Renault 2 відгука про Renault Avantime

Renault Avantime 2003

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, простір салону

Ремонтировал пару раз, и то что-то мелкое было.

Renault Avantime - машина просто отличная. Видимо, ее хотели сделать премиум-класса. Быстрый, мощный двигатель, заводится – с ходу. Машинка – надежная, комплектация богатая. Модель приятная на вид и с хорошим салоном. Места внутри - сколько хочешь.Не сказал бы, что дешево получилось ее купить, но совсем не жалею. По сути уже 2,5 года, а претензий нет. Доволен и машинкой, и скоростью и комплектующими. Ну и еще плюс осознание, что такую красавицу Avantime как у меня не каждый день на улице увидишь.

Renault Avantime 2003

Огромный, неимоверно просторный салон.Хорошие ходовые качества.Мощный двигатель.Возможность трансформировать его в разные ипостаси.Мягкая подвеска.

Слишком низкий клиренс.Отвратительный дизайн.

Машина редкая, ее уже давно не выпускают, и остались их считанные единицы. Вот это и надоумило меня написать свое мнение о ней. Вообще авто задумывалось как люксовое, с массой наворотов и функций. Проектировали его на базе Эспейса, есть кое-что и от Лагуны. Но если те получились самодостаточными, то с Авентаймом французы явно хватили лишнего, пытаясь угнаться за всеми зайцами сразу. (Двери как в купе запланировали, багажник – чуть ли не пикап, крыша от кабриолета, размеры – минивэновские! ) Двигатель поставлен мощный – 210 лс, тяга бешеная, при этом разгоняется этот французский механизм на удивление резво. Механическая трансмиссия, хорошая защитная система – залепили аж 6 подушек безопасности. Сам салон тоже разработан так, чтобы было безопасней ехать. Он просто огромный, очень просторный, в нем отплясывать можно в полный рост на ходу! Я таких огромных пространств в машинах не видел еще! В багажник слона можно запихнуть. Очень неудачно сделана у машины панель приборов – обычно их топят или скрывают под козырьками, а тут – никакой защиты, все бликует, не видно ничего в солнечную погоду. У Авантайма открываются все окна, плюс огромные люки и сдвигающаяся крыша – за счет этого можно покозырять в нем, как в кабриолете. Для такого великана у него очень низкий клиренс – машина практически стелется по земле, это совсем не для наших дорог. Мягкая подвеска сглаживает положение, но это только на ровной дороге. Авентайм, как показала практика – совсем не городской автомобиль. Развернуться на нем в час пик или извиваться по тесным улицам – проблема из проблем. Зато за город выезжать – одно удовольствие. Ну и последнее. Очень уж оригинальный, мягко говоря, у него дизайн. Похож на космолет какой-то, полузеркальный, фигурный весь. Не очень гармоничный, на взгляд многих, даже уродливый. Из-за этого, думаю, он и не проник в души автолюбителям.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 6050 відгуків про Renault
  • Renault Laguna 2008

Renault Laguna 2008

Renault Laguna 2008

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Всім привіт, відгук про своє авто, Рено Лагуна 3, 1.5dci K9K 110сил. Автомобілем повністю задоволений, купив недавно, майже 3 місяці в моїх руках тому про якісь поломки сказати нічого не можу, єдине що не працювало реле свічок розжарювання що виявив на діагностиці, нове реле 100$ по оригіналу що космічні гроші за релюшку, на розборі 200-300грн ????. По двигуну - до цього мав AUDI 1.9tdi на 116сил, не сказав би що Рено сильно програє в динаміці, по відчуттям абсолютно так само розганяється, але робить це плавно як би сильно не натискав педаль, що складає враження преміальної машини, тому що немає ніякого поштовху при розгоні. Двигун надійний та ресурсний, до цього до французів відносився з предвзятістю, але це авто змінило мою думку. По підвісці - авто трохи жорсткувате, але збите та маневрене, хоча ззаду балка спереді звичайний макферсон, в зрівнянні з багаторичажкою AUDI, великої різниці в керованості не відчуваю, зате відчувається вартість на ремонт, в чому виграє Рено, запчастини дійсно в 1.5/2 рази дешевше. Є моменти по кузову, він не ідеальний в плані жорсткості, задні двері скриплять на ямах коли кузов грає, також заднє лядо через те протирає фарбу в проємі, але це дрібні моменти які вирішуються демпферами на замки та плівкою. Сам кузов оцинкований, що було пріоритетом в виборі авто, французи роблять гарні кузова і з цим тяжко поспорити. По салону - присутні скрипи та цвіркуни що легко лікується, багато звуків видає торпедо на місці стику зі склом, що усувається просто, але якість пластику трохи засмучує в зрівнянні з старим німцем - моя AUDI A4B5 2000го року в салоні була більш якісніше зібрана та з кращих матеріалів, але цінова політика автомобілів зовсім інша тому не дуже коректно порівнювати. Простір в салоні це великий плюс Лагуни, задні пасажири відчувають себе в комфорті, місця для ніг вистачає, мій зріст 175см і сидячи за собою я можу випрямити ноги а не сидіти як на табуреті. Багажник великий, є карманчики для дрібниць, трохи місця під килимком а потім місце для запаски, багажник в кузові ліфтбек за розмірами +- як багажник гольфа або опеля астри в універсалі. Загалом машина складає про себе гарне враження не дивлячись на нюанси, за ті самі кошти це старіший VAG, типу А4B6, яка вже буде геть стомлена, Пассат, який наврядчи буде в гарному стані, як альтернативу розглядав Форд, але зірки не зійшлися і взяв Рено, про що не шкодую. За свої кошти автомобіль ТОП та дещо недооцінений я вважаю, так як існує Меган 3, який дорожчий за Лагуну, ціна на деталі однакова так як силовий агрегат, коробка передач однакові, а сам двигун дуже поширений та випускається і досі в різних модифікаціях, тому думаю проблем з запчастинами не буде. Лагуна це більше авто про зручність та комфорт за низькою ціною, всередині купа місця як для людей так і для речей. Ще додає плюс той факт що авто не дуже популярне в тому плані що на такій машині не буде ганяти якийсь мамин гонщик або татів бандит, хоча мені на момент покупки 21 рік.

Богдан Владимирович Фесюк

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Авантайм по рокам

Хочете придбати Рено Авантайм та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault Avantime від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про Рено Авантайм будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.