Renault 155 відгуків про Renault Clio

керованість, динаміка, витрати палива, якість збірки, простір салону

Дивитися всі вживані Renault Clio

Renault Clio 1998

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, об`єм багажника, шумоізоляція

Renault Clio 2 1.9D
Купил этот автомобиль с лопнутым ремнём ГРМ, отреставрировал ГБЦ и поменял соответственно все расходники, больше у меня с ним никаких серьёзных проблем не возникало, всегда выручал и не подводил в любых условиях. Авто было изначально для матери, она училась ездить на ней и ездила на работу, позже отец использовал для поездок на поля, он фермер, но машинка выдерживала всё. Единственное подвели пороги, но на её года простительно, да и стоят они не дорого, но мы переваривать не стали.

Renault Clio 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, простір салону, шумоізоляція

Гарне дизайн авто
Просте у користуванні
Малий розхід палива
Рекомендую для поїздок по місту

Renault Clio 2012

об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

4.6 л / 100 км Поїздки в місті

Renault Clio Grandtour - хороше, маневрене, швидке, економічне, м'яке по підвісці, вміске для невеликого універсала, авто.
Не дороге в обслуговуванні, але вибагливе до пального та масла в двигуні яке потім може вплинути на паливну систему та сажевий фільтр.

Renault Clio 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

156 тис.км 5.2 л / 100 км Поїздки в місті

Зручний, комфортний та надійний автомобіль. Достатньо швидкий та динамічний. Простий та не дорогий в обслуговуванні. Рекомендую це авто для покупки.

Renault Clio 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника, простір салону

Очень шустрая машинка, в пробках отлично себя чувствует, стартует резво. Комфорт и удобство в ней на высоком уровне, как и безопасность. И что сейчас немаловажно, мизерный расход топлива. В целом, отличная городская машина! В общем, рекомендую к покупке.

Renault Clio 2010

Renault Clio 2010

витрати палива, гальма, керованість, ціна

Небольшая машинка для комфортной езды по городу. Очень экономичный расход топлива. Бюджетный вариант автомобиля достойно себя показал на трассе, уверенно можно жать 130. Водительское и переднее пассажирское сиденье достаточно удобные для дальних путешествий.

Renault Clio 2011

динаміка, витрати палива, керованість, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, шумоізоляція

178 тис.км 4.5 л / 100 км Поїздки в місті

Понравился расход топлива в городе, маневренность ! Не понравилось качество пластика салона!то выходило по расходам до 1000 грн! Заменил наконечники и менял масла и фильтры! Цена авто за 2011 г.я отдал за него в 2019 году 6000 у.е

Renault Clio 2008

Renault Clio 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка

230 тис.км 6.3 л / 100 км Поїздки в місті

Первый автомобиль для супруги — конечно Renault. Главный ответ почему именно Renault — безопасность. В автомобиле Б класса 6 подушек безопасности, 5 звезд за краш-тесты и крепления Isofix на задних сидениях. В семье с двумя детьми это очень важные критерии выбора.

Итак: авто Французской сборки, двигатель бензиновый 4-цилиндровый объемом 1.2 При перегоне домой в 400 трассовых км расход 6.1 ехали довольно быстро. Сейчас чисто город до 7
По комплектации скромно: кондиционер, передние стеклоподъемники, ABS, борт. комп., ГУР, ц/з с д/у, ПТФ, раскладываемый частями задний диван, 6 AirBag, магнитола с МР3 и подрулевым пультом.

Нравится: приятная подвеска, хороший клиренс, оцинкованный кузов, достаточный размер салона для четверых, объемный багажник, подрулевой пульт для музыки, компактность и маневренность, наличие шумоизоляции, отсутствие скрипов/сверчков.
Недостатки: нет регулировки руля по "глубине", после рено кенго 1.5 cdi кажется что не едет…

Renault Clio 2015

дизайн кузова, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

Гарне комфортне авто, економне в доступних цінах,і доступне в ремонті

Renault Clio 2015

дизайн кузова, витрати палива, керованість, ціна

Сім'я

Гарний комфортабельний автомобіль з малим розходом топлива, хороша адекватна ціна

Renault Clio 1998

дорожній просвіт, коробка передач, гальма, керованість, ціна

Для першого авто ідеально. паркуватися в місті без проблем, шустра, реагує швидко.

Renault Clio 2012

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

Отличная сборка. Простота и надёжность. Меня полностью устраивает. Из недостатков небольшой багажник.

Renault Clio 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Отличное авто для работы и семьи,очень хороший расход,средние расходы по Т.О. хорошее авто за свои деньги.

Перший власник 197 тис.км 4.3 л / 100 км Поїздки в місті

Авто просто ракета, усе влаштовує кріш шумоізоляції . Сімейне економне не дуже вибагливе авто.

Renault Clio 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Перший власник 197 тис.км 4.3 л / 100 км Поїздки в місті

За такі гроші- це краща машинка, економна все працює злагоджено і не дорога в обслуговуванні.

Renault Clio 2006

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

Ідеальний авто для наших доріг. Теплий, просторий, маневровий, безпроблемний, не дорогий в обслузі.

256 тис.км 4.5 л / 100 км Комерційні перевезення

Данным авто полностью доволен. Пригнал из юга Франции с пробегом в 154тыч.за почти. 3 года эксплуатации практически ничего не делал, только розходники. Данная модель очень удачная у Renault, и стоит своих денег.

Renault Clio 2003

Renault Clio 2003

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, шумоізоляція

Достался мне турецький 8 клапаник. Двигател. Слабоват, но особих проблем не било. Ходовая тихая если служить за ней. После 170 тисяч когда проехался на ней под 130 накрился гур и сцеплерие. В остальном тока расходники. Зато по деньгам за 2000 грн пореняли корзину и сцеплерие и за 5000 сделали гур всю ходовку. Так сезонная замена ходовки раз в 2-3 года обходиться в 2000 грн. Багажник суперский. У меня влазила коляска и ванночка детская. Вобщем не сильно прихотливая рабочая лошадка. Зади 3-им уже тесновато и места для ноги не хватает.

Renault Clio 2014

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, шумоізоляція

Комфортна, легко їздить, не велика і що саме головне економна, В ремонті багато не просить, головне все робити вчасно... Замінив передні амортизатори на нові оригінальні...

Renault Clio 1999

Renault Clio 1999

ціна

об`єм багажника, витрати палива

Классное авто за свои деньги. Запчасти очень долго ходят. Все доволен

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Кліо по рокам

Хочете придбати Рено Кліо та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault Clio від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 155 відгуків відгуків про Рено Кліо будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.