Renault 185 відгуків про Renault Clio

керованість, витрати палива, динаміка, якість збірки, простір салону

Дивитися всі вживані Renault Clio

Renault Clio 2009

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

Доброго дня. Користуючись уже більше 2х років автомобілем renault clio дизельним зрозумів, що за такі гроші кращого нічого не знайти.
Автомобіль шустрий, легко управляємий, економний, комфортний.
За рахунок більшої гуми 195/65 р15 автомобіль став вище, проїзжав ним в таких місцях зимою і в грязь, що не всі джипи згоджувались туди їхати, лізе як трактор
В місті натомість це маленька комфортна машинка з маленькими габаритами ззовні і об'ємна всередині. Мені з ростом 182 хватає місця вдосталь, сідаю сам за собою спокійно.
Панель приємна на дотик, не тарабане, шумоізоляція просто бомба. Напічкана в салоні всякими приколами, що в класі В не в усіх машинах максимальної комплектації знають що це таке. Особлива увага фарам хочу уділити, світять просто клас, + має бокове підсвітлення.
В обслуговуванні дешева. По трасі 5 л, місто 6. Якби рідна ризина можливо і менше б їла але так зовнішній вигляд краще.
Всім рекомендуваю це авто. Воно доречі у 2013 році у Франції зайняло 1 місце по безпеці.

Renault Clio 2014

Прекрасный хетч, со спортивным дизайном. Машина очень популярная в Европе, воюет с WV Golf за первое место в рейтинге по продажам в В- классе. Мне лично зашла и внешнє и в салоне, прям любовь с первого взгляда.
1.5 дизель с одним из самых надёжных двигателей К9К, крутящий момент 220H*m уже на низких оборотах до 2000 дает ей мощи и резвости. При этом расходу можно петь оды, лето город - 4.5-5л, зима - около 6.
Мощности для нее хватает вполне, даже при загруженности в 4 пассажира+ багаж, она уверенно себя ведет на трассе при скорости 150 км/ч. В холодное время салон быстро нагревается, даже при том что мотор ещё не достиг рабочей температуры.
Подвеска прекрасно подходит под наши дороги.
Если хотите выше клиренс, можно поставить проставки. Хотя из-за не большой колёсной базы машина прекрасно преодолевает неровности и ямы.
Салон современный и стильный, по сравнению с аскетичным VW. Мягкая торпеда, а не жёсткий пластик, красивая панель приборов с цифровым спидометром, Medianav с навигацией и прочими примочками, если заморочиться и прошить то можно и фильмы на нем воспроизводить. Я лично себе дополнительно установила камеру заднего вида с выводом изображения на Medianav.
Заводится с кнопки, старт/стоп на светофорах, круиз контроль, лимитер скорости, электроподогрев зеркал.
Отдельного пункта заслуживает ручка задней двери, люди думают что машина двухдверная. В общем над дизайном хорошо поработал Лоуренс ван ден Акер.
На свои деньги однозначно рекомендую машину. Европейское качество и сборка вас приятно удивят.

Renault Clio 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, шумоізоляція

Усім доброго дня чи ночі ! Хто хоче собі купити авто для сім\'ї або просто для економії то рекомендую,машинка у мене вже 2 роки дуже-дуже задоволений ні зимою, ні літом ніколи не підводила.Коли купив зразу поміняв ГРМ,помпу,масла фільтра,масло у коробці передач обійшлось 5000грн через 1-н рік поміняв правий підшипник ступиці й усі саілінтблоки на м\'якіші хоч їх можна було і не міняти, бо були ще у хорошому стані ,але для комфорту поміняв і це обійшлося 4500грн їжджу і горя не знаю.На даний час проїхав за 2роки 9тис і все ок Мало проїхав, бо машина в основному використовується у місті, час від часу їжджу на великі відстані по трасі по потребі.Нема коли їздити, бо на роботі. А так задоволений і рекомендую хто хоче купити таке авто.

