Renault 70 відгуків про Renault Trafic пасс.

керованість, простір салону, якість збірки, витрати палива, ціна

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Renault Trafic пасс.

Renault Trafic пасс. 2011

динаміка, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

Один з кращих і популярніших мінівенів для сім\'ї. Не дороге обслуговування. Не підводила ні разу. Зручний салон та управління. Надійний та перевірений роками двигун.

Renault Trafic пасс. 2002

Renault Trafic пасс. 2002

динаміка, шумоізоляція

Хороший надійний бусик.комфортний. не гниє. Ходова правда слабувата. Мотор не прихотливий. при купівлі авто зверніть увагу на кермову рейку, це хворе місце, кліренса мені вистачає.

Renault Trafic пасс. 2004

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість збірки

Продам trafic 2004г, с самым удачным, простым и без проблемным в обслуживании двигателем с объёмом 1. 9, в хорошем состоянии, пассажир 8+1мест, КПП 5СТ. , категория В. Мотор не дымит, посторонних шумов нет, масло не берёт. По ходовке нужна замена задних Сайленблоки. Было заменено комплект сцепления, все ролики и ремни и все жидкости. Новая зимняя резина 215х65r16 пробег родной не скрученый. Площадки просьба не беспокоить.

Renault Trafic пасс. 2009

Авто в хорошому стані. машина сподобалася мені всьому.якщо взяти кліренс то прохідна всюди.на СТО заїжджаю образно один раз на рік саме дороге на ремонт залишав це 2800гр.

Renault Trafic пасс. 2006

Renault Trafic пасс. 2006

Хороший семейный автомобиль! Легкий в управлении, мягкий в ходу! Можно использовать как для большой семьи, так и в коммерческих целях! За 3 года использовал очень доволен!

витрати палива

Сім'я

Машина удобная и комфортная, приятная в управлении. Радует огромный багажник. По тех. Характеристиках тоже все на 5+ за 3 года поменять только Тагил стаб. И что я считаю очень важным это горячая оченковка кузова!

Renault Trafic пасс. 2011

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Отличный практичный авто, недорогой в обслуживании, надёжный. Очень хорошо держит дорогу, двигатель 2.5 107квт приёмистый, дарит положительные эмоции от активного вождения, легко выходит на обгон. Рекомендую очень классный бус за свои деньги!

Renault Trafic пасс. 2015

Renault Trafic пасс. 2015

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка

Машина мечта. Удобная, красивая, экономичная, что еще надо?

Renault Trafic пасс. 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість збірки, шумоізоляція

235 тис. рідного пробігу, 10 років в одних руках, Все в оригіналі, до мотора ніхто не лазив, форсунки цепь рідна, за 10 років поміняв зціплення в зборі, всі стійкі, і час від часу ходову, яка достатньо сильна , і відносно не дорога, Ще відключив програмно ЕГР, і чіпанув до 140 л/с, Машина просто ракета, і розхід впав до 7.5, на 100, до чіпа було 9, і не хотіла їхати!

об`єм багажника

Мені як водієві авто дуже сподобалося.добре тримається дороги.мінусів як для мене не має. Головне в вчасно до авто приділяти увагу.

Renault Trafic пасс. 2007

Хорошее авто. Доступен в ремонте.Управления легкое. Не требуется много вложений.

Renault Trafic пасс. 2007

дизайн кузова, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Отличный автомобиль для дома, семьи, путешествий, рыбалки и т.д. За 8 лет владения накатал 150 тыс. км. Капот затянул карбоновой пленкой, после 2-х лет покатушек камушки побили лако-красочное покрытие, пластиковых мухобоек я не переношу. Стоял вопрос или шпаклевать и красить один раз в два года или затянуть пленкой и забыться, выбрал пленку и доволен. По авто сделана ходовая: шаровые, наконечники, тяги стабилизатора. Заменил выжымной подшипник, задние тормозные диски, обратка топлива после замены топливного фильтра и неправильной прокачки слетела, пришлось менять. Ну и расходники само-собой, колодки, масла, жидкости. Да, радиатор кондиционера, от соли на дорогах нижнюю часть радиатора сьела коррозия. Автомобиль в ходу очень мягкий. Расход при скорости 100-110 составляет 8,5 литров. На дизеле и на маслах я не экономил. Так, что с поговоркой: "рено, пежо - г*вно, а фиат их брат" я целиком НЕ СОГЛАСЕН, это не правда!!! Автомобиль на свои деньги себя полностью оправдывает. Рекомендую!!!

Renault Trafic пасс. 2004

динаміка, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, гальма, шумоізоляція

Проїздив на трафіку 6 років.25000 в середньому в рік.Кузов дуже надійний і не гниє.Ходову ремонтував раз в рік .Ходова дуже проста і дешева.Комфорт поступається легковим авто,але не можу сказати ,що важко їздити.Двигун вірою прослужив 5 років,масла взагалі не брав ,а потім почалися проблеми з заведенням авто.Причиною виявилися поломка в двигуні.Зробив кап ремонт.Після ремонту то була вже інша машина,якась не така,не надійна.Тому продав .

Renault Trafic пасс. 2008

Renault Trafic пасс. 2008

Брати тільки з двигуном 2.5 і тільки довгу базу .Робот проблемний.Дуже зручно двоє зсувних дверей.Дуже зручно, здається це дрібниця, але ні.
Не економити на ориг з/ч.
Машина-бомба.Віто курить в стороні з усякого погляду.Вмістимось, швидкість, ресурс з/ч, ціна з/ч, стартова швидкість, керованість, світло, все. Купив собі таку саму, тільки нову.

Renault Trafic пасс. 2009

дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

достаточно надёжный, неприхотливый в обслуживании и эксплуатации автомобиль. расход в городе до 8.5 , летом трасса 6.5

Хороший автомобиль

Проблем с коробкой мотором и ходовкой не было
Кузов отличный

Владея трафиком нету мысли заведеться ли он , просто садишься и едешь

Renault Trafic пасс. 2004

об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

Авто дуже просторе і дуже економне. За увесь час володіння ні разу не підвело.

Renault Trafic пасс. 2017

Renault Trafic пасс. 2017

Перший власник 150 тис.км 7 л / 100 км Комерційні перевезення

Шикарный и економный помошник. Недорогие запчасти. Лёгкий в управлении.

Renault Trafic пасс. 2007

Динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

Renault Trafic пасс. 2016

Renault Trafic пасс. 2016

197 тис.км 9 л / 100 км Комерційні перевезення

Только плановое ТО авто супер. Никаких поломок не разу не подвел. Рекомендую.

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Трафік по рокам

Хочете придбати Рено Трафік та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault Trafic пасс. від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 70 відгуків відгуків про Рено Трафік будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.