Renault 1 відгук про Renault 6

Renault 6 1971

Renault 6 1971

дизайн кузова, якість збірки, простір салону, витрати палива

Выполнялись текущие ремонты, технические обслуживания.

Renault 6 – компактный семейный автомобиль. Благодаря качественной сборке машин в прошлом, мой Рено 6 еще до сих пор на ходу. Конечно, на дальние расстояния ездить побаиваюсь, однако по городу передвигаюсь без проблем. Скорость Рено 6 развивает довольно маленькую и на скоростных трассах, этому автомобилю, явно не место. Объем двигателя маленький – всего 1,1 л, соответственно, расход бензина будет тоже небольшой. В общем, неплохой автомобиль, особенно, если учесть год его выпуска.

Дивитися всі 6099 відгуків про Renault
  • Renault Megane 2006

Renault Megane 2006

Renault Megane 2006

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, гальма

Брав, щоб щось було, пересів після passat cc. І уявіть моє здивування коли я поїхав на ньому 150, і перестав розганятися тільки через те, що не вистачає 6 передачі. Прикольна машинка. Не вибаглива. Зрозуміло, що вона нікуди не їде, але за зручністю та оснащенням за ці гроші я не знаю кращих варіантів, на порядок краще за лачеті чи авео. Нічого не ламалося, поміняв одразу фазорегулятор. Решта лише планове ТО. Після цього став інакше дивитися на рено, колись вони для мене були аля ланос.

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено 6 по рокам

Хочете придбати Рено та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault 6 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Рено будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.