Renault Clio 2008

Renault Clio 2008

Дуже хороша у використанні динамічна легка в управліні простора компактна

Renault Clio 2013

Renault Clio 2013

дорожній просвіт, об`єм багажника, шумоізоляція

Купува авто з пробігом 153тис за п\'ять років проїхав на ньому більше 50 тисяч. Двигун к9к 90 конячок, цій машині вистачало по Києву. За весь час авто жодного разу не підводило, витрати лише на регламентні ТО, заміна масла і фільтрів кожні 10 тисяч кілометрів, заправляв лише якісне пальне. Апетит у машинки скромний на трасі 3.5-4 літра, по місту вписувався в 5. Авто на вигляд сучасне ззовні та з середини. З мінусів це мабуть тільки обезшумлення і то це коли 100 і більше км за годину. Коли їздиш по місту в салоні взагалі не чутно що це дизель. Машинка коштує своїх коштів

Renault Clio 2006

Renault Clio 2006

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, гальма, керованість, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Машина комфортная, но капризная и дорогая в обслуживании. Качество сборки и материалов хорошее, т.к. французская сборка. Сейчас уже не то пальто
Движок 1.4 ну ооочень прожорливый. Только хороший 95 бензин, расход по городу 10-12 литров при активной манере вождения

Renault Clio 2001

Renault Clio 2001

якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

Досить економне сімейне авто. Зручне в керуванні і не дороге в обслуговуванні. Здивував великий об\'єм багажника!

Renault Clio 2011

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

215 тис.км 4.5 л / 100 км Поїздки в місті

Дуже чудове, економічне авто на кожен день. Станом на 21-й рік вартість ТО по манну та мотулю близько 100-уе. Паливний, самий вартісний, немає сенсу міняти кожні 10-тим., сміло через ТО. Запчастини доступні, вартують земних коштів, є асортимент дешевих, але їх не раджу.
Використовувалась регулярно, розхід по Києву до 5-л постійно. Бак 55-л на 1300+- пробігу, при середній 26-28-км/ч. Динаміка слабенька на моторі 55 кВ, після stage1 стало веселіше й економніше. За 4.5 роки проїхав +-60-тк, тільки планові ТО та ремонт ходової. В такому бюджеті не варто очікувати комфорту Д класу. Як на мене, у своєму класі топ авто по ціна - комфорт - якість - рік випуску. До Л -400-тк. Повних баків та рівних доріг!

130 тис.км 8.5 л / 100 км Поїздки в місті

Супер машина, резвая, и салон вместительный, экономная!
Дизайн прикольный.

Renault Clio 1992

Renault Clio 1992

динаміка, якість матеріалів, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

Отличный первый автомобиль. Прост в изучении, небольшой размер и достаточно маленький расход. По городу просто отлично. Из минусов - наличие деталей. По вин. коду не бьётся, оригинальные детали стоят крайне дорого, да и они не всегда есть. Особенно касается кузовных деталей. Ходовая, двигатель и пр. детали без проблем находятся и подходят от подобных моделей 19,21, Меган, Логан

Renault Clio 2007

Renault Clio 2007

динаміка, коробка передач, гальма, керованість, шумоізоляція

якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону

Покупал автомобиль для поездок по городу, в целом доволен.
Коробка передач: к ней претензий нет, включается очень легко, ход кулисы небольшой, за пол года, которые владею авто, проблем не было.
Расход топлива: По трассе машина берет 5.5л - 6л, что не плохо как по мне, по городу у меня берет до 7.5л, стиль езды у меня не спокойный.
Динамика: По городу все хорошо, с места идет хорошо и для города мощности более чем хватает. Если говорить про трассу, то тут все хуже, просто ехать по трассе 130 это без проблем, но обгонять впереди идущий транспорт сложно, нужно понижать передачу, но справедливости ради можно сказать что это все таки городское авто.
Тормоза: они тут шикарные.
Шумоизоляция: средняя, лучше, чем у ваз 2110 и рено логан, но на большой скорости все таки шумновато, на малой все хорошо.
Качество сборки: у меня претензий нет.
Стоимость обслуживания: средняя, дороже чем ваз, но не катастрофично. И есть проблема в том, что авто не сильно популярно, а значит в любом магазине деталь не купишь, все под заказ 1-3 дня. Да и в интернете информации про авто немного.
Вместительность: в салоне места достаточно, разве что водитель будет тереться локтями с пассажиром, но багажник не скажу что большой, коляска прогулочная влезет, но чтоб поставить 2 придётся у одной снимать колеса, высокий, но не глубокий.
Качество материалов: Торпедо и карты дверей из плотной резины или мягкого пластика, мягкие и приятные на ощупь, но ручки за который закрываются двери отвратные, скрипят и трещат.
В целом для города, как повседневное авто то что нужно, обзор хороший, машина относительно маленькая, очень хорошо управляемая, но на большие дистанции, по крайней мере двигатель 1.2, я бы не рекомендовал.

