Renault 1 відгук про Renault Express

Renault Express 1992

Renault Express 1992

динаміка, якість збірки, простір салону, гальма, шумоізоляція

Поломок пока не было.

Всем привет. У Renault Express салон впечатляюще вместительный, внутри могут и 9 человек сесть. Проверяли. Удобно разгонятся. В салоне удобно и комфортно, а со звукоизоляцией еще и уютно. Тормоза – еще ни разу не подвели. И я еще ни разу не ломался – пусть и дальше так будет. Удобная скорость приблизительно 120-140. В семье у меня недавно было прибавление – родился сын. Так что машина как раз. Менять пока не собираюсь. Express дополнительных расходов не требует в принципе. Как и пристального внимания. Сел и поехал.

Дивитися всі 6099 відгуків про Renault
  • Renault Megane 2006

Renault Megane 2006

Renault Megane 2006

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, гальма

Брав, щоб щось було, пересів після passat cc. І уявіть моє здивування коли я поїхав на ньому 150, і перестав розганятися тільки через те, що не вистачає 6 передачі. Прикольна машинка. Не вибаглива. Зрозуміло, що вона нікуди не їде, але за зручністю та оснащенням за ці гроші я не знаю кращих варіантів, на порядок краще за лачеті чи авео. Нічого не ламалося, поміняв одразу фазорегулятор. Решта лише планове ТО. Після цього став інакше дивитися на рено, колись вони для мене були аля ланос.

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Експрес по рокам

Хочете придбати Рено Експрес та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault Express від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Рено Експрес будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.