Renault 1 отзыв о Renault Koleos 2017 года

динамика, цена

Смотреть все б/у Renault Koleos 2017
Renault Koleos 2017

Renault Koleos 2017

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, шумоизоляция

динамика, цена

Хороший рабочий городской кроссовер, с большим дорожным просветом, средним расходом бензина по городу 10 литров.
В новом кузове Колеос смотрится очень стильно и по современному.
Большое разнообразие всевозможной электроники, яркий салон с хорошей отделкой.
Надежный двигатель японской сборки как и вариатор. Высокой динамики на данном авто вы не почувствуете. Передвижение больше нацелено на комфорт.
Очень вместительный салон для такого класса авто, багажник достаточно большой.
Управляемость как у обычного городского кроссовера, тормозная система отлично работает, кренов у авто не ощущается.
Авто идеально подойдет для средне статистической семьи из 3 - 4 человек которые часто любят поездки на дачу или просто природу поближе к лесу или воде с клиренсом в 210 мм. можно проехать практически везде.

Смотреть все 146 отзывов об Renault Koleos
  • Renault Koleos 2012

Renault Koleos 2012

Renault Koleos 2012

Первый владелец 190 тыс.км 11.5 л / 100 км Путешествия

Всім мирного неба! Читав відгуки, в основному все чесно, Колеос дуже чесний автомобіль, його вартість експлуатації особисто для мене не виходить за межі експлуатації малолітражки, так як ТО кожні 15 тис. невеликі гроші навіть на фірмовому СТО. Витрата палива на бензиновому 2.5 двигуну різна, який стиль водіння. Я експериментував, якщо в теплу пору року спокійно їдеш по місту, без різких розгонів то витра палива була 10.3 літри на 95-ому бензині, якщо агресивно літати то виходить під 13.5 по місту, траса від 8 до 9 літрів на 100 км, якщо швидкість до 110км/г, але якщо є бажання їхати 150-170 то витрата під 13 літрів. Ходова у мого Колеса проїхала 190 тисяч по різним дорожнім покриттям і от зараз буду міняти шарові, рульові тяги та сайлентблоки підрамника, амортизатори працюють, ще верхні опори гумові мають тріщини, напевно теж заміна. Варіатор працює без проблем, мастило в ньому замінюю кожні 60 тис.км. Салон просторий, взагалі це поняття риторичне, все залежить від анатомічних особливостей людини, хоча у Колесі на передніх сидіннях зручно людям зі зростом до 210 см, а от задній ряд не для довгоногих баскетболістів, хоча поміститися можна. Шумоізоляція нормальна, як для кросовера, після седану одразу чуєш, що у багажнику не закріплено. По салону жодних технологічних скрипів, якісне аудіо Bose, ергономіка теж зручна, всі кнопки під рукою та пальцями такі, як регулювання гучності, круїз-контроль, клімат-контроль, світло, підігрів сидінь, рег.дзеркал. величезний "бардачок" плюс маса шухлядок в картах дверцят, під передніми сидіннями, підлокітник з лотком, що виймається, додаткові сейфи під ногами задніх пасажирів та у багажнику. Автожурналісти та різні "обзорщики" постійно звертали увагу на нееталонну керованість Рено Колеоса, я зрозумів чому, справа в гумі на колесах. Базова гкма ставилася корейська Nexxen або Kumho і дійсно керованість на цій гумі така собі, ніяка. Я проїхав перші 250 км на гумі Nexxen, придбав та встановив Michelin Pilot 225/65/17 і керованість геть змінилася, так, це не Ferrari але кермується чітко, майже, як седан. Що мені особисто подобається, так це їхати на швидкості трасою і Колес їде рівно, що танк, немає зміщення від парусності, хоча авто 164 см заввишки. У бензиновому двигуну 2.5 саме головне регулювання клапанів кожні 60 тис.км, в експлуатації цього не вказано, цей факт вже встановлений досвідом, бо з пробігу більше 120 тис км двигун почав втрачати рівень мастила, а до 150тис.км витрата мастила за 10тис.ки становила вже 1.5 літри. На 170т.км.довелось знімати голову, та замінювати втулки клапанів, регулювати клапани, за одно вже й всі прокладки разом з ланцюгом ГРМ та всіма роликами, помпою... Але то таке, регламентом від заводу не передбачено. Після такого обслуговування Колеос знову помолодів та радує мене чудовою роботою та комфортною їздою. Вже 10 років володію автомобілем, купував новим, на щось поміняти пока не знайшов варіант, візуально подобаєттся Колеос II, але в ходу менше мені сподобався, не подобається налаштування ходової, воно більш жорстке, начебто конструктори хотіли догодити тим автолюбителям, яким подобаються німецькі авто, але тим самим Колеос тратив ту класичну французьку комфортну ходову. Є в сім'ї й інші авта останніх років 2021 Пежо та DS7, вони більш футуристичні але вже не такі надійні та прості. Маркетологи та дизайнери не дають конструкторам переважати у проектуванні нових моделей автомобілів. Бажаю всім гарного майбутнього!

Sergey levchenko

Смотреть все 6054 отзыва об Renault
  • Renault Zoe 2020

Renault Zoe 2020

Renault Zoe 2020

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

30 тыс.км Поездки в городе

Відмвнний автомобіль за свої кошти. Я не розумію чому скаржуться на його шумоізоляцію. Якщо порівняти з мерседесом, то погоджуюсь, а якщо з іншіми тачками його класу, то мабудь краще за теслу трійку. Заппс ходу реально 380 км влітку та 250 км взимку. Це перевірено мною особисто. Якщо пропонувати, то краще брати базову комплектацію, томущо не варто переплачувати за функціі які погано працюють. Наприклад роспізнавання знаків тощо.

юлия

Отзывы о моделях Рено