Renault Clio 2014

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

201 тис.км 4.6 л / 100 км Поїздки в місті

Авто куплялось для себе, розглядав варіанти не великих в класі автомобілів, оскільки потрібно було взагальному кататись по місту на роботу через теперішні карантинні реалії. Багато писати не буду але від машинки за таку ціну я не очікував такої якості, управління на висоті, розхід по місту від 5-5,5 л зимою з кондиціонером і прогрівами, літом на даний час 4,6 л, при виїзді на трасу 3,5 л. Гарна і ззовні і в середині, на рахунок місця, якщо потрібно перевести щось габаритне, складаються в рівень задні крісла. Посадив дружину за кермо, тепер хоче таку ж, думаємо над покупкою хетча для дружини. Хто думає над покупкою чогось простого недорогого і маневреного, для себе чи для дружини, то це авто варте уваги

Renault Clio 2010

дизайн кузова, дорожній просвіт, шумоізоляція

Цікаве та недороге в обслуговуванні авто. За час володіння показало себе непогано. Радує розхід палива в середньому 5 л /100 км. та добротна збірка самого автомобіля, приганяв з Франції для себе. Обслуговувалось в офіціалів, ціна ТО від 1500-2000 грн. В цьому діапазоні цін, це хороше сімейне авто яке вас не підведе і спокійно можна кататись як по місту, так і для подорожей. Планую в майбутньому рестайлінгову модель.

Renault Clio 2017

Renault Clio 2017

132 тис.км 4.3 л / 100 км Поїздки в місті

Экономна, комфортна, гарна на траси та помиссту, машина хороша в эксплуатации, обслуговувани дёшево .

Renault Clio 2003

Renault Clio 2003

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, об`єм багажника

Автомат работает отлично, неудобств не доставляет , дешёвые запчасти, оцинкованный кузов,98л.с едет бодро

Renault Clio 2012

Renault Clio 2012

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Поїздки в місті

Автомобиль очень удобный и комфортный для семьи и в такси. Расход минимальный, что может не радовать. Довольно большой багажник и вместительность.
Из минусов: панель приборов не имеет дорогого вида.
Машина не разгоняется быстро и не подходит для погонять

Renault Clio 2015

Renault Clio 2015

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, витрати палива, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

208 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті

Машинка была пригнана с Франции, с большим пробегом, но после диагностики, оказалось, что даже на пробеге 200+ тыс двигатель и топливная в отличном состоянии.
Двигатель k9k 90 л.с для этой небольшой машинки очень хорошее решение, динамика отличная, экономичность, расход дизеля в теплое время 5.3 в городе, по трассе 4.5. Заводилась и зимой в -18 без проблем. Обслуживание стоит немного, запчасти есть в наличии с этим нет проблем. Единственное, клиренс маловат для наших дорого, а так что в городе, что на трассе машина ведёт себя уверенно. После полугода владения заехал на диагностику, и удивился что сажи в сажевом фильтре всего 1 гр, поэтому заливайте хороший дизель и машинка вам только спасибо скажет. В общем хорошее решение для города, очень экономично, динамики хватает, хорошо держит дорогу и управляется.

Renault Clio 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

простір салону

Очень надёжный и практичный на свои деньги автомобиль. Простота эксплуатации и неприхотливый.

Renault Clio 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

коробка передач, шумоізоляція

Задоволений автомобілем на всі 100%. Витрати пального: для тих хто катається за містом 3,2-4,6 л залежно від пори року і включеного кондиціонера, по місту 4,4-6 л залежно від стилю їзди, особисто в мене середній зимою і з включеним кондюком 5,3 л. Динаміка і керованість: Досить шустра машинка як на свій 1,5 моторчик, є Еко режим для любителів спокійної їзди і економії палива, легка в керуванні містом і коли набираєш швидкість кермо важчає та авто чіпляється за дорогу прекрасно. На трасі плавно і легко входить в повороти. Гальма: у мене було три основних критерії підбору авто, безпека, економічність та екологічність, і гальма цього авто можна віднести до безпеки, оскільки машинка зупиняється як вкопана і ні разу не підводила в екстремальних ситуаціях. Якість збірки і простір салону: Цей автомобіль не для тих хто любить багато вільного місця в салоні оскільки це В клас, але спокійно вміщає в себе 4 пасажири. На задньому сидінні трьом габаритним людям сидіти буде не зручно. Для невеличкої сім\'ї автомобіля достатньо, багажник місткий і дуже зручний, спокійно влазить дитячий візочок і якщо потрібно щось габаритніше перевезти - складаються задні сидіння і місця стає в рази більше. Авто орієнтоване на європейський ринок тому хороша якість матеріалів і м\'яка панель, як на свій сегмент автомобілів це дуже радує. Висновок: На даний час авто мене повність влаштовує, машинка показала себе дуже практичною та економною, витрати тільки на паливо і планові ТО. Для тих хто планує авто за невелику ціну - це ідеальний варіант.

