Renault 1 відгук про Renault Dokker

динаміка, якість збірки, коробка передач, витрати палива, керованість

якість матеріалів

Дивитися всі вживані Renault Dokker
Renault Dokker 2014

Renault Dokker 2014

Машина хорошая для работы, по ходовой и также кузову и двигателю, коробке на пробеге 47 тыс вопросов не возникало. Хороший показала расход 100км/6,0 по городу зимой. (1,5 дизель)

При пробеге 47 тыс. появились затертести на руле, что оставило неприятный осадок.

Машинка 2014 (Рено Докер 1,5 ) года показала в работе не плохо, перед этим был Кенго пасажир (2012-2014 , 1,5 дизель), который при пробеге по городу 15 тыс. пришлось менять заднее колодки, а на 30 тысяч поменял задние тормозные диски . Как оказалось завод не ставит защитные считки на задние дисковые тормоза, и дополнительно заплатив мне поставили. В докере при пробеге 47 тыс , пока не менял ни диски не колодки (пока норм, в докере только спереди диски, сзади барабаны)
Все в сравнении, в Кенго были пластмассовые передние крылья , то есть в мороз всегда был страх притронутся что б не треснули. Поскольку стояли подкрылки со шторкой спереди , то при первом ТО сервис сказал лучше отрезать, а то может оторвать пол крыла ))

Дивитися всі 6099 відгуків про Renault
  • Renault Megane 2006

Renault Megane 2006

Renault Megane 2006

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, гальма

Брав, щоб щось було, пересів після passat cc. І уявіть моє здивування коли я поїхав на ньому 150, і перестав розганятися тільки через те, що не вистачає 6 передачі. Прикольна машинка. Не вибаглива. Зрозуміло, що вона нікуди не їде, але за зручністю та оснащенням за ці гроші я не знаю кращих варіантів, на порядок краще за лачеті чи авео. Нічого не ламалося, поміняв одразу фазорегулятор. Решта лише планове ТО. Після цього став інакше дивитися на рено, колись вони для мене були аля ланос.

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Доккер по рокам

Хочете придбати Рено Доккер та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault Dokker від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Рено Доккер будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.