Renault 1 020+ відгуків про Renault Megane

простір салону, керованість, якість збірки, витрати палива, об`єм багажника

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Renault Megane
Renault Megane 2006

Renault Megane 2006

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, гальма

Брав, щоб щось було, пересів після passat cc. І уявіть моє здивування коли я поїхав на ньому 150, і перестав розганятися тільки через те, що не вистачає 6 передачі. Прикольна машинка. Не вибаглива. Зрозуміло, що вона нікуди не їде, але за зручністю та оснащенням за ці гроші я не знаю кращих варіантів, на порядок краще за лачеті чи авео. Нічого не ламалося, поміняв одразу фазорегулятор. Решта лише планове ТО. Після цього став інакше дивитися на рено, колись вони для мене були аля ланос.

Renault Megane 2016

Renault Megane 2016

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

Дуже подобається дизайн. Гарна якість матеріалів в салоні. Приємний в керуванні по хороші дорозі, міську бруківку краще оминати.
За пів року зробив заміну мастил, фільтрів та гальмівних колодок.
Штатна мультимедіа теж на хорошому рівні, зробив оновлення r-link 2 та оновив мапи
Як на мене вдалий варіант авто в класі С

Renault Megane 2015

Renault Megane 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Приємно вражений цим автомобілем, це просто самий топ на мою по співвідношенню ціна/якість і особливо комплектація
Моє авто в максимальній комплетакції на двигуні 1.6 dci. Замовляв його з за кордону з пробігом в 120 тис. км, тому є першим власником в Україні. Він вразив мене з першого погляду, вважаю що це один із самих красивих універсалів, кожний раз обертаюсь відходячи від нього навіть через 2 роки володіння
Він добре підходить як для міста, так і для подорожей. По моїм міркам після 3л дизеля, цей меган солярку не п`є, а нюхає. Витрата пального в літку на трасі складає в середньому 5.3л, по місту 6л. В зимку витрата пального збільшується на пів літра. Дуже задоволений цим двигуном, він водночас економічний і динамічний. Запасу потужності спокійно вистачає піти на обгін. Взагалі не було відчуття що його може не вистачити, навіть коли в машині 4 людини та повний багажник речей.
Він комфортний і для мене - водія з ростом 187см, і для пасажирів сзаді, які їздили зі мною на відстань більше 6 годин. Спецом опитував чи не болить в них спина або шия, і всі відмічали зручний нахил спинки заднього дивану як дорослі, так і діти віком від 12 років.
Багата комплектація на мою думку одна з найсильніших переваг мегану. В моєму випадку є панорама, бесключовий, музика Bose, автоматичний ближний/дальній, круіз контроль, датчики тиску, клімат, камера заднього огляду, склопідйомники з дотяжкою, рлінк з AndroidAuto і т.д. Я не знаю в якому авто за ці гроші можна отримати стільки плюшок в автомобілі відносно свіжих років.
За цей час робив тільки ТО кожні 9-10 тис, замінив передні стійки з відбійниками та опорами. По запчастинам ціни вважаю цілком нормальними. Бачив багато коментарів за вартість зчеплення, і взагалі не розумію людей які кажуть що це дорого. Просто беріть за більші гроші автомобіль з малим пробігом та перевіреною прозорою історією, або беріть с більшим пробігом і виділіть заздалегідь гроші на це. Якщо не можете це зробити, то не беріть взагалі коли для вас це дорого. Навіть якщо воно помре, його заміна для вас буде один раз на весь срок експлуатації, це майже єдина велика витрата, яка може на вас чекати. Брати на останні гроші меган за 7000$ а потім писати що дороге зчеплення - це не розумно.

Із мінусів відмічу тільки кліренс, хоча я звик до нього. І також ближнє світло на останньому рестайлінгу, оскільки на цій морді доступний виключно лінзований галоген. В дорестайлінгу та першому рестайліну був адаптивний ксенон. В мене були як заводські фари, які стояли на ньому 5 років, так і нові оригінальні фари. Видимість вважаю недостатньою, особливо якщо на зустріч їде колхозний ксенон/лед в рефлекторі, на декілька секунд втрачається видимість освітленої частини дороги моїми фарами. Але згодом вирішив цю проблему шляхом заміни галогенової лінзи на лед модуль

Renault Megane 2007

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість матеріалів

177 тис.км 7.8 л / 100 км Поїздки в місті

Хороший надійний, і дешевий в обслуговуванні автомобіль. За час користування мав тільки проблеми з електронікою , які вирішив за 100 доларів. Хороша шумоізоляція і керованість. З мінусів - низький кліренс.

Renault Megane 2007

Як машина непогана шумка хороха як в шкоди і форда. Кріренс на 17.дисках достатноь живу в силі .
В обслуговувані ціна ланоса завчастини доступні
Є моменти скрип панелі центрального консуля і їх болячка затікання води в багажник а так все норм простий мотор 2.0бензин розхід 7.9літрів

Renault Megane 2013

дизайн кузова, якість матеріалів, об`єм багажника, витрати палива

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

228 тис.км 8.5 л / 100 км Поїздки в місті

Мой отзыв касается только автомобилей Megane/Scenic 3-го поколения с роботом EDC. До покупки Renault Megane 3 был владельцем Honda Civic 2010 г.в. и Mitsubishi Outlander Xl 2008 г.в. Покупая бюджетный автомобиль для экономии денежных средств на запчасти и топливо, автомобили Рено могут вас очень расстроить!
- Стоимость оригинального комплекта сцепления 33 тыс.гривен.
- Стоимость мозгов коробки - 20 тыс.гривен.
Это всё без работы. Все владельцы данных коробок к 200 пробега сталкиваются с этими проблемами. Крайне не рекомендую к покупке!

Renault Megane 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів

252 тис.км Сім'я

Впевнено почуває себе як в місті так і на трасі , досить економний , проблем не викликає , тільки ТО за регламентом і незначні ремонтні роботи по ходовій .
На свою ціну достатньо комфортний .
В цілому автомобілем задоволений .

Renault Megane 2000

Renault Megane 2000

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, шумоізоляція

Чудове авто за свої гроші.
Запчастини дешеві.
Якщо вчасно обслуговувати, то машина без проблем.

Renault Megane 2012

якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування

Полное разочарование. Взял в родном окрасе и с подтверждённым пробегом. Сразу прогорел поршень из-за неисправной форсунки . Двигатель 1.2 турбо бензин 115 лошадиных сил от Ниссан. Вскрытие показало что требуется замена ваносов, распред. валов , поршневой и цепи ГРМ. Официалы привезли запчасти с пол Европы. Распредвалы с Румынии, форсунки из Франции и т.д. Но это было только начало ремонтных приключений. Официалы , проделав кучу работ по электрике , попросили просто , без денег , забрать машину с СТО , потому что уже не знали что с ней делать. С их слов - проводка на Меган 3 практически без меди и просто в " косах" разрушилась... Их слова подтвердили и на обычном СТО. Но на короткое время проводку " вылечили", для того, чтобы избавиться от машины, почти хватило. Во время продажи , половина панели приборов просто погасла.

Renault Megane 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, шумоізоляція

Владел автомобилем 2,5 года, за время владения делал стандартный ремонт по регламенту для данного пробега, каких-то поломок связанных с качеством автомобиля не было. Ни разу не подвела. Приятный расход по трассе, круиз 140 км/ч., расход при этом 6,5 л.
Из крупного и дорогого, что делал, это свечи накала и удаление сажевого фильтра.

Renault Megane 2012

Автомобиль, дуже хороший, але, я його не продав, а поки що, оставив соби, обставини зминились,,

Renault Megane 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування, шумоізоляція

Динамічна машинка, відмінна за свої гроші. Для міста відмінний варіант по трасі трохи шумна.

Renault Megane 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач

Не берите такое авто на EDC коробке - ремонт у официалов стоит +/- 1.5к долларов, и это только блок управления коробкой передач, я уже не говорю про сцепление в сборе, которое стоит тоже около +/- 1к долларов. Так как все машины ввозятся в Украину 2009-2013 года с пробегом как минимум 200 т км, а проблемы с вышеуказанными агрегатами начинаются как раз к таким пробегам, будьте готовы через полгода - год к такому ремонту, и не все официалы за него возьмутся, обычные СТО вас пошлют на 3 буквы сказав что "мы не будем возится с этой коробкой". Также, ездил на разных Меганах +/- тех же годов выпуска с той же EDC, и все они немного пинаются с 1-й на 2-ю передачу, и это не починить никак. Учтите то что эта машина стоит 7-9к долларов на текущий момент примерно 2010-2013 годов выпуска, и теперь прикиньте что ремонт коробки это +/- половина стоимости автомобиля.
С обычной 6-и ступенчатой механикой этот автомобиль не убиваем, проедет 300-350k без особого ремонта. С двигателями проблем нет от слова совсем.

дорожній просвіт, шумоізоляція

Даний автомобіль економний, комфортний, трішки поганий огляд дороги. В цілому задоволений цим автомобілем.

Renault Megane 2008

Renault Megane 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, об`єм багажника, шумоізоляція

Тачка норм..... Во всех смыслах.
Комфорт,розход,
Все для нас. И детали дешевле ланосовфх

110 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Чудовий сімейний автомобіль, непривабливий і недорогий в обслуговуванні, досить комфортний і надійний. Співвідношення ціна якість - саме те !!! Однозначно рекомендую.
P. S. Це все звісно якщо за авто дивитись і вчасно обслуговувати .

Renault Megane 2010

динаміка, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

коробка передач, шумоізоляція

Містке сімейне авто.
Коробка робот, якщо все гарно працює , їде як повноцінний автомат.
Слабке місце блок управління КПП, боїться перепаду напруги, прикурювання, розрядки акумулятора, посадженого акумулятора.
Також дороге щеплення до такого авто.
Але якщо пробіг не великий , сміло рекомендую цей автомобіль.

Renault Megane 2010

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, коробка передач

Хочу поделиться ,может кому-то пригодится при покупке такого авто. Первое, чем он взял расход топлива и относительно комфортный. Машина приехала ко мне из Финляндии, с пробегом 215 000 км. Двигатель 1,5 dci -K9K ,дизель , коробка робот EDC. Состояние по всем параметрам 5 баллов. Заменил все расходники, ГРМ, радуйся жизни и приобретенному авто. Однако через приблизительно 400 км пробега плохо стали переключаться передачи. Поехал на сервис Renault,сделали адаптацию коробки и приговор такой, проедете еще 5-7 тысяч и к нам на замену электронного блока управления , а второй вариант можете и завтра приехать . Гарантии никакой. Новый блок 25000 грн, около 1000 долларов плюс работа. Неделю назад поменял, гарантия 1 год в независимости от пробега. Пока полёт нормальный, опять радуюсь расходу и авто. Еще одно - на сервисе сказали теперь 200000 км можно быть спокойным по этому узлу. Мой совет не пожалейте денег, перед приобретением сделайте на официальном сервисе диагностику. Рено в этом плане молодцы. Пробег узнаете истинный, а не со слов предыдущего владельца. Всем удачи и приятных приобретений !

Renault Megane 2007

дизайн кузова, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

183 тис.км 6.3 л / 100 км Подорожі

Не дорогой в обслуживании,кузов с хорошей оцинковкой и лкп, простой двигатель.
Очень богат по комплектации.
Использую как на заграничные поездки, так и по городу. Расход от 6.3 по трассе до 9.5 по городу с климат контролем.
Устойчив на дороге,хорошая шумоизоляция.

Renault Megane 2005

Renault Megane 2005

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону

динаміка, дорожній просвіт

Машиной остался полностью доволен, продал даже с сожалением. Машина с пробегом более 100тыс практически не доставляла беспокойств: в мотор даже не заглядывали, кроме обслуживания, масло ни капли не доливал, подвеска слабовата для наших дорог - каждые 40тыс много чего менять приходилось, но все доступно, кузов оцинкован - выше всяких похвал. Коррозии не было даже на сколах! Качество материалов на уровне. Дорожный просвет маловат для длины машины - пороги таки помял.
Большой совет - проверяйте пробег при покупке: реально моторы механически надежны, так что не нужно бояться больших пробегов, меня больше пугают пробеги 80тыс за 15 лет...

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Меган по рокам

Хочете придбати Рено Меган та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault Megane від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 020+ відгуків відгуків про Рено Меган будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.