Renault Clio 2011

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Доброго всім дня!
Хочу поділитися враженнями про Clio 3, 2011, 1.5 dci, 86hp
Якби мені, хтось, колись, сказав Жека, ти будеш власником Clio, я б, мабуть, м\'яко кажучи, посміявся?
Авто я люблю! У свої 38 переюзав багато цікавих і не дуже апаратів:
Починав з Sierra 1.6, 2.0, 2.0DOHC 2000-2003-рр студентом.
Потім Civic EK4 1.5, 1.6VTI!!! Потім 2006 4D-мотлох; 5D-класс!
Далі сім\'я-2007 Nissan Navara класні були часи! 170000 за 3 роки, заміна сальника задньої полуосі, в зборі з полуосью.
В родині завжди 2 авто. В 2010-мрії здійснюються LR Discovery 3 2.7, HSE.???? Дружина кохана каже WOW, дякую, тепер твій син буде в садочок їздити комфортніше?
Про Clio... В 2017 брат каже поїхали в Європу.
Взяли, а оренду к "возика" лафет, зачепили за Дискач, погнали. Я хотів щось по типу 308, C4, megane на край. Тиждень пацани каталися, наїздили майже 6-т.км купили брату mini*на продаж* Женя їде на LR з пустим лафетом. За 300-км до кордону, В Польщі, майданчик зі страховими Авто. Снігу по коліно, 150-200 бричок. Clio 3 148000-т.км Ok. На лафет. euro;2500. На той час під євробляхерів було шарове мито. З дрібним ремонтом типу - фара, бампер, з.ліхтар, кр.багажника, і маляр* на київських номерах-$6500
На СТО, де обслуговуюсь десь 12 років, сказали як нова. Авто на франц.номерах, південний регіон, біля Ніцци. ТО повне з повним км ГРМ, $120? Зараз 2021 на адометрі 180000-замінив руль тягу з наконечником*TRV як із заводу*570 грн, хоча заміні підлягала тільки тяга, а ще задні сайлентблокі підрамника поставив дороги Білоцерківські, по 230-грн. Ось це, мабуть, єдина проблема цього авто, бо діагностується проблема складно. На Генстарі сказали - кермова рейка, ремонт від 6500 грн - уроди. А на справді - сайлентблоки. ВСЕ! 190000 КМ! ! Правда років 8, у свої ТРАКТОРА тільки ОККО. Їздили родиною у 2019 в Європу,5800км. Київ Будапешт -Відень-Прага Краків Київ з гадським Thule*дружина їхала, а з ціллю аутлет в Астрії - 5.6л/100 при швидкості 130. Бо по автобану або 100 як фури або 130-150 я всі.
Витрати пального при 60-70 на круїзі--2.0-2.3
При 100-110 -4.0-4.5
При 130-150- 6.0-7.0
При в\'ялій їзді, по трасі, буде, 55л-1400-1600км **який ГБО**
Двигун унікальний стоїть на мерсах, фініках, нісанах. На фініках стоїть навіть на маленькому кросовері! Тобто, який моторесурс на Clio, з вагою +-1000 кг можна тільки уявити. Правда перші 3 заміни масла робив на 6-7т.км. мив двигун. Текло таке... вони гади їздять по 30 т км між ТО. Між ТО масло на одному рівні!!!
Авто керується чудово. R15 заводські, позаду дискові гальма, ESP, ABD. Не вистачає шумки багажнику. Багажник між однокласниками один з найбільших. Стійкість до корозії у Рено, Ще класний бонус ТЕН на пічці, тобто, тільки заводиш зимою, зразу іде тепле повітря. На LR Webasto, теж саме? Чудове авто,

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Кліо по рокам

Хочете придбати Рено Кліо та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault Clio від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 185 відгуків відгуків про Рено Кліо будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.