости обслуживания похоже, что незначительно отличаются. Не очень радует больший радиус разворота, но к этому надо просто привыкнуть.
Несколько позднее получилось сравнить Колеос с Кашкаем и т.п. Однозначно стало ясно, что Колеос недооценен нашим покупателем. Он точно лучше, больше, мощнее и комфортабельнее Кашкая. И это при том, что те же аналоги Ниссан Икс-Трейл или Ниссан Рог однозначно значительно дороже при более бедной комплектации. Некоторым просто не нравится дизайн. Но это дело вкуса. Зато в нём много приятных вещей - бес ключевой доступ, панорамная крыша, эл. люк, навигация, громкая связь, эл. ручной тормоз и др. За такую стоимость Колеоса получить то же самое в других авто вряд ли получится, будет значительно дороже.
Нравится высокая посадка водителя. Уже никак не хочется садиться в низкие седаны и т.п. Нравится хороший запас мощности двухлитрового дизеля и его надёжность при умеренном расходе топлива. Хорошая шумоизоляция.
Вообщем Колеос отличная машина за свою цену.

об`єм багажника

239 тис.км 7.5 л / 100 км Поїздки в місті

Рено Колеос загалом хороший середньорозмірний кросовер. Мав досвід володіння декількома екземплярами. Хороший двигун M9R. Потужний та економний. Цеп. Такий двигун встановлюють на Nissan X-Trail, Qashqai, Renault Laguna, Megane GT Opel Vivaro, Renault Trafic та інші. Агрегат спокійно виходить 600-700 тис.км. А при правильному обслуговуванні значно більше. Трафік/Віваро часто використовують в комерційних перевезеннях. Авто з цим двигуном їздять і їздять. 6-ст М КПП працює чітко та точно. Хороша по якості. Комплектація автомобіля на всіх екземплярах якими володів Böse. Все що потрібно для комфорту Колеос дає - хороша музика, програвання треків з USB, AUX, по bluetooth, система гучного зв\'язку, зрозуміла система повного приводу, навігація, підігрів сидінь, круїз, двозонний клімат контроль, парктроніки, панорама/люк та інше. Сидіння зручно складаються, утворюючи рівну поверхню. Спальне місце для двох дорослих осіб.
Розхідники коштують адекватні кошти. Приклад на момент написання відгуку 07.04.2021 Щеплення комплект LUK - 6200 грн. Вижимний Starline - 1400 грн. Наконечник Sasic - 275 грн. Ступиця з підшипником GSP - 1150 грн. І т.д. При заміні масла в моторі потрібно 7,4 літри. Розхід по трасі 6,5 л. Місто 8 л. Не погана шумка. Загалом, хороше сімейне авто. Комфортне. Кузов оцинкований. Трапляється ксенон та галоген.

об`єм багажника, шумоізоляція

160 тис.км 13 л / 100 км Подорожі

+ Клиренс и малые свесы, удобно по горобам и бардюрам. Полный привод без замечаний как танк медленно но прет, но без фанатизма. Мотор хороший на цепи, на ГБО работет хорошо но лучше длительно не крутить больше 3500 на газу, чтобы не лазить каждые 30к к клапанам. Достаточно каждые 40-50. Регулировка около 4 тис. грн. Поломки предсказуемые, стойки 130к. Сайлентблоки 80-100, шаровые 50-70, наконечник 40-50, крестовина кардана150. При эксплуатации Киев-деревня-поле-лес-рыбалка, кароче не замарачиваясь.
Рулиться легко и приятно на електроруле. Салон приятный и удобный. Кузов реновский довольно неплохой. Ходовая мотор и кпп от х-трейла. Цены на ЗЧ средние. Електрика качественная.

- При ГБО запаска занимает много места в багажнике. Шумоизоляция на 3,5. но решаемо. Вариатор лучше не брать это единственный самый дорогой косяк у этого авто. Брать лучше или дизель на АКПП или бензин на МКПП, бензин резвее.
Итог. Как кроссовер хороший и удобный. Я не жалею что с ним познакомился. Недооценённый. Хочу теперь 3го поколения.

Renault Koleos 2017

Renault Koleos 2017

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

динаміка, ціна

Хороший рабочий городской кроссовер, с большим дорожным просветом, средним расходом бензина по городу 10 литров.
В новом кузове Колеос смотрится очень стильно и по современному.
Большое разнообразие всевозможной электроники, яркий салон с хорошей отделкой.
Надежный двигатель японской сборки как и вариатор. Высокой динамики на данном авто вы не почувствуете. Передвижение больше нацелено на комфорт.
Очень вместительный салон для такого класса авто, багажник достаточно большой.
Управляемость как у обычного городского кроссовера, тормозная система отлично работает, кренов у авто не ощущается.
Авто идеально подойдет для средне статистической семьи из 3 - 4 человек которые часто любят поездки на дачу или просто природу поближе к лесу или воде с клиренсом в 210 мм. можно проехать практически везде.

витрати палива, вартість обслуговування

динаміка, якість матеріалів, шумоізоляція

193 тис.км 9.5 л / 100 км Сім'я

Мав у користуванні Колеос 4х4 повнопривідний. Дуже зручне авто для міста, будь-які бровки брав без вагань. Взимку так взагалі повному приводу немає рівних. Враховуючи рясні снігопади 2021-го року, жодного разу ніде не застрягла. Влітку їздили на море 2 тис.км і ніяких проблем не було. В обслуговування досить дешеве авто. Наїздив на ньому 33 тисячі. Рекомендую.

Renault Koleos 2010

дорожній просвіт, якість збірки, простір салону, гальма, керованість

Перший власник 126 тис.км 11.5 л / 100 км Поїздки в місті

Элегантный, солидный, мощный, надежный автомобиль с большим дорожным просветом.
Расходы на ТО средние

Renault Koleos 2014

Renault Koleos 2014

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, шумоізоляція

об`єм багажника

116 тис.км 11.5 л / 100 км Поїздки в місті

До этого момента владел большим количеством авто. Были седаны, минивэны, кроссоверы и т.п. На сегодня, исходя из немаленького опыта эксплуатации, могу смело сказать что Рено Колеос машина недооцененная покупателями. Более удобного аппарата у меня еще не было. В машине интересно все : очень бодрый и не прожорливый движок 2.5л. от Ниссан Х -Трейл, ниссановский вариатор, полный привод и вся тех. часть. В принципе это и есть Х-Трейл только в своей оригинальной французской упаковке, с массой удобств и приколов которые может предложить только их автопром. Японцы за более дешевые версии, без таких наворотов, просят намного больше денег. Что очень нравится: клиренс 210мм. катайся где, хочешь, шумка идеальная, вариатор обучаемый, салон удобен во всех смыслах, аудио система T-Link c набором всех доступных функций, раздельный климат и многое другое. Машина не дорогая в обслуживании, если не пользоваться официальным сервисом. Там предлагают все запчасти Рено, хотя по каталогам все взаимозаменяемо на Ниссан, цена на ниссановские запчасти на порядок ниже - ? Из недостатков пока больших проблем не выявил, после некачественной заправки вышла из строя 1 катушка зажигания и иногда появлялись звуки в районе ляды багажника, что устранилось подкруткой резиновых уплотнителей. А так только плановые ТО! В целом, машинкой очень доволен. После нее хочу попробовать Колеос в новом кузове.

Renault Koleos 2016

Renault Koleos 2016

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, керованість, ціна

коробка передач, вартість обслуговування

Перший власник 75 тис.км 8 л / 100 км Подорожі

Покупал новой с салона в конце 2016 года. Комплектацию скажу честно особо не выбирал так как в автосалоне были два одинаковых автомобиля: белый и черный. Купил черный с 2.0 бензином и передним приводом. После полгода експлуатации Каптура уже мог сравнить какое Рено лучше. Мне больше понравился Колеос но это только моё мнение, потому-что Колеос больше, комфортнее и несмотря на для кого-то устаревший дизайн мне понравился. Перехожу на главные плюсы и минусы. Из плюсов качество материалов и сборки, также цена по сравнению с конкурентами более приемлема! Из минусов: мне не понравилась работа вариатора, хотя он один из лучших в классе, ну и стоимость обслуживания по цене оно такое же как и на японский и немецких марках.

Renault Koleos 2009

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

195 тис.км 8.8 л / 100 км Сім'я

В сравнении с тем же Туксоном и Спортеджем машина намного мягче, автомат простой гидротрансформатор, но на 6 передач, что намного экономнее на трассе, у корейских автомобилей 4 ст. Кузов тоже намного лучше переносит Украинские условия эксплуатации. Мотор цепной, если вовремя менять масло, то долго ходит, проблемы могут быть с форсунками, скорее всего из-за плохого топлива, ещё они закипают! Если нужен кроссовер, для семьи или жены до 10$, по моему мнению это лучший вариант, тем более что они бывают в таких комплектациях, что у других даже в доп опциях такого нет!

Renault Koleos 2012

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Перший власник 236 тис.км 12 л / 100 км Сім'я

Прекрасный автомобиль, лучший из всех предыдущих, среди прочих и Tiguan, по комфорту, управляемости, надёжности, проходимости

Renault Koleos 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника, гальма

215 тис.км 7.5 л / 100 км Подорожі

Чудове авто...затрати на обслуговування невеликi,це якщо не оф.рекомендую авто ,не ламаеться,розхiд палива вiд 5.8 до 9л.в залежностi вiд факторiв кермування,резини й т.д.,гарна трансформацiя салону,мiсця достатньо навiть менi з зростом 188см,мiнуси ...великий радiус розвороту,потie лобове село,замерзають форсунки омивача,плюсiв значно бiльше отже рекомендую Рено Колеос фаза 2 дизель +акп,як на мене сама вдале авто

Renault Koleos 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

Перший власник 220 тис.км 10 л / 100 км Сім'я

Колеоса взяли после плачевного опыта с тусаном который сдох на 100тыщ км. Колеос оказался немного туповатым в разгоне но достаточно мощным, устойчивым на трассе, очень экономным для своего класса. Проходимости ему не занимать, застрял только 1 раз за 9 лет и то умудрился на пузо его посадить в снегу. Вариатор отработал 220 тыщ без проблем и заскоков. Единственным минусом оказался большой радиус разворота. Машиной очень доволен!

170 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Компактный, вместительный автомобиль, с адекватным расходом топлива. В обслуживании не прихотлив, хорошая проходимость.

дизайн кузова

Куплен у перегонщиков ,используется в основе по городу и на рыбалку, комфортный удобный , вполне достойный автомобиль

Renault Koleos 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

динаміка, якість збірки, об`єм багажника, гальма, керованість

Был 2010 года сплошной позитив. Сейчас заказал 2019 года. Между ними были и ниссан х Трейл непонятно зачем и туарег и фольксваген нью биттл все новые. Впечатления хорошие но недолго. Колеос красавчик!!

Renault Koleos 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника, простір салону

Перший власник 164 тис.км 11 л / 100 км Сім'я

Надёжный, комфортный, хорошая управляемость. Пишут про плохое качество материалов... В сравнении с S-classe не очень, но для средне бюджетного кроссовка очень хорошее. У авто хорошая управляемость, хорошая шумка, приятный расход. Вариатор вещь хорошая, главное раз в 40000 менять масло и фильтр охладителя и будет вам счастье. Дизайн спорный. Поначалу отвратный, потом даже начинает нравится. Тормоза у авто хорошие, замедление хорошее. Это родной брат Nissan X-treil, при этом дешевле на 15-20%, при более лучшем качестве материалов в салоне и лучшей компоновке. В авто много скрытых ящичков и нычек. Авто хорошо покрашен, металл оцинкован качественно, скол не ржавеет 2 года вообще. Итого: хороший авто в свои деньги. Поглядую на вторую генерацию, но цена космос..

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Колеос по рокам

Хочете придбати Рено Колеос та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault Koleos від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 146 відгуків відгуків про Рено Колеос будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.