Renault 1 відгук про Renault 16

Renault 16 1980

Renault 16 1980

дизайн кузова, якість збірки, об`єм багажника

После покупки еще ремонты не проводил.

Впервые о Ренаулт 16 я узнал еще в школьные годы из автомобильного журнала, и именно тогда появилось желание его приобрести. Конечно, со временем это желание забылось, однако, совсем недавно, просматривая автомобильные сайты, я наткнулся на продажу Renault 16 1980 года выпуска. Буквально через пару дней я стал обладателем этого автомобиля. Надо сказать, несмотря на длительную эксплуатацию, Ренаулт 16, находится в рабочем состоянии. Автомобиль неприхотливый и надежный, багажное место очень вместительное. Конечно, разгон у машины получается долгий, а максимальная скорость доходит лишь до 100 км/ч, но, тем не менее, машинка может прослужить еще лет 5.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 6050 відгуків про Renault
  • Renault Megane 2006

Renault Megane 2006

Renault Megane 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, ціна

дорожній просвіт, вартість обслуговування, шумоізоляція

190 тис.км 10 л / 100 км

Чесно кажучи Рено мені здавалось не надійним і вибагливим автомобілем, до моменту поки не купив собі Меган 2 з дуже цікавим двигуном 2.0 турбо на 163 кс. Машина реально дуже добре їде, і має розхід по місту 10л. По надійності за 15т км поміняв тільки тросік куліси і прокладку піддону двигуна. Машинка ніколи не підводила. З мінусів Важко найти запчастини і шумоізоляція бажає кращого. P.S. Запчастини важко найти через рідкісну комплектацію.

Вадим

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено 16 по рокам

Хочете придбати Рено 16 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault 16 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Рено 16